Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18711) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Tragedia na drodze. Młoda kobieta zginęła od uderzenia w drzewo

Dodano: 9.04.2017 14:00
Źródło: LM.pl

Śmiertelny wypadek w gminie Grodziec. W wypadku zginęła 21-letnia kobieta.

Do tragedii doszło wczoraj około godz. 20.30 w miejscowości Stare Grądy. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn 21-latka jadąca samochodem osobowym marki Opel zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo. Kiedy na miejscu pojawili się ratownicy, kobieta była uwięziona w pojeździe.

- Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do uwięzionej kobiety przy pomocy urządzeń hydraulicznych oraz ewakuacji jej z pojazdu – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik straży pożarnej w Koninie.

Niestety lekarz, który przyjechał na miejsce wypadku stwierdził zgon. Okoliczności i przyczyny tragicznego zdarzenia wyjaśnia konińska policja pod nadzorem prokuratury.  

fot. KM PSP Konin

  • Tragedia na drodze. Młoda kobieta zginęła od uderzenia w drzewo

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo dla Osp Grodziec i ZRM 310 Rychwal (na zdjęciu), ktore jako w łeb w łeb były pierwsze na miejscu zdarzenia...razem zespoly te ewakuowaly poszkodowaną z zakleszczonego pojazdu , Niestety zespól Ratownictwa odstąpil od Medycznych Czynności Ratunkowych ze względu na stan poszkodowanej , lekarz przyjechał po godzinie tylko w celu stwierdzenia zgonu !!! Może ktoś w końcu rzetelnie będzie przekzywal informację,wg.stanu faktycznego..
Dodano: 9.04.2017 15:45    Przez: ~R.M
LUDZIE TO HIENY I LUBIĄ KOMENTOWAĆ WSZYSTKO WIEDZĄ NIE ZWRACAJĄ UWAGI ŻE RODZINA CIERPI A TA KTÓRA ZGINĘŁA NIE MOŻE SIĘ NAWET BRONIĆ . JA TO CHYBA PÓJDĘ DO REDAKCJI LM I ZASTRZEGNE SOBIE ŻE W RAZIE MOJEJ ŚMIERCI NIE ŻYCZĘ SOBIE ABY BYŁ O TYM ARTYKUŁ NA LM. EH AŻ CZASEM CZŁOWIEK TĘSKNI ZA TYMI CZASAMI KIEDY TO NIE BYŁO INTERNETU .A TERAZ PIERNIESZ I JUŻ PISZĄ.
Dodano: 9.04.2017 16:26    Przez: ~Lolekk
Przecież nikt nic złego nie pisze, wyrazy współczucia, szkoda dziewczyny, o co ci chodzi ?
Dodano: 9.04.2017 16:56    Przez: ~Tragedia
LUDZIE TROCHĘ KULTURY DLA OSOBY ZMARŁEJ I DLA RODZINY NIE MACIE SERCA POSTAWCIE SIĘ NA MIEJSCU RODZINY ... ? WYRAZY WSPÓŁCZUCIA
Dodano: 9.04.2017 14:57    Przez: ~M
Co było przyczyną, telefon ? Szkoda dziewczyny, taka młoda !
Dodano: 9.04.2017 14:31    Przez: ~Wolniej, ostrożniej

KOMENTARZE

A pan rzecznik psp to kłamczuch jakich mało,szacun lepszy jest od Stanisława Lema... Pijar najważniejszy
Dodano: 09.04.2017 14:19    Przez: ~Swiadek
LUDZIE TO HIENY I LUBIĄ KOMENTOWAĆ WSZYSTKO WIEDZĄ NIE ZWRACAJĄ UWAGI ŻE RODZINA CIERPI A TA KTÓRA ZGINĘŁA NIE MOŻE SIĘ NAWET BRONIĆ . JA TO CHYBA PÓJDĘ DO REDAKCJI LM I ZASTRZEGNE SOBIE ŻE W RAZIE MOJEJ ŚMIERCI NIE ŻYCZĘ SOBIE ABY BYŁ O TYM ARTYKUŁ NA LM. EH AŻ CZASEM CZŁOWIEK TĘSKNI ZA TYMI CZASAMI KIEDY TO NIE BYŁO INTERNETU .A TERAZ PIERNIESZ I JUŻ PISZĄ.
Dodano: 09.04.2017 16:26    Przez: ~Lolekk
Lolekk, zastrzegniesz sobie, a kiedy umrzesz ?
Dodano: 09.04.2017 16:51    Przez: ~Lolek
Stary gruchot, ma ponad 20 lat. Żadnych systemów bezpieczeństwa, nie widać nawet poduszki powietrznej. Rozsypał się jak domek z kart. Niestety, takimi samochodami jeżdżą Polacy a rządy zaostrzają przepisy aby więcej kasy wydoić a nie zwiększyć bezpieczeństwo. Pewnie w nowszym aucie by przeżyła.
Dodano: 09.04.2017 18:06    Przez: ~Polska bieda
Ja gdyby nie stary gruchot to bym pewnie już nie żył bo nowy by się polamal a z nim w środku. Zostałem wcisniety pod samochód przed moim. A tu widać uderzenie z boku a w tym kierunku każde auto jest słabe. Wszystko zależy od rodzaju działających sił. Najpierw idź na studia gdzie jest wytrzymałość materiałów i gdzie się projektuje takie konstrukcje a później pisz.
Dodano: 09.04.2017 18:57    Przez: ~Rrr
Rrr nie zapowietrzaj się tak, nie trzeba kończyć materiałoznawstwa, aby wiedzieć, że spróchniały od starości samochód gorzej chroni niż nowy i nie trzeba pracować w NASA aby wiedzieć, że normy bezpieczeństwa były inne 20 lat temu a inne są obecnie. Nowsze samochody są wzmocnione na każdym kierunku uderzenia również bocznym. Oczywiście boczny zostaje najsłabszy ale to jest zupełnie coś innego niż 20 lat temu.
Dodano: 10.04.2017 08:00    Przez: ~Polska bieda
Sylwia... ;(((
Dodano: 09.04.2017 14:20    Przez: ~M
Co było przyczyną, telefon ? Szkoda dziewczyny, taka młoda !
Dodano: 09.04.2017 14:31    Przez: ~Wolniej, ostrożniej
Zwierzę wyskoczyło na drogę, chciała wyminąć...
Dodano: 09.04.2017 15:09    Przez: ~.
LUDZIE TROCHĘ KULTURY DLA OSOBY ZMARŁEJ I DLA RODZINY NIE MACIE SERCA POSTAWCIE SIĘ NA MIEJSCU RODZINY ... ? WYRAZY WSPÓŁCZUCIA
Dodano: 09.04.2017 14:57    Przez: ~M
Przecież nikt nic złego nie pisze, wyrazy współczucia, szkoda dziewczyny, o co ci chodzi ?
Dodano: 09.04.2017 16:56    Przez: ~Tragedia
Tragedia :(
Dodano: 09.04.2017 14:59    Przez: ~Ehhhhh
Wie ktoś kto to zginął??
Dodano: 09.04.2017 15:25    Przez: ~Jula
Wiadomo, ale rodzina i bliscy woleliby to zachować dla siebie. Kto powinien, dowie się.
Dodano: 09.04.2017 15:32    Przez: ~X
Straszne tragedia taka mloda kobieta
Dodano: 09.04.2017 15:33    Przez: ~Cichy
TEŻ BYM CHCIAŁA WIEDZIEĆ KTO TO ,,,,,,POCHODZE Z TAMTEJ MIEJSCOWOŚCI I BARDZO MI PRZYKRO
Dodano: 09.04.2017 19:54    Przez: ~Y
~Y "...TEŻ BYM CHCIAŁA WIEDZIEĆ KTO TO ,,,,,,POCHODZE Z TAMTEJ MIEJSCOWOŚCI ...." - to co ccię powstrzymuje aby zadzwonić do rodziny, znajomych z tej miejscowości - oni wiedzą, z pewnością ci powiedzą.
Dodano: 09.04.2017 21:00    Przez: ~xXx
Sylwia
Dodano: 01.03.2019 16:35    Przez: ~Bobo
SkĄd była ta dziewczyna
Dodano: 09.04.2017 15:36    Przez: ~ X
Skad a kto to? Juz czaja sie na idszkodowanie!!!
Dodano: 10.04.2017 13:40    Przez: ~Sasiad
Brawo dla Osp Grodziec i ZRM 310 Rychwal (na zdjęciu), ktore jako w łeb w łeb były pierwsze na miejscu zdarzenia...razem zespoly te ewakuowaly poszkodowaną z zakleszczonego pojazdu , Niestety zespól Ratownictwa odstąpil od Medycznych Czynności Ratunkowych ze względu na stan poszkodowanej , lekarz przyjechał po godzinie tylko w celu stwierdzenia zgonu !!! Może ktoś w końcu rzetelnie będzie przekzywal informację,wg.stanu faktycznego..
Dodano: 09.04.2017 15:45    Przez: ~R.M
A jakie to ma znaczenie skoro młoda osoba nie żyje?
Dodano: 09.04.2017 22:21    Przez: ~Sam
jak by jechała wolno to by żyła a jak sie jedzie na pełnym gazie to sa wtedy takie efekty
Dodano: 09.04.2017 16:16    Przez: ~xxx
Byłeś, widziałeś że szybko jechała, opamiętania
Dodano: 10.04.2017 13:30    Przez: ~0dhyof
Telefon sprawdzili?
Dodano: 09.04.2017 17:44    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>