Dzisiaj jest wtorek 26 września 2017, imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23852) SPORT FORUM FIRMY (5073) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Podopieczni schroniska dla zwierząt doczekali si ... (17)Kościelec. Wypadek na dk 92. Samochód uderzył w barierk ... (16)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Policyjne pomieszczenia dla osób zatrzymany ...

Konin. Policyjne pomieszczenia dla osób zatrzymanych otwarte

Dodano: 13.09.2017 20:13

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski prezydent Józef Nowicki oraz komendant miejski podinsp. Paweł Kiliańczyk, przecięli symboliczną wstęgę w wyremontowanym kompleksie PDOZ KMP w Konine.

Kapitalny remont popularnie zwanego „policyjnego aresztu” rozpoczął się w grudniu 2016 r. Inwestycja kosztowała ponad milion złotych i została sfinansowana w połowie przez miasto Konin, które przekazało na ten cel środki finansowe. Druga część pochodziła z budżetu policji. Koniński PDOZ posiada 42 miejsca dla osób zatrzymanych w tym również jeden pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

PDOZ od lat osiemdziesiątych, poza drobnymi usprawnieniami, nie przechodził kapitalnych remontów. Obecna inwestycja zmieniła dotychczasowy wygląd tej części konińskiej jednostki, tak estetyczny jak i funkcjonalny. Dzięki adaptacji części pomieszczeń po byłym areszcie deportacyjnym, można było zdecydowanie powiększyć liczbę miejsc. Zakres zadania objął zarówno część przeznaczoną dla osób zatrzymanych jak i pomieszczenia obsługi i techniczne. Całości PDOZ objęta jest szczegółowym monitoringiem wizyjnym. Wszystkie pomieszczenia ich wyposażenie i urządzenia spełniają wysokie standardy zarówno w zakresie bezpieczeństwa osób zatrzymanych jak i funkcjonalności i warunków pracy służących tam policjantów.

Fot. KMP w Koninie 

  • Konin. Policyjne pomieszczenia dla osób zatrzymanych otwarte
  • Konin. Policyjne pomieszczenia dla osób zatrzymanych otwarte
  • 1505326678-t4tr6a-areszt5.jpg
  • 1505326678-kvvr9t-areszt4.jpg
  • 1505326678-b0l2lg-areszt3.jpg
  • 1505326678-ueauvv-areszt6.jpg

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   pomieszczenie dla zatrzymanych,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

No mamy kolejny wielki sukces w naszym miescie. Zaraz po tramwaju wodnym, schodach w Koperniku czy wybudowaniu kolejnego marketu.... Oj dzieje sie :) Trzeba wiecej wsteg nakupowac i przecinamy...
Dodano: 13.09.2017 20:35    Przez: ~Wstega
Tradycja z Prlu..przecinanie wstęgi przez kacyków . A czarnego nie było z kropidłem ?
Dodano: 13.09.2017 20:31    Przez: ~Australia
Ten remont ro chyba pod siebie....
Dodano: 13.09.2017 20:39    Przez: ~Bacaaa
Haha a najlepsi z najlepszych stali jak..... PANIE I panowie sobie postali a Gdzie Ci co będą Tam pracować? No tak nie pasowało pokazać szeregowych co oj oj nie ma co.
Dodano: 13.09.2017 20:40    Przez: ~Loki

KOMENTARZE

Tradycja z Prlu..przecinanie wstęgi przez kacyków . A czarnego nie było z kropidłem ?
Dodano: 13.09.2017 20:31    Przez: ~Australia
A tak prawdę powiedziawszy czym różni się władza dzisiejszej tzw. dobrej zmiany od dobrej władzy tej z PRLu? Mamy pierwszego sekretarza, mamy premiera niemotę, aroganckich aktywistów partyjnych oraz przygłupiastych lokalnych kacyków. Ale cóż ciemny lud wraz z gawiedzią prowincjonalną sobie wybrali dobrego pana co im będzie kadził i dobra wszelkie rozdawał ot choćby 500 zł, a pan policjant będzie nad wszystkim czuwał to i dołek się mu w pracy przyda.
Dodano: 13.09.2017 21:26    Przez: ~Zdzich@
Na galowo w takich koszulinach ?
Dodano: 13.09.2017 22:17    Przez: ~Józef Stary
⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰
Dodano: 14.09.2017 09:34    Przez: ~H
Będzie gdzie zamykać tych oszustów od tego śmiesznego KBO, co te pesele brali innych i głosowali na szkoły i przedszkola!!!!
Dodano: 14.09.2017 11:32    Przez: ~Popieram
A u gmerka na radarze nad Konin nadciąga cyklon
Dodano: 14.09.2017 19:22    Przez: ~X
No mamy kolejny wielki sukces w naszym miescie. Zaraz po tramwaju wodnym, schodach w Koperniku czy wybudowaniu kolejnego marketu.... Oj dzieje sie :) Trzeba wiecej wsteg nakupowac i przecinamy...
Dodano: 13.09.2017 20:35    Przez: ~Wstega
Gdyby nie fundacja to Piranii tez by nie bylo...
Dodano: 13.09.2017 20:36    Przez: ~Taka prawda
Ten remont ro chyba pod siebie....
Dodano: 13.09.2017 20:39    Przez: ~Bacaaa
Haha a najlepsi z najlepszych stali jak..... PANIE I panowie sobie postali a Gdzie Ci co będą Tam pracować? No tak nie pasowało pokazać szeregowych co oj oj nie ma co.
Dodano: 13.09.2017 20:40    Przez: ~Loki
To nowy Wojewódzki? Całkiem przyjemny miły widać spkoj na twarzy.
Dodano: 13.09.2017 20:41    Przez: ~Alicja
Pełno kamer mię będzie symulacji
Dodano: 13.09.2017 20:42    Przez: ~Dominik
Gdzie będą wyprowadzać zatrzymanych żeby ich paralizatorom traktować? Do kaplicy?
Dodano: 14.09.2017 01:14    Przez: ~pleban
Zawsze może się "popsuć" monitoring na godzinę, albo nagrania się zagubić.
Dodano: 14.09.2017 07:40    Przez: ~Realista
⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰ ⏰
Dodano: 14.09.2017 09:34    Przez: ~D
Tze mam w domu takie miejsce dla zatrzymanych. Prestizowe... Nazywa sie piwnica.
Dodano: 13.09.2017 20:52    Przez: ~Hotel pieciogwiazdkowy
...tytuł artykułu jest the best..
Dodano: 13.09.2017 21:16    Przez: ~pawelll
A potem idziemy na jednego gahah..... Krzywe ściany i odpdająca farba.... No rewelacja...... Pieniądze w błoto bo co..... Haha. Remont ekipy kiedy.... oj sory teściowa załatwi..Stefan pomoże i polotu a pieniądze w....
Dodano: 13.09.2017 21:22    Przez: ~Maciek z Klanu
Szydera na Maxa. Komedianci otwierają areszt, a gdzie Ci policjanci co będą tam pracować. Na taką inwestycję to mają pieniądze, ale żeby dołożyć tym policjantom parę złotych do tych marnych grup zaszeregowania to już nie ma. Mało tego to wiem od znajomego, że ludzi do obsadzenia nie ma. Żenada!
Dodano: 14.09.2017 00:26    Przez: ~Jak z filmu Bareii
A komu mają dołożyć chyba sobie..... Są tacy co się kwartalnik zgadza