Dzisiaj jest poniedziałek 20 listopada 2017, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24105) SPORT FORUM FIRMY (5098) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin ... (13)Turek. Na Dzień Dziecka będzie wodny plac zabaw dl ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościZ kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

Dodano: 8.11.2017 17:37

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Pod 200 związkowców i pracowników kopalni wyjechało dziś do stolicy. Przed gmachem Sejmu górnicy pikietowali między godz. 15.00, a 17.00. Były transparenty, gwizdki i syreny. Nie zabrakło też Orkiestry Dętej PAK KWB „Konin”. Manifestujący domagają się od rządzących decyzji w sprawie odkrywki Ościsłowo. - Nadzieja umiera ostatnia – mówił przed wyjazdem z Konina Jacek Slanina.

O godz. 18.00 rozpocznie się posiedzenie komisji do spraw energii i skarbu państwa. Wezmą w nim udział m.in. zarząd ZE PAK i delegacja pracowników kopalni.  

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie
Slajd 1/6

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 1 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 2 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 3 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 4 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 5 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

następny slajdpoprzedni slajd
Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie
Slajd 1/6

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 1 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 2 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 3 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 4 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 5 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

następny slajdpoprzedni slajd
Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie
Slajd 1/6

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 1 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 2 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 3 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 4 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 5 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Ej Solidarność, co Wy tam robicie???? Jak Jarosław Kaczyński był w KWB Konin to żeście pouciekali w strachu że was Mazurek ponagrywa na wideo i wam kilometrówki poobcina! Teraz stoicie wy jak te sieroty, fajnie wam tak???
Dodano: 8.11.2017 18:19    Przez: ~Erekcji brak
A co na to Zygmunt Solorz, czy też brał udział w pikiecie, w końcu jest właścicielem i jemu najbardziej powinno zależeć na odkrywce Ościsłowo ?
Dodano: 8.11.2017 18:38    Przez: ~Pytam
brawo i oto całe oblicze naszej solidarności. Pokrzyczą pojadę i posadki podtrzymają
Dodano: 8.11.2017 18:24    Przez: ~pracownik
Kaczyński powinien cofnąć emerytury. Taka ciężka praca a wszyscy na emeryturach pracują. 50 lat smiech
Dodano: 8.11.2017 18:00    Przez: ~Bronek
Chcecie w Koninie drugiego Wałbrzycha z poczatku lat 90tych ? bezrobocia, meliny, patologii? to sprzeciwiaj się budowie Ościsłowa.
Dodano: 8.11.2017 19:27    Przez: ~Monika

KOMENTARZE

Bez komentarza
Dodano: 08.11.2017 17:46    Przez: ~Pierwszy
No bez. Jak masz glipoty pisac to daj se na luz.
Dodano: 08.11.2017 18:02    Przez: ~Pn
Glipoty, glipot nie pisz Pn.
Dodano: 08.11.2017 18:39    Przez: ~Nie pisz
Ty powyzej... nudzi ci sie pajacu? Po co zabierasz glos jak nie masz nic ciekawego miernoto do napisabia? Odwiedź WC i sie przetasuj to ci ulzy.
Dodano: 08.11.2017 18:50    Przez: ~Pn
Trzmamy kciuki! Niech dotrze do decydentów, że my w Koninie czekamy na pozytywną decyzję!
Dodano: 08.11.2017 19:23    Przez: ~Matek
Wszelkie głosy o emeryturach, zatrudnianiu na najniższej krajowej itd. spam, zazdrość w czystej postaci
Dodano: 08.11.2017 19:25    Przez: ~Wombi
Chcecie w Koninie drugiego Wałbrzycha z poczatku lat 90tych ? bezrobocia, meliny, patologii? to sprzeciwiaj się budowie Ościsłowa.
Dodano: 08.11.2017 19:27    Przez: ~Monika
Zazdrosc pajacow to oznaka ich nizszosci, bezsilnosci... itd.
Dodano: 08.11.2017 19:28    Przez: ~Pn
Moniko, ta patologia juz bierze pińcset i mysli, ze to bedzie trwało wiecznie. Oby tych, ktorzy szyderstwa pisza podvadresem gornikow, dosiegla karma. Amen.
Dodano: 08.11.2017 19:30    Przez: ~Pn
niech chlopcy postawia na swoim ani pis ani szyszko nie beda rzadzili w koninie tylko zdrowy rozsadek jest kopalnia jest praca sa pieniadze jest godne zycie
Dodano: 08.11.2017 19:56    Przez: ~anty
avatar A gdzie qrwy związkowcy byliście jak kapuś ,,Aktor" razem z Gradem oddali TW ,,Zegarkowi" kopalnię.Siedzieliście na dupie cicho , a teraz to musztarda po obiedzie.Powinniście na kolanach błagać pod domem Jarosława na kolanach aby odebrał jak najszybciej ,,Zegarkowi" energetykę a samego ,,Zegarka" posadził tam gdzie jego miejsce.A wy debile protestujecie pod Sejmem razem z Kudłatym z KOD-u ,który jak tylko odkrywka ruszy przyjedzie protestować przeciw niej. Jak można stać we własne gniazdo, stawiam więc pytania.Jesteście tak aż głupi? Usłżnymi idiotami? Czy zwykłymi prostytutkami biorącymi kasę?
Dodano: 08.11.2017 20:11    Przez: Tomasz Kobrzycki
Dziękujemy posłowi Tomaszowi Nowakowi za zorganizowanie komisji. Pamiętajcie, że poseł Czarnecki z PiS postawił na pierwszym miejscu roślinki i ptaszki a robotników z konina wysyła na bezrobocie.
Dodano: 08.11.2017 21:02    Przez: ~górnik
Kobrzycki publikujesz nieprawdę i oszczerstwa. Apeluję do redakcji o zablokowanie konta temu trollowi. Poseł Nowak to jedyny poseł, który upomina się w sejmie o Konin! Kobrzycki trollu nie pisz kłamstw!!
Dodano: 08.11.2017 21:04    Przez: ~Lepszy_Kobrzycki
Posłowie z PiS się tak boją wyjść z inicjatywą, że tylko poseł Suski w swojej głębokiej niewiedzy walczył o Konin hehehe. Dziękujemy posłowi Nowakowi za wniosek o zwołanie komisji!!
Dodano: 08.11.2017 21:05    Przez: ~konink
Jarro zrobi wam nieroby i pasożyty z dupy jesień średniowiecza może donek rudy złodziej uroni łzę.
Dodano: 08.11.2017 21:18    Przez: ~Lolek
To nie górnicy tylko torfiorze oni w życiu kopalni na oczy nie widzieli
Dodano: 09.11.2017 10:30    Przez: ~Al
OJOJOJOJOJIJ kończą się czasy spania na koparce przy farelce. I przed 50ka na emerytke
Dodano: 09.11.2017 10:32    Przez: ~Pn
Czasy deputatów i przywilejów się skończyły więc proponuję do roboty.
Dodano: 08.11.2017 17:56    Przez: ~prywiacarz
Kaczyński powinien cofnąć emerytury. Taka ciężka praca a wszyscy na emeryturach pracują. 50 lat smiech
Dodano: 08.11.2017 18:00    Przez: ~Bronek
Do roboty to ty zlodzieju sie wez.
Dodano: 08.11.2017 18:01    Przez: ~Pn
Dlaczego młodzi górnicy w wieku 50 lat poprzechodzili na emerytury, kiedy Tusk kazał pracować do 67 lat.
Dodano: 08.11.2017 18:41    Przez: ~Młodzi emeryci
Kiedyś nikt w kopalni nie chciał robić przypominam bo to była najcieższa praca spośród wielkich zakładów konińskiego zagłębia przemysłowego a teraz takie rzeczy że od 50 na emeryturę odchodzą trzeba było iść pracować w latach 90 do kopalni to też byście byli ale wtedy smialiscie się że w święta do roboty że o 4 czeka się za autobusem zimą żeby dojechać na czas że górnicy głusi są na starość że mają spuchniete nogi no od czego to wszystko od hałasu i chodzenia w błocie a fakt ci emeryci co idą jeszcze do pracy to tacy co mieli szczęście i np z biorowca im pisali pracę górniczą itd Górnik co pracował całe życie w dolach to ma z 3400 3600 emerytury myślicie że poszli by dorabiać na stację po co przy takim świadczeniu pomyślcie co niektórzy!!
Dodano: 08.11.2017 19:57    Przez: ~Trzeźwo myślący
Pn trzeba napiętnować chamstwo i idiotyzm. Proponuje zacząć od elementarza
Dodano: 08.11.2017 20:32    Przez: ~koniniak
Najpierw musicie naprawić szkody gornicze .
Dodano: 08.11.2017 17:58    Przez: ~Rysiu
Moze zacznij od siebie? Jeździsz autem? To trujesz srodowisko. Wyrzucasz smieci? Jw. Dalej mam wymieniac pajacu?
Dodano: 08.11.2017 18:03    Przez: ~Pn
Ty wyzej i w jakim celu smieciarzu piszesz? Co ci daje posanie takich plytkich i chorych tekstow? Przeciez ani to snieszne ani mądre... co najwyzej kretynskie do potegi n-tej.
Dodano: 08.11.2017 19:32    Przez: ~Pn
Zatrudnię za najniższą krajową 200 osób , najlepiej górników Proszę składać cv
Dodano: 08.11.2017 18:04    Przez: ~firma krzak
Juz ci pisalem pajacu - za te kade to se sam zap...j.
Dodano: 08.11.2017 18:14    Przez: ~Pn
Górnicy powinni pracować przynajmniej do 60-tki.
Dodano: 08.11.2017 18:44    Przez: ~50 lat emeryt
Do Pn przestań pisać głupoty. chyba lepiej posługujesz się łopata niż długopisem. Pajac do kwadratu
Dodano: 08.11.2017 19:06    Przez: ~robert123
Pajac do kwadratu to cie zrobil smieciarzu i zapomnial wyskrobac. I teraz jest aka menda robi syf w kazdym temacie. Zal mi cie szmieciarzu. Bardzo....
Dodano: 08.11.2017 19:34    Przez: ~Pn
Pn proponuje lekarza psychiatrę ty masz poważny problem -nie tylko z ortografią
Dodano: 08.11.2017 20:36    Przez: ~pracownik kwb
Dla Pn tylko Gniezno.
Dodano: 09.11.2017 16:50    Przez: ~Dziekanka
No i długo nie trzeba było czekać przeczytajcie komentarz "PN" "Do roboty to ty zlodzieju sie wez." i oto całe oblicze naszej pracującej społeczności naszych barci z ................
Dodano: 08.11.2017 18:11    Przez: ~prywaciarz
Od braci smieciarzu to z dala.
Dodano: 08.11.2017 18:15    Przez: ~Pn
Pn tylko ubliża i wyzywa, sympatyk PO.
Dodano: 08.11.2017 18:45    Przez: ~Tak nie można
Ej Solidarność, co Wy tam robicie???? Jak Jarosław Kaczyński był w KWB Konin to żeście pouciekali w strachu że was Mazurek ponagrywa na wideo i wam kilometrówki poobcina! Teraz stoicie wy jak te sieroty, fajnie wam tak???
Dodano: 08.11.2017 18:19    Przez: ~Erekcji brak
brawo i oto całe oblicze naszej solidarności. Pokrzyczą pojadę i posadki podtrzymają
Dodano: 08.11.2017 18:24    Przez: ~pracownik
Widac, ze pissuary wjurzyly Solidarnosc. Oj, zle to sie dla mich skonczy. Brawo Sokidarnosc, ze wreszcie zobaczyliscie mafie pissuarska i ich prawdziwą twarz. Pogonic pissuarow od koryta.
Dodano: 08.11.2017 19:36    Przez: ~Pn
Pn chce do koryta.
Dodano: 09.11.2017 16:52    Przez: ~Kwi kwi
heheheheh "PN" jesteś za wąski bo twoich komentarzach wnioskuję że masz problem.....
Dodano: 08.11.2017 18:22    Przez: ~lekarz
Problem z głową, dlaczego się nie leczy ?
Dodano: 08.11.2017 18:47    Przez: ~Psychiatra
Do lekarz i Psychiatra - problem to ty masz ze deoja pusta glowa. Po co w ogole smieciarzu zasmiecasz ciekawy temat takimi debilizmami? Jeden i drugi?
Dodano: 08.11.2017 18:53    Przez: ~Pn
Pn chyba jedzie na dopalaczach . Pełno literówek i chaosu . ratuje go tylko Dziekanka
Dodano: 08.11.2017 20:41    Przez: ~magda
Pn typowy wyborca PO. Kodziarz i imbecyl bez kultury osobistej i hamulcow. Wstyd dla górników że mają takiego chwasta wśród swoich. Na bank to lysiejacy stary kawaler który jest na wiecznym kacu. Stąd ta agresja. Wypij setke to sie uspokoisz ty drobny pijaczku kopalniany.
Dodano: 08.11.2017 20:53    Przez: ~Pn menda
Pn żle skończy, coraz bardziej rzuca mu się na głowę.
Dodano: 09.11.2017 16:55    Przez: ~To górnik
tesz miałam tam jechac
Dodano: 08.11.2017 18:30    Przez: ~Anna D.
A co na to Zygmunt Solorz, czy też brał udział w pikiecie, w końcu jest właścicielem i jemu najbardziej powinno zależeć na odkrywce Ościsłowo ?
Dodano: 08.11.2017 18:38    Przez: ~Pytam
w mojej firmie budowlanej też lipa. .jutro jadę z pracownikami pod sejm może Beata z nami porozmawia
Dodano: 08.11.2017 18:49    Przez: ~Biznesmen 😆
To marionetka wiec strata czasu.
Dodano: 08.11.2017 18:54    Przez: ~Pn
Pn na gwiazdę słownik murowany. dyslektykiem nie poprostu debil
Dodano: 08.11.2017 19:26    Przez: ~obiektywny
Obiektywny w jakim delu plodzisz te jalowizne? Zalosne to i plytkie jak ty sam. Widac, zes prawdziwy prosty chlopek.
Dodano: 08.11.2017 19:37    Przez: ~Pn
avatar "obiektywny"- Ja myślę, że Pn nie jest aż takim analfabetą choć na pewno normalny człowiek nie czuje potrzeby skomentowania KAŻDEGO tematu i oraz odpowiedzenie na niemalże KAŻDY komentarz. Jemu po prostu przy tematach dotyczących kopalni i torfu puszczają nerwy. Cały czas obstawiam, że Pn martwi się, iż jego tata straci pracę w torfowni i nasz drogi Pn straci kieszonkowe.
Dodano: 08.11.2017 19:46    Przez: Urlich von Jungingen
Urlich, Pn jest 50-cio letnim górnikiem, ciętym na łyso, który mieszka na Chorzniu.
Dodano: 09.11.2017 17:00    Przez: ~Makowa
1 z 5
12345>>