Dzisiaj jest środa 19 września 2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22347) SPORT FORUM FIRMY (5220) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
26 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Znamy ostatniego ćwierćfinalistę. S ... (0)Sadlno. Ruszył Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno- ... (8)

Policyjna kontrola trzeźwości. Rekordzista miał ponad 3 promile!

Dodano: 12.03.2018 14:33
Źródło: LM.pl

Trzech nietrzeźwych kierujących w miniony weekend zatrzymali kolscy policjanci. Rekordzista miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Podczas wojewódzkich kontroli na autostradzie A2 w miejscowości Police, policjanci z kolskiej drogówki zatrzymali kierującego oplem. Wyjeżdżający z autostrady 29-latek „wydmuchał” 0,26 promila alkoholu. Mężczyzna przewoził cztery osoby, które miały uprawnienia do prowadzenia samochodu, a pozwoliły na kierowanie nietrzeźwemu 29-latkowi.

Do kolejnych zatrzymań doszło w niedzielę. W jednym przypadku 21-letni mieszkaniec gminy Olszówka, który kierował samochodem marki Peugeot w momencie kontroli miał ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Natomiast kolejny okazał się być rekordzistą.

- Policjanci patrolując drogę krajową nr 92, zauważyli pojazd, który jechał od jednej krawędzi jezdni do drugiej. Wzbudziło to zaniepokojenie funkcjonariuszy, dlatego zdecydowali się na kontrolę kierującego tego pojazdu. Od kierowcy wyczuli silną woń alkoholu – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

23-letni mieszkaniec gm. Tuliszków miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ten mężczyzna podobnie jak dwaj pozostali, stracił prawo jazdy. A za kierowanie „na podwójnym gazie” wszyscy trzej odpowiedzą przed sądem.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Może wymieniał płyn w spryskiwaczu na letni?
Dodano: 12.03.2018 14:44    Przez: ~szofer
Pn puknij się tym łysym łbem o klawiaturę, może zmądrzejesz.
Dodano: 12.03.2018 17:38    Przez: ~Owłosiony

KOMENTARZE

Może wymieniał płyn w spryskiwaczu na letni?
Dodano: 12.03.2018 14:44    Przez: ~szofer
Janusz godołem nie zryj tyle tych jablek bo sfermentujom w brzuchu i kwita ci zabiorom
Dodano: 12.03.2018 21:44    Przez: ~Brat Janusza
Czerwony Urlich Jungingen zawsze twierdzi ,że takie akcje są zbędne .Jak widać goowno wie w doopie był.
Dodano: 12.03.2018 14:49    Przez: ~mały Kazio
Urlich na niczym się nie zna, a udaje mądrale, no magister od siedmiu boleści.
Dodano: 12.03.2018 16:19    Przez: ~Robotnik
A ja lubię wpisy Uricha są inteligentne jak moje. Bo ja inteligentny jestem.
Dodano: 12.03.2018 17:19    Przez: ~Pn
Pn puknij się tym łysym łbem o klawiaturę, może zmądrzejesz.
Dodano: 12.03.2018 17:38    Przez: ~Owłosiony
To nie jest prawdziwy Pn ja jestem prawdziwym Pn
Dodano: 12.03.2018 18:08    Przez: ~Pn
Te dwa powyzej to pisiwski troll Pn. Wiecej nie trzeba pisać... zal...
Dodano: 13.03.2018 06:40    Przez: ~Pn
Opel novana ???? Moze Movano ?
Dodano: 12.03.2018 15:07    Przez: ~😊
Oj tam,oj tam ja kiedyś miałem tyle we wdychanym powietrzu i żyję.
Dodano: 12.03.2018 15:32    Przez: ~ajak
Przeraża średnia wieku tych pijaków za kółkiem. powinny być surowe kary dla nich
Dodano: 12.03.2018 15:43    Przez: ~Pacze
Młodzi ludzie pijani siadają za kierownicę i powodują wypadki. Surowo karać idiotów.
Dodano: 12.03.2018 16:22    Przez: ~Uwaga Pirat
Czemu zawsze w powiecie kolskim takie patologiczne akcje są tu narkotyki tu napad tu alkohol podczas jazdy masakra
Dodano: 12.03.2018 16:46    Przez: ~Ggu
Urlich nie lubi Policji, czyżby notorycznie łamał przepisy o ruchu drogowym ?
Dodano: 12.03.2018 17:41    Przez: ~Jagiełlo
Trzeba miec jeszcze praawo jazdy a co za tym idzie trzeba nauczyc sie testow a wiec sam wiesx urlich nie miec prawo jazdy
Dodano: 12.03.2018 17:51    Przez: ~Ut
A odwalcie się od Urlicha - Dobrze ??? Urlich to mój najlepszy kolega, wykształcenie (wysokie) również takie ma jak ja.
Dodano: 12.03.2018 19:45    Przez: ~Pn
Trolu pissuarski nudzi ci sie, co? Moze idz na świeże powietrze i sie dotlen. Pisac bzdury i to bezsensowne... szkoda słów.
Dodano: 13.03.2018 06:43    Przez: ~Pn
Znowu p. K. N.
Dodano: 12.03.2018 22:19    Przez: ~Soltys
bardzo często coś w tym kole łapią za alkohol narkotyki......a ilu osoba się udało
Dodano: 12.03.2018 22:32    Przez: ~Ania
I bardzo dobrze, ze wylapuja takich nieodpowiedzislnych kierowcow. Oby tylko za tym szly porządne kary.
Dodano: 13.03.2018 06:44    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>