Dzisiaj jest środa 30 września 2020, imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18272) SPORT FORUM FIRMY (5537) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Samorządowcy o modernizacjach dróg w gm. Ślesin i ... (0)E-mail z groźbą rozpylenia gazu bojowego. Alarm w ... (2)

Trzęśniew. Nie pozostali obojętni na wieść o chorobie koleżanki

Dodano: 11.04.2016 11:54

Klubik Teatralny, który istnieje w Szkole Podstawowej w Trzęśniewie nie został obojętny na informację o chorobie nowotworowej Patrycji Mikołajczyk, byłej uczennicy, obecnie w Zespole Szkół w Kościelcu.

W Sali OSP Trzęśniew zorganizowano koncert charytatywny. Tym przedsięwzięciem organizatorzy chcieli pokazać dziewczynce, że nie jest sama w trudnej sytuacji życiowej, że łączą się z nią w chorobie. Grupa teatralna wystawiła spektakl muzyczny „Być marynarzem”. W tym przedstawienia występowała Patrycja kilka lat temu, gdy była członkiem szkolnego koła teatralnego. - Patrycja jest uroczą uczennicą, wrażliwą na potrzeby innych. Chętnie udziela się na rzecz klasy i szkoły. Jest bardzo lubiana przez rówieśników i dorosłych. Posiada zdolności muzyczne. Swoje umiejętności zawsze prezentowała na uroczystościach szkolnych. Każdego roku na szkolnej choince tańczyła poloneza. Stąd nie mogliśmy być obojętni na jej cierpienie – mówili organizatorzy koncertu.

Goście, którzy przybyli na koncert mogli zakupić cegiełki na leczenie dziewczynki. Mama jednego z uczniów przekazała na ten cel własnoręcznie zrobione ozdoby, które zostały sprzedane. Dochód również przyniosło sprzedawanie ciast wykonanych przez przedstawicieli rodziców z każdej klasy oraz nauczycieli. Cały zysk został przeliczony i w całości zostanie w najbliższym czasie przekazany rodzicom Patrycji.

Koncert rozpoczął się wystąpieniem dyrektora szkoły i uczennicy Samorządu Uczniowskiego, która w kilku słowach zwróciła się do Pati (tak ją nazywa większość koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Trzęśniewie). Niestety, Patrycja nie była obecna ze względu na wskazania medyczne. Swoją obecnością zaszczyciła mama dziewczynki, która w pierwszej parze z dyrektorem zatańczyła poloneza. W tańcu wystąpili również uczniowie szkoły. Następnie zaprezentowali się aktorzy Klubiku Teatralnego w spektaklu muzycznym „Być marynarzem”. Występ został nagrodzony owacjami na stojąco. Po występie strażacy OSP Trzęśniew, OSP Ruszków i Powiatowej Straży Pożarnej w Kole wykonali pokaz ratownictwa medycznego.  

 • Trzęśniew. Nie pozostali obojętni na wieść o chorobie koleżanki
 • Trzęśniew. Nie pozostali obojętni na wieść o chorobie koleżanki
 • trze11
 • trze3
 • trze4
 • trze5
 • trze6
 • trze7
 • trze8
 • trze9
 • trze10

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Super że istnieją jeszcze tacy ludzie którzy chcą pomagać. BRAWO.!!!!
Dodano: 11.04.2016 21:38    Przez: ~Kol

KOMENTARZE

Super że istnieją jeszcze tacy ludzie którzy chcą pomagać. BRAWO.!!!!
Dodano: 11.04.2016 21:38    Przez: ~Kol
Karola no brawo Ty !!!👏👏👏i
Dodano: 11.04.2016 21:46    Przez: ~Ja
Agnieszka trzymaj się, pozdrawiam
Dodano: 12.04.2016 10:01    Przez: ~KW
Więcej takich akcji super że można tak pomagać Pati jeszcze będzie miała okazję aby zatańczyć trzymamy kciuki będzie dobrze pozdrawiamy
Dodano: 12.04.2016 11:04    Przez: ~Ala
pati jesteśmy serduszko z tobą wracaj do zdrowia agnieszka trzymaj się
Dodano: 13.04.2016 00:13    Przez: ~xxxx

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.