Dzisiaj jest niedziela 8 grudnia 2019, imieniny: Marii, Wirginii, Zenona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20423) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 8oC
Jutropogoda
7 / 6oC
Pojutrzepogoda
5 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konińska radna Emilia Wasielewska w Brukseli na se ... (0)V Konińska Liga A1. Emocjonujące walki zawodników ... (0)

Stanisław Bielik ze statuetką i tytułem "Samorządowca 20-lecia"

Dodano: 2.08.2018 17:16
Źródło: LM.pl

Stanisław Bielik został samorządowcem 20-lecia! Statuetkę wręczył mu wiceprezes Związku Powiatów Polskich.

To była niezwykle uroczysta sesja Rady Powiatu Konińskiego. Najpierw pożegnano odchodzące na emeryturę: Wiesławę Matusiak, dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie oraz Halinę Dąbrowską, naczelnik wydziału ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa Starostwa Powiatowego w Koninie. Obie panie zostały uhonorowane odznaką „Zasłużony dla powiatu konińskiego”. Jak się okazało nie były to jedyne dziś wyróżnienia. Zaskoczeniem dla samego starosty Stanisława Bielika były odwiedziny starosty kaliskiego i jednocześnie wiceprezesa Związku Powiatów Polskich – Krzysztofa Nosala.

- W tym roku obchodzimy jubileusz. Ochodzimy 20-lecie istnienia powiatów – mówił Nosal. - Uchwałą ZPP za szczególny wkład w rozwój lokalny i działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej ZPP przyznaje statuetkę i tytuł „Samorządowca 20-lecia” – dodał.

Stanisław Bielik przyznaje, że nie spodziwał się takiego wyróżnienia.

- To niespodzianka. Kiedy zobaczyłem starostę kaliskiego pomyślałem, że coś się stało – mówił z uśmiechem Stanisław Bielik. - Myślę, że w przyznaniu tego tytułu nie bez znaczenia była moja wieloletnia praca w samorządzie powiatowym. Z małą, trzyletnią przerwą pracuję od 1999 roku. Każdą pracę traktuję bardzo poważnie, a zwłaszcza tą, gdzie kładziemy nacisk na rozwiązywanie problemów społecznych i staramy się im wychodzić naprzeciw – dodał.

Jubileuszowe zgromadzenie Związku Powiatów Polskich odbędzie się 11 września w Warszawie.

  • Stanisław Bielik ze statuetką i tytułem "Samorządowca 20-lecia"
  • Stanisław Bielik ze statuetką i tytułem "Samorządowca 20-lecia"
  • Stanisław Bielik ze statuetką i tytułem "Samorządowca 20-lecia"
  • Stanisław Bielik ze statuetką i tytułem "Samorządowca 20-lecia"
  • Stanisław Bielik ze statuetką i tytułem "Samorządowca 20-lecia"

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Dodano: 2.08.2018 17:57    Przez: ~Kastro
Ci u góry ciągle są odznaczani i nagradzani, a społeczeństwo ma figę z makiem.
Dodano: 2.08.2018 17:53    Przez: ~Obywatel
Po wyborach,bo sam nie odejdzie darmozjad jeden.
Dodano: 2.08.2018 17:59    Przez: ~tfffuuu
Czas na rozliczenie działalności Urzędu Pracy w KONINIE
Dodano: 2.08.2018 18:54    Przez: ~dociekliwy
W PSL-u nie ma porządnego polityka, wystarczy popatrzeć na posłów z W. Kosiniakiem- Kamyszem na czele, to są stali bywalcy manifestacji KOD-u, czyli anty- Polacy.
Dodano: 2.08.2018 18:39    Przez: ~Witek

KOMENTARZE

Ci u góry ciągle są odznaczani i nagradzani, a społeczeństwo ma figę z makiem.
Dodano: 02.08.2018 17:53    Przez: ~Obywatel
Nie no,to juz jest przegiecie!!!zycze nie wybrania na nastepna kadencje.
Dodano: 02.08.2018 20:48    Przez: ~Szok
@Szok - karma wraca.... pamietaj...
Dodano: 03.08.2018 08:24    Przez: ~Pm
Za biurko z pod płota zielona hołota i gasi pragnienie na 40%.
Dodano: 03.08.2018 12:41    Przez: ~ZSL
Towarzystwo wzajemnej adoracji.
Dodano: 02.08.2018 17:57    Przez: ~Kastro
Oni spijają śmietanę, a my ?
Dodano: 02.08.2018 18:40    Przez: ~Tylko ich wybierz
A ty dovroboty sie wez...
Dodano: 03.08.2018 08:25    Przez: ~Pn
Czas czerwono-zielonej zarazy dobiega końca ,czas na zmianę pokoleniową w wyborach trzeba temu towarzystwu wzajemnej adoracji podziękować dość ich przekrętów ZSL do rozliczenia za gaz,itp.
Dodano: 02.08.2018 18:51    Przez: ~widz
Co ty piszesz oni tak sie mobilizuja w wybirach samorzadowych bo maja za duzo do stracenia...
Dodano: 02.08.2018 20:50    Przez: ~Olo
Czas na rozliczenie działalności Urzędu Pracy w KONINIE
Dodano: 02.08.2018 18:54    Przez: ~dociekliwy
Ciekawe ilu to bezrobotnych znalazło dzięki temu urzędowi porządną pracę, a nawet jakąkolwiek pracę? Coś mi się widzi, że to kolejny biurokratyczny twór, żeby było gdzie zatrudniać pociotków i udawać, że coś się robi, jak nic się nie robi. Pani Matusiak też ma swój mały wkład w lokalny nepotyzm, co opisał kiedyś jeden z tabloidów. Kaczyński powinien jak najszybciej zlikwidować wszystkie PUP-y, bo to jedynie żerowisko dla środowiska peeselu. Zasiłki przenieść do gmin, ofert pracy niech szukają prywatne agencje.
Dodano: 02.08.2018 21:20    Przez: ~Von
@Von - wg piSS bezrobocie zlikwidowali niemalze do zera (po wstaniu z kolan - jeden tak szybko wstal, ze musieli mu priteze wstawiac i teraz cjodzi o kulach) wiec o co ci chodzi?
Dodano: 03.08.2018 09:57    Przez: ~Pn
Brawo to mi się podoba brawo tak powinno być super super
Dodano: 02.08.2018 19:17    Przez: ~Pn
Koziego mleka spod krasnoluda
Dodano: 02.08.2018 23:36    Przez: ~Van
Ale ci ci sie tak podoba piSSuarski trolu? 😂😂😂
Dodano: 03.08.2018 09:58    Przez: ~Pn
Konin jako miasto powinno zniknąć z mapy Polski za karę, że przez ponad 70 lat rządzą w nim komuniści. Wstyd do qrwy nędzy!
Dodano: 02.08.2018 20:56    Przez: ~Anty komuch i PełO
Zniknij jak jyz to ty...
Dodano: 03.08.2018 09:59    Przez: ~Pn
Starosta z PSL wręcza staroście z PSL nagrodę. Za co?? No właśnie...sam Bielik był zaskoczony :))))
Dodano: 02.08.2018 21:23    Przez: ~Dali czadu
Za to, za co nagrody dostali takie "czlowieki roku", jak np Kaczyński...
Dodano: 03.08.2018 10:01    Przez: ~Pn
Tak gwoli zasad, to dlaczego redaktor materiału napisał nazwę Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Lesnictwa małą literą, a nazwę Urząd Pracy dużą?!!
Dodano: 02.08.2018 21:52    Przez: ~xz
Lesolerio sezinu
Dodano: 02.08.2018 22:03    Przez: ~Jozef
Napoleon z Żoliborza? Tak, tu sie zgadza.
Dodano: 03.08.2018 10:13    Przez: ~Pn
1 z 3
123>>