Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19729) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
11 / 9oC
Pojutrzepogoda
9 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz KKF Automobile Torino w Koninie. Wyg ... (1)Konin. Most im. J. Piłsudskiego został podświetlon ... (1)

Przykona. Trudna akcja ratownicza. Samochód nad mostem 

Dodano: 15.03.2017 08:45

W Przykonie (powiat turecki) na drodze krajowej DK 72 doszło do wypadku. Nad mostem zawisł samochód osobowy.

Samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną i częściowo zawisł nad mostem. W środku była kobieta, która kierowała samochodem. Do zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z JRG Turek oraz z OSP Przykona.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Strażacy dostali się do środka przy użyciu narzędzi hydraulicznych i ewakuowali kobietę, która została przetransportowana przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala. 

Fot. KPPSP w Turku 

  • Przykona. Trudna akcja ratownicza. Samochód zawisł nad mostem
  • Przykona. Trudna akcja ratownicza. Samochód zawisł nad mostem
  • Przykona. Trudna akcja ratownicza. Samochód zawisł nad mostem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Turek,   wypadek drogowy,   samochód nad mostem,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Najważniejsze jest życie osoby a nie samochód. Ty tak na serio czy masz coś z głową?
Dodano: 15.03.2017 09:07    Przez: Piotr Kołakowski
To jechala 18 letnia dziewczynka a nie kobieta... Jak widac zdany egzamin na prawko o niczym nie swiadczy
Dodano: 15.03.2017 09:57    Przez: ~Kotlet
Mały człowieczku.... Auto było zmasakrowane, a kobieta może mówić o ogromnym szczęściu ze żyje.
Dodano: 15.03.2017 09:14    Przez: ~Piotr
Gdyby nie było potrzeby to by nie wycinali, parawan by nie stał i LPR też by było nie potrzebne
Dodano: 15.03.2017 09:29    Przez: ~Qwerty
Na Turek. Net. Pisali k tym z tydzien temu.
Dodano: 15.03.2017 09:56    Przez: ~Kotlet

KOMENTARZE

Jak zwykle wpuścić straż to zaraz auto do kasacji bo trzeba było pociąć dach i drzwi zero wyobrazni strażaków jak by nie było lepszego sposobu troche wyobrazni panowie strażacy
Dodano: 15.03.2017 08:56    Przez: ~blacharz
Najważniejsze jest życie osoby a nie samochód. Ty tak na serio czy masz coś z głową?
Dodano: 15.03.2017 09:07    Przez: Piotr Kołakowski
Mały człowieczku.... Auto było zmasakrowane, a kobieta może mówić o ogromnym szczęściu ze żyje.
Dodano: 15.03.2017 09:14    Przez: ~Piotr
polonistyczne bohomazy pseudo-dziennikarzy z LM przechodzą ludzkie pojęcie.
Dodano: 15.03.2017 21:01    Przez: ~Miodek Jeży
Powiedział blacharz, co żyje z naprawiania blach. Zero wyobraźni.
Dodano: 16.03.2017 10:43    Przez: ~Loxley
po co w ogóle czerwony parawan... zginął ktoś ? nie... więc po co sobie utrudniać akcje ratowniczą. a co do auta... lepiej podczepic auto linką i wyciągnąć. i kobitkę w spokoju wyciągnąć.
Dodano: 15.03.2017 09:05    Przez: ~oj
Gdyby nie było potrzeby to by nie wycinali, parawan by nie stał i LPR też by było nie potrzebne
Dodano: 15.03.2017 09:29    Przez: ~Qwerty
Sami znawcy pożarnictwa się wypowiedzieli takich potrzeba w szeregach PSP
Dodano: 15.03.2017 09:19    Przez: ~xyz
Na temat pożarnictwa nikt się tu nie wypowiada z prostej przyczyny: pożaru nie było. Było natomiast ratownictwo...
Dodano: 15.03.2017 12:51    Przez: ~ech...
W środku była się kobieta, litości, poprawcie to.
Dodano: 15.03.2017 09:28    Przez: ~Mickiewicz.
Na Turek. Net. Pisali k tym z tydzien temu.
Dodano: 15.03.2017 09:56    Przez: ~Kotlet
To jechala 18 letnia dziewczynka a nie kobieta... Jak widac zdany egzamin na prawko o niczym nie swiadczy
Dodano: 15.03.2017 09:57    Przez: ~Kotlet
No faktycznie, 18 letnia dziewczyna to nie kobieta.... masakra te wpisy.
Dodano: 15.03.2017 12:14    Przez: ~Piotr
Faktycznie, to był mężczyzna. Kobiety wszystkich płci łączcie się.
Dodano: 16.03.2017 10:42    Przez: ~Loxley
"W środku była kobieta, która kierowała samochodem. " Nastąpiła totalna(!) zmiana obyczajów, zwyczajów postępowania, co widać u kierujących kobiet...
Dodano: 15.03.2017 12:05    Przez: ~trudno...
Kobieta kierowała ? Z komórką w ręku ?
Dodano: 15.03.2017 16:44    Przez: ~Tak ?
Nawet, jesli to bylaby wina tej kobiety, to wspolczuje, nigdy bym sie nie chciala znalezc w takiej sytuacji. Straszne!!!
Dodano: 15.03.2017 17:39    Przez: ~figa
Współczuję kobiecie (ile by nie miała lat), ale autor tekstu jak zwykle w LM-ie stanął na wysokości zadania!! SAMOCHÓD NAD MOSTEM- można boki zrywać. Chyba samochód na moście nad rzeką?????
Dodano: 15.03.2017 19:55    Przez: ~adam12
1 z 2
12>>