Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17734) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 16oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Radny Jakub Eltman chce oddać innym swoje bilety na festiwal

Dodano: 30.05.2018 11:32

Miejski radny Jakub Eltman chce przekazać swoje dwa bilety na koncert galowy festiwalu dziecięcego zainteresowanym tym koncertem. Zachęca do tego również innych radnych, którzy otrzymali takie wejściówki.

Z powodu wyłączenia, ze względu na zły stan techniczny, prawie 800 miejsc na górze amfiteatru, zabrakło biletów na koncert galowy, który zawsze wzbudza bardzo duże zainteresowanie dzieci i rodziców. Festiwal rozpocznie się 7 czerwca, a 9 czerwca odbędzie się koncert galowy w amfiteatrze. Biletów na galę nie ma już w kasie KDK. Tymczasem podwójne bilety na koncert dostali wszyscy (23) radni Konina. Najmłodszy wiekiem i stażem w radzie, Jakub Eltman, ogłosił, że wobec dużego zainteresowania koncertem, odda swoje bilety i zachęcił do tego innych radnych.

- Oddam bilety na 39. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca! Z powodu ograniczonej liczby miejsc dostępnych w amfiteatrze ze względu na zły stan techniczny oraz dużego zainteresowania koncertem galowym postanawiam oddać swoje bilety, które otrzymam jako radny. Festiwal jest ważnym wydarzeniem dla dzieci i wszystkich mieszkańców Konina. Chciałbym, aby te bilety trafiły do rodziców, którzy pragną wspierać swoje występujące na festiwalu dzieci. Proszę pozostałych radnych o podobny gest!

Prośbę skierował do radnych: Zenona Chojnackiego, Sebastiana Góreckiego, Michała Kotlarskiego, Anny Kurzawy, Urszuli Maciaszek, Krystiana Majewskiego, Tomasza Andrzeja Nowaka, Witolda Nowaka, Jarosława Sidora i Marka Waszkowiaka.

Osoby zainteresowane biletami radny prosi o kontakt przez facebooka.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Jakub Eltman,   festiwal dziecięcy,   gala 2018,   amfiteatr na skarpie,   radny Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Stadion sie sypie, most sie sypie, amfiteatr sie sypie, Józio sie... a nie ten jest w porządku. Znowu kandyduje 💪👍👏✌
Dodano: 30.05.2018 11:57    Przez: ~Mostowiak
To że nie zadbano o remont amfiteatru na czas - to jest skandal ! Festiwal dziecięcy jest jedyną imprezą w Koninie która jakoś nasze miasto promuje i z czego Konin jest znany. Pieniądz na jakieś bzdury idą, ogródki gdzie pies z kulawa nową nie zagląda, a tu gotowy pęknie położony obiekt i w ruinie.
Dodano: 30.05.2018 13:53    Przez: ~z Konina
Ale news! Niesamowite
Dodano: 30.05.2018 11:49    Przez: ~xoxo
Hahahahaha....Ale gest leje...
Dodano: 30.05.2018 11:49    Przez: ~Pajac
Basen odkryty zaorali,starowka,pusta bez ludzi,nawet ogródka jednego nie ma,wandalizm,co chwilę jakies postrzelenia,co za miasto ! Wstyd
Dodano: 30.05.2018 12:20    Przez: ~Oj

KOMENTARZE

Ogolić do zdjęcia by sie wypadało chlopcze ! Dej te bilety bez rozglosu,to tylko bilet !
Dodano: 30.05.2018 18:32    Przez: ~He
My to wiemy ake nie on i piSSuarskie hekterstwo.
Dodano: 30.05.2018 19:48    Przez: ~Pn
Pn.Kto sprzedal kopalnie I elektrownie.Niech Solorz sobie radzi .Co ma rzad do tego.Niech pan idzie do siedxiby PO I protestuje.Powodzenia
Dodano: 30.05.2018 18:57    Przez: ~Brwxit
Gdyby pis dal pozytywna decyzje to ludzie w kopalni i ich rodziny mialyby zapewniony byt na przynajmniej kilkanascie lat. I nie mo co tu Solorza wtracac bo on nie wydaje decyzji tylko organ panstwowy zarzadzany orzrz pis. Czas pokaze czy przez pis upadbie jeden z największych zakladow w tym rejonie.
Dodano: 30.05.2018 19:51    Przez: ~Pn
Te niewłaściwe rozdane bilety jeszcze bardziej zewrą nasze szeregi ! Biletowym skrytożercom mówimy Nie !!!
Dodano: 30.05.2018 19:50    Przez: ~młodzieżowa brygada pracy
Mnie ciekawi jak sa dystrybuowane bilety. Z tego covwychodzi to mnostwo jest rezerwowana dla politykierow i wszelkiej masci przydupasuw oraz pociotkow. A ile idzie do zwyklego ludu? 5%? ,20%?
Dodano: 30.05.2018 19:53    Przez: ~Pn
Niedoszły ksiĄDZ jaki miłosierny,to lepiej dietę oddać biednym dzieciom to na wakacje pojadą, a nie za darmo brać
Dodano: 30.05.2018 20:20    Przez: ~Marek
Jak patrze na brode tego pana,jakos brak mi do niego zaufania.Ot taki malutki szczegolik,choc za chwile posypia sie glosy o braku tolerancji.Pa.
Dodano: 31.05.2018 15:34    Przez: ~szatyn
3 z 3
<<123

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.