Dzisiaj jest poniedziałek 15 lipca 2019, imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19241) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar stogu słomy. Ponad 7 godzin strażacy gasili ... (1)Bartosz Kowalski wraca i strzela. Górnik pokonał J ... (0)

Inspektorzy konińskiego TOZ-u uratowali rannego bociana

Dodano: 4.08.2018 18:59
Źródło: LM.pl

Pół godziny zajęło inspektorom Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Koninie złapanie rannego bociana, który najprawdopodobniej od miesiąca czekał na pomoc.

Wczoraj koniński TOZ otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Bogusławice (gmina Babiak) jest bocian, który prawdopodobnie ma złamane skrzydło.

- Osoba zgłaszająca poinformowała o zaistniałej sytuacji gminę. Pracownik gminy powiedział, że doskonale znają sytuację, ponieważ bocian przebywa tam już od miesiąca i nie są w stanie nic z tym zrobić – informuje koniński TOZ.

Miłośnicy zwierząt postanowili pomóc bocianowi. Upał, przerażony ptak i spory teren nie przeszkodziły inspektorom w złapaniu rannego zwierzęcia. Po pół godzinie trwania akcji, bocian był już w drodze do gabinetu weterynaryjnego, gdzie spędzi dwa dni. Później trafi do ośrodka rehabilitacyjnego.

fot. TOZ Konin

  • Inspektorzy konińskiego TOZ-u uratowali rannego bociana
  • Inspektorzy konińskiego TOZ-u uratowali rannego bociana
  • Inspektorzy konińskiego TOZ-u uratowali rannego bociana

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:TOZ Konin,   ranny bocian,   inspektorzy TOZ,   uratowali bociana,   bocian

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Szacunek i podziękowanie dla TOZ, kłaniam się Państwu, a dla gminy Babiak współczucie. Kto kocha i szanuję zwierzęta, kocha również ludzi, tacy z was bezduszni urzędnicy , aż wierzyć się nie chce.
Dodano: 4.08.2018 22:20    Przez: ~Lucynka
Tylko gmina bociana olała- osoby odpowiedzialne razem z wójtem powinny być pociągnie do odpowiedzialności karnej za niewywiazywanie się z nałożonych obowiazków w zakresie pomocy zwierzętom.Aż strach pomyśleć o psach bezdomnych czy źle traktowany z terenu tej gminy. Panie wójcie, pracownicy gminy i jej radni wstyd!!!!!!!!!!!!
Dodano: 4.08.2018 20:32    Przez: ~Max
To ty potrafisz czytać.... niebywałe.
Dodano: 4.08.2018 20:20    Przez: radi1965
Piękne są bociany, podobnie jak ta pani która go tak czule trzyma na tym zdjęciu, niech ci jutro ten bocian szczęście przyniesie w postaci wygranej w totka....
Dodano: 5.08.2018 11:55    Przez: ~69*16*02*57*33ken o.15.50

KOMENTARZE

Sensacja na całą Polskę, niebywałe wydarzenie, które powinno być przekazane w głównych Faktach TVN-u.
Dodano: 04.08.2018 19:31    Przez: ~Telewidz
To ty potrafisz czytać.... niebywałe.
Dodano: 04.08.2018 20:20    Przez: radi1965
radi1965@ Na moje oko jest to telewidz jedynej słusznej TV wobec czego nie powinieneś się dziwić że idiotyzmy chłopina wypisuje. W końcu i tym nieszczęśliwcom też od życia się coś niecoś należy ot choćby zaprezentować pustkę swego umysłu. .
Dodano: 04.08.2018 22:25    Przez: ~jaś
Czy czerwone świnie z PO SLD coś dobrego zrobią dla Konina?
Dodano: 05.08.2018 01:18    Przez: ~frdewq
brawa za to wyszukane słownictwo - nie ma to jak odpowiednio przedstawić się....
Dodano: 05.08.2018 05:53    Przez: ~zx
Telewidzu gdyby chodziło kota to byśmy w naszej reżimowej TVPiS pokazali.
Dodano: 05.08.2018 13:15    Przez: ~Danuta Holecka
TVN jest anty polska, oglądając tą stację pamiętajmy o tym.
Dodano: 05.08.2018 14:07    Przez: ~Polak
Tylko gmina bociana olała- osoby odpowiedzialne razem z wójtem powinny być pociągnie do odpowiedzialności karnej za niewywiazywanie się z nałożonych obowiazków w zakresie pomocy zwierzętom.Aż strach pomyśleć o psach bezdomnych czy źle traktowany z terenu tej gminy. Panie wójcie, pracownicy gminy i jej radni wstyd!!!!!!!!!!!!
Dodano: 04.08.2018 20:32    Przez: ~Max
Ja Jednego Mirka co ostatnio na Skarpie wegetuje od nastu miesięcy sam nie dam rady urato. Bociana też nie. Inspektorów na Wsi dostatek. A człek zarasta. I co teraz? Wieś oplakatowana jak to w walce. A nikomu się nie chce. Zarząd wie. Ja wie. Ona wie. I co?
Dodano: 05.08.2018 13:48    Przez: ~Byniu
Szacunek i podziękowanie dla TOZ, kłaniam się Państwu, a dla gminy Babiak współczucie. Kto kocha i szanuję zwierzęta, kocha również ludzi, tacy z was bezduszni urzędnicy , aż wierzyć się nie chce.
Dodano: 04.08.2018 22:20    Przez: ~Lucynka
Lepiej by Pn zamkneli w wariatkowie.Niepoczytalny czlowiek pluje jadem na Lm i redakcja na to pozwala
Dodano: 05.08.2018 07:39    Przez: ~ola
jeśli ktokolwiek pluje - zacznij od siebie..
Dodano: 05.08.2018 10:49    Przez: ~ola-la
Pn się doigra, kiedyś go Bóg ukarze, oby jak najszybciej !
Dodano: 05.08.2018 14:09    Przez: ~Wierzący
Piękne są bociany, podobnie jak ta pani która go tak czule trzyma na tym zdjęciu, niech ci jutro ten bocian szczęście przyniesie w postaci wygranej w totka....
Dodano: 05.08.2018 11:55    Przez: ~69*16*02*57*33ken o.15.50
Bocian prędzej 500 przyniesie.
Dodano: 05.08.2018 13:32    Przez: ~hahaha
Piękne ptaszydło