Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19165) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Chciał obniżyć rachunki za prąd i wpadł. Odpowie za kradzież

Dodano: 23.01.2017 09:27
Źródło: LM.pl

Policjanci z Koła zatrzymali 66-latka, który nielegalnie pobierał prąd. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat więzienia.

Mieszkaniec gminy Kościelec miał w mieszkaniu przyłącze do linii elektrycznej, które omijało licznik prądu. Mężczyzna w ten sposób chciał obniżyć swoje rachunki za prąd. Wartość skradzionej przez 66-latka energii oszacowano wstępnie na 3 tys. zł.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, za który odpowie przed sądem.  

  • Chciał obniżyć rachunki za prąd i wpadł. Odpowie za kradzież

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pracownik gminy Ślesin za fałszowanie i kradzież dokumentów przez co osoba niepełnosprawna została na całe życie pozbawiona świadczenia pielęgnacyjnego co więcej nazwisko przez 5 lat było podstawiane w ośrodku do wyłudzania dotacji z PCPR (60.000zł) . Pan prokurator uzasadnił, że to jest niska szkodliwość czynu, postępowanie pracownika uznał za naganne(ciekawe od kogo dostała nagane ) . I gdzie tu polska sprawiedliwość??????
Dodano: 23.01.2017 10:52    Przez: ~polskie prawo!
A za zabicie człowieka 3 ,5 roku!!!
Dodano: 23.01.2017 10:19    Przez: ~qwe
5 lat za prąd o wartości 3 tysięcy?
Dodano: 23.01.2017 09:50    Przez: ~Beauty
Jak dla wymiaru sprawiedliwości 60.000 tys jest niską szkodliwością czynu, to 3.000 tys powinno być zerową szkodliwością czynu. Czy wymiar sprawiedliwości ma dwa kodeksy karne jeden dla biedoty a drugi dla bogaczy. Chyba tak!
Dodano: 23.01.2017 11:38    Przez: ~ziobrik
A rok za znęcanie się nad rodziną
Dodano: 23.01.2017 11:20    Przez: ~masakra

KOMENTARZE

5 lat za prąd o wartości 3 tysięcy?
Dodano: 23.01.2017 09:50    Przez: ~Beauty
A rok za znęcanie się nad rodziną
Dodano: 23.01.2017 11:20    Przez: ~masakra
5 lat kpina spoleczenstwo ubozeje ceny ida w gore jak zyc drogi pis-ie jak zyc
Dodano: 23.01.2017 11:37    Przez: ~anty
A za zabicie człowieka 3 ,5 roku!!!
Dodano: 23.01.2017 10:19    Przez: ~qwe
Nie? ,,powinna'' być usuwana ziemia spod ,,współwłasności''. ,,-fundament domu 33 -kupiony ,od miasta?, przez poetkę Naskręcką/ -35-córce ,sędziowie z Kalisza ?. . ...
Dodano: 23.01.2017 10:26    Przez: ~M
Pracownik gminy Ślesin za fałszowanie i kradzież dokumentów przez co osoba niepełnosprawna została na całe życie pozbawiona świadczenia pielęgnacyjnego co więcej nazwisko przez 5 lat było podstawiane w ośrodku do wyłudzania dotacji z PCPR (60.000zł) . Pan prokurator uzasadnił, że to jest niska szkodliwość czynu, postępowanie pracownika uznał za naganne(ciekawe od kogo dostała nagane ) . I gdzie tu polska sprawiedliwość??????
Dodano: 23.01.2017 10:52    Przez: ~polskie prawo!
Jak dla wymiaru sprawiedliwości 60.000 tys jest niską szkodliwością czynu, to 3.000 tys powinno być zerową szkodliwością czynu. Czy wymiar sprawiedliwości ma dwa kodeksy karne jeden dla biedoty a drugi dla bogaczy. Chyba tak!
Dodano: 23.01.2017 11:38    Przez: ~ziobrik
Jakby nie musiał to by nie kradł . Wielcy panowie na wysokich stołkach pieniądze na prawo i lewo rzucają, a w pracy grosze się zarabia , o emeryturze nawet nie wspomnę ... głodowe pensje
Dodano: 23.01.2017 12:01    Przez: ~efe
Nie ma zadnego usprawiedliwienia dla kradziezy...to przestepstwo.
Dodano: 23.01.2017 12:31    Przez: ~M.
Do ,,M". Chyba masz lekko wyprany mózg
Dodano: 23.01.2017 23:58    Przez: ~Niederland
Do - M powiedz to wymiarowi sprawiedliwości.
Dodano: 23.01.2017 12:42    Przez: ~Zenek
Jest wina musi być kara - to jasne. Jest tylko jedno ale - kazda kara niech będzie dopasowana do danego człowieka. kradł prąd bo zapewne nie miał pieniędzy, po co człowieka więzieniem straszyć niech odpracuje. A Ci co kradną miliony w gotowce lub w postaci darmowych lotów służbowych, co jedzą drogie kolacje co rozbijają się służbowymi autami. Gdzie tu jest kara ?Tych ludzi stać a i tak kradną A NIE PRZEPRASZAM TO JEST ICH PRACA
Dodano: 23.01.2017 13:27    Przez: ~poi
Pracownik gminy Ślesin niech też odpracuje swoją karę. Pewnie do emerytury brakło by na to czasu i dlatego w uznaniu prokuratora jest to niska szkodliwość czynu. I jak tu nie kraś, to jest przyzwolenie od wymiaru sprawiedliwości, że za mało ukradła bo do miliona to jeszcze daleko.
Dodano: 23.01.2017 13:39    Przez: ~sprawiedliwy
Sąsiedzi konfidenci :)
Dodano: 23.01.2017 17:18    Przez: ~on
1 z 2
12>>