Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18914) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 16oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Tragedia na drodze. Wjechał w przydrożną reklamę i zginął

Dodano: 4.04.2016 10:05
Źródło: LM.pl

Policja pod nadzorem prokuratury bada przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Koninie.

Do tragedii doszło około godz. 0:30 na ul. Ślesińskiej. Jadący osobowym nissanem mężczyzna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w przydrożną reklamę. Na miejscu pojawili się mundurowi i strażacy. - Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe oraz oświetleniu terenu – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej w Koninie.

Kierujący nissanem zginął na miejscu.  

fot. KM PSP Konin

  • Tragedia na drodze. Wjechał w przydrożną reklamę i zginął

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:śmiertelny wypadek,   wjechał w reklamę,   tragedia,   komunikacja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Delikatna ta noga od reklamy. Zderzenie z nią nie powinno tak zdewastować samochodu aby zabić kierowcę.
Dodano: 4.04.2016 10:11    Przez: ~007
a reklamy by nie było...nie miałby w co wjechać :-(
Dodano: 4.04.2016 10:12    Przez: ~abc
Korzystanie z LM to coraz większe męczarnie. Ciągle coś nie tak, ciągle problemy z komentarzami.
Dodano: 4.04.2016 10:50    Przez: ~Umęczony
brzozowa
Dodano: 4.04.2016 14:48    Przez: ~Pisdu
Niezbyt wyrażnie widać,ale zastanawiam się co mogło spowodować śmierć tego człowieka?Auto w stanie ogólnie niezłym.
Dodano: 4.04.2016 11:56    Przez: ~???

KOMENTARZE

Delikatna ta noga od reklamy. Zderzenie z nią nie powinno tak zdewastować samochodu aby zabić kierowcę.
Dodano: 04.04.2016 10:11    Przez: ~007
brzozowa
Dodano: 04.04.2016 14:48    Przez: ~Pisdu
nie na Brzozowej tylko Ślesinskiej
Dodano: 04.04.2016 16:12    Przez: ~ehh
Podstawowe pytanie : czy reklama była legalna ? Tego pewnie i "inspektorzy" dróg miejskich nie wiedzą. Pewnie samowola.
Dodano: 04.04.2016 17:43    Przez: ~Szarlatan
Reklama dźwignią handlu - teraz się wszystko posypie.
Dodano: 04.04.2016 20:01    Przez: ~Antoni M.
Znaki posiadaja homologacje a reklamy???Czy to nie powinno byc scigane i karane??
Dodano: 04.04.2016 23:16    Przez: ~ciekawski
a reklamy by nie było...nie miałby w co wjechać :-(
Dodano: 04.04.2016 10:12    Przez: ~abc
podejrzewam inną przyczynę śmierci... :-( jak noga z profilu 100x100 mm mogła by zabić ... wiadomo że prędkość nie zabija a nagle zatrzymanie.... ochhh
Dodano: 04.04.2016 10:33    Przez: ~hmmm
Przysnął za kierownicą.
Dodano: 04.04.2016 22:15    Przez: ~zapewnie
Korzystanie z LM to coraz większe męczarnie. Ciągle coś nie tak, ciągle problemy z komentarzami.
Dodano: 04.04.2016 10:50    Przez: ~Umęczony
cz jakiś baranek co reklamy stawia myśli brakło mu rurki by bylo wyzej i tak w tym kraju ze wszystkim
Dodano: 04.04.2016 10:59    Przez: ~a66
Kierujący samochodem korzysta z jezdni a nie z pobocza czy rowu, co mają do tego reklamy ?
Dodano: 04.04.2016 11:41    Przez: ~Waldek
ta reklama jest z 50 metrów od drogi
Dodano: 04.04.2016 16:13    Przez: ~ehhh
Ja też nie cierpie przydrożnych reklam.
Dodano: 04.04.2016 11:16    Przez: ~suzuki
Zasłabł, serce ?
Dodano: 04.04.2016 11:37    Przez: ~Pytam
Niezbyt wyrażnie widać,ale zastanawiam się co mogło spowodować śmierć tego człowieka?Auto w stanie ogólnie niezłym.
Dodano: 04.04.2016 11:56    Przez: ~???
No Konińskiej stronie pisze że ciało znajdowało się na tylnym siedzeniu więc nie wiadomo czy kierowca nie zwiał. Ale zastanawiają się też czy może kierowca nie wczołgał się na tylne siedzenie.
Dodano: 04.04.2016 12:22    Przez: ~Obserwator
widzę że niewygodne komentarze są usuwane.
Dodano: 04.04.2016 12:39    Przez: ~e
i to od dłuższego czasu
Dodano: 04.04.2016 17:11    Przez: ~acze
i to od dluższego czasu i noty
Dodano: 04.04.2016 17:19    Przez: ~cenzura lm
Jeśli reklama stała w pasie drogowym to um ma orzerypane
Dodano: 04.04.2016 13:22    Przez: ~Dekiel
reklama jest z 50 metrów od pasa drogi... ba pasie drogi nawet drzewo nie może stać.... a jeżeli napiszesz że wiele takich widzisz to sprawdz pojęcie pas drogowy.
Dodano: 04.04.2016 16:18    Przez: ~ok
1 z 2
12>>