Dzisiaj jest sobota 18 sierpnia 2018, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22003) SPORT FORUM FIRMY (5207) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 18oC
Jutropogoda
26 / 19oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? ... (171)83-latek przewrócił się na rowerze. Nie miał siły ... (23)

Stare Miasto. Budowa dróg osiedlowych z nawierzchnią brukową

Dodano: 22.06.2018 08:46

W Urzędzie Gminy Stare Miasto podpisano umowę na budowę około 5000 m2 dróg w nawierzchni brukowej.

Sygnatariuszami dokumentu są: gmina oraz wyłonione w wyniku przetargu przedsiębiorstwo Kon-Bruk z Konina. W ramach podpisanej umowy kontynuowana będzie budowa dróg osiedlowych w Żychlinie na Osiedlu Słonecznym oraz ukończona zostanie ulica Różana w Starym Mieście. Dodatkowo od podstaw zbudowana zostanie ulica Orzechowa i Dębowa w Starym Mieście. Na żychlińskich i staromiejskich ulicach powstaną m.in. nawierzchnie jezdni i zjazdów, ścieki uliczne, oznakowanie pionowe i kanalizacja deszczowa. Ogółem w ciągu najbliższych kilkunastu tygodni przybędzie kolejnych 5000 metrów kwadratowych nawierzchni brukowej.

Wartość inwestycji w Starym Mieście wyniesie ponad 576 tysięcy złotych, a w Żychlinie blisko 424 tysiące. Całkowita wartość obu zadań to milion złotych. Realizacja i zakończenie prac zaplonowane są na drugą połowę br.

  • Stare Miasto. Budowa dróg osiedlowych z nawierzchnią brukową

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Stare Miasto,   Żychlin,   drogi,   nawierzchnia brukowa,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Najważniejszy to Żychlim no wójt tam mieszka. Zrób kostkę na Lecha zostało ok. 120 m. Nogi idzie sobie połanać, a ludzie chodzą ulicą 👿👿👿
Dodano: 22.06.2018 10:07    Przez: ~spadaj wójt
Propaganda aż bije po oczach, ale z rachunkami u ciebie średnio, bo przy szerokości drogi 5 m to powierzchnia 5000m2 daje 1 km drogi, ale fakt, szału nie ma, a koszt za 1m2 to 200 zł.
Dodano: 22.06.2018 10:41    Przez: ~mat
inne miejscowości zdymisjonują wójta
Dodano: 22.06.2018 10:38    Przez: ~sdgf
W Starym Mieście wyjdzie 420 m. Jeden fragment to połączenie Morwowej z Topolową (główną), drugi to dojazd z Morwowej na parking kościelny. Ano, szału nie ma.
Dodano: 22.06.2018 10:48    Przez: ~true
Jak zawsze Stare Miasto i Zychlin.....A inne miejscowosci w gminie.......
Dodano: 22.06.2018 10:18    Przez: ~Nji

KOMENTARZE

Pierwsze słyszę by podawać ilość druk wg. m2. Zatem od razu zapala się czerwona lampka: epatują liczbą by coś przed wyborami pokazać. Jak droga ma 5-6m szerokości to mamy 500 do 600 metrów drogi. Lepsze to niż nic, ale szału nie ma.
Dodano: 22.06.2018 09:34    Przez: ~lo
Propaganda aż bije po oczach, ale z rachunkami u ciebie średnio, bo przy szerokości drogi 5 m to powierzchnia 5000m2 daje 1 km drogi, ale fakt, szału nie ma, a koszt za 1m2 to 200 zł.
Dodano: 22.06.2018 10:41    Przez: ~mat
W Starym Mieście wyjdzie 420 m. Jeden fragment to połączenie Morwowej z Topolową (główną), drugi to dojazd z Morwowej na parking kościelny. Ano, szału nie ma.
Dodano: 22.06.2018 10:48    Przez: ~true
jak jest duzo kanalizy, studzienek itd, to 200zł wcale nie jest wysoka cena, w koncu za darmo nikt robil nie bedzie
Dodano: 22.06.2018 11:35    Przez: ~ts
Najważniejszy to Żychlim no wójt tam mieszka. Zrób kostkę na Lecha zostało ok. 120 m. Nogi idzie sobie połanać, a ludzie chodzą ulicą 👿👿👿
Dodano: 22.06.2018 10:07    Przez: ~spadaj wójt
Jak zawsze Stare Miasto i Zychlin.....A inne miejscowosci w gminie.......
Dodano: 22.06.2018 10:18    Przez: ~Nji
inne miejscowości zdymisjonują wójta
Dodano: 22.06.2018 10:38    Przez: ~sdgf
Żychlin to ładna miejscowość, a Stare Miasto to brzydka dziura.
Dodano: 22.06.2018 11:24    Przez: ~Tak uważam
Ja bym proponował przenieść Urząd Gminy do Żychlina.
Dodano: 22.06.2018 11:27    Przez: ~I tyle
Mieszkać w Starym Mieście to wstyd.
Dodano: 22.06.2018 12:10    Przez: ~Ignac
Pewnie że wstyd, tam mieszkają najgorsi ludzie...
Dodano: 22.06.2018 20:02    Przez: ~ojciec
DROGE ROWEROWĄ Z ŻYCHLINA DO ST MIASTA ZROBILI ! ALE GAŁEZI NIE POWYCINALI ! PO OSTATNICH WIATRACH PO PÓŁDRZEWA POSPADAŁO ! TO JEST BEZPIECZENSTWO !
Dodano: 22.06.2018 21:06    Przez: ~pielegniarka z żychlina
Czyżby w Starym Mieście mieszkali tylko malkontenci ? Ze wszystkiego niezadowoleni, nieszczęśliwi, no i raczej tylko złośliwi. Ludzie, ucieszcie się z czegoś! Proszę
Dodano: 23.06.2018 11:42    Przez: ~uśmiech
Jak zmieni się władza, to się ucieszę. Podejrzewam, że więcej się takich znajdzie jak ja.
Dodano: 23.06.2018 15:03    Przez: ~Gość+