Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRytmix i Fundacja Dobry Rytm z widowiskiem „Kwiat paproci”

Rytmix i Fundacja Dobry Rytm z widowiskiem „Kwiat paproci”

Dodano: , Żródło: LM.pl
Rytmix i Fundacja Dobry Rytm z widowiskiem „Kwiat paproci”
Kultura

fot. M. Sypniewski

Widowisko „Kwiat paproci” w wykonaniu tancerzy Studia Tańca Rytmix Konin można było oglądać na scenie Domu Kultury Oskard w Koninie.

W roli poszukującej tytułowego kwiatu paproci wystąpiła Amelia Nowak, tancerka i instruktorka Studia Tańca Rytmix Konin. Solowe role w spektaklu zatańczyli również: Julia Łechtańska, Julia Przybyła, Nikola Przybyła, Aleksandra Karmelita, Amelia Imbiorowska i Franciszek Widelski. Za choreografię odpowiadali Martyna Wolna, Kinga Furmaniak-Pogodska, Monika Szymurska-Prokop, Paulina Przybylska, Amelia Nowak i Bartłomiej Zając. Tancerzy przygotowali Kamil Witkowiak i Anna Kamińska, za reżyserię i scenariusz odpowiadała Wiesława Wolna, a za scenografię Martyna Wolna.

Finał uświetnił występ Mariusza Urbaniaka ze Studia Piosenki Estradowej  HIT w Koninie, a powitała wszystkich i wprowadziła w świat baśni Ilona Janiszewska.

– Chciałabym wraz z córką Martyną i mężem Włodzimierzem serdecznie podziękować Wam wszystkim za udział i wsparcie podczas naszego widowiska tanecznego „Kwiat paproci". Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że ten wieczór będzie dla mnie niezapomniany – powiedziała Wiesława Wolna.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole