Dzisiaj jest środa 17 lipca 2019, imieniny: Anety, Aleksego, Julietty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18631) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 11oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (1)

Konińskie schronisko dla zwierząt organizuje bal charytatywny

Dodano: 27.01.2018 11:13
Źródło: LM.pl

Charytatywny bal karnawałowy organizuje schronisko dla bezdomnych zwierząt oraz koniński oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Bal karnawałowy w jednej z konińskich restauracji będzie okazją nie tylko dla dobrej zabawy, ale przede wszystkim zbiórki pieniędzy na bieżące potrzeby schroniska. W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie loteria oraz aukcja. Dochód z niej pomoże między innymi w zakupie siatek ogrodzeniowych i przyszłego rachunku za prąd.

- Gwarantujemy szampańską zabawę oraz wiele atrakcji dla każdego – zapraszają organizatorzy.

Bilety na bal do nabycia w schronisku przy ul. Gajowej w Koninie.  

  • Konińskie schronisko dla zwierząt organizuje bal charytatywny

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

proponuje aby portal lm codziennie prezentowal zdjecie jednego pieska ze schroniska a gdy ta psinka komus sie spodoba to moze znajdzie swoj nowy dom
Dodano: 27.01.2018 12:43    Przez: ~anty
Jak pies trzymany jest 10godz w mieszkaniu to moze czasem ,,popuscic,, zanim sie zalatwi na dworze.wlasciciel powinien sprzątnąc.tak jak normalni faceci nie obszczywaja murkow i smietnikow.
Dodano: 27.01.2018 17:51    Przez: ~emi
Jestem za balem ! ale dlaczego nie jest prawidłowo finansowane przez właściwy organ, zamiast dawać pieniądze sekcie katolickiej należy zadbać o schronisko ! Tak trzymać i nie popuszczać !!
Dodano: 27.01.2018 19:36    Przez: ~erwin

KOMENTARZE

W imieniu swojego pieska dziękuję za zaproszenie.
Dodano: 27.01.2018 12:13    Przez: ~Pn
proponuje aby portal lm codziennie prezentowal zdjecie jednego pieska ze schroniska a gdy ta psinka komus sie spodoba to moze znajdzie swoj nowy dom
Dodano: 27.01.2018 12:43    Przez: ~anty
9 lutego powinno być ~czy nikt tego nie czytał przed wydrukowaniem
Dodano: 27.01.2018 12:46    Przez: ~ja
Psiarki się zabawią na całego, do tańca zaszczekają psy a do popitki i na zagrychę co będzie ?
Dodano: 27.01.2018 16:06    Przez: ~Pełna micha
I dobrze że jest akcja charytatywna dla zwierząt,zreszta każdą szczytna akcję popieram nie tylko dla zwierząt ale i dla ludzi,a ty pełna Micha nie lubisz psów to po co tu piszesz.
Dodano: 27.01.2018 16:37    Przez: ~Ha
Lubię psy, ale pies powinien mieć swoje miejsce w budzie, w kojcu, w ogrodzonym obejściu, a nie w mieszkaniu razem z człowiekiem na leżance a może i przy stole. Dlaczego psy sikają na klatkach schodowych i w windach ?
Dodano: 27.01.2018 17:00    Przez: ~Pełna miHa
Pelna micha,Wszystko jest kwestią wychowania psa przez człowieka i to jaki jest człowiek ,niewiem czy psy sikaja w windach i klatkach schodowych jak piszesz być może się zdarzyło i wówczas właściciel ma obowiązek posprzątać,powinien! a nie liczyć na to że zrobi to dozorca!,aczkolwiek są też ludzie - menele,ktorzy tak samo i to najczęściej w wiezowcach obszczewaja windy,smietniki przejscia pomiędzy blokami a latem nie idzie przejść.T o też przecież widać. Pozdrawiam
Dodano: 27.01.2018 17:20    Przez: ~Ha
Jak pies trzymany jest 10godz w mieszkaniu to moze czasem ,,popuscic,, zanim sie zalatwi na dworze.wlasciciel powinien sprzątnąc.tak jak normalni faceci nie obszczywaja murkow i smietnikow.
Dodano: 27.01.2018 17:51    Przez: ~emi
9 luty? Luty jest tylko jeden... Jak juz, to dziewiatwgo lutego. Slabo ;)
Dodano: 27.01.2018 17:46    Przez: ~Wstyd
Nauczanie w tym miescie pozostawia wiele do zyczenia,patrz ranking,dlatego miasto wypada praktycznie najgorzej w wielkopolsce ze wszystkim.Ortografia to juz kosmos totalny i nie do zrozumienia dla tego spoleczenstwa,oczywiscie tez sa tacy co nie maja pojecia o mnozeniu,ba nawet szybkim odejmowaniu i dodawaniu
Dodano: 27.01.2018 19:38    Przez: ~Profesor
Komentarze słynnego Pn to już kompletna żenada, elektorat PO.
Dodano: 28.01.2018 09:59    Przez: ~Ortografia
Jestem za balem ! ale dlaczego nie jest prawidłowo finansowane przez właściwy organ, zamiast dawać pieniądze sekcie katolickiej należy zadbać o schronisko ! Tak trzymać i nie popuszczać !!
Dodano: 27.01.2018 19:36    Przez: ~erwin
Tzn, że pies jest ważniejszy od człowieka, który jest stworzeniem bożym ? Chcesz się bawić pieskami to je finansuj z własnej kieszeni.
Dodano: 28.01.2018 10:28    Przez: ~Podatnik
Pełna miHa te zwierzeta mają wiecej serca i rozumu jak Ty a to jak są wychowane tez świadczy o właścicielu i zapamiętaj jeśli nie masz szacunku do psa to tym bardziej niemasz go do ludzi czyli jesteś zerem
Dodano: 27.01.2018 21:55    Przez: ~Grzegorz
Napisałem, że lubię psy, a mimo to jestem zerem, w twoim mniemaniu, dziękuję za szczerość i miłość jaką mi okazujesz jako bliżniemu. Tacy są niestety Polacy i Katolicy.
Dodano: 28.01.2018 10:33    Przez: ~Pełna micha
Błąd rzuca się w oczy... W końcu widać schronisko. Był czas kiedy schronisko dawało cos od siebie. Miło było uczestniczyc w spacerach. Pozniej dluuuuga cisza. Pani niemila ruszyla...
Dodano: 28.01.2018 18:52    Przez: ~Zbig
To może wystarczy podnieść swoją zacną i iść do schroniska wziąć psiaka na spacer? Z tego co wiem to nic się nie zmieniło w kwestii wolontariatu. Nawet teraz działa to lepiej niż kiedyś.
Dodano: 30.01.2018 17:12    Przez: ~doinformowany
Przychodzimy z psami , czy bez?
Dodano: 28.01.2018 21:04    Przez: ~Lipka