Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19463) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Mieszkańcy Goliny zatańczą dla Ksawerego. To pierwszy taki bal

Dodano: 18.01.2017 10:41
Źródło: LM.pl

Po raz pierwszy w Golinie odbędzie się Bal Charytatywny. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie 2-letniego Ksawerego.

Ksawery jest mieszkańcem gminy Golina. Żeby chłopiec mógł samodzielnie funkcjonować potrzebuje kosztownej rehabilitacji i ortez. W zbiórce pieniędzy postanowili pomóc miejscowi strażacy ochotnicy, który organizują bal pod honorowym patronatem burmistrza Goliny.

Poza dobrą zabawą na imprezie pod hasłem „Zatańczmy dla Ksawerego” planowana jest licytacja i mnóstwo innych atrakcji. Bal odbędzie się 25 lutego w remizie OSP. Zapisy na pierwszą charytatywną zabawę przyjmuje Biblioteka Publiczna w Golinie.  

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

ja proponuje aby ks probosz przekazal niedzielna tacke na rechabilitacje tgo chlopca tak jada na wosp to niech teraz pokaza na co ich stac
Dodano: 18.01.2017 13:05    Przez: ~anty
Brawo Strażacy ! Tylko dlaczego ktoś tu promuje przy okazji burmistrza? W takim przypadku niech się poczuje i rzuci kasę !
Dodano: 18.01.2017 22:13    Przez: ~Obserwator.
Fd witam ;) bardzo mily komentarz dziekuje za troche informacji na swoj temat ;) poprawic troche ortografie, skladnie pisania i moze tez bedziesz mial 4 auta;) latwo sie komus wylicza nie znajac faktow, dziekuje organizatora za pomysl i za rok wesprzemy organizacje kolejnego balu, zatanczymy ponownie i wesprzemy kolejne dzieci ;) pozdrawiam
Dodano: 24.01.2017 12:37    Przez: ~Do fe

KOMENTARZE

ja proponuje aby ks probosz przekazal niedzielna tacke na rechabilitacje tgo chlopca tak jada na wosp to niech teraz pokaza na co ich stac
Dodano: 18.01.2017 13:05    Przez: ~anty
A nie na prostytutki tylko kase ładują
Dodano: 18.01.2017 14:56    Przez: ~prefekt
Żaden ksiadz nigdy nie pomógł i nie pomoże.Oni sa bardzo zachłanni na pieniadze
Dodano: 18.01.2017 19:52    Przez: ~Elwira
anty co przy kazdej okazji o tych ksiezach???? tata ksiadz ci krzywde zrobil czy co???
Dodano: 18.01.2017 15:06    Przez: ~perfekt
perfekt czy ja tobie narzucam tok myslenia lub poglady pisz co myslisz ty bronisz ksiezy bo zapewne ksiadz i zakonnica to twoj rodzice abiskup ojciec chrzestny bog z toba dobry czlowieku
Dodano: 18.01.2017 16:41    Przez: ~anty
Guzik mnie obchodza twoje lewackie poglady czcicielu belzebuba.Pisz w temacie a nie wszedzie ksieza i ksieza.
Dodano: 18.01.2017 17:20    Przez: ~perfekt
perfektodpowiadam tobie ostatni raz mysle ze byles lub jestes jednym z tych ministrantow ktorym ksiadz za loda daje snicersa smacznego . ps a co w tym zlego ze ksiadz ofiaruje datek na chore dziecko jak sie umie brac to trzeba umiec sie dzielic to inwestycja w parafiana ktory przez cale swoje zycie bedzie co niedziela lozyl na tacke pomyslales o tym nie a czemu bo za loda jesz snicersa
Dodano: 18.01.2017 18:10    Przez: ~anty
Byli umnie w Kraśnicy o pomoc ale mi nikt nie pomugł w biznesie
Dodano: 18.01.2017 19:50    Przez: ~Marcin
Brawo Strażacy ! Tylko dlaczego ktoś tu promuje przy okazji burmistrza? W takim przypadku niech się poczuje i rzuci kasę !
Dodano: 18.01.2017 22:13    Przez: ~Obserwator.
stac ich na budowe na cztery auta w podworku kase maja dziadek w Austri siedzi od lat stroja sie panosza kazdego palcami wytykaja z cudzej niepelnosprawnosci sie wysmiewali a teraz chca aby ludzie im kase dali ...niech sprzedaja dwa auta wezma kredyt bogacze piepszeni. sa rodziny co naprawde potrzebuja pomocy ,.wstydu nie maja a straz co pomagaja bo wujaszek byl prezes em strazy szkoda ze nie skupiaja sie na wszystkich w gminie niepelnosprawnych tylko na dziecku bogaczy ,a pani dyrektor biblioteki w golinie wielka ciocie przyszywana zgrywa ,,jeszcze jej coreczka niech zatanczy ..
Dodano: 23.01.2017 01:16    Przez: ~Fd.
Fd witam ;) bardzo mily komentarz dziekuje za troche informacji na swoj temat ;) poprawic troche ortografie, skladnie pisania i moze tez bedziesz mial 4 auta;) latwo sie komus wylicza nie znajac faktow, dziekuje organizatora za pomysl i za rok wesprzemy organizacje kolejnego balu, zatanczymy ponownie i wesprzemy kolejne dzieci ;) pozdrawiam
Dodano: 24.01.2017 12:37    Przez: ~Do fe
Do FD widać że do podstawówki do chodziłeś tylko w soboty bo z ortografia to u Ciebie słabo Drogi Analfabeto. A tak na marginesie to może warto byłoby powiedzieć co się myśli chociażby o tej rodzinie bądź małym dziecku w oczy a nie p***rolić na portalu ale jak się jest dwulicowa k**wą, nie mająca poczucia własnej tożsamości to jedyne na co stać to na komentarz internetowy bo odwagi brakuje by z tymi ,,,bogaczami" rozmawiać w prost. Pozdrawiam Cię środkowym palcem Idioto.
Dodano: 25.01.2017 12:28    Przez: ~R.
DO FD. Jak się nie zna sytuacji to się nie powinno wypowiadać, ale od razu widać, że sąsiada "bogactwo" w oczy kole. Nie chcę Ci życzyć takiej sytuacji i tylu samochodów, żeby żona mogła dziecko na rehabilitacje i do lekarza wozić , a Ty do pracy bo musisz zapieprzać żeby mieć na leczenie... Nadzieja w tym, że karma wraca !!!
Dodano: 24.01.2017 12:43    Przez: ~M.
No wlasnie. karma wraca!!! i jest nadzieja ze istnieje sprawiedliwosc na swiecie. dla osob gdzie. widza kogos a nie siebie ,moze teraz cos przez ta niepelnosprawnosc dotrze do tej rodziny Szkoda tylko ze teraz dopiero widza ludzi jak. potrzebuja pomocy ..
Dodano: 25.01.2017 01:30    Przez: ~taro.
Zawiść ludzka nie zna granic...straszne komentarze. ktoś kto pisze zeby nie pomagać ma tyle goryczy w sobie, że trzeba się a niego pomodlić...nie chce pomagać oki...nikt nikogo nie zmusza. Budowa- tak ,ale dla tego dziecka, to dziadek własnymi rękoma buduje ten dom...w wolnych chwilach kiedy nie wyjeżdża do Austrii żeby na materiały budowlane zarobić...A ty zawistny człowieku co zrobiłeś dla swojego dziecka? uśmiechnij się dzisiaj do kogoś, przestań widzieć świat w czarnych barwach- zobaczysz ze świat jest piękny bez takich ludzi jak Ty, pomóż swoim bliskim, interesuj się swoim życiem:)
Dodano: 30.01.2017 09:27    Przez: ~ewa
Księża też mają swoje potrzeby...widzą, że inni ludzie potrzebują pomocy...jednak to ich sumienie i sprawa...ksiądz w Golinie w pierwszej kolejności powinien toaletę wyremontować przy kościele. tam jest piętnasty wiek. Wstyd i brak słów...
Dodano: 30.01.2017 09:30    Przez: ~ewa
Brawo strażacy...jestem z Was dumna. Zawsze jesteście tam gdzie jesteście potrzebni:) zawsze na miejscu , nie zawsze doceniani...dziękuję za ciężką pracę , gesty dla innych i wsparcie w ciężkich sytuacjach:0
Dodano: 30.01.2017 09:36    Przez: ~ewa
Ja nie rozumie maja pieniadze i potrzebuja pomocy ,niech zaprzestana budowy i pieniadze niech przeznacza na dziecko bo co wazniejsze ? budowa czy dziecko ? bo mieszkac maja gdzie ,moim zdaniem to jest zebranie. i wyludzanie pieniedzy od ludzi .i jeszcze obstawa w cztery auta. hi hi .naprawde potrzebuja pieniedzy .zalosne !!!.sa rodziny co naprawde dzieci maja chore i nie robia rozglosu ..dlaczego ,nie pomaga ta wspaniala straz wszystkim dzieciom chorym w gminie ,dlaczego Pani dyr...bibliot...nie zadba o wszystkie dzieci ktore potrzebuja pomocy ...bo rodzice nie sa kolezankami i kolegami Pani. biblotek..
Dodano: 30.01.2017 23:52    Przez: ~olek.
Hi hi .,ciekawe czy oni komus pomogli jeszcze nie majac chorego dziecka ..oj jakie nieszczescie ich spotkalo .nie tak mialo byc no tak .
Dodano: 25.02.2017 01:35    Przez: ~n.
1 z 2
12>>