Dzisiaj jest sobota 20 października 2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21048) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast pogrzebu - wesele. Górnik przetrwał, by w ...Wypadek w Grąblinie. Kierowcy przetransportowani d ... (0)

W kinie Oskard będzie strasznie. Bój się razem z nami!

Materiał promocyjny

Dodano: 20.10.2017 15:59

„Piła: dziedzictwo”, „Leatherface” i „Autopsja Jane Doe”- to horrory, które widzowie zobaczą podczas Strasznej Nocy Filmożerców 28 października w kinie Oskard. Do zdobycia nagrody!

Straszną Noc Filmożerców rozpocznie premierowy pokaz filmu „PIŁA:DZIEDZICTWO”. Najsłynniejszy seryjny morderca XXI wieku powraca na wielki ekran! Oprócz niesamowitych pułapek, na bohaterów czeka największa zagadka od czasów odkrycia tożsamości tytułowego „Jigsawa”. Producentem filmu jest James Wan odpowiedzialny za największe współczesne serie horrorów („Piła”, „Obecność”, „Naznaczony”).

Premierowo zaprezentujemy „LEATHERFACE”, który jest prequelem "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną". Film można zobaczyć w Polsce tylko na specjalnych pokazach w okresie Halloween.
W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o niebezpiecznych zaburzeniach. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface.

„AUTOPSJA JANE DOE” to historia koronera i jego syna, którzy badają zwłoki ofiary makabrycznej zbrodni. Autopsja przebiega bezproblemowo do chwili, gdy mężczyźni trafiają na ślady obrzędów rytualnych…

Na Straszną Noc Filmożerców zapraszamy już 28 października o 21.00. Do zdobycia nagrody!!!

Bilet 25 zł do nabycia w kasie Oskardu i na stronie internetowej: www.ckis.konin.pl

  • W kinie Oskard będzie strasznie. Bój się razem z nami!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:oskard,   noc filmożerców,   horror

KOMENTARZE

Coś o miłości człowieka do człowieka, byłoby nudne, ale tam, gdzie się krew leje i trup ściele się gęsto, to jest ciekawe i tym się ludzie fascynują i wzorują na takich obrazach. Potem widzimy i słyszymy o tragediach, które mają miejsce w rodzinach, na ulicach, czy prezentacja takich filmów, gdzie człowiek człowieka zabija, Bogu się podoba ?
Dodano: 20.10.2017 17:07    Przez: ~Chrzescijanin
Chłopie to jest film a jak nie podobają sie TObie takie filmy to nie oglondaj myślisz że ci zwyrodnialcy to po filmach tacy się stali? Nie oni tacy juz sie urodzili
Dodano: 21.10.2017 08:55    Przez: ~Normalny
Ten świat, zły świat należy do szatana, zło króluje wśród ludzi niewierzących, zaś dla chrzescijanina wzorem jest Jezus Chrystus i to co On głosił, a więc miłość !
Dodano: 21.10.2017 16:56    Przez: ~Chrz...
To mają być horrory? Kiedyś były, ale nie teraz
Dodano: 21.10.2017 22:56    Przez: ~Senior
Bilety kupione bedzie czad!
Dodano: 21.10.2017 23:11    Przez: ~Zebek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.