Dzisiaj jest wtorek 26 marca 2019, imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22406) SPORT FORUM FIRMY (5320) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Cztery przedszkola nie przystąpią do strajk ... (61)Słupca. Rajdowcy z Kamena Rally Team rywalizowali ... (0)

Kłodawa. Zniszczył samochód kolegi. Grozi mu do 5 lat więzienia

Dodano: 12.04.2018 13:01
Źródło: LM.pl

Krewki mieszkaniec gm. Olszówka w powiecie kolskim odpowie za uszkodzenie mienia. Mężczyzna zniszczył samochód znajomego, z którym jest w konflikcie.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu auta w Kłodawie. Jak ustalili mundurowi, właściciel citroena berlingo spotkał się z dwójką znajomych, żeby wyjaśnić nieporozumienia. W trakcie dyskusji, 25-latek zaczął zachowywać się agresywnie. Przestraszony 57-latek zabarykadował się w samochodzie. Wtedy napastnik na aucie zaczął rozładowywać swoją złość.

- Uderzał pięścią i kopał powodując wgniecenia i zarysowania powłoki lakierniczej całego samochodu. W pewnej chwili rozbił czołową szybę, w wyniku czego wpadł do wnętrza pojazdu – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

W tym momencie na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy zatrzymali 25-latka. Straty przez niego spowodowane oszacowano na ok. 2 tys. zł. Mężczyźnie za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

  • Kłodawa. Zniszczył samochód kolegi. Grozi mu do 5 lat więzienia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

czyżby to był jego były pracodawca ? jakoś mnie nie pasuje ta "koleżeńskość" 25-latka z tym 57-latkiem.....
Dodano: 12.04.2018 13:38    Przez: ~rr
Na czyje podobieństwo stworzył kobietę?
Dodano: 12.04.2018 19:16    Przez: ~Klępa
Ciekawe... facet który zakatowal żone na śmierć również dostał 5 lat...
Dodano: 12.04.2018 23:30    Przez: ~sprawiedliwość

KOMENTARZE

czyżby to był jego były pracodawca ? jakoś mnie nie pasuje ta "koleżeńskość" 25-latka z tym 57-latkiem.....
Dodano: 12.04.2018 13:38    Przez: ~rr
Tak zachowuje się tylko prawdziwy czubek.
Dodano: 12.04.2018 17:27    Przez: ~Ha
Moze myślał ze ten 57latek dusi sie w samochodzi bo są upały i chciał mu pomóc uwolnić go z pojazdu.Moze to była akcja ratownicza???
Dodano: 13.04.2018 10:10    Przez: ~Sorr
wstrętny wandal
Dodano: 12.04.2018 15:24    Przez: ~Turkowianin
Po prostu chuligan.
Dodano: 12.04.2018 17:36    Przez: ~I tyle
Człowiek to istota nerwowa i agresywna i może się posunąć do ostateczności w swoich działaniach, czyli może nawet zabić drugiego człowieka. Tak czynią oczywiście ludzie nie wierzący w Boga, czyli "niewierni".
Dodano: 12.04.2018 16:31    Przez: ~Chrzescijanin
A Bóg stworzył człowieka na swój obraz i na swoje podobieństwo i jak człowiek odbiegł swoim zachowaniem od Boga, który nakazuje oby człowiek człowieka kochał.
Dodano: 12.04.2018 16:34    Przez: ~Chrz..
Na czyje podobieństwo stworzył kobietę?
Dodano: 12.04.2018 19:16    Przez: ~Klępa
Już wśród pierwszych ludzi, których stworzył Bóg pojawił się grzech, który przyniósł śmierć i wszystkie trudy życia człowieka tu na ziemi. To grzeszna natura człowieka sprawiła, że nie żyjemy według przykazań Bożych, ale jak ludzie bezbożni, gdzie człowiek człowiekowi jest wilkiem, a niekiedy i hieną.
Dodano: 12.04.2018 16:40    Przez: ~Chrz..
Ciekawe... facet który zakatowal żone na śmierć również dostał 5 lat...
Dodano: 12.04.2018 23:30    Przez: ~sprawiedliwość
Co to się wyprawia na tych wsiach pod Kołem , kiedyś tego nie było , miejscowi wieśniacy byli tak spracowani że nie mieli na to sił .A tera nic nie robią to i agresji nie mają gdzie wyładować . Wsiądzie taki w JONDIRA klimę zapuści i w pole .
Dodano: 13.04.2018 16:15    Przez: ~Raf
"Dżondira" lub " JohnDear'a" pisz w jednym języku:p