Dzisiaj jest czwartek 24 maja 2018, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24243) SPORT FORUM FIRMY (5181) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 13oC
Jutropogoda
23 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turek. Elektrownia będzie produkować energię z pal ... (13)Dwanaście lat w IV lidze. Takich drużyn w Polsce j ... (6)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościManifestacja związkowców ZE PAK przed siedzibą PiS ...

Manifestacja związkowców ZE PAK przed siedzibą PiS w Warszawie

Dodano: 2.06.2017 13:50
Źródło: LM.pl

Związkowcy Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin będą protestować w Warszawie. Chcą spotkać się między innymi z Jarosławem Kaczyńskim.

Przedłużająca się decyzja dotycząca nowej odkrywki Ościsłowo, której uruchomienie jest gwarancją dalszego funkcjonowania konińskiej kopalni i elektrowni, doprowadziła do podjęcia kolejnych kroków przez związki zawodowe ZE PAK. Wystosowali oni dwa pisma informujące o planowanych protestach związanych z sytuacją w spółce.

Pierwsze z pism dotyczy manifestacji przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości, która ma się odbyć 9 czerwca.

- Oczekujemy spotkania delegacji związków z prezesem PiS, panem Jarosławem Kaczyńskim – podnoszą związkowcy.

Tego samego dnia przedstawiciele związków zawodowych będą pikietować przed siedzibą telewizji „Polsat”. W tym czasie liczą na spotkanie z Tomaszem Szelągiem, przewodniczącym rady nadzorczej ZE PAK.  

fot. archiwum

  • Związkowcy ZE PAK będą pikietować przed siedzibą PiS w Warszawie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

To nie gornicy powinni jechac do Kaczynskiego , tylko osoby odpowiedzialne za miasto, osoby ktore biora pieniadze za to zeby reprezentowac mieszkancow... Ale te osoby zajete sa teraz stawianiem zegara z rurek w centrum miasta...
Dodano: 2.06.2017 14:57    Przez: ~taczka
Jak Kaczyński był kiedyś przed kopalnią za czasów prezesa Mazurka to nikt nie wyszedł porozmawiac z Kaczyńskim a teraz jak Kopalnia i Elektrownia sprzedane przez PO to wszyscy prostestują przed PISEM
Dodano: 2.06.2017 14:11    Przez: ~KOMUNISTA
Teraz to juz po ptakach. Trzeba bylo sie odzywać przed prywatyzacja
Dodano: 2.06.2017 14:13    Przez: ~Zak
Czy to nie aferały z Po sprzedały kopalnie jedzcie do rudego narkomana on wyrazi troske moze nawet uroni łzę
Dodano: 2.06.2017 14:08    Przez: ~Mariola
Jak trwoga to do Kaczyńskiego, a tak go opluwają.
Dodano: 2.06.2017 17:07    Przez: ~Obłuda

KOMENTARZE

Trzeba dzialac tak jak gornicy ze slaska, to zaraz ktos ten problem zauwazy. Przede wszystkim KONIN nie ma takie sily./brak srubek, czy trzonkow/. Kaczynski I tak z Wami nie bedzie rozmawiac, woli kota !!!
Dodano: 02.06.2017 14:06    Przez: ~rowerek
A co na to POseł "energetyczny" ?
Dodano: 02.06.2017 15:37    Przez: ~AKTORka
Energetyczny poseł dalej ściemnia i ma dobrze, bo jest teraz w opozycji. Czas by wszystkie karty dotyczące PAK odkrył Jarosław. Co za problem wszyscy górnicy pojadą na saksy, bo tak funkcjonuje miasto. Pakujcie już walizki i do roboty u bauera.
Dodano: 02.06.2017 16:18    Przez: ~Józek da wam robotę.
Jarosław czekał na związkowców najpierw pod kopalnią w Kleczewie i nie raczyli się sPOtkać takie paniska.Jarosław czekał na związkowców w Pątnowie POd elektrownią i jak myślicie? Ano też się nie doczekał.Teraz Jarosław nie będzie trzeci raz ryzykował sPOtkania z wami ,teraz sPOtykajcie się ze swoim ulubionym TFU! SSkiem lub POsłem TWu!energetycznym.
Dodano: 02.06.2017 16:28    Przez: ~kopalniok
Jak trwoga to do Kaczyńskiego, a tak go opluwają.
Dodano: 02.06.2017 17:07    Przez: ~Obłuda
Wszystko jest prywatne. Więc PiS czy nawet sam Kaczyński wam nie pomoże! Jedzcie do swojego kochanego Soloża ;)
Dodano: 02.06.2017 18:21    Przez: ~Prywatna firma
Zutylizować koniński pas rdzy.dać ludziom perspektywy w energetyce atomowej,nowe technologie i postęp, tego chciejmy.od byłej brykietowni po Pątnów cały pas rdzy do kapitalnego remontu, głęboko od 3 do 7czy 10 m w głąb gruntu, wymienić na nową całą tę zardzewniałą infrastrukturę, ucywilizować region, a nie zastpywać beczek ze starymi smarami
Dodano: 02.06.2017 22:38    Przez: ~radom
Ciekawe czy związkowcy pracują w niedzielę?
Dodano: 02.06.2017 22:40    Przez: ~Messenger nie mogę
to może spotkanie z tuskiem w brukseli ale za swoje
Dodano: 02.06.2017 23:14    Przez: ~xyz
To się wcześnie obudzili,teraz dopiero jak cały przemysł w Koninie zniszczono a teraz te osoby,niby związkowcy walczą o ochłapy.Gdzie byli jak prywatyzowano zakłady,podpisywali tylko pakiety pracownicze,które pozwalały na to by tysiące osób w regionie pozostawało bez środków do życia.Teraz chcą do prezesa,gdzie byli jak Pan Kaczyński w kampani wyborczej przyjechał pod elektrownie Pątnów,pewno nawet herbatki nie wypił,bo gdzie na ulicy.Niech wreszcie ci ludzie przestaną siać propagandę.Zadziwiające jest to że pracownicy tych zakładów pozwalają na byt takim związkom.
Dodano: 04.06.2017 10:33    Przez: ~koninianin.
Czy to nie aferały z Po sprzedały kopalnie jedzcie do rudego narkomana on wyrazi troske moze nawet uroni łzę
Dodano: 02.06.2017 14:08    Przez: ~Mariola
Na szczęście Jarosław Kaczyński myśli o wszystkich Polakach a nie tylko o tłustych górnikach !!!Tak, że ja jestem spokojny o wynik sprawy !!
Dodano: 02.06.2017 14:10    Przez: ~Józef
PO-peGERowskie tereny to teren takich ludzikow jak załosny bronek bolus konfident.Oplecione czerwona sitwą szemranych kolesi ubeków sbekow komuchów złodzieji i alkoholikow mieniacych sie na autorytuty i inne karły.Rodzinki pouwijane w elektrowni i kopalni czuja smród czas do roboty nieroby.
Dodano: 02.06.2017 14:21    Przez: ~Kot
Jak Kaczyński był kiedyś przed kopalnią za czasów prezesa Mazurka to nikt nie wyszedł porozmawiac z Kaczyńskim a teraz jak Kopalnia i Elektrownia sprzedane przez PO to wszyscy prostestują przed PISEM
Dodano: 02.06.2017 14:11    Przez: ~KOMUNISTA
To ciekawe, że kiedyś Prezes Mazurek nie wyszedł do Prezesa Kaczyńskiego a dzisiaj jest wysokim urzędnuikiem w Państwie PIS ???
Dodano: 02.06.2017 19:04    Przez: ~Zdziwiony
racja , nie chcieli go wpuscic do zakladu PO-wskie pacholki, a jak ich rudy renegat sprzedal to pretensje do PIS-u, dobrze wam tak , niech was wykopia na zbity pysk , poczujecie co to bezrobocie.....
Dodano: 03.06.2017 10:23    Przez: ~energetyk
Teraz to juz po ptakach. Trzeba bylo sie odzywać przed prywatyzacja
Dodano: 02.06.2017 14:13    Przez: ~Zak
Nie po ptokach bo gnom może wszystko. Bez jego kciuka marionetki nic nie zrobią. Jak będzie chiał to będzie Ościsłowo.
Dodano: 02.06.2017 19:07    Przez: ~Pn
haha jak w uchu prezesa wycieczki
Dodano: 02.06.2017 14:36    Przez: ~zet
Ciekawe ile sklepów, nieruchomości w Koninie, może i okolicach, należy do związków zawodowych? Związkowcy powinni to chyba sprawdzić i żądać pieniędzy z ich sprzedaży na wolnym rynku.Kto będzie właścicielem tych sklepów, powierzchni sklepowych po likwidacji kopalni? Może "dziennikarz śledczy" się tym tematem zainteresuje?
Dodano: 02.06.2017 14:38    Przez: ~ana
Cała była kolorowa ,kolorek spożywczy na Błaszaka a to tylko niektóre adresy.I POcichutku kaska leci ,oj leci,a może już nie leci?
Dodano: 02.06.2017 16:57    Przez: ~sklepowa spożywcza
A szef związku zawodowego solidarnosc razem z pis-motlochem rządzącym jest na kleczniku u Rydzyka.
Dodano: 02.06.2017 14:53    Przez: ~Q
To nie gornicy powinni jechac do Kaczynskiego , tylko osoby odpowiedzialne za miasto, osoby ktore biora pieniadze za to zeby reprezentowac mieszkancow... Ale te osoby zajete sa teraz stawianiem zegara z rurek w centrum miasta...
Dodano: 02.06.2017 14:57    Przez: ~taczka
a gdzie jest ten ratownik duda od solidarnosci siedzi spokojnie jak mysz pod miotłom
Dodano: 02.06.2017 15:14    Przez: ~gornik
Siedzi i szuka słownika dla ciebie.
Dodano: 02.06.2017 16:19    Przez: ~Novak Dziokowic
avatar Gołoledź w czerwcu w późnych godzinach przedpołudniowych? Raczej nie! Policjo, jeśli nie chcecie ratować zwykłych mieszkańców przed zaśmiecaniem przestrzeni hałasem i skrajnym łamaniem przepisów przez dużą część motocyklistów to choć zadbajcie o samych motocyklistów dyscyplinując ich kontrolami i karami zamiast utwierdzać ich, że są ponad innymi organizując wspólne akcje, gdzie rozdajecie żenująco naiwne naklejki z opisem "parz w lusterka, motocykle są wszędzie". Nieszczęsny motocyklista był właśnie "wszędzie" i czy naklejki mu pomogły? Obserwując obecne trendy jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że jeśli ktoś z kierowców samochodów byłby w pobliżu miejsca wypadku to zapewne musiałby mieć dobrego adwokata, aby się wybronić z tego, że to nie jego wina, iż nie patrzył w lusterka, wszakże "motocykle są wszędzie".
Dodano: 02.06.2017 16:28    Przez: Urlich von Jungingen
avatar Przepraszam bardzo za powyższy wpis, pomyliłem dwa artykuły które pojawiły się niemalże równocześnie. Jak widzimy Solidarność Pana Dudy od psa Kacperka to zadymiarska przybudówka PiS. Przed wyborami brakowało opon do palenia a po wyborach jakby makiem zasiał. Oczywiście nie wierzę, że skansen KWB zniknie, najpewniej PiS chce zmusić Solorza do sprzedania Skarbowi Państwa za bezcen dołków z błotem a potem to już po jeziorach, polach i lasach przejedzie walec drogowy. Więc ta część pracowników KWB dostająca zawału na myśl o zmianie pracy na pewno nie ma co się martwić. Co do posła Nowaka to zgadzam się z nim, że brak brania odpowiedzialności KWB za poczynione szkody powoduje, że mają wielu przeciwników, ale nie zgodzę się, że to podatnicy za pośrednictwem jakiś fundacji mają płacić za szkody górnicze.
Dodano: 02.06.2017 17:18    Przez: Urlich von Jungingen
Duda od psa Kacperka, Kaczyński od kota Filemonka, a Ulrich od czego ?
Dodano: 02.06.2017 19:07    Przez: ~Szyderco !
Z Dudy taki ratownik jak z tego chorego psychicznie człowieka Urlicha Jungingena (który już sam nie wie co i gdzie pisze) mistrz zakonu krzyżackiego.
Dodano: 02.06.2017 19:38    Przez: ~Majki
Ulrich jest od niczego aczkolwiek pewnie niedługo dostanie pracę u Donalda Trumpa aby zaopiniować jego decyzję w sprawie paryskiego porozumienia klimatycznego.W końcu wie co pisze ha ha ha .
Dodano: 02.06.2017 19:45    Przez: ~torf
Ten dudus wolu pieska glaskac. Poza tym on ma w dudzie ludzi m.in. także ze swojego zwiazku. Wazne, ze z druga duda zawarl pakt o nieagresji i mu dobrze jest. Syty glidnego nie zrozumie. Podobnie nie stawil sie za nauczycielami. Ale orzyjdzie kryska na tego sm ie cia.
Dodano: 02.06.2017 19:53    Przez: ~Pn
1 z 3
123>>