Dzisiaj jest sobota 18 sierpnia 2018, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21892) SPORT FORUM FIRMY (5207) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 19oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
27 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? ... (157)83-latek przewrócił się na rowerze. Nie miał siły ... (19)

Konin. Borys Budka i Arkadiusz Myrcha w Klubie Obywatelskim

Dodano: 16.01.2018 11:47
Źródło: LM.pl

„Czy Polska jest jeszcze państwem prawa” - pod takim tytułem odbędzie się dzisiejszy Klub Obywatelski w Koninie.

To już ósme spotkanie w ramach Klubu Obywatelskiego. Tym razem w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie porozmawiać będzie można z Borysem Budką i Arkadiuszem Myrchą. - To młodzi politycy stanowiący przyszłość kraju. Wiemy, że przyciągają oni wiele osób, które chcą podyskutować – mówi Henryk Drzewiecki, prowadzący Klub Obywatelski.

Spotkanie odbędzie dziś, 16 stycznia o godz. 19:00. Wstęp wolny.  

  • Konin. Borys Budka i Arkadiusz Murcha w Klubie Obywatelskim
  • Konin. Borys Budka i Arkadiusz Murcha w Klubie Obywatelskim

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Co chcecie jeszcze sprzedać zdrajcy .Czas was rozliczy
Dodano: 16.01.2018 12:19    Przez: ~pysio
Budka jako obrońca SBeków UBeków w Koninie będzie się czuł jak ryba w wodzie. Towarzysze i towarzyszki biegnijcie szybko na spotkanie!
Dodano: 16.01.2018 12:22    Przez: ~PełO - organizacja przestępc
waszej zakłamanej polityki Polacy mają dosyć - WON
Dodano: 16.01.2018 12:15    Przez: ~PL
Borys spadaj na niedżwiedzie -tam skąd się wywodzisz
Dodano: 16.01.2018 12:12    Przez: ~ala
A który z nich dostał sraczki i nie przyszedł na głosowanie sejmowe?
Dodano: 16.01.2018 12:05    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego

KOMENTARZE

A który z nich dostał sraczki i nie przyszedł na głosowanie sejmowe?
Dodano: 16.01.2018 12:05    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
Na głosowanie nie przybyli: Mariusz - ten od wynoszenia kociej kuwety, pierwszy burak dobrej zmiany, wyjwc uliczny - Bredziński, wybitny intelektualista PiSa i okolic Suski - ten od carycy, a także praktycznie cała ta dobrozmanowa hałastra. Oj przepraszam ww. wymienieni stawili się karnie na głosowaniu gdyż taka jest rola spolegliwego pisodupca - nie myśleć a jedynie wykonywać polecenia kaprala.
Dodano: 16.01.2018 12:24    Przez: ~Zdzich@
Zdzich, po ile teraz komentarze?
Dodano: 16.01.2018 12:55    Przez: ~Heh
Zalosne kreatury, ktore obrzucaja poslow RP obelgami i jadem. I to sa niby katolicy z tego lepszego sortu.
Dodano: 16.01.2018 14:43    Przez: ~Pn
Czy POrtret Lenina Stalina i Dzierżyńskiego jest już na sali?
Dodano: 16.01.2018 15:00    Przez: ~aktor
Uwaga, Zdzichu wciągnął dopalacza, ratuj się kto może...
Dodano: 16.01.2018 15:08    Przez: ~Wilk
Ponoć ten łysy po lewej przyjechał do Konina zagęścić sobie włosy.
Dodano: 16.01.2018 15:11    Przez: ~Fryzjer z Nadrzecznej
Czerepak z Rancza nosi perukę, a łby mają podobne.
Dodano: 16.01.2018 16:31    Przez: ~Telewidz
A ja myślałam,że "aktora" to już wszyscy opuścili,oczywiście że POza rozumem !
Dodano: 16.01.2018 20:06    Przez: ~TW "scena"
Dlaczego na takie spotkania nigdy wiceprzewodniczący i przewodniczący PO w Koninie nie zapraszają polityków z innych ugrupowań, tylko jakimś dziwnym trafem tylko polityków PO. To nie klub obywatelski tylko klub adoracji PO. I właściwie kto za to płaci? Poseł z PO? Wiceprzewodniczący z PO, czy samo PO?
Dodano: 16.01.2018 20:10    Przez: ~Pytek
Po co oni przyjechali po to chyba żeby się pochwalić jak rozmontowac jeden z większych okręgów przemysłowych w kraju wstydu nie mają region sprzedali i jeszcze się panosza
Dodano: 16.01.2018 21:21    Przez: ~Jjihff
Wypad z Konina.
Dodano: 17.01.2018 08:36    Przez: ~ziom
Ten z lewej obok aktora, obywatel z Ludwikowa dorobkiewicz na sklepikach. Zgrywa cwaniaczka jak wszyscy POpaprańcy, hipokryta podszywa się pod jakiś dziwny twór Komitet Obywatelski.
Dodano: 17.01.2018 18:11    Przez: ~obywatel
Borys spadaj na niedżwiedzie -tam skąd się wywodzisz
Dodano: 16.01.2018 12:12    Przez: ~ala
Borys Budka studiował prawo na Polskim wydziale. Wszyscy prawnicy wiedzą że PiS łamie prawo. Prawda kole w oczy co?
Dodano: 16.01.2018 13:42    Przez: ~www
Zalosne kreatury, ktore obrzucaja poslow RP obelgami i jadem. I to sa niby katolicy z tego lepszego sortu.
Dodano: 16.01.2018 14:44    Przez: ~Pn
Czy w totalnej opozycji jest jakiś porządny człowiek ?
Dodano: 16.01.2018 16:33    Przez: ~Nie !
Wszedzie na lewo i prawo w tv mówia ze peło to organizacja przestepcza a te pajace udaja że pada deszcz Jarro was POkolei Pozamyka
Dodano: 16.01.2018 12:13    Przez: ~Jacek
Zalosne kreatury, ktore obrzucaja poslow RP obelgami i jadem. I to sa niby katolicy z tego lepszego sortu.
Dodano: 16.01.2018 14:44    Przez: ~Pn
waszej zakłamanej polityki Polacy mają dosyć - WON
Dodano: 16.01.2018 12:15    Przez: ~PL
A ja mam dosc zaklamanej polityki PiS.
Dodano: 16.01.2018 14:45    Przez: ~Pn
Oni swoje zdradzieckie twarze ujawniają w Brukseli, głosując za sankcjami dla Polski.
Dodano: 16.01.2018 16:36    Przez: ~Europosłowie
a kogo to intersuje?ci POwcy byli u władzy i czerpali z państwowego koryta pełnymi garściami. a teraz jak im to zabrano to płaczą.
Dodano: 16.01.2018 12:17    Przez: ~zxc
Teraz do koryta doszly kabany zwane Pisiewiczami....
Dodano: 16.01.2018 14:46    Przez: ~Pn
Poparcie dla PiS-u w najnowszym sondażu nadal wysokie- 46%, a dla PO mizerne, bo tylko- 16%, Polacy wiedzą kogo obdarzyć zaufaniem.
Dodano: 16.01.2018 16:39    Przez: ~Symp. PiS
Ty wyzej - na twoje ukochane ugrupowanie glosowalo niespelna 20% Polakow. Ponad 80% nie wybralo dziadów...
Dodano: 16.01.2018 18:27    Przez: ~Pn
Co chcecie jeszcze sprzedać zdrajcy .Czas was rozliczy
Dodano: 16.01.2018 12:19    Przez: ~pysio
Lepiej zapytaj czy PiS zniszczy region nie dajac pozwolenia na nowa odkrywke bo to jest najwazniejsze dla Konina i okolicznych miejscowosci.
Dodano: 16.01.2018 14:47    Przez: ~Pn
Totalna opozycja działa na szkodę Polski.
Dodano: 16.01.2018 16:41    Przez: ~Obywatel
Pn przecież widać że zegarek nie chce tej odkrywki bo teraz zamiast donieść jeden dokument o kompensacji to na drogę sondowa wkroczyli a to może się ciągnąć latami a pak ma może gora pół roku i koniec energetyki w Koninie i znowu będzie można robić reportaż koninskie wspomnienia
Dodano: 16.01.2018 21:26    Przez: ~Ggb
takim ludziom jak wy to by pluł w oczy , a by mówili że deszcz pada
Dodano: 16.01.2018 12:22    Przez: ~p
Zalosne kreatury, ktore obrzucaja poslow RP obelgami i jadem. I to sa niby katolicy z tego lepszego sortu.
Dodano: 16.01.2018 14:47    Przez: ~Pn
Z Sześciu Króli dwóch nawiedza Konin tzn.Borysław i Belzebub.
Dodano: 17.01.2018 09:18    Przez: ~japier
Ciekawe jakie dary złożą Józefowi.
Dodano: 17.01.2018 09:20    Przez: ~???
Budka jako obrońca SBeków UBeków w Koninie będzie się czuł jak ryba w wodzie. Towarzysze i towarzyszki biegnijcie szybko na spotkanie!
Dodano: 16.01.2018 12:22    Przez: ~PełO - organizacja przestępc
A co z pisowskim prokuratorem komunistycznym Piotrowiczem????
Dodano: 16.01.2018 14:48    Przez: ~Pn
Poszedlbym na to spotkanie gdyby bylo platne. Oczywiscie dla mnie. Zaznaczam ,ze drogi nie jestem, mysle,ze 200 zl za sluchanie tych oszolomow jest adekwatna zaplata. Tyle co ukradliscie narodowi polskiemu to chyba nie wygorowana cena?
Dodano: 16.01.2018 12:32    Przez: ~AntyPiS
No właśnie? Co ukradli? PiS już dawno by ich powsadzał gdyby miał za co. Więc czemu nie siedzą? Może to tylko puste bluzgi, jak wyżej podpisanego?
Dodano: 16.01.2018 13:45    Przez: ~polakos
Tylko 200 ? Coś za mało się cenisz, to ciemnota za 500 się sprzedała drugim oszołomom.
Dodano: 16.01.2018 13:51    Przez: ~antywszystko
Zalosne kreatury, ktore obrzucaja poslow RP obelgami i jadem. I to sa niby katolicy z tego lepszego sortu.
Dodano: 16.01.2018 14:48    Przez: ~Pn
Budka ty Pajacu rozlicz swoich kolegów z PO za miliardowe złodziejstwa i dopiero mów o państwie prawa, jeszcze śmiesz mówić o prawie, jak się nie wstydzicie publicznie występować. Ludzie mają was dosyć chyba widać było po wyborach a wy się ciągle pchacie do koryta, WON !!!!
Dodano: 16.01.2018 12:51    Przez: ~Rozliczyć PO
To młodzi politycy,ktorzy niewiele jeszcze mają doświadczenia życiowego a Budka to zachowanie ma na oromny minus , biorąc to jak zachowuje się w sejmie,to szkoda słów,ale zwolennicy mają prawo iść i tam słuchać sobie tego co ma do powiedzenia,ja jestem przeciwnikiem Po więc mnie nie ciągnie by tam pójść,choc z zasady można by było iść i zadać parę pytań,moze nieco niewygodnych,choc i tak już nie ma o co pytać,bo już to wszystko wiemy.Jest demokracja, jest spotkanie ,to pójdą zainteresowani i tyle.
Dodano: 16.01.2018 13:08    Przez: ~Ha
Wielki szacun dla Borysa za waleczność. Biorąc uwagę w jakich warunkach działa w Sejmie (zero czasu na dyskusje super ważnych i kontrowersyjnych projektów, kary finansowe dla opozycji, nielegalne głosowanie w sali obok itd), jako jeden z niewielu stara się pokazywać jak PiS depcze prawo