Dzisiaj jest niedziela 15 lipca 2018, imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25423) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (96) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
23 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Udawali, że grają w piłkę nożną. Mistrzostwa Świat ... (4)Ślesin. Hip-hopowe święto na plaży. Tłumy na EXTRE ... (16)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościZmiana dyrektora II LO w Koninie. Jedna kandydatur ...

Zmiana dyrektora II LO w Koninie. Jedna kandydatura w konkursie

Dodano: 20.04.2018 15:30

Dzisiaj rozstrzygnięto konkursy na dyrektora: Przedszkola nr 32 i dyrektora II LO w Koninie, gdzie od nowego roku szkolnego zmieni się dyrektor.

- W obu konkursach mieliśmy po jednej kandydatce. Konkursy rozstrzygnięto, ale wybór zatwierdza prezydent – mówi Urszula Miłosz-Michalkiewicz, kierownik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Koninie.

I tak wiadomo, że konkurs na dyrektora II LO w Koninie rozstrzygnięto na korzyść Małgorzaty Koziarskiej-Sip (byłej dyrektor Gimnazjum nr 1 w Koninie, na zdjęciu). Była to jedyna kandydatura w tym konkursie. Obecna dyrektor Linda Wisialska nie składała aplikacji. W Przedszkolu nr 32 dyrektorem będzie nadal Dorota Wierońska.

W przyszłym tygodniu ciąg dalszy konkursów na dyrektorów placówek oświatowych w Koninie, tam gdzie kończą się kadencje, czyli w Przedszkolu nr 2, 8,16, 17 oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Koninie.

 

  • Zmiana dyrektora II LO w Koninie. Jedna kandydatura w konkursie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:II LO Konin,   dyrektor II LO,   konkurs,   Małgorzata Koziarska-Sip,   Linda Wisialska,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Mąż w kuratorium,przyjaciółki w urzędzie i wszystko jasne,Udało się zdobyć stołek.
Dodano: 20.04.2018 22:44    Przez: ~nauczyciel
Jak wiadomo kto wygra to po co startować? Nie jest fajnie być kandydatem - słupem:)
Dodano: 20.04.2018 21:38    Przez: ~Janka
Pani K. ma poważne parcie na władzę - widać, słychać i czuć, zresztą nie od dziś.....
Dodano: 20.04.2018 23:28    Przez: ~stary nauczyciel
Trzeba mieć tylko nadzieję, że ta pani nie zniszczy tego, co jest- czyli otwartości i zrozumienia oraz aktywności. Gimnazjum to nie liceum- tu czekają większe wyzwania. Proszę też redaktorów o czytanie informacji przed publikacją - na zdjęciu - powinno brzmieć.
Dodano: 20.04.2018 23:26    Przez: ~Kat
Naprawdę sumienna nauczycielka-?????? , O MÓJ Boże, szkoda , że mnie miałeś okazji poznać naprawdę sumiennych nauczycieli
Dodano: 20.04.2018 23:26    Przez: ~też uczeń GIM 1

KOMENTARZE

szkoda, tak było dobrze....
Dodano: 20.04.2018 19:29    Przez: ~Norbi
Oooo Pani Koziarska uczyła mnie 20 lat temu geografi w Szkole Podstawowej nr 1 :-) Gratki gratki. Nie wiedziałem, że była dyrektorką w gimnazjum. Teraz przy likwidacji gim dobrze, że udało jej się zostać dyrektorem LO. Naprawdę sumienna nauczycielka. pozdrawiam.
Dodano: 20.04.2018 20:39    Przez: ~uczeń sp1
Naprawdę sumienna nauczycielka-?????? , O MÓJ Boże, szkoda , że mnie miałeś okazji poznać naprawdę sumiennych nauczycieli
Dodano: 20.04.2018 23:26    Przez: ~też uczeń GIM 1
Moze to wina mało sumiennyh uczniów z gimbazy, że psioczą na nuczycieli ?
Dodano: 22.04.2018 07:29    Przez: ~uczeń sp1
Jak wiadomo kto wygra to po co startować? Nie jest fajnie być kandydatem - słupem:)
Dodano: 20.04.2018 21:38    Przez: ~Janka
Mąż w kuratorium,przyjaciółki w urzędzie i wszystko jasne,Udało się zdobyć stołek.
Dodano: 20.04.2018 22:44    Przez: ~nauczyciel
Trzeba mieć tylko nadzieję, że ta pani nie zniszczy tego, co jest- czyli otwartości i zrozumienia oraz aktywności. Gimnazjum to nie liceum- tu czekają większe wyzwania. Proszę też redaktorów o czytanie informacji przed publikacją - na zdjęciu - powinno brzmieć.
Dodano: 20.04.2018 23:26    Przez: ~Kat
Pani K. ma poważne parcie na władzę - widać, słychać i czuć, zresztą nie od dziś.....
Dodano: 20.04.2018 23:28    Przez: ~stary nauczyciel
A co z p Wisialską teraz????? Nauczyciel czy do kuratorium po znajomości zmowy.Co to się wyrobio na tej wsi
Dodano: 20.04.2018 23:37    Przez: ~Gaceg
Cudowna kobieta!!! Na pewno na plus dla całej szkoły! Aż by się chciało jeszcze raz iść do liceum!
Dodano: 21.04.2018 02:05    Przez: ~Ola
To corka też może bez problemu napisać komentarz? Robota sie znajdzie i w lieum i jedynce. Pare etatow wpadnie
Dodano: 21.04.2018 06:17    Przez: ~Ypsylon
Córka? Ale ktoś tu żółci dostał z bliskiego towarzystwa. Nie, nie córka. Była uczennica. W ocenianiu P.Gosi chyba zapomniałaś o najważniejszym - kompetencjach,które posiada. Pozdrawiam wszystkich uczniów gim.1!
Dodano: 23.04.2018 16:19    Przez: ~Ola
"Konkurs na dyrektora II Lo rozstrzygnięto na korzyść Małgorzaty K" ..... Szkoda , że nie na korzyść uczniów, lub szkoły. Ech....Kónin. Kónin......
Dodano: 21.04.2018 06:17    Przez: ~Końska mentalność
A co Kobrzyckiego z Lm-u byście chcieli ? Wtedy w szkole na uroczystościach zamiast hymnu byłby apel smoleński i odczyty ,że premie się należą .
Dodano: 22.04.2018 13:24    Przez: ~Maciej
Bardzo fajna Pani !
Dodano: 21.04.2018 06:23    Przez: ~Alice
1 z 2
12>>