Dzisiaj jest sobota 7 grudnia 2019, imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20433) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
7 / 8oC
Pojutrzepogoda
7 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konińska radna Emilia Wasielewska w Brukseli na se ... (0)V Konińska Liga A1. Emocjonujące walki zawodników ... (0)

Dwa wypadki w gm. Skulsk. Samochód wjechał w witrynę sklepu

Dodano: 11.04.2018 09:05
Źródło: LM.pl

Do dwóch wypadków doszło dziś rano w gminie Skulsk. W jednym z nich kierowca samochodu osobowego wjechał w witrynę sklepową. 

W miejscowości Celinowo 19-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW wyprzedzając doprowadził do zderzenia z kierowaną przez 39-latka ciężarówką, którą przewożonych było osiem prosiąt. Zwierzętom nic się nie stało. Ucierpiały natomiast dwie z czterech osób podróżujących BMW. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, nikt nie został odwieziony do szpitala. Droga krajowa nr 25 była zablokowana. Teraz, jak informują służby, ruch został przywrócony i odbywa się normalnie. 

To nie jedyne zdarzenie do jakiego doszło dziś rano. W Skulsku samochód osobowy wjechał w witrynę sklepową. Ucierpiała jedna z osób przebywających w sklepie. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego wypadku.

Dwa wypadki w gm. Skulsk. Samochód wjechał w witrynę sklepu
Slajd 1/6

Dwa wypadki w gm. Skulsk. Samochód wjechał w witrynę sklepu

slajd 1 z 6

Do dwóch wypadków doszło dziś rano w gminie Skulsk. W jednym z nich kierowca samochodu osobowego wjechał w witrynę sklepową. 

Dwa wypadki w gm. Skulsk. Samochód wjechał w witrynę sklepu

slajd 2 z 6

Do dwóch wypadków doszło dziś rano w gminie Skulsk. W jednym z nich kierowca samochodu osobowego wjechał w witrynę sklepową. 

Dwa wypadki w gm. Skulsk. Samochód wjechał w witrynę sklepu

slajd 3 z 6

Do dwóch wypadków doszło dziś rano w gminie Skulsk. W jednym z nich kierowca samochodu osobowego wjechał w witrynę sklepową. 

Dwa wypadki w gm. Skulsk. Samochód wjechał w witrynę sklepu

slajd 4 z 6

Do dwóch wypadków doszło dziś rano w gminie Skulsk. W jednym z nich kierowca samochodu osobowego wjechał w witrynę sklepową. 

Dwa wypadki w gm. Skulsk. Samochód wjechał w witrynę sklepu

slajd 5 z 6

Do dwóch wypadków doszło dziś rano w gminie Skulsk. W jednym z nich kierowca samochodu osobowego wjechał w witrynę sklepową. 

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

20 letnie BMW 19 letni idiota z koleżkami popisujący sie przed nimi = tragedia!!!. Skulsk to nie nowy jork. tam tramwaje nie jeżdza, same pol ai lasy wiec o przypadku mowy nie ma. ZABRAC PRAWO JAZDY na 10 lat!!!
Dodano: 11.04.2018 10:10    Przez: ~wertyq
teraz sie można z tego śmiać, ale niewiele brakowało żeby ten IDIOTA doprowadził do tragedii. 4 dzieciaków w starym BMW ciężarówka to się nie miało prawa dobrze skończyć. Rodzice na kolanach do Częstochowy niech idą bo to cud...
Dodano: 11.04.2018 10:37    Przez: ~bmw=idiota
Biedne świnki, na pewno się bardzo bały.
Dodano: 11.04.2018 10:03    Przez: ~Jeżon
A o śmiertelnym wypadku rowerzysty potrąconego przez samochód na drodze krajowej koło sygnalizacji świetlnej w Gosławiacach , to portal lm nie raczy napisać ? Nic się nie stało ?
Dodano: 11.04.2018 10:55    Przez: ~kierowca
A napisz coś złego na darczyńców LM to zobaczysz . Potrzebny jest portal z prawdziwego zdarzenia a nie upolityczniony i całkowicie uzależniony od sitwy konińskiej co w jedną trabe dmuchaja
Dodano: 11.04.2018 13:22    Przez: ~Bartosz

KOMENTARZE

To czym te świnie jechały? BMW czy ciężarówką? Ciekawe z czyjej winy cała ta trzoda?
Dodano: 11.04.2018 09:56    Przez: ~pasterz kóz
Ynteligentny komentarz. Widac ynteligenci cie popietaja. Zenanda.
Dodano: 11.04.2018 10:27    Przez: ~Pn
jakaś taka popietaja (?) ta sprawa....?.. i zenutaja...
Dodano: 11.04.2018 11:44    Przez: ~zx
Biedne świnki, na pewno się bardzo bały.
Dodano: 11.04.2018 10:03    Przez: ~Jeżon
20 letnie BMW 19 letni idiota z koleżkami popisujący sie przed nimi = tragedia!!!. Skulsk to nie nowy jork. tam tramwaje nie jeżdza, same pol ai lasy wiec o przypadku mowy nie ma. ZABRAC PRAWO JAZDY na 10 lat!!!
Dodano: 11.04.2018 10:10    Przez: ~wertyq
Co za pisownia, co za ortografia, komentujący to "głąby kapuściane".
Dodano: 11.04.2018 11:29    Przez: ~Wtórny analfabetyzm
Wtórny anal... Napisz poprostu ze powozisz 20 letnim BMW i cie boli...
Dodano: 11.04.2018 11:49    Przez: ~mercrdes
Zamknij ryj
Dodano: 11.04.2018 18:41    Przez: ~Haha
Proste pytanie do policji - czy tem 19 letni pseudikierowca BMW stracil orawo jazdy za swoj wyczyn?
Dodano: 11.04.2018 10:26    Przez: ~Pn
teraz sie można z tego śmiać, ale niewiele brakowało żeby ten IDIOTA doprowadził do tragedii. 4 dzieciaków w starym BMW ciężarówka to się nie miało prawa dobrze skończyć. Rodzice na kolanach do Częstochowy niech idą bo to cud...
Dodano: 11.04.2018 10:37    Przez: ~bmw=idiota
Proste pytanie buraku popierajacy zakon POrabanych......czy wszyscy w domu ? Z tego co wiem to juz nie 😂
Dodano: 11.04.2018 14:58    Przez: ~Jerzy Urban 💩🐷
Pn jest typowym PO paprańcem.
Dodano: 11.04.2018 17:13    Przez: ~I tyle
nie stracił ;)
Dodano: 22.10.2018 20:34    Przez: ~smarkacz z leciwego bmw
A o śmiertelnym wypadku rowerzysty potrąconego przez samochód na drodze krajowej koło sygnalizacji świetlnej w Gosławiacach , to portal lm nie raczy napisać ? Nic się nie stało ?
Dodano: 11.04.2018 10:55    Przez: ~kierowca
No wlasnie. Duzo wypadków a LM tylko tematy smolenskie i durnowatopstriotyczne zapodaje. By ludzie na siebie pluli tzn. suweren na gorszy sort.
Dodano: 11.04.2018 10:57    Przez: ~Pn
Po pierwsze to nie potrącony. Ktoś stracił przytomność, przejeżdżając obok kierowca zauważył i się zatrzymał żeby pomóc wstać, jednakże nie dawał znaku życia. Więc rozpoczęto reanimacje która trwała ponad godzinę, niestety bezskutecznie. Najpierw trzeba zasięgnąć informacji a dopiero pisać o potrącenia.
Dodano: 11.04.2018 12:49    Przez: ~Nie potrącony
Dziękuję za informacje na ten temat.
Dodano: 11.04.2018 14:15    Przez: ~kierowca
Kolejny popis poziomu piśmiennictwa przez Panią Benkahle... Kiedy LM ja w końcu zwolni?
Dodano: 11.04.2018 10:58    Przez: ~Masakea
Ciekawe, że autorka doniesienia najpierw pochyliła się nad losem zwierząt.
Dodano: 11.04.2018 11:07    Przez: ~kollo
Bo w wypadkach samochodowych ginie statystycznie mniej świń ( w sensie zwierząt) niz trzody ( w sensie ludzi) w BMW.
Dodano: 11.04.2018 12:05    Przez: ~anal z fabetu
A napisz coś złego na darczyńców LM to zobaczysz . Potrzebny jest portal z prawdziwego zdarzenia a nie upolityczniony i całkowicie uzależniony od sitwy konińskiej co w jedną trabe dmuchaja