Dzisiaj jest wtorek 18 września 2018, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21582) SPORT FORUM FIRMY (5218) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy start Pieczyńskiego w nowym klubie, pierw ... (0)Kamil Gardzielik i Igor Jakubowski na jednej gali. ... (7)

Ślesin. Motorówka rozbiła się na drzewie. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 17.08.2018 14:16
Źródło: LM.pl

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w nocy na jeziorze Ślesińskim.

Po godz. 1:00 naprzeciwko mariny łódź motorowa z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn uderzyła w drzewo. Płynęli nią dwaj mieszkańcy Kalisza w wieku 34 i 39 lat. Obaj z niegroźnymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.

- Mężczyźni odmówili zbadania trzeźwości. W związku z tym pobrana została od nich krew do badań na zawartość alkoholu – mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Mundurowi prowadzą postępowanie takie jak w przypadku wypadku drogowego. Sternikowi grozi utrata patentu oraz do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli okaże się, że był on pod wpływem alkoholu to grozi mu kara do 4,5 lat więzienia.

fot. OSP Ślesin

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Może chcieli wrócić do Kalisza, ale zapomnieli że są w łódce ;)
Dodano: 17.08.2018 14:48    Przez: ~true
A mi nie żal. NA biednych nie trafiło. Biedaki z bloków nie rozbijają sie motorówkami w ślesinach... A jak sie okaże ze byli pijani to SUROWO ukarać... Dobrze że w drzewo trafili a nie jakąs rodzine na rowerku wodnym.
Dodano: 17.08.2018 14:53    Przez: ~karac sądzić wsadzać!
Przez takich idiotow skonczy sie pływanie relaksacyjne po zmroku szkoda...
Dodano: 17.08.2018 14:38    Przez: ~Benitos
Ciekawe czemu odmówił:)
Dodano: 17.08.2018 14:30    Przez: ~🍺
No trzeźwi nie byli nie pewno
Dodano: 17.08.2018 14:51    Przez: ~%%%

KOMENTARZE

Ciekawe czemu odmówił:)
Dodano: 17.08.2018 14:30    Przez: ~🍺
Zawsze mnie ciekawi co zrobia jesli gosc odmowi pobrania krwi,co wtedy robia,wiażą go czy trzymaja mu reke,bo chcialbym zobaczyc akcje pobierania krwi tzn.celowania igla w zyle gdy pobierajacy zabiera reke
Dodano: 17.08.2018 14:55    Przez: ~Olo
Olo lekarz z nosa pobiera w takim przypadku :)
Dodano: 17.08.2018 15:26    Przez: ~ha
Opony łyse?
Dodano: 17.08.2018 16:14    Przez: ~To jest
Opony jak opony,ale pływając po wodzie przy..bać w drzewo to sztuka i wyczyn niezwykły.
Dodano: 18.08.2018 10:40    Przez: ~ufff
USIPIAĆ
Dodano: 19.08.2018 21:47    Przez: ~mAX
Ja na ten pszykłąd wybrałem właśnie AUDI OOOO a6 kłatro. Napend kłatro daje mi pewnośc i bespieczeństwo prowadzenia nawet na śliskiej drodze. Gdyby ta motorówka miała kłątro to nawet po pijaku by sie nic nie stało bo ja jerzdrze do RZERKOWA czasem na dyskoteke i nigdy sie nie rozbilem. Mam automat, mam tempomat wienc moge bespiecznie pić piwo w czasie jazdy i sie nie stresować. A rze niemieckie to wiadomo bezpieczne pojazdy. Laski szanujom tylko wlascicieli BMW 460/E46 i audi OO od a6 wzwyrz.
Dodano: 17.08.2018 14:34    Przez: ~Sebastjan ze śleśina
Sebastjan dobrze prawi. A tak pozatym to wincyj policji wincyj. Nie słuchacie mnie i widać skutki. A cały elem usuwa moje cenne rady. Tfu
Dodano: 17.08.2018 14:44    Przez: ~Pn
Pn jak upały wpływają na Twoją głowę ?
Dodano: 17.08.2018 15:40    Przez: ~Żle !
Kocham rudego tuzka. co mam zrobić? To miłość wyznaniowa
Dodano: 17.08.2018 15:50    Przez: ~Pn
Przez takich idiotow skonczy sie pływanie relaksacyjne po zmroku szkoda...
Dodano: 17.08.2018 14:38    Przez: ~Benitos
Slesin i pływanie relaksacyjne? Przestań. Tam największą cholota wypoczywa
Dodano: 17.08.2018 16:17    Przez: ~Hanoi
Na kolanach do Lichenia podziękować za ocalenie!
Dodano: 17.08.2018 14:38    Przez: ~chcieli to mają
Może chcieli wrócić do Kalisza, ale zapomnieli że są w łódce ;)
Dodano: 17.08.2018 14:48    Przez: ~true
No trzeźwi nie byli nie pewno
Dodano: 17.08.2018 14:51    Przez: ~%%%
A mi nie żal. NA biednych nie trafiło. Biedaki z bloków nie rozbijają sie motorówkami w ślesinach... A jak sie okaże ze byli pijani to SUROWO ukarać... Dobrze że w drzewo trafili a nie jakąs rodzine na rowerku wodnym.
Dodano: 17.08.2018 14:53    Przez: ~karac sądzić wsadzać!
Żal ściska że inni mają ;p
Dodano: 17.08.2018 22:07    Przez: ~Anmmir
Niektórzy z blokow maja wiecej kasy niz ty biedaku mieszkajacy w smierdzacym wilgocia domu na wygnajewie, gdzie sie mapa konczy
Dodano: 18.08.2018 00:53    Przez: ~Antykmiot
O 1 w nocy rodzina na rowerku to średnio chyba...
Dodano: 18.08.2018 15:37    Przez: ~Sdd
Jak się pracuje to się ma. Kto Ci nie każe wziąć się za siebie i kupić taką łódź (ta była warta ponad 1 milion pln)
Dodano: 27.08.2018 02:23    Przez: ~Sternik
aby wiecej takich wypadkow było na tej wodzie i to dziadostwo znikło pod wodą żaden tu turysta sie nie osiadzie widzac to co dzieje sie na jeziorze i poco komu te domki i zapraszania jak tu rządzi mafia złodzieji starych doktorow komunistycznych bo tu czuja siebazpieczni burmistrzu slesina wypędz to dziadostwo z tej wody daj im zbiornik po kapalnia na przeciwko mikorzyna ABROWA tam niech sie rozbijają a wiadomo ze jak wpadnie o koniec 100m głeboko wypedzic dziadostwo z slesina i z mikorzyna tam sobie trenuja wioslaże i spokojnie by było żgluwką bez silnika poływac miło popatrzec a dzic pijana ciagnie dzieci na pontoniku wypadają krzyczą a tatus pijany mamusia goła po stara meda ruda opala sie lezy na łdzi dzieci krzyczą spadli z materacu
Dodano: 17.08.2018 14:56    Przez: ~wedkarz swiadek naoczny
nie moze ich tam wypedzic bo tamten zbiornik mial nowego wlasciciela jeszcze zanim go zalali wodą :) płotu tam nie ma bo by pewnie za dużo pytań było :D gdyby jeziora slesin/mikorzyn/pątnów nie były szlakiem wodnym też by już dawno miały prywatnych właścicieli.. a tak elita tylko wykupiła ośrodki, działki i pobudowała nielegalne, niewidzialne dla policji i prokuratury prywatne pomosty, przy których stoją ich niewidzialne morskie motorówki na których to raz po raz po libacji zrobią sobie wyścig :) wszystko niewidzialne dla sędziów, urzędników, policji, prokuratury. zawsze tak było i zawsze tak będzie.. raz po raz skapnie coś dla ludu jak skopana przeprawa w koninie lub plaża w ślesinie (którą przed przejściem w prywatne ręce po okresie ochronnym zapewne uchroniły zmiany na stołkach rządzących). ..innych atrakcji od 50 lat w rejonie nie zapewniono.
Dodano: 18.08.2018 01:08    Przez: ~kom2
Wyciąć wszystkie drzewa dookoła zbiorników wodnych.
Dodano: 17.08.2018 14:57    Przez: ~Pospolity głupek
wiadomo ze na bernadynce dzieją sie cuda to mafia i narkotyki bliscy coś wiedza naten temat i wiele jak zgiłeła kobieta z goslawic i jak sie tam znalazla bernadynka zakopana w kępie