Dzisiaj jest piątek 3 lipca 2020, imieniny: Anatola, Jacka, Ottona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17842) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Koniński PiS nie popiera apelu energetycznego posła T. Nowaka

Dodano: 30.01.2018 12:58

Koniński PiS nie popiera apelu posła Tomasz Nowaka w sprawie odkrywki Ościsłowo. W ramach sprzeciwu miejscy radni PiS nie będą głosować nad przyjęciem apelu podczas jutrzejszej (31 stycznia br) sesji.

- Koniński samorząd chce wystosować apel do rządu. W naszej opinii prezydent Konina i przewodniczący Rady Miasta z PO, odpowiadając na polityczne wezwanie posła T. Nowaka, zaproponowali w treści kłamliwy apel w sprawie odkrywki Ościsłowo , który jest przepełniony insynuacjami - powiedział Krystian Majewski, radny PiS, na konferencji prasowej w biurze PiS, dzień przed sesją Rady Miasta Konin. - W projekcie apelu zawarte zostały fałszywe oskarżenia, że to decyzje polityczne, czy brak woli politycznej, sprawiło, że nie zostało wydane pozwolenie na odkrywkę Ościsłowo. Prawda jest taka, że nie decyzje polityczne, ale braki merytoryczne sprawiły, że te decyzje nie zostały wydane, a ostatnią decyzją polityczną w tej sprawie była decyzja o prywatyzacji, którą podjął rząd PO. Popieramy apel, ale nie jego treść, którą uważamy za brudną kampanię samorządową, którą prezydent Konina i PO rozpoczynają na trudnej sytuacji społeczno - ekonomicznej regionu.

- Teza przedstawiona w projekcie tego apelu jakoby inwestor wyraził pełną gotowość do kompensacji przyrodniczej, jest nieprawdziwa , praktyka pokazuje coś zupełnie innego – dodał Dominik Szopa, przewodniczący PiS w Koninie. - Taki dokument przedstawiający propozycje kompensacji przyrodniczej nie wpłynął. Chcemy podkreślić, że energetyczny poseł PO Tomasz Nowak przez lata popierał tę bezsensowną prywatyzację kopalni, zapewniał, że jest niezbędna dla rozwoju. Kiedy prezes J. Kaczyński podczas wizyty w Koninie proponował, żeby ten sektor został w państwowych rękach, poseł PO stwierdził, że państwowe kopalnie to śmierć dla regionu. Oburzające dla nas jest to, że prezydent J. Nowicki podpisując się pod takim projektem apelu, wspólnie ze swoim koalicjantem z PO, przewodniczącym rady, odpowiada na polityczne wezwanie posła T. Nowka i zachowuje się jakby był polityczną marionetką swoich koalicjantów. Podpisując się pod tym apelem, aprobuje tę wieloletnią politykę PO - ugrupowania, które za bezcen sprzedało konińskie kopalnie i swoją liberalną polityką doprowadziło nasz region na skraj kryzysu społeczno – gospodarczego. Pan prezydent podpisując się pod apelem wspólnie z koalicjantami z PO wpisuje się w cyniczną politykę tego ugrupowania, które zachowuje się jakby było rzecznikiem prywatnego inwestora, a nie mieszkańców regionu konińskiego.

- Zaproponujemy radnym, aby nie brali udziału w tym głosowaniu i wyjąć  karty do głosowania w ramach sprzeciwu. To nie będzie wstrzymanie się od głosu, to będzie protest – zadeklarował radny K. Majewski. 

- A radny K. Majewski zaproponuje zmianę treści apelu – dodał D. Szopa.

 

 

  • Koniński PiS nie popiera apelu energetycznego posła T. Nowaka

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PiS Konin,   Dominik Szopa,   Krystian Majewski,   apel,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wesołe chłopaki, z zerowym doświadczeniem zawodowym i życiowym... Właśnie oni prowadzą kampanię polityczną i w dodatku usiłują przypodobać się władzom swojej partii. Niech coś w życiu osiągną...
Dodano: 30.01.2018 13:21    Przez: ~qwerty
Do ignorantów z PiS... ZE PAK został sprzedany Elektrimowi w 1999 roku. PO początkowo jako stowarzyszenie zarejestrowało się 24.01.2001. JAKO PARTIA POLITYCZNA PO ZOSTAŁA ZAREJESTROWANA 5.03.2002 roku. Jak PO mogła sprzedać PAK Solorzowi w 1999 roku ???!!!
Dodano: 30.01.2018 13:46    Przez: ~do ignorantów z PiS
to nie jest wazne kto wychodzi z inicjatywa w sprawie regionu jezeli apel jest sluszny i ma na celu dobro regionu to nalezy go popierac a gierki polityczne trzeba odstawic na doczny tor bo w iednosci jest sila takie zachowanie przypomina mi rozbior polski w mikro wydaniu panowie politycy zacznijce myslec ponad planowo choc slowo politycy w niektorych przypadkach to duza przesada zycze wiecej rozsadku a mniej chlapczywosci do wladzy
Dodano: 30.01.2018 13:32    Przez: ~anty
Czy to nie jeden z tych radnych próbował sie promowac na pseudo miesiecznicach pod krzyzem na Zatorzu.? Cos tak jakby stamtad go kojarzę
Dodano: 30.01.2018 13:23    Przez: ~Felek
PIS jako ideowy spadkobierca PZPR co do zasady jest wrogo nastawiony do własności prywatnej, więc nie dziwi, że chce doprowadzić do upadku kopalnię i elektrownie w Koninie, nie bacząc na skutki ekonomiczne i społeczne. Mówił to poseł, teraz potwierdzają, to radni z tej partii.
Dodano: 30.01.2018 13:35    Przez: ~Ayan

KOMENTARZE

Wesołe chłopaki, z zerowym doświadczeniem zawodowym i życiowym... Właśnie oni prowadzą kampanię polityczną i w dodatku usiłują przypodobać się władzom swojej partii. Niech coś w życiu osiągną...
Dodano: 30.01.2018 13:21    Przez: ~qwerty
Niechaj kogo wiek zamroczy chyląc ku ziemi poradlone czoło...Do młodości trzeba się odwołać w chwili kryzysu. Kopalnia do dziś nie potrafi zrekultywować hałd na Zatorzu. Dziury po sobie zalewa wodą. Linie energetyczne zastępuje własnymi prowizorkami. Drogi chciałaby z popiołów budować. A tymczasem 1kWh z fotovoltaiki kosztuje już na światowych giełdach tylko 20 groszy. Potrafili zasypać zwałowarkę bo nie mieli technologii jej transportu. Działają tylko na ludzką szkodę. Także mentalną.
Dodano: 30.01.2018 13:33    Przez: ~górniczka
Zazdrościsz i tyle
Dodano: 30.01.2018 13:45    Przez: ~gość
Do ignorantów z PiS... ZE PAK został sprzedany Elektrimowi w 1999 roku. PO początkowo jako stowarzyszenie zarejestrowało się 24.01.2001. JAKO PARTIA POLITYCZNA PO ZOSTAŁA ZAREJESTROWANA 5.03.2002 roku. Jak PO mogła sprzedać PAK Solorzowi w 1999 roku ???!!!
Dodano: 30.01.2018 13:46    Przez: ~do ignorantów z PiS
aktor jak bulterier dba o interesy zegarka.
Dodano: 30.01.2018 13:48    Przez: ~miki
I ciekawe co na to powiedzą Grzesiu z Danielem. ciekawe. coś mi się wydaje że w regionie już nic nie będzie, ale zaopatrzenie będzie.
Dodano: 30.01.2018 15:22    Przez: ~PAK SERWIS
Zmieniła się władza w PiS i już widać ze rozum uciekł gdzieś daleko.
Dodano: 30.01.2018 17:52    Przez: ~qqq
A ciekawe kiedy będziemy rozbierać EL.ADAMÓW - już nie mogę się doczekać.
Dodano: 30.01.2018 18:18    Przez: ~TURBOmonter
Myślałem że taka sprawa powinna być ponad podziałami niestety coraz bardziej się zawodze nad samorządem z pisu w tym regionie i po też nie popieram ale jakby PiS męczył byłe swoim kolesia to by był lepszy efekt czemu pierwsi nie wystosowali apelu i wtedy zobaczyć czy po by podpisalo więcej inicjatywy ani razu PiS pierwszy nie zaapelował do władzy odnosnie ościsłowa !!!!
Dodano: 30.01.2018 18:18    Przez: ~Gghh
Pytam się dlaczego ten Judasz z PO nie pisał takich pism w obronie, kiedy sprzedawali kopalnię za bezcen?
Dodano: 30.01.2018 19:15    Przez: ~Wilk
Ten z brodą wygląda jakby był w ostatnim miesiącu ciąży. Dobra zmiana służy konińskim misiewiczom.
Dodano: 30.01.2018 19:47    Przez: ~Grubasy z PISklasy
Po katolickim uniwersytecie lubelskim powiadasz kobrzysiu...a do rydzyka nie miała bliżej ? No dobra zmiana ,to od razu by miała ciepłą posadkę z cv kul. Jak by była dobra po prawie i skończyła aplikacje na radce albo notariusza,to by nie musiała wyjeżdżać na magazyn do UK .Jak tam kobrzysiu nie boisz się o życie córki ,że ją terroryści zabiją ? Ja to się dziwię ,że taka osoba patriota z krwi i kości i pozwolił ,żeby córka wzbogacała tę zgniłą kapitalistyczną gospodarkę zachodnią.A gdzie nasze pieniądze polskich podatników za które wykształciliśmy twoją córkę ? Oddawaj złodzieju !!!
Dodano: 30.01.2018 20:32    Przez: ~emigrant
Albo guzik wiesz, albo masz rodzinny interes w takich komentarzach.
Dodano: 31.01.2018 09:22    Przez: ~nie ważne kto, ważne co
CHCECIE PRZEp***rZIELIC WYBORY W KONINIE? TO RÓBCIE TAK DALEJ!
Dodano: 31.01.2018 10:06    Przez: ~asd
Po co macie się męczyć z tą zakopconą elektrownią Adamów, 4 kg materiał C 4 , trochę kurzu i hałasu i Dużo Radości, Allahu Akbar - i po robocie. Tylko musicie złożyć oficjalne zlecenie, żeby nie było znowu na nas.
Dodano: 31.01.2018 10:25    Przez: ~Ahmed
Kobrzycki ty jesteś jednak prymityw.
Dodano: 31.01.2018 12:27    Przez: ~żałosne
qwerty sa czlonkami parti ktora uzyskala wiekszosc w wyborach i swoimi decyzjami pierwszy raz od lat wzbogacila kraj i ludzi.. na razie o 1% ale to wiecej niz poprzednie kilka rzadow.. a ty co osiagnales? piszesz durne komentarze i nadal nie widzisz dalej niz tuskowe bilbordy.. brak zaufania do glebszych decyzji i krotkowzrocznosc takich widzow jak ty qwerty zniszczyla ten region.. teraz pozwol opozycji odbudowac ten kraj i region. a ze sie stlucze kilka jajek przy okazji - zycie! na kilku posadach w elektrowni i kopalni sie swiat nie konczy.. poza tym elektrownia i kopalnia nie zniknie, beda nowe stanowiska pracy, moze lepsze?
Dodano: 31.01.2018 15:01    Przez: ~kom2
Nie popierają, ale poparli buahahhahah
Dodano: 31.01.2018 15:07    Przez: ~Polak katolik
Studio Jajo co oni tam nadają aż ręce opadają jak z drzewa śliwki bęc przydał by się stary pzperowiec Wolski albo Pietrzak żeby to zamienić w kabaret
Dodano: 30.01.2018 13:21    Przez: ~stary pijok
Jej co za merytoryczna wypowiedź.
Dodano: 30.01.2018 13:34    Przez: ~ziuta
Ręce opadają
Dodano: 30.01.2018 13:22    Przez: ~Jarosław
Czy to nie jeden z tych radnych próbował sie promowac na pseudo miesiecznicach pod krzyzem na Zatorzu.? Cos tak jakby stamtad go kojarzę
Dodano: 30.01.2018 13:23    Przez: ~Felek
to nie jest wazne kto wychodzi z inicjatywa w sprawie regionu jezeli apel jest sluszny i ma na celu dobro regionu to nalezy go popierac a gierki polityczne trzeba odstawic na doczny tor bo w iednosci jest sila takie zachowanie przypomina mi rozbior polski w mikro wydaniu panowie politycy zacznijce myslec ponad planowo choc slowo politycy w niektorych przypadkach to duza przesada zycze wiecej rozsadku a mniej chlapczywosci do wladzy
Dodano: 30.01.2018 13:32    Przez: ~anty
Słuszny apel? A gdzie rzeczowe argumenty. Techniczne, technologiczne, energetyczne, finansowe, materialne, społeczne, przyrodnicze? Chcą od ciebie wykupić 1,37 ha odłogu z którym sam nie wiesz co zrobić. I tyle.
Dodano: 30.01.2018 13:39    Przez: ~albina
czytaj ze zrozumieniem - apel jest sluszny i go popieraja.. ale tresc jest klamliwa. prywaciarz chce doic dalej firme i region bez rekompensat i a nie wywiazal sie nawet z wczesnijszych zobowiazan.. jako zakladnikow ma zaloge firmy a ci beecza na rzad bezmyslnie.
Dodano: 31.01.2018 15:04    Przez: ~kom2
A czy dalej musi tu byc kopalnia ? Moze nawet bedzie lepiej bez niej,odwagi
Dodano: 30.01.2018 13:32    Przez: ~Halo
A po co nam kopalnia, przecież przez tą łodkrywkę jesteśmy i długo będziemy zaściankiem tego regionu. A co do elektrowni to i tak już jest dawno wyeksploatowana, nadaje się tylko do rozbiórki. EL.ADAMÓW wygaszona mieli ją rozbierać i co, stoi i straszy dalej. Zwyczajne średniowiecze.
Dodano: 30.01.2018 15:16    Przez: ~Ferdek
PIS jako ideowy spadkobierca PZPR co do zasady jest wrogo nastawiony do własności prywatnej, więc nie dziwi, że chce doprowadzić do upadku kopalnię i elektrownie w Koninie, nie bacząc na skutki ekonomiczne i społeczne. Mówił to poseł, teraz potwierdzają, to radni z tej partii.
Dodano: 30.01.2018 13:35    Przez: ~Ayan
Chciałbyś sprywatyzować wszystko co nasze polskie, najlepiej obcemu kapitałowi i potem pracować u niego jako parobek ?
Dodano: 30.01.2018 15:59    Przez: ~O to ci chodzi ?
A prywatne polskie, to nie polskie? Marzy ci się PRL, a może Korea Północna? Nie musisz pracować na cudzym, możesz pracować na swoim, ale tylko wtedy gdy będzie wolność gospodarcza, wolny rynek i szacunek dla prywatnej własności. Jeśli państwowe takie idealne, to dlaczego cały były wschodni blok upadł? Nawet Chiny, które politycznie nadal są komuną, swój rozwój gospodarczy zawdzięczają prywatnemu kapitałowi. PIS ciągnie nas wstecz, to próba restytucji komuny.
Dodano: 30.01.2018 17:48    Przez: ~Ayan
Masz dobry plan. Przedstaw go Piotrusiowi Panu, błyskotliwemu "ekonomiście" z Madera University. ;) Może nawet nie wiesz co to było PZPR, jak i ci wszyscy, którzy pieprzą takie głupoty. Albo, macie rodzinny interes w takich gadkach, jak pani Gronkowiec, zmuszająca do wydania OBOWIĄZKOWO 2 POZYTYWNYCH decyzji reprywatyzacyjnych w miesiącu, żeby w zamieszaniu dokleić się do biznesu. Na szczęście, przejechał ją walec sprawiedliwości. Właśnie tacy, o Twoich poglądach, oddali prawie za darmo kopalnię komuś, kto wywodzi się z tego PZPR (nawet ze specjalnej jej komórki). A zreformować to bagno, mogą już chyba tylko terroryści islamscy, których tacy jak Ty inteligenci, wcześniej czy później, ściągną na głowy wszystkim.
Dodano: 31.01.2018 09:48    Przez: ~nie ważne kto, ważne co
sprywatyzowane jest tak polskie jak i poprzedni rzad.. zobacz do kogo naleza media, dla tego samego kapitalu co tusk pracuja slupy co maja elektrownie, kopalnie, cegly po cukrowniach, autostrady, etc oni doja nasz kraj i region. Zobacz ile sie budowalo za pzpr w koninie a ile teraz.. wtedy czlowiek mial mieszkanie w polsce, teraz na zmywaku p0 p1 3rda1a w uk lub na kredycie lub plecach rodzicow w koninie
Dodano: 31.01.2018 15:12    Przez: ~kom2
Dlaczego wiecznei prowadzicie tu WOJNE na szyldy. PO kontra PIS itp. ZACZNIJCIE PODAWAC NAZWISKA OSÓB KTÓRE SĄ ODPOWIEDZIALNE ZA TĄ SYTUACJE. CO ZROBIŁY WLADZE TEGO MIASTA W OSTATNICH LATACH ŻEBY TA SYTUACJA SIE ZMIENIŁA? Narazie zwieksza sie liczba etatów w UM i nic poza tym. To miasto zdycha z kopalnią czy bez niej. Jego agonie widza nei tylko prcownicy kopalni czy elektrowni ale tez i inni mieszkańcy. Brak perspektyw, szarość, nicość. Ludzi ena ulicach smutni, zdołowani, wszędzie pełno pijactwa i patologii... CO WŁADZA TEGO MIASTA MA DO ZAOFEROWANIA W NAJBLIZSZYCH LATACH???
Dodano: 30.01.2018 13:37    Przez: ~dziad z pzpr
Ha, a co ma Miasto do PAK ? Może tylko mówić i pisać, to są spółki prawa handlowego, działające niezależnie. Co do Konina... dziwne, że wszyscy, którzy odwiedzają Konin zgodnie mówią, że miasto jest... ładne. Pijactwo i patologia to chyba w Twoim obejściu... Perspektywy ? Praca jest ! Ale zaraz usłyszę, że za mało płacą... a bieda taka, że aut to jeszcze w Koninie tyle nie było co teraz... ale rozumiem, że to program Auto i rząd PiS samochody rozdaje... Weź dziadu idź sobie z tymi tekstami...
Dodano: 30.01.2018 13:46    Przez: ~qwerty
qwerty. "Wszyscy co odwiedzaja miasto twierdza ze miasto jest ladne" . Od razu widac ze pracujesz w spółce miejskiej. Pewnie BIM... Miasto ma to do tego ze włodarze reprezentują mieszkańców i wyborców. Dostaja pieniadze za to żeby walczyc w ich interesie...
Dodano: 30.01.2018 13:49    Przez: ~scarab
scarab. Niestety, nie trafiłeś... Nic nie poradzisz na to, że inni mówią o Koninie dobrze. Jesteś jednym z hejterów ?
Dodano: 30.01.2018 13:52    Przez: ~qwerty
dziad z pzpr dobrze pisze,co chwile pisze tu o pijactwie,patologii,wandalizmie,bij ulicznych itd,kto zgodnie tu mowi,ze Konin to piekne miasto,do mnie tez przyjezdza rodzina z innych miast i zawsze mowia,ze Konin za bardzo im sie nie podoba,piekne miasto to jest TORUN,sam gdybym byl mlodszy juz bym wyjechal z tego zadupia,ile juz tysiecy wyjechalo do innych miast nawet w polsce ! ,miasto juz od dawna jest na mieliznie,nawet w Gnieznie jest duzo lepiej i to jest piekne miasto
Dodano: 30.01.2018 14:00    Przez: ~Jany
W nowym albumie najpiekniejszych polskich miast Konina nie ma,podejrzewam,ze bylby w albumie najbrzydszych polskich miast,zwlaszcza nowy Konin co tu jest ciekawego ?
Dodano: 30.01.2018 14:15    Przez: ~Xara
SLD jest najbardziej winne potem po PiS zmierzą do równości z po jak pozytywnej decyzji nie będzie ogólnie wszyscy nas mają gdzieś kto się przejmuje takim małym miastem
Dodano: 30.01.2018 18:22    Przez: ~Bhhy
Te, "qwerty" dziadu - to właśnie ty jesteś dziadem i nie obrażaj ludzi za swoje ignoranctwo. Na każdym terenie, władze tego terenu powinny rządzić administracyjnie stycznością interesu prywatnego z publicznym. I własność prywatna nigdy nie może szkodzić publicznej. Oczywiście, bez ingerencji w czysto rynkową działalność gospodarczą. Tak jest w całym cywilizowanym świecie, cieniasie. A wolność, to nie jest robienie wszystkiego co się chce. Podobnie, panie "dziadu z pzpr" - wojna, nie tylko na szyldy musi być dotąd, aż z siłą patologii, będzie mogła wygrać inna, większa siła. Nie manipuluj więc rzeczywistością.
Dodano: 31.01.2018 10:11    Przez: ~nie ważne kto, ważne co
qwerty ty masz chyba 12 lat. samochody 20letni zlom juz dawno nie jest wyznacznikiem statusu. no chyba ze zarabiasz tyle ze piszesz to z zawisci bo nie masz gdzie postawic swojego ''lepszego'' auta.. tak zarobki w koninie to tragedia - za 2000zl nie uzbierasz na mieszkanie i nie utrzymasz rodziny a to realia konina poza elektrownia i kopalnia, no i malymi zlodziejaszkami co kreca cos na lewo kazdego dnia - jesli tego nie wiesz to do ktorej z tych grup nalezysz? jeszcze niedawno mieszkalem w koninie i patologia wypuszczana przez sady od 20 lat faktycznie w tym miescie ''rzadzi'' bezkarnie. no ale jakis dzieciek z dobrego domu mieszkajacy pod koninem w domu od rodzicow i pracujacy na dobrym stanowisku tez od rodzicow nie bedzie wiedzial o tym co sie w miescie dzieje..
Dodano: 31.01.2018 15:27    Przez: ~kom2
Macie rację chłopaki. Facet się wygłupia
Dodano: 30.01.2018 13:44    Przez: ~gość
Dwóch dzieciaków, bez jakiegokolwiek doświadczenia, życiowego i zawodowego... Liderzy PiS pochowali się i tych młokosów wystawili ? Kolejni Misiewicze ?!PiS przez 2 lata nie zrobił nic w sprawie PAK, a chłopaczki potrafią tylko ciskać tekścikami...
Dodano: 30.01.2018 13:50    Przez: ~Mieszkaniec
a co zrobiło PO przez 8 lat? Kobyła zdychała przez 8 lat ale jeszcze można było na niej troszke pojeździć. Dopiero jak zdechłą na amen i zaczeło śmierdzieć zgnilizną obudzili się i szukaja cudów... tak to nie działa
Dodano: 30.01.2018 13:56    Przez: ~W. Majcher
"Polki i Polaki, przez 8 lat rządów Platformy..." Beatę od tego tekstu już wylali... PO nie rządzi. Od 2 lat rządzi PiS, co zrobili ?! NIC !!! Nie jestem jedynym, który to NIC zauważa...
Dodano: 30.01.2018 14:22    Przez: ~Mieszkaniec
PO wcy za to pół Polski wysprzedali nie sposób to wszystko po nich dobrze naprawić ,a Konin lezy gdzieś na końcu świata dzięki ich wcześniejszym rządom
Dodano: 30.01.2018 15:28    Przez: ~Ha
Nie tylko a sprawie PAK-u pisuary nie zrobily nic ,ale z dniem 1.01.2018 roku przeniesli . pracownikow jednego z koninskich zakladow do Kola.ludzie ci zostali zatrudnieni w nowej firmie o nazwie Polskie Wody. Za wynajem biur przy ulicy Okolnej marszlek wojewodztwa wielkopolskiego zadal 6.000zl miesiecznie, ale przestepcy z PiS-u woleli przeniesc zaklad do Kola do prywatnego biurowca z oplata 15.000 zl miesiecznie.Co ciekawe ten biurowiec nalezy do ich dobrego kolesia i ich sponsora. Pytam gdzie jest to slynne CBA. Panie Kaczynski i Morawiecki jak mozna szastac tak rozrzutnie pieniedzmi podatnikow? Narod podziekuje Wam za to w najblizszych wyborach samorzadowych,parlamentarnych i prezydenckich.
Dodano: 30.01.2018 16:56    Przez: ~AntyPiS
Szczególnie radny Majewski przoduje w bucie i arogancji.
Dodano: 30.01.2018 17:33    Przez: ~zeus
No właśnie. Nie zrobili, to niedobrze, a jak robią, to też niedobrze. Kolejny spadkobierca czerwonych z zagłębia konińskiego, ściągniętych z pola do robienia tysiąca procent normy się odezwał? Miałem przez takich torsje, przez większość życia. Mieszkaniec... ;) Ostatnio jesteś w PO, czy w ...czesnej? Nie przechodzi mi to słowo przez gardło. Z PAK-iem, jak i z kopalnią, zło stało się z winy ludzi. Tylko dzięki wcześniejszej determinacji załogi kopalni, nie zdołali jej sprzedać, co zrobili prawie za darmo później, gdy odeszli na emerytury odważniejsi pracownicy. Już SLD chciało zaorać kopalnię, ale załoga ją obroniła. Udowodniła też prawdę, że kopalnia węgla brunatnego zawsze była dochodowa, bo węgiel brunatny był najtańszym paliwem. Tylko nieudacznicy, nie umiejący liczyć i zarządzać oraz prowadzący gierki polityczne, siali kłamstwa że państwo dokładało do interesu. PiS też ma też swoje głupoty, ale trzeba ruszyć 4 litery ż ...
Dodano: 31.01.2018 10:47    Przez: ~nie ważne kto, ważne co
to nowicki za stary a ci za mlodzi.. echh jak ciezko motlochowi dogodzic.. ''obiecuje wam cud gospodarczy'' z bilbordow tuska to do takich plytko myslacych trafialo.. glebsze decyzje jak odzyskanie przemyslu weglowo-energetycznego przez rzad a co za tym idzie nieznaczne wyrownanie roznic finansowych w portfelach ludzi takie zabiegi umykaja umyslowi dziecka polsatu.. podczas gdy jeden czlowiek zszedl z drzewa, reszta spadla glowa w dol i takich to mamy wiekszosc teraz..