Dzisiaj jest niedziela 16 maja 2021, imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17041) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik wybronił punkt w Toruniu, fantastyczny Szym ... (0)Szczepidło. Z Warty zniknęły platformy lęgowe dla ... (2)

Z patronem kierowców na drodze. Akcja policji i duchowieństwa

Dodano: 24.07.2017 14:53

Tradycją stały się już wspólne akcje słupeckich policjantów z duchownymi z okazji imienin patrona kierowców św. Krzysztofa.

- W tym roku pierwsze przedsięwzięcie zorganizowano w Orchowie - informują policjanci. - W działania „Ze św. Krzysztofem na drodze” włączyły się dzieci ze świetlicy środowiskowej w Orchowie oraz dzieci z miejscowego przedszkola. Akcja miała na celu propagować bezpieczne zachowania na drogach. Dużą pomocą w przeprowadzeniu działań służyły panie z biblioteki publicznej, gminnej komisji ds.rozwiązywania problemów alkoholowych oraz rodzice i seniorzy. Policjanci prowadzili kontrole drogowe, czuwali nad bezpieczeństwem uczestników akcji. Na kierowców, którzy popełnili niewielkie wykroczenia drogowe czekały pouczenia. Nie było jednak tolerancji dla tych, którzy rażąco naruszyli przepisy.

Do kontrolowanych podchodziły dzieci i ks. Mariusz Koronowski, którzy opowiadali o celu swoich działań, a maluchy udzielały dorosłym porad, jak być bezpiecznym na drodze. Wręczano ulotki i obrazki patrona kierowców i oczywiście wszystkim życzono szerokiej drogi. Na zakończenie akcji dzieci wzięły udział w malowaniu plakatów promujących bezpieczną jazdę samochodem. 

Fot. KPP w Słupcy 

  • Z patronem kierowców na drodze. Akcja policji i duchowieństwa
  • Z patronem kierowców na drodze. Akcja policji i duchowieństwa

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Słupca,   patron kierowców,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W jaki sposób jakiś "św." Krzysztof ochrania kierowców na drogach ? Życie i zdrowie człowieka jest w rękach Bożych i tylko On może ci zapewnić opiekę, jeśli Go o to poprosisz.
Dodano: 24.07.2017 16:32    Przez: ~Chrzescijanin
Jaka skromna plebania w tle !!! Jaki zabiedzony ksiądz!
Dodano: 24.07.2017 16:47    Przez: ~SUTAnna
Brawo !!!!Dobry komentarz he he he !!!
Dodano: 25.07.2017 15:03    Przez: ~Max
NOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 24.07.2017 19:50    Przez: ~1234

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.