Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19312) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)

Konin. Zderzenie trzech pojazdów na ulicy Europejskiej 

Dodano: 17.06.2016 13:48

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło dzisiaj około godz. 5.20 na ulicy Europejskiej w Koninie.

W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe: daewoo i renault oraz autobus. W daewoo tico znajdował się uwięziony kierowca, natomiast osoby podróżujące renault oraz autobusem opuściły pojazdy przed przybyciem ratowników.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, wykonaniu dostępu do uwięzionej osoby przy pomocy urządzeń hydraulicznych oraz ewakuacji z pojazdu. Przybyły na miejsce zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala kierowcę daewoo.

W akcji atowniczej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 i 2 w Koninie. 

Zdjęcia JRG nr 2 w Koninie

Dziękujemy za zdjęcia 

  • Konin. Zderzenie trzech pojazdów na ulicy Europejskiej
  • Konin. Zderzenie trzech pojazdów na ulicy Europejskiej
  • tico
  • tico2

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   straż pożarna Konin,   wypadek na Europejskiej,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Na początku myślałem ze to jakaś furmanka lub wóz konny. A to daewoo tico. Strach jeździć takim czymś.
Dodano: 17.06.2016 14:04    Przez: ~mr
SPRZEDAM TICO TANIO
Dodano: 17.06.2016 14:02    Przez: ~HANDLARZ
Tico pozginało sie jakby bylo z papieru
Dodano: 17.06.2016 13:58    Przez: ~clio
TICO ZŁOZYLO SIE JAK WÓZEK.BARDZO NIEBEZPIECZNE DAEWOO
Dodano: 17.06.2016 14:17    Przez: ~men
do ojj - mialam tico z hakiem i bys sie zdziwil ile to malenstwo potrafilo uciagnac :D
Dodano: 17.06.2016 14:57    Przez: ~och

KOMENTARZE

Tico pozginało sie jakby bylo z papieru
Dodano: 17.06.2016 13:58    Przez: ~clio
dlatego nawet nie montują do nich haków bo by się rozpadł na pół
Dodano: 17.06.2016 14:19    Przez: ~ojj
do ojj - mialam tico z hakiem i bys sie zdziwil ile to malenstwo potrafilo uciagnac :D
Dodano: 17.06.2016 14:57    Przez: ~och
taaa chyba bez wbicia w dowód. nie mówię że Tico jest złe. bo jeżeli jest w nim tylko kierowca to idzie jak burza
Dodano: 17.06.2016 15:09    Przez: ~ojjj
Jak się nie ma co się lubi, to sie lubi co się ma...Niestety wiele osob jeździ tym autem tylko z tego względu ze jest tanie i mało pali, mało kto mysli o swoim bezpieczeństwie.
Dodano: 17.06.2016 15:49    Przez: ~Gość
a jakby klatkę wspawać ? hmmm, tylko znów ciężar by był i by więcej paliło... może z aluminium ?? tylko to znów przewyższy wartość auta taka homologowana klatka...
Dodano: 17.06.2016 16:06    Przez: ~ojjj
SPRZEDAM TICO TANIO
Dodano: 17.06.2016 14:02    Przez: ~HANDLARZ
Bezwypadkowe ma się rozumieć? :-)
Dodano: 17.06.2016 14:39    Przez: ~XxX
Gdybym to ja piepsznął swoim golfem 2 1,6 diesel z 1986 roku w ten autobus to byłyby ofiary wśród pasażerów
Dodano: 17.06.2016 17:16    Przez: ~KUBICA
kupię taczkę, marki daewoo :)
Dodano: 17.06.2016 21:12    Przez: ~musiausia
Na początku myślałem ze to jakaś furmanka lub wóz konny. A to daewoo tico. Strach jeździć takim czymś.
Dodano: 17.06.2016 14:04    Przez: ~mr
Chcesz się czuć bezpiecznie, kup sobie czołg. Jeżdzi się z głową.
Dodano: 17.06.2016 16:55    Przez: ~Kierowca
Czym różni się furmanka od wozu konnego?!
Dodano: 17.06.2016 17:18    Przez: ~KOŃ
Panie tu się wyklepie i będzie jak nowy !
Dodano: 17.06.2016 14:15    Przez: ~Mirek handlarz
TICO ZŁOZYLO SIE JAK WÓZEK.BARDZO NIEBEZPIECZNE DAEWOO
Dodano: 17.06.2016 14:17    Przez: ~men
wolałbym na taczce śmigać :)
Dodano: 17.06.2016 14:45    Przez: ~ghg
Kupie lusterko lewe boczne od tego Tiktaka :)
Dodano: 17.06.2016 14:46    Przez: ~Mniuciej
psioczycie na tico a kierowca jednak przeżył, gdyby inne auto było tak zmasakrowane to pewnie kierowca by nie był w dobrym stanie
Dodano: 17.06.2016 14:56    Przez: ~azor
Zauważmy, że tam nie było zbyt dużych prędkości (autobusy zawsze zapychają drogi). Żadne prawdziwe auto nie zgniotłoby się przy prędkości 50, 70 a nawet 90km/h
Dodano: 17.06.2016 15:57    Przez: ~Kierowca
dobrze, że tylko kierowca tam był. dziecko z tyłu? jakies pomysły? katapulta?
Dodano: 17.06.2016 22:53    Przez: ~rill
To tico ma podnoszone drzwi do gory jak w superautach?
Dodano: 17.06.2016 15:42    Przez: ~09Wszystkiego
czy to na pewno ul. europejska