Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportMustang Konin zaprasza na transmisję meczu z Górnikiem Wałbrzych

Mustang Konin zaprasza na transmisję meczu z Górnikiem Wałbrzych

Dodano:
Mustang Konin zaprasza na transmisję meczu z Górnikiem Wałbrzych
I liga

Jutrzejszy mecz Mustanga z Górnikiem Toyota Wałbrzych będzie transmitowany na Facebook'u klubu z Konina. Serdecznie zapraszamy.

W pierwszym meczu rozegranym pod koniec kwietnia w Szczawnie-Zdroju Mustang Konin z Górnikiem Wałbrzych wygrał w sposób zdecydowany, 86:49. Dla gości najwięcej punktów (18) rzucił wówczas Kamil Kornacki.

Półtora miesiąca temu w rywalizacji ligowej koninianie na luzie wygrali 91:24 (24:11, 23:3, 22:0, 20:10). Choć tym razem stawka jest znacznie większa, to mając na uwadze wynik pierwszego starcia nie należy spodziewać się niespodzianki.

Drugiego finalistę poznamy wczesnym, niedzielnym popołudniem. Okaże się nim lepszy z pary IKS GTM Konstancin – Ortomedico Kielce. W pierwszym meczu było 67:59 dla mistrzów Polski z Kielc. Mecze finałowe odbędą się w terminach 18/19.05 i 25/26.05.

Spotkanie Mustang Konin – Górnik Toyota Wałbrzych rozpocznie się o godz. 15.00 w hali przy ul. Popiełuszki w Koninie i będzie można obejrzeć z niego transmisję z komentarzem na klubowym Facebook'u.

Mustang Konin zaprasza na transmisję meczu z Górnikiem Wałbrzych
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole