Dzisiaj jest piątek 24 stycznia 2020, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21474) SPORT FORUM FIRMY (5457) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 3oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Katarzyna Motyl znów w Koninie. Jej Ostrovia pokon ... (0)Brzeźno. Ponad 600 kg nakrętek od całej szkoły dla ... (1)

To będzie bezpieczny marsz. Policja gotowa do zabezpieczenia

Dodano: 17.05.2018 20:12
Źródło: LM.pl

Około tysiąca osób może wziąć udział w Marszu Tolerancji, którzy przejdzie jutro ulicami Konina. Policja jest gotowa do zabezpieczenia tego wydarzenia.

Organizowany przez konińską młodzież marsz wyruszy jutro o godz. 18:00 z ronda „Solidarności”. Zbiórkę uczestników przewidziano na placu przy hali „Rondo”. Stamtąd przejdą oni ul. Przemysłową do placu Wolności.

- Jestem pewien, że bezpieczeństwo będzie zapewnione przez policję. Mamy też prywatną ochronę marszu, która będzie pilnować porządku w środku. Można spokojnie zabrać dzieci – mówi Mikołaj Marcinkowski, jeden z organizatorów marszu.

Wiadomo, że do Konina przyjadą uczestnicy z Warszawy, Łodzi, Poznania, Bydgoszczy, Kalisza, a nawet Gdańska.

- Można powiedzieć, że będzie to wydarzenie ogólnopolskie. Damy z siebie wszystko, żeby to wyszło. Zaskoczyło nas pozytywnie, że ten marsz będzie tak duży – mówi Mikołaj Marcinkowski.

- To będzie dla nas wielki test. Nasi rówieśnicy sami zgłaszali się, żeby pomóc w organizacji. Najtrudniejsze były sprawy logistyczne, załatwienie gdzie ludzie mają parkować, którędy jechać. Na wydarzeniu w mediach społecznościowych mamy już 1534 osób, które chcą wziąć udział. Spodziewamy się, że około tysiąca z nich przyjedzie – dodaje Kasjan Owsianko, współorganizator marszu.

Konińska policja podkreśla, że nie tak liczne wydarzenia już zabezpieczała.

- Jesteśmy gotowi na piątkowy marsz. Będziemy strzegli ładu i porządku. Duże zadanie stoi przed ruchem drogowym, bo przemarsz będzie się odbywał ruchliwą teraz ul. Przemysłową. Mamy nadzieję, że odbędzie się bez większych przeszkód – mówi Marcin Jankowski, rzecznik komendanta miejskiego policji w Koninie. - Przygotowujemy się na wszelkie ewentualności – dodaje pytany o udział w marszu środowisk skrajnie prawicowych.

  • To będzie bezpieczny marsz. Policja gotowa do zabezpieczenia

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Cały ten marsz ma charakter wybitnie polityczny,ktoś chce w Koninie na siłę zaistnieći robi to rękoma niczego nie świadomej młodzieży.....Jakoś nie zauważyłem ,że w Polsce nie ma społecznej tolerancji do gejów,lesbijek czymniejszości narodowych,żadna krzywda im się nie dzieje wprost przeciwnie....
Dodano: 17.05.2018 20:48    Przez: ~marlena normalna
Marsz glupoty
Dodano: 17.05.2018 21:33    Przez: ~Pfzeciwnik
Konin przeprasza za marsz :(
Dodano: 17.05.2018 20:50    Przez: ~Tolerancja.to.nie.akceptacja
śmiechu warte cały ten marsz....
Dodano: 17.05.2018 20:36    Przez: ~maturzysta
Mało korków w Koninie wiec zróbmy marsz piątek -.-pozdro
Dodano: 17.05.2018 21:02    Przez: ~reallll

KOMENTARZE

Brawo normalni Polacy.
Dodano: 17.05.2018 20:29    Przez: ~Pn
Powinieneś uściślić kim są normalni Polacy gdyż do tego miana aspirują np. chłopcy i dzieweczki z Młodej Wszy Polskiej, seniorki z klubów Gazety Polskiej czy członkinie kółek różańcowych Radyja. Swoją drogą przekonująco o marszu wypowiedział się na wczorajszym spotykaniu z Wujcami młody człowiek jeden z jego współorganizatorów. Cieszyć się trzeba że nawet w takim grajdołku jakim jest Konin spotkać można młodych ludzi z których mogą wyrosnąć prawdziwi politycy.
Dodano: 17.05.2018 21:08    Przez: ~Zdzich@
Wszystko pięknie ładnie ale o co chodzi???????
Dodano: 18.05.2018 08:03    Przez: ~P
@Zdzich@ - normalni czyli ci, ktorzy popieraja ten marsz. Nie sa na pewno to PRAWAKI popierajacy zoliborskuego kurdupla i jego sekte.
Dodano: 18.05.2018 08:04    Przez: ~Pn
Panie kolego prosze napiac ktorzy wedlug Ciebie sa ci normalni i w miare inteligentnie a nie partyjnie uzasadnij.Byc moze kilku przekonasz a to juz potencjalni Twoi wyborcy.
Dodano: 18.05.2018 08:19    Przez: ~zgred z pamiecia
@zgred z pamiecia - poczytaj komentarze tzw. lepszego sortu to zobaczysz jak tolerancja wyglada w jraju i ile jeszcze trzeba w tym tenacue zrobic. Najbardziej zalosne jest to, ze jadem i nienawiscia ziona ci, ktorzy na codzien maja na ustach Boga...
Dodano: 18.05.2018 08:38    Przez: ~Pn
Nabór na stanowisko specjalisty do Wydziału Podatków i Opłat Urzędu Miejskiego w Koninie. Będzie się działo, będzie zabawa.
Dodano: 18.05.2018 08:53    Przez: ~czarna mamba
Ten od gaci zaciera ręce.
Dodano: 18.05.2018 08:58    Przez: ~Marek
Rzeczywistość medialna w Koninie- politycznie poprawne koniñskie media (LM) zawsze zwarte i gotowe. Najpierw poparcie dla marszów Kodu i czarnych ulicznych spędów, teraz dla homo parady w Koninie. Jedna linia narracji, jeden model, jedna matryca, by kłamstwo zawsze brzmiało jak prawda...
Dodano: 18.05.2018 09:24    Przez: ~Obserwator życia
~Obserwator życia - zdecydowanie lepiej ogląda się TVP - gdyby żył Gebels byłby pod wrażeniem jak można ludziom mielić mózgi propagandą mediów "politycznych".
Dodano: 18.05.2018 09:30    Przez: ~Dziki Dżo
Pytanie do Rodziców. Czy wiecie co się dzieje w szkołach do których uczęszczają wasze dzieci? W szkołach pojawiły się osoby, które wciskają uczniom ulotki z zaproszeniem na dzisiejszy marsz. Kto za tym stoi? I kto odpowiada za to, że, w konińskich szkołach na korytarzach szkolnych uprawia się propagandę i pranie mózgu zamiast edukacji? SZKOŁA WOLNA OD POLITYKI!
Dodano: 18.05.2018 09:57    Przez: ~Alert!
Spadaj szczurze stad!
Dodano: 18.05.2018 10:29    Przez: ~Kuciapa kidawa POrypana
avatar Soros zapłacił kupę kasy a i tak robią złodzieje z lewizny robią go w konia jak Kijowski, szarpąc kasę do własnej kieszeni.W Polsce nie ma miejsca a propagadę homoseksualną i inżynierję społeczną opłaconą przez Sorosa.Nie może ktoś chory psychicznie być normany, równie można by z listy chorób psychicznych skreślić depresję czy schizofrenię ,czy chorzy od tgo wyzdrowieją ,oczywicie że nie,podobnie jest z homoseksualizmem, to jest choroba i w 80% wyleczana.Skreślono ją z listy chorób w ONZ w 1970 r a UE w 1986 w drodze zwykłego głosowania wbrez środowiskom psychiatrów i psychologów.Tu nie może być mowy o telerancji czy też nie, to tak jak by rozważyć o tolerancji chorych zwkaźnie czy onkologicznie.Po prostu z chorób należy leczyć i tyle.A że lewactwo wzięło sobie na sztandary tych chorych wlaśnie i każe uznawać za normalnych to nic innego jak homoterroryzm przy pomocy którego chcą wywrócić porządek świata ustalony przez Boga.
Dodano: 18.05.2018 10:37    Przez: Tomasz Kobrzycki
Ten marsz to swoista propaganda przed wyborami do której wykorzystuje się mlodziez.Teraz widać jak PO chce rządzić;,za przeproszeniem jeden drugiemu żeby w dupe pchał to jest to nienormalne ,bo dupa robi się kupe i mnóstwo,zarazkow się przenosi.To jest nie etyczne i nie moralne,jesli chodzi o tą kwestię.Poza tym jak chcą niech żyją sobie po swojemu ale nie jakieś marsze tolerancji np dla takiej odmienności nie zgadzam się z tą akurat sprawa bo to jest zboczenie,skrzywienie psychiczne,ale to jest oczywiście mój pogląd na to.
Dodano: 18.05.2018 11:21    Przez: ~Ha
Robert Biedroń będzie z małżonkiem ?
Dodano: 18.05.2018 11:31    Przez: ~Czy bez ?
@Alert!- to prawda z tymi ulotkami w szkole? Masz może jakieś potwierdzenie? Czy jesteś może uczniem którejś szkoły? Coś takiego nie powinno mieć miejsca w szkole. To można zgłosić do kuratorium!!! Szkoła to nie miejsce na szerzenie homopropagandy.
Dodano: 18.05.2018 12:12    Przez: ~Polkafolka
"Szkoła to nie miejsce na szerzenie homopropagandy." - i piSSuarskiego $y4u.
Dodano: 18.05.2018 12:27    Przez: ~Pn
Potwierdza to wpis PO-kot "Organizowany przez konińską młodzież" z nazwiska proszę - bankowo będzie to krótka lista kolesi co rzekomo robią coś w imieniu konińskiej młodzieży wczoraj przed szkołami naganiacze ulotki wciskali propaganda ruszyła. Prawdziwa młodzież ma na was wywalone - kilku cwaniaków mąci i tyle Dodano: 18.05.2018 08:44 Przez: ~PO_kot "
Dodano: 18.05.2018 12:28    Przez: ~Alert!
Jeśli ''Kobrzycki'' smęci coś o chorobie, to niech odpowie na pytanie, jak nazywa się choroba rasizmu , ksenofobii i nienawiści na którą zapadł i bidula nie może się wyleczyć.
Dodano: 18.05.2018 12:41    Przez: ~antyfaszysta
Do "antyfaszysty", a na jaką chorobę ty chorujesz, że, nazywasz siebie antyfaszystom, i szukasz faszystów w kraju, w którym zamordowali 6 mln ludzi, w tym pół mojej rodziny?
Dodano: 18.05.2018 12:48    Przez: ~Lekarz ds. paranoi i otępie
POdniecająca nowoczesna cielęcinka. Ślinka kapie starym partyjnym capom i matronom na myśl o skonsumowaniu okazów z własnej hodowli.
Dodano: 18.05.2018 18:17    Przez: ~smacznego
~Lekarz ds. paranoi i otępie. Powinieneś zmienić specjalizacje... Jeśli ty nie widzisz w Polsce faszyzmu to jesteś tak samo wart jak Ci co wymordowali tylu ludzi. Jesteś jak koń z klapkami na oczach , pędzący prosto na mur...
Dodano: 18.05.2018 20:03    Przez: ~POLAK
śmiechu warte cały ten marsz....
Dodano: 17.05.2018 20:36    Przez: ~maturzysta
Podobno będzie wielka atrakcja, Biedroń przyleci helikopterem,spuści się na tęczowej linie,po czym po raz kolejny ujawni się... pokazując swoją nową koszulkę z napisem" Toleruj kochających inaczej" a na rysunku facet obejmujący krowę.........to będzie show
Dodano: 17.05.2018 23:46    Przez: ~Toż to szok
A z którego roku ''maturzysta''?. Myślę, że z 1968.
Dodano: 18.05.2018 07:50    Przez: ~antyfaszysta
Wy wyzej właśnie pokazujecie tolerancje takimi wpisami i wbrew slowu Boga, z ktorym chodźcie na ustach każdego dnia. Moralne DNA...
Dodano: 18.05.2018 08:06    Przez: ~Pn
Cały ten marsz ma charakter wybitnie polityczny,ktoś chce w Koninie na siłę zaistnieći robi to rękoma niczego nie świadomej młodzieży.....Jakoś nie zauważyłem ,że w Polsce nie ma społecznej tolerancji do gejów,lesbijek czymniejszości narodowych,żadna krzywda im się nie dzieje wprost przeciwnie....
Dodano: 17.05.2018 20:48    Przez: ~marlena normalna
Co w tych czasach nie ma wymiaru politycznego?
Dodano: 17.05.2018 22:03    Przez: ~Ggg
Przyjadą z Gdańska, Łodzi, Warszawy ... raczej będzie to marsz 30/40 plus. Coś jak te czarne kobiety spod domów centrum i elyta spod sądów. Spokojnie. Policzymy się przy urnach.
Dodano: 18.05.2018 00:38    Przez: ~Lo
Jakbym słyszał Urbana z czasu stanu wojennego. Wstyd ciemnoty.
Dodano: 18.05.2018 07:52    Przez: ~antyfaszysta
@marlena normalna - udaj sie w takim razie do okulisty i psychiatry.
Dodano: 18.05.2018 08:07    Przez: ~Pn
Konin może by dumny ze swojej młodzieży!
Dodano: 17.05.2018 20:49    Przez: ~KOD Konin
Ja jestem dumny z założyciela kodu alimenciarze góra...
Dodano: 17.05.2018 20:50    Przez: ~Kijowski
A to na pewno.
Dodano: 18.05.2018 08:07    Przez: ~Pn
Zwlaszcza z kolegi o "cudownym" imieniu KASJAN.
Dodano: 18.05.2018 08:22    Przez: ~zniesmaczony
Marsz jest odpowiedzią na prymitywne ataki tzw. MW. Jeśli ktoś ma do młodzieży pretensje, że nie chce ulec presji skrajnych nacjonalistów wspieranych przez obecną władzę, to jest to przejaw arogancji i pychy ciemnogrodu. Mam nadzieje, że wzorem lat trzydziestych nie nawiedzi Konina faszyzująca młodzież z Poznania. Wtedy chcieli bić żydów a dzisiaj ?
Dodano: 18.05.2018 12:55    Przez: ~Alfred Michalczyk
Konin przeprasza za marsz :(
Dodano: 17.05.2018 20:50    Przez: ~Tolerancja.to.nie.akceptacja
Konin przeprasza za @Tolerancja.to.nie.akceptacja.
Dodano: 18.05.2018 08:08    Przez: ~Pn
W piątek, Konin, po raz kolejny zapewne, stanie się tematem kpin i niezdrowego zainteresowania mediów. Poparcie dla marszu tzw. tolerancji wyraził rzecznik praw obywatelskich, feministki z Łodzi i aktywiści LGBT z Poznania. Rozrywkowe media nie przegapią okazji, by pokazać zadymę a przy okazji – po raz kolejny wykazać "nacjonalistyczną opresywność" obecnej władzy lub środowisk, którym ona skrycie lub otwarcie sprzyja. Nikt nie będzie zastanawiał się nad istotą problemu, jakim są granice postulowanej „tolerancji”…
Dodano: 18.05.2018 08:52    Przez: ~Artykuł_1
Posłanka partii .Nowoczesna wyróżnia się tu niechlubnie zachęcając młodych ludzi do organizowania tego marszu, manipulując i rozciągając jego kontekst z mniejszości seksualnych na pozostałe środowiska, które w Koninie są ponoć opresjonowane. Jeżeli ktoś dopuszcza się kłamstwa z niewiedzy – jest zaledwie rokującym poprawę głupcem. Jeżeli ktoś manipuluje świadomie – jest kanalią. Tekst ten piszę w nadziei, że orędownicy marszu to jednak głupcy, bo niedostatki wiedzy łatwo uzupełnić.
Dodano: 18.05.2018 08:52    Przez: ~Artykuł_2
Nie pochwalam hejtu. Nie wiem, jakich sformułowań używali przeciwnicy konkursu, który odbyć miał się w III LO. Ale w rozmowie na temat „konfliktu o tolerancję” - tak jak w większości rozmów o rzeczywistości społecznej – trzeba trzymać się faktów.A fakt podstawowy jest taki, że pretekstem do SZKOLNEGO konkursu miał być Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. Pomysł – słusznie – storpedowano i jak postaram się wykazać – cel uświęca środki.
Dodano: 18.05.2018 08:53    Przez: ~Artykuł_3
Co się bowiem dzieje dalej? Posłanka .Nowoczesna bierze pod swoje skrzydła młodych kandydatów na członków i sufluje im w filmiku, który zamieszcza na swoim profilu na FB, by zaprotestowali hurtem - przeciwko fali hejtu wobec mniejszości seksualnych, religijnych i narodowościowych. Problem w tym, że konkurs promować miał swobodę („tolerancję” dla) bzykania się w różnych konfiguracjach i „fala hejtu” - dotyczyła naruszenia norm moralnych. Nie było nawoływań do eksterminacji muzułmanów, Żydów, murzynów ani osób na wózkach...? Były takie nawoływania? Posłanka podkręciła temat jako pierwsza.
Dodano: 18.05.2018 08:54    Przez: ~Artykuł_4
Podchwycili go eksperci z Agory, czyli TOK FM. „Nacjonaliści doprowadzili do odwołania szkolnego konkursu o tolerancji” - czytam w mobilnej wersji serwisu tego radia. Ilustracją tekstu jest zdjęcie konińskiej ...synagogi! No to z takiego zestawienia - mamy w Koninie antysemityzm! Potem jest LM… „Czy Koninowi po drodze z tolerancją?”
Dodano: 18.05.2018 08:55    Przez: ~Artykuł_5
„Biali, czarni, poruszający się na wózku, kochający osoby tej samej płci, czy wierzący w tego samego Boga” - to fragment wzruszającej inwokacji przed „felietonem”, który nawet nie otarł się o istotę problemu. Po pierwsze, ten konkretny konkurs plastyczny banalny wydać się może – przepraszam, koleżanki i koledzy – ignorantowi a wasze pobożne życzenia i wyobrażenia o tolerancji nijak się mają do rzeczywistości.
Dodano: 18.05.2018 08:56    Przez: ~Artykuł_6
Przypominam – konkurs miał promować swobodę „ekspresji seksualnej”. I tylko tego powinna dotyczyć rozmowa i wasz felieton – także. Pytanie o tolerancję dla innych grup i środowisk – jest w tej konkretniej sytuacji nadużyciem, choć może się wam wydawać inaczej. Wracając do tematu - tolerancjoniści domagają się akceptacji dla swoich zachowań, co z jednak z tolerancją niewiele ma wspólnego i głupstwa opowiada pani „ekspert”, mówiąc, że tolerancja to otwartość na inność. Pogląd ten upowszechnił się na skutek dominującej roli tolerancjonistów w systemie edukacji i w mediach. Od źródłosłowu określenia tolerancja jest jednak daleki.
Dodano: 18.05.2018 08:57    Przez: ~Artykuł_7
Kolejną manipulacją jest eufemizm „kochający inaczej”. W istocie mówić należy „bzykający inaczej”, bo wszak miłość to potencja duszy, nie genitaliów. I żeby była jasność – nie jestem homofobem. Nie przeszkadza mi, gdzie, kto komu i co… Niech jednak każdy – jak przystało na ludzi KULTURALNYCH – oddaje się uciechom cielesnym w zaciszu alkowy. Tak, jak to robi zdecydowana większość osób homoseksualnych – poza aktywistami, którzy na sztandarach tęczowej rewolucji obnoszą się ze swoją odmiennością domagając się afirmacji.
Dodano: 18.05.2018 08:58    Przez: ~Artykuł_8
Należy to powiedzieć otwarcie – posłanka z Gniezna i wszyscy orędownicy marszu „tolerancji” - prowadzą konińską młodzież na barykady rewolucji komunistycznej. Nie jest to przejęzyczenie. Poparcie feministek i grupy Stonewell jest jednym z dowodów, że cały czas chodzi o – w miarę bezkrwawe przejęcie władzy przez komunistów. Nie wiem, czy kandydatka na prezydentkę Konina zdaje sobie z tego sprawę? Jeden z ideologów nowego marksizmu, nowej lewicy – Herbert Marcuse – pisze wprost: „(...)rewolucja (…) ma być przede wszystkim rewolucją kulturową.” Jeden ze środków do tego celu, to „mobilizacja grup marginalnych i do tej pory nieupolitycznionych”.
Dodano: 18.05.2018 08:58    Przez: ~Artykuł_9
To Marcuse jest autorem pojęcia i uzasadniającej go teorii „tolerancji represywnej”, w myśl której – postępowa mniejszość może zakwestionować poglądy reakcyjnej (tradycyjnej) większości. I z taką właśnie „tolerancją” mamy do czynienia w Koninie. Jak zauważa jeden z polskich publicystów – owe grupy, to dla neomarksistów proletariat zastępczy, bowiem w przeciwieństwie do robotników, którzy mogą społecznie awansować do klasy wyższej i przestają być dającą się sterować masą – kobieta nie przestania być kobietą, a osoba homoseksualna też raczej preferencji nie zmieni, stąd wystarczy wmówić im, co czyni się od wielu dekad, że są przez patriarchalne, religijne społeczeństwo represjonowani i powinni się – pod światłym przywództwem lewicy – z opresji tych wyswobodzić.
Dodano: 18.05.2018 08:59    Przez: ~Artykuł_10
No i dochodzimy teraz do granic swobody i tolerancji. Domagają się oni – ideolodzy swobód – tolerancji dla działań w sferze obyczajowej, które (jak argumentują) – nie czynią nikomu szkody oraz – zachodzą za zgodą „działających” osób. Przypomnę i podkreślę – chodzi o ekspresję cielesną, bo to jej dotyczył oprotestowany konkurs. No to – nie fantazjując: od roku 1969 w Niemczech – legalna jest zoofilia. Przeprowadzono tam także ponoć badania, z których wynika (!), że niektóre zwierzęta odczuwają satysfakcję z seksu z człowiekiem... W Danii i w Niemczech można już za pieniądze skorzystać ze zwierzęcia w wiadomym celu.
Dodano: 18.05.2018 09:00    Przez: ~Artykuł_11
We Francji – lewicowe elity wiele lat temu domagały się legalizacji pedofilii i odbierania praw rodzicielskim matkom, które krępowały ekspresję seksualną dzieci. W Holandii – gejowscy aktywiści co najmniej od roku 1979 domagają się legalizacji pedofilii jako warunku pełni swoich praw. Wspomnieć warto o jednej z ikon nowej lewicy, zwykłym zboczeńcu – Danielu Cohn-Bendicie, który – jak tłumaczył - eksperymentował z dziecięcą seksualnością na fali rewolucji seksualnej ale swoją perwersyjną ekscytację opisywał w pamiętnikach słowami: „uczucie rozbierania przez pięcioletnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”.Ów jawny pedofil, to jeden ze stojących w dalszym rzędzie, ale wyraźnie widoczny - piewca tolerancji...
Dodano: 18.05.2018 09:01    Przez: ~Artykuł_12
Ponieważ – póki co – w Europie nie ma zgody na pedofilię (ale wszystko przed nami…) - Niemcy i Skandynawowie dominują w grupie europejskich pedofilnych sexturystów w Tajlandii. Ja osobiście – nie toleruję też nekrofilii, mimo że akt taki także nikomu nie wyrządza szkód, wszak umarłemu – wszystko jedno. Mówiąc wprost – w przypadku konkursu i marszu – tolerancji także mi nie staje. Wszystko to do kupy bowiem – godzi w fundament społeczeństwa, jakim, jest rodzina. Z hedonizmu czyni bożka. To nie praca, ale seks jest istotą człowieczeństwa – piszą inni neomarksiści, od pracy są maszyny, człowiek woli stymulację genitaliów – dowodzą.
Dodano: 18.05.2018 09:02    Przez: ~Artykuł_13
Długo by rozprawiać o konsekwencjach społecznych, kulturowych i cywilizacyjnych „tolerancji”, która w perspektywie – prowadzi do braku zasad. Dlatego – niezależnie od intencji protestujących w sprawie konkursu, bo nie wiem, czy MW zna historię i praktykę neomarksizmu – uważam, iż dobrze się stało, że konkurs w III LO – nie doszedł do skutku.
Dodano: 18.05.2018 09:03    Przez: ~Artykuł_14
Mam też nadzieję, że marsz – stanie się pretekstem nie do kolejnych afirmatywnych manifestacji, ale do rzeczowej, merytorycznej dyskusji o wartościach – także tych, których w szkole dopuszczać się nie nie powinno. Bo to o czym piszę parę akapitów wyżej - to ślepy zaułek antykultury, w który zmierza piątkowy marsz tolerancji. To jest kierunek, w którym prowadzi go posłanka z Gniezna. W tym marszu – osłania ją prezydent miasta i wszyscy, którzy z głupoty (niewiedzy) lub cynizmu (podłości) – marsz ten wspierają.
Dodano: 18.05.2018 09:04    Przez: ~Artykuł_15
Współczuję wiceprezydentom Konina oddelegowanym na czoło tego marszu - jak mówił satyryk – członkom z ramienia wysuniętym na czoło…. Mamy w tym przypadku do czynienia albo z niewiedzą, albo z bezideowością. No ale skoro żaden nie protestuje, to chyba wiem, jakim hołdują poglądom. Nie rozumiem, dlaczego Józef Nowicki wysyła dyrektorów szkół na wydarzenie, które organizowane jest bez związku ze szkołą – czy traktuje to jako zajęcia pozalekcyjne? Można pisać o nadgodziny?
Dodano: 18.05.2018 09:05    Przez: ~Artykuł_16
Panie Prezydencie – nie da się pogodzić braku granic z etyką katolicką. Deklarował Pan gotowość udziału w marszu. Jeśli nie rozumie Pan, że to sprzeczne z udziałem w liturgii Kościoła, na łono którego tak ostentacyjnie Pan wrócił – oznacza to, że system wartości ma Pan raczej - bezwartościowy. Kończąc - pozostaję w nadziei na zdolność przywołanych w tekście osób do refleksji choć mam świadomość, że nie wszyscy dysponują potencjałem w tym zakresie.
Dodano: 18.05.2018 09:05    Przez: ~Artykuł_17
Marsz jest reakcją na prymitywne ataki MW / i to dokonany z Poznania, bo Konin jest wolny od tej choroby / A tekst pana, którego przygarnęło radio publiczne, to bełkot intelektualny i moralny.
Dodano: 18.05.2018 09:14    Przez: ~antyfaszysta
Mało korków w Koninie wiec zróbmy marsz piątek -.-pozdro
Dodano: 17.05.2018 21:02    Przez: ~reallll
DO TAKICH IMPREZ SĄ BŁONIA A NIE NAJWAŻNIEJSZA ULICA W MIEŚCIE CIEKAWE KTO DAJE POZWOLENE
Dodano: 17.05.2018 21:30    Przez: ~ZDZICH
Jak to kto? Prezydent który w tym czasie. wyjeżdża na weekend do Hiszpanii, a koninianie niech się tłoczą w korkach.
Dodano: 18.05.2018 06:13    Przez: ~Wyborca
Marsz na Błoniach. To nie majówka prosze Pana, tylko marsz
Dodano: 18.05.2018 06:35    Przez: ~EVE
Marsz glupoty
Dodano: 17.05.2018 21:33    Przez: ~Pfzeciwnik
Glupoty to ty wypisujesz.
Dodano: 18.05.2018 08:08    Przez: ~Pn
Wróg ludu nie śpi ,hydra faszystowska na pasku ośrodka dywersyjnego w Toruniu podnosi głowę, jak niegdyś zaplute karły reakcji.... młodzież oraz tolerancjonistyczno- socjalistyczna nadbudowa naszej partii zorganizują postępowy wiec,lud pracujący miast i WSI wyjdzie na ulice aby zademonstrować swoje przywiazanie do uciskanych chłopów małorolnych,dysponujących jedynie parą pedałów , który jako jedyny środek transportu służy do zaspokojenia podstawowych potrzeb klasy robotniczej, której jedynym celem jest pogłębianie wzajemnej transseksualnej internacjonalistycznej współpracy na rzecz światowego szczytowania,na które do Konina zjadą wszelkie odłamy postępowej młodzieży ze wszystkich zakątków naszej umiłowanej socjalistycznej ojczyzny.Proletariusze wszystkich krajów łączcie się w pary, parki i trójkąty, niech żyje rewolucja transseksualna!
Dodano: 17.05.2018 21:40    Przez: ~Trybuna ludu
Na czele z niezłomną Towarzyszką Rafalalą.
Dodano: 18.05.2018 10:00    Przez: ~lud miast i WSI
Ale atrakcje w tym Koninie ! Brawo !
Dodano: 17.05.2018 22:03    Przez: ~Mz
Wole marsz tolerancyjny od spedu smolenskyego.
Dodano: 18.05.2018 08:10    Przez: ~Pn
1 z 5
12345>>