Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21327) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (8)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

Piknik patriotyczny - sportowy. Same ważne i radosne rocznice

Dodano: 23.04.2018 15:01

Na piknik patriotyczno – sportowy z okazji Dnia Flagi zaprasza na stadion PWSZ w Koninie Morzysławiu – Ireneusz Niewiarowski, prezes Towarzystwa Samorządowego i Klubu Biegacza Aktywni Konin.

Towarzystwo Samorządowe razem z Komisją Europejską, przedstawicielstwo w Polsce, podjęło wspólne działania. Będzie to piknik patriotyczno – sportowy 2 maja z okazji Dnia Flagi. - 2018 - to szczególny rok, gdyż obchodzimy kilka bardzo ważnych, a co najważniejsze, radosnych rocznic, ważnych historycznie i nie tylko - Powiedział Ireneusz Niewiarowski. - Obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości, 1 maja - wejście Polski do Unii Europejskiej, 2 maja - Dzień Flagi , 3 maja - uchwalenie Konstytucji, 27 maja - Dzień Samorządu i 4 czerwca - Dzień Wolności. Warto o tym pamiętać.

Działania z KE rozpocznie 2 maja VIII piknik patriotyczno - sportowy z okazji Dnia Flagi na stadionie lekkoatletycznym PWSZ w Koninie - Morzysławiu. Start o godz. 10.00, w samo południe na maszt zostanie wciągnięta flaga narodowa. W programie: zawody lekkoatletyczne, porady prozdrowotne, degustacja zdrowej żywności, konkursy z nagrodami. Nowością będą mistrzostwa strażaków regionu konińskiego. Wszyscy uczestnicy pobiegną w teście Coopera, polegającego na 12-minutowym nieprzerwanym biegu, który określa kondycję fizyczną biegacza w zależności od wieku i płci na podstawie pokonanego dystansu. Do testu mogą zgłaszać się trzyosobowe reprezentacje szkół, firm, instytucji, grup zawodowych, czy towarzyskich. Uczestnicy otrzymają flagę Polski i Unii Europejskiej.

Podczas majowego pikniku będzie można wykonać podstawowe badania, zjeść zdrowe produkty. Po raz pierwszy zaprezentuje się Bank Żywności. Podsumowanie pikniku, wręczenie pucharów zwycięzcom zaplanowano na 17 maja br w domu kultury Oskard. Na piknik zaprasza Towarzystwo Samorządowe oraz Klub Biegacza Aktywni Konin. Impreza współfinansowana jest przez Miasto Konin.

  • Piknik patriotyczny - sportowy. Same ważne i radosne rocznice

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piknik patriotyczny,   2 maja,   Ireneusz Niewiarowski,   Dzień Flagi Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Co mają wspólnego ludzie z PO z patriotyzmem, czyż nie oni donoszą na Polskę do Brukseli ? Czy to nie europosłowie z PO głosują za wprowadzeniem artykułu siódmego, a tym samym za dotkliwymi sankcjami finansowymi wymierzonymi w Polskę ? Tym bardziej UE jest wrogo do nas Polaków nastawiona, Bruksela chce abyśmy tak tańczyli, jak oni zagrają.
Dodano: 23.04.2018 17:54    Przez: ~Symp. PiS
Bin laden chce przyPOmniec o sobie...... nagle patrioci wielcy się zrobili....a kto jak nie wierchuszka PO że Schetyna na czele poszli na spotkanie z Merkel.do......ambadady niemieckiej!!!!!!!! Tego nawet zdrajcy na żołdzie księcia elektora w 17 wieku nie robili!!!!!!!!
Dodano: 23.04.2018 18:51    Przez: ~su_arez@wp.pl
PO to dno...
Dodano: 23.04.2018 18:38    Przez: ~chwdpo
Ale widac ze nieudacznikom z zakonu POkonanych nic nie wychodzi i w Koninie nikt ich nie lubi.
Dodano: 23.04.2018 21:16    Przez: ~Jan Grabiec PedałO♡
avatar Ta, to Polska napadła na Niemcy 1 września 1939 ,Komor nie ukradł żyrandola i ,,gęsiarki" nie kręcił lodów z WSI przy SKOK Wołomin,Sawicka nie wziąła w łapę,Plichta z Adamowiczem który ma jedno konto i mieszkanie razem z Tuskami nie brali udziału w aferze Amber Gold, nie było zamachu w Smoleńsku, w Katynu Niemcy wymordowali polską elitę,ziemie jest płaska,a w Koninie ludzie pracują w ,Polmosie,Konwarcie,Brykietowni,FUG Elekrolizie,El Konin,Cukrwni,PO to uczciwa partia, Petru jest mądry .
Dodano: 24.04.2018 07:47    Przez: Tomasz Kobrzycki

KOMENTARZE

Co mają wspólnego ludzie z PO z patriotyzmem, czyż nie oni donoszą na Polskę do Brukseli ? Czy to nie europosłowie z PO głosują za wprowadzeniem artykułu siódmego, a tym samym za dotkliwymi sankcjami finansowymi wymierzonymi w Polskę ? Tym bardziej UE jest wrogo do nas Polaków nastawiona, Bruksela chce abyśmy tak tańczyli, jak oni zagrają.
Dodano: 23.04.2018 17:54    Przez: ~Symp. PiS
Sympatyk PiS udowadnia, że jest poważnie chory... ma silną sklerozę, wynikającą zapewne z miażdżycy... właściwie to się leczy, choć nie zawsze są rezultaty. Ale zacznę od tego, że w latach 2007-2015 PiS nieustannie donosił na Polskę do Brukseli, także obecny Prezydent RP.A patriotyzm ? Patriotyzm jest dla KAŻDEGO. Nie wolno go sobie uzurpować a innym odmawiać.
Dodano: 23.04.2018 18:12    Przez: ~qwerty
@Symp. PiS - na nasz kraj donosili takie elyty jak m.in. Duda, Czarnecki, Legutko, Ziobro...
Dodano: 23.04.2018 18:42    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
avatar Ta, to Polska napadła na Niemcy 1 września 1939 ,Komor nie ukradł żyrandola i ,,gęsiarki" nie kręcił lodów z WSI przy SKOK Wołomin,Sawicka nie wziąła w łapę,Plichta z Adamowiczem który ma jedno konto i mieszkanie razem z Tuskami nie brali udziału w aferze Amber Gold, nie było zamachu w Smoleńsku, w Katynu Niemcy wymordowali polską elitę,ziemie jest płaska,a w Koninie ludzie pracują w ,Polmosie,Konwarcie,Brykietowni,FUG Elekrolizie,El Konin,Cukrwni,PO to uczciwa partia, Petru jest mądry .
Dodano: 24.04.2018 07:47    Przez: Tomasz Kobrzycki
To ciemny byk i kłamca Polska nie wchodzila do uni europejskiej takich mamy załosnych i smiesznych pacholkow.
Dodano: 24.04.2018 07:51    Przez: ~Kiki
@Kobrzycki - ciagle czekam na twoj komentarz odnosnie SKOK i pisowskiego senatora Bieresia. Ty taki znawca zapewne mnie oswiecisz.
Dodano: 24.04.2018 09:08    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
@Kobrzycki - byloby fajnie gdybys tez odniosl się do Pisiewiczow czyli nepotyzmu i kolesioatwa w wydaniu piSS...
Dodano: 24.04.2018 09:09    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Zbytnie uproszczenie z PO-donosicielem. Problem z PO jest tak głęboki, że tego przeciętny wyborca nie dostrzega. Ta partia nie ma idei; nie wie co to historia; nie rozumie twardego świata. Choć mienią się światowcami. PO postawiło na puste hasła otwartości, prywatyzację, nowoczesności a nic z tego nie wyszło. W tym czasie Niemcy stawią na przemysł, energią (w tym węgiel), media narodowe. Wystarczyło patrzeć na Koreę, Niemcy i iść ich drogą, ale media Niemiec w PL o tym PO nie powiedziały. Polska pod rządami PO była blisko końca swojej suwerenności: układ Niemcy, Francja, Rosja i pakt Lizbona-Władywostok. Reakcja po Smoleńsku jak byśmy byli republiką ZSRR. Zwroty budżetu MON do Warszawy. Budowa armii małej, ale bez zakupów. Wymogi by haubice latały samolotem, omal 13 mld w błoto na Caracale służące na misjach. Zaufanie Rosji, budowy armii ekspedycyjnej. Rezygnacja z międzymorza realnego choćby w 20% to były kroki do końca Polski.
Dodano: 24.04.2018 09:32    Przez: ~Loa
@Loa - tego twojego bełkotu nie da się czytać. 1. piSS ma zsa to ideę... BARDZO chorą ideę. 2. piSS rozumie świat? Doprawdy mnie rozbawiasz. 3. Racja codo tego, że Niemcy stawiają na węgiel. A co robi twój ukochany piSS? Właśnie zamyka naszakoaplnię na węgiel! Tak, brakiem pozytywnej decyzji ws. odkrywki Ościsłowo. 4. Coś tam o MON bredzisz... zobacz co zrobił z MONem chory na głowę Antoś... Długo by wymeniać a ja nie mam czasu. Prawda jest zgoła inna aniżeli ci się wydaje.
Dodano: 24.04.2018 11:53    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Drogi Napoleonie. Jakbyś miał 10% wiedzy o wojsku i co to jest np: rozwinięcie mobilizacyjne i dlaczego w Rosji jest ćwiczone przez urzędników, milicję, służby leśne, ochrony kolej i wojsko w ilości 1,2 miliona obywateli to byś wiedział jakie zadanie ma WOT stworzony przez Macierewicza dla Polski. Ale Ty nie masz wiedzy! Nie będę nawet przypomniał, że MON za czasów PO stworzył coś w idei mobilizacji podobnego jak NSR, ale robił to tak nieudolnie jak posyłał 6-latków do szkoły przez kilka lat! Poczytaj o polityce obronnej Szwecji, Finlandii (sąsiadów Rosji) to zrozumiesz pewne rzeczy. Poczytaj o NSR od PO tylko tak nieudolnym ....
Dodano: 24.04.2018 12:11    Przez: ~loa 1 ad rem
Ws. zakupu systemu Patriot vs Caracale. Jest to ta sama wartość kontraktu na dziś; jedną udupił a drugą kupił Macierewicz. Zatem jest co porównać: nawet nie będę Ci tłumaczył roli śmigłowca transportowego na polu walki nizinnym jakim jest Polska przy zdolnościach obrony przeciwlotniczych Rosji. Te śmigła to były taksówki na misje zagraniczne bo w PL byłyby na wojnie niemal nic nie warte! Patriot obroni strefę Kaliningradu a z Redzikowem całą północ Polski. Ty -jak 90% wyborca- PO nawet nie masz pojęcia, że Patriot to broń ofensywna. Zamyka niebo nad Kaliningradem, daje namiary do artylerii aby uderzyć w Iskandery ogniem kontr-bateryjnym. Robimy punkt anty dostępowy do Kaliningradu, ale Twoja głowa tego nie ogranie, bo gdzie o tym w polskojęzycznej prasie z Niemiec przeczytasz? O tym, że PO zwracało miliardy złotych do budżetu i nie kupowało broni nawet po Donbasie już nie pamiętasz? Szkoda czasu na takich nieuków.
Dodano: 24.04.2018 12:19    Przez: ~loa 2 ad rem
@Loa - mi wystarczy zdanie wielu cenionych generalow, ktorzy wypowiedzieli sie o maciorze i jego rozpier.... wojska. Na temat smiesznego WOT rowniez. Tak wuec daruj sobie procenty czy dywagacje nt samolotow, broni etc bos glupi jak but...
Dodano: 24.04.2018 13:06    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
PO to dno...
Dodano: 23.04.2018 18:38    Przez: ~chwdpo
Nie eieksze od sijow czyli piSS
Dodano: 23.04.2018 18:43    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Mialo byc nie wieksze od sikow
Dodano: 23.04.2018 18:48    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
ale i tak POgonic trza złodzieji z peło
Dodano: 24.04.2018 06:15    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Pogoni suweren już niedlugo ale piSS.
Dodano: 24.04.2018 06:44    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
PO to sztuczny twór zachodnich elit chcacych panoszyc sie na ziemiach Polskich. POgonic ta szarańcze! POkazali jak im zalezy. Konin zdycha od dawna.
Dodano: 24.04.2018 10:34    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Ty wyzej Konin zdechnie przez piSS - patrz brak pozytywnej decyzjiu ws odkrywki.
Dodano: 24.04.2018 11:54    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Pisiolki-matolki zapewne wyskoczą z apelem smolenskim bo tylko to potrafią.
Dodano: 23.04.2018 20:24    Przez: ~Q
Nawet tego nie potrafia...
Dodano: 23.04.2018 20:41    Przez: ~Pn
Kobrzycki będzie zbierał na materac dla Kaczyńskiego na ten program cela plus, co go tak stale idiota powtarza.
Dodano: 23.04.2018 21:08    Przez: ~Symp.PiSdzielców
@Symp.PiSdzielców - niech mu tez zbierze na Pampersy Plus w ranach Cela Plus.
Dodano: 24.04.2018 06:45    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
POpaprańcy w akcji opluwania.
Dodano: 24.04.2018 15:58    Przez: ~Tylko nie PO
Ale widac ze nieudacznikom z zakonu POkonanych nic nie wychodzi i w Koninie nikt ich nie lubi.
Dodano: 23.04.2018 21:16    Przez: ~Jan Grabiec PedałO♡
Za chwile zobaczysz czy i jsk ich wcKoninie lubia. Oby Pisiewicze i armia piSSuarow polegly w wtborach samorzadowych. Amen.
Dodano: 24.04.2018 06:47    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Cholerny LM. Imbecyli jak Pn i innych matołów to nie usuwacie, ale wystarczy jeden komentarz, który wam w propagandę nie gra i już leci ze strony. Cenzura jak za komuny, dokładnie tak, jak się wywodzicie.
Dodano: 24.04.2018 08:18    Przez: ~Heh
Chlopcze.... zobacz ile durnowatych konentarzy piSDuatskich fanatyków jest na LM a dopieto potem placz yelopie. MZ LM wspiera fanatykow bezzebnego kurdupla.
Dodano: 24.04.2018 09:12    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Pn vel Napoleon, to pupilek LM-u.
Dodano: 24.04.2018 16:00    Przez: ~Niestety
Czy Pn vel Napoleon nie bierze kasy od LM-u za każdy napisany komentarz ?
Dodano: 24.04.2018 19:43    Przez: ~ciekawy
Pewnie, że za kasę piszą te komentarza. Za kasę własną matkę by sprzedali, tacy inteligentni, wykształceni z dużych miast. Hehe. Śmiech na sali.
Dodano: 25.04.2018 08:18    Przez: ~Heh
POgonic POmune z tego miasta i lewactwo!!!
Dodano: 24.04.2018 08:33    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Jak juz trolu piSSuarski to pogonimy ale twoj ukochany piSS.
Dodano: 24.04.2018 09:12    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Ten napletek z Żoliborza to se nie radzi hahah kazdy mu cisnie....widac ze jest za zakonem POkonanych i robi wszystko(czyli nic) zeby tu zaistniec lecz szczurowi nic nie wychodzi😂
Dodano: 24.04.2018 11:47    Przez: ~Gronkowiec-walc🔯
Wez tabletki bo widze głowka cie pobolewa. Cho co do zwrotu "napletek z Żoliborza" to sie zgadzam - twoj wodz w pelni na ten tytul zasluguje.
Dodano: 24.04.2018 11:56    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
P.S. Na czesc twojego wodza - bezzebnego kurdupla - zmienie chyba nick na "Napletek z Żoliborza". Mi sie on bardzo podoba. :)
Dodano: 24.04.2018 13:43    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Ciedys PNiku frajerzyku zawisniesz jak twoj dziadek.
Dodano: 24.04.2018 15:21    Przez: ~Lubnauer 🐽
Pn vel Napoleon, to człowiek bez wartości i jakichkolwiek zasad, zaślepiony miłością do totalnej opozycji.
Dodano: 24.04.2018 16:05    Przez: ~No cóż ?
Ja reprezentuję młodych, nowoczesnych, wysoko wykształconych z dużych miast - a ty ?
Dodano: 24.04.2018 19:49    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Reprezentujesz biedotę umysłową nic więcej.
Dodano: 25.04.2018 08:20    Przez: ~Heh