Dzisiaj jest poniedziałek 13 lipca 2020, imieniny: Irwina, Margarety, Sary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17616) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sympatycy Rafała Trzaskowskiego wierzą w zwycięstw ... (13)Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)

Pościg za piratem drogowym. Kierowca był pod wpływem alkoholu

Dodano: 30.10.2017 11:06
Źródło: LM.pl

Blisko promil alkoholu w organizmie miał mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego, który uciekał przed policją w powiecie słupeckim.

Pędzącego samochodem osobowym mężczyznę zauważyli mundurowi patrolujący miejscowość Przecław. Jadący od strony Ostrowitego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h. Policjanci wydali sygnał do zatrzymania pojazdu. Kierujący volkswagenem najpierw zwolnił, ale potem szybko przyspieszył.

- Funkcjonariusze podjęli pościg używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. W pewnym momencie prowadzący samochód wjechał w drogę bez wyjazdu, porzucił samochód i uciekał pieszo, chowając się w przydrożnych rowach – informuje Marlena Kukawka z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy.

Młody mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało, miał niemal promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za szereg wykroczeń, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę przed policją. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.  

fot. KPP Słupca

  • Pościg za piratem drogowym. Kierowca był pod wpływem alkoholu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

tak się kończy gdy się nie zna topografii terenu
Dodano: 30.10.2017 11:18    Przez: ~geodeta
pasożyt zawsze będzie pasożytem i żadnych tolerancji dla pijaków
Dodano: 30.10.2017 11:45    Przez: ~Ewelina
"- Funkcjonariusze podjęli pościg używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych"... a nie mogli użyć radiowozu?
Dodano: 30.10.2017 12:46    Przez: ~Darek
Może się boi na trzeźwo jeździć ? potrzebuje się rozluźnić przed jazdą :D
Dodano: 30.10.2017 11:52    Przez: ~POlska
A mi się jeszcze podoba tekst z artykułu "szybko przyspieszył"
Dodano: 30.10.2017 16:42    Przez: ~Przyspieszacz

KOMENTARZE

tak się kończy gdy się nie zna topografii terenu
Dodano: 30.10.2017 11:18    Przez: ~geodeta
I znowu pijany w BMW
Dodano: 30.10.2017 12:33    Przez: ~wujekDobraRada
Za łańcuch za jaja i do wody
Dodano: 30.10.2017 12:48    Przez: ~Kierowca
Dobrze że przez roztoke nie jechał to by się dopiero zdziwił jak by taka jape kopalniana zobaczył
Dodano: 30.10.2017 15:04    Przez: ~Hhhbv
Nie dość że V W, to jeszcze pijany!
Dodano: 30.10.2017 11:36    Przez: ~A
pasożyt zawsze będzie pasożytem i żadnych tolerancji dla pijaków
Dodano: 30.10.2017 11:45    Przez: ~Ewelina
Ojbtam twoj gienek podobno na trzezwo do ciebie sie nis zbliza
Dodano: 30.10.2017 12:43    Przez: ~Gienek
proponuje roczek za kratkami- jeśli to było pierwszy raz , pijanym za kierownicom kategoryczne NIE
Dodano: 30.10.2017 11:46    Przez: ~ULA
Może się boi na trzeźwo jeździć ? potrzebuje się rozluźnić przed jazdą :D
Dodano: 30.10.2017 11:52    Przez: ~POlska
Ciekawe czy pj mu zatrzymali
Dodano: 30.10.2017 12:39    Przez: ~Tre
Prawdopodowienstwo ze kierowca w talim aucie jest pijane jest tak samo duze jak to ze na wsi pod sklepem znajdzie sie pijany rowerzysta. Przeciez ro golf. Stary vw stare audi czy stare BMW to pijany kierowca starter pack. Rolnicy zboża poszprzedawali to teraz do wiosny będzie im się nudzić...
Dodano: 30.10.2017 12:42    Przez: ~Patologia
"- Funkcjonariusze podjęli pościg używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych"... a nie mogli użyć radiowozu?
Dodano: 30.10.2017 12:46    Przez: ~Darek
A mi się jeszcze podoba tekst z artykułu "szybko przyspieszył"
Dodano: 30.10.2017 16:42    Przez: ~Przyspieszacz
Kaszole zawsze mieli zakute banie
Dodano: 30.10.2017 13:20    Przez: ~wilczyn
Z okolic Strzelna zapewne, bo w tym kierunku uciekał.
Dodano: 30.10.2017 15:58    Przez: ~Pijany Pirat
Tak samo ja w wilczogórze bida aż piszczy jakby nie szparagi u helmuta
Dodano: 30.10.2017 21:53    Przez: ~vfvd
golf III to prawie jak gta III :)
Dodano: 30.10.2017 13:34    Przez: ~Myszka
golf w tdi moc go niosla :)
Dodano: 30.10.2017 14:33    Przez: ~tdik
1 z 3
123>>