Dzisiaj jest sobota 17 listopada 2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21707) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / 0oC
Jutropogoda
4 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jan Klimkowski zagrał na Mistrzostwach Świata w Sz ... (7)Zatrzymano drugiego ze sprawców postrzelenia dosta ... (50)

Konin. Nocny rajd po Zatorzu. Uszkodzone zostały dwa samochody

Dodano: 10.07.2018 13:31
Źródło: LM.pl

Konińska policja poszukuje sprawcy nocnego rajdu po osiedlu Zatorze, który uszkodził dwa samochody.

O dwóch kolizjach mundurowi dowiedzieli się wczoraj około godz. 23:25. Nieustalony jeszcze kierowca uderzył w samochód marki Alfa Romeo na ul. Moniuszki oraz Renault Clio zaparkowane przy skrzyżowaniu ulic Kurpińskiego – Szeligowskiego.

- Szukamy sprawcy w celu wyjaśnienia sprawy – mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Wbrew informacjom o porzuceniu auta przez pirata drogowego, mundurowi nie zabezpieczyli samochodu sprawcy.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Brak monitoringu na Zatorzu od zawsze był• problemem. Pamiętam jak w KBO był pomysł żeby zainstalować kamery w mieście, oczywiście został odrzucony. Wiem, że to powinna być brocha miasta, ale jak już mamy mieć tężnie albo schody w Koperasie to wolę już monitoring z tej kasy. Pozdrawiam.
Dodano: 10.07.2018 13:50    Przez: ~afsd
A ten wściekły motocyklista co pędzi po zatorzu około północy prawie codziennie to ktoś mu wreszcie wlepi mandat czy tak będzie się bujał jak po torze formuły jeden???????!!!!!
Dodano: 10.07.2018 15:08    Przez: ~Kubica
Brak policji na zatorzu jeżdżą na czerwonym kolo tunelu pieszo niech chodzą a nie samochodem i tylko raidy na zatorzu
Dodano: 10.07.2018 14:24    Przez: ~Piotr
Dokładnie zamiast jakiś ławeczek za 100 tyś okamerować konin zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci trzeba zwalczać patologię w zalążku
Dodano: 10.07.2018 20:29    Przez: ~By żyło się lepiej
To zabezpieczyli czy nie?policja krążyła nie wiedAc co i jak.prstjechali też dość późno.chlopak walnął uciekł za stare polo na Zatorzu.swiadkowie twierdzilib,że młody i pijany...auto można było namierzyć po śladzie wycieku z chłodnicy...
Dodano: 10.07.2018 13:52    Przez: ~Papapqpapa

KOMENTARZE

Brak monitoringu na Zatorzu od zawsze był• problemem. Pamiętam jak w KBO był pomysł żeby zainstalować kamery w mieście, oczywiście został odrzucony. Wiem, że to powinna być brocha miasta, ale jak już mamy mieć tężnie albo schody w Koperasie to wolę już monitoring z tej kasy. Pozdrawiam.
Dodano: 10.07.2018 13:50    Przez: ~afsd
Tak, miasto powinno być okamerowane i pieniądze na to powinny być w pierwszej kolejności.
Dodano: 10.07.2018 18:13    Przez: ~Mieszkaniec
Dokładnie zamiast jakiś ławeczek za 100 tyś okamerować konin zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci trzeba zwalczać patologię w zalążku
Dodano: 10.07.2018 20:29    Przez: ~By żyło się lepiej
To zabezpieczyli czy nie?policja krążyła nie wiedAc co i jak.prstjechali też dość późno.chlopak walnął uciekł za stare polo na Zatorzu.swiadkowie twierdzilib,że młody i pijany...auto można było namierzyć po śladzie wycieku z chłodnicy...
Dodano: 10.07.2018 13:52    Przez: ~Papapqpapa
Brak policji na zatorzu jeżdżą na czerwonym kolo tunelu pieszo niech chodzą a nie samochodem i tylko raidy na zatorzu
Dodano: 10.07.2018 14:24    Przez: ~Piotr
Jeszcze więcej lokali dla małolatów niech otworzą to na pewno będzie spokój...
Dodano: 10.07.2018 14:27    Przez: ~Malarz
A ten wściekły motocyklista co pędzi po zatorzu około północy prawie codziennie to ktoś mu wreszcie wlepi mandat czy tak będzie się bujał jak po torze formuły jeden???????!!!!!
Dodano: 10.07.2018 15:08    Przez: ~Kubica
Nocna jazda
Dodano: 10.07.2018 16:28    Przez: ~Podpis...
NOCNE JAZDY SA NAJLEPSZE
Dodano: 10.07.2018 16:41    Przez: ~kozackie
to samo dzieje sie na placu wolnosci co dzień w godzinach nocnych strzelanie z rury piski jazda na jednym kole jest kamera i nic się z tym nie robi powiadamiale policje to mówią żeby go dogonic i złapac samemu
Dodano: 10.07.2018 17:30    Przez: ~OOO
Naćpał się, wsiadł w 20-to letnie BMW i oto skutki.
Dodano: 10.07.2018 18:11    Przez: ~Młodość ponosi
GDYBY ? MIASTO ZAINSTALOWAŁO MONITORING , TO ZAUWAŻYLI BY CIEMNE AUTO , JADĄCE ZE STASZNYM HUKIEM ,I TEŻ , ZE ZLE WYRWGULOWANYM ŚILNIKIEM [OBRAZ Z UBIEGLEGO PIĄTKU ] .
Dodano: 10.07.2018 18:13    Przez: ~L
No napewno huk i złe wyregulowany silnik kamera by wyłapała😀 Szok