Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20709) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
10 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (2)Śpiewająco włączyli się w obchody przy ul. J. Piłs ... (24)

Kolejny "Piknik z mamą i tatą" na terenie licheńskiego sanktuarium

Dodano: 18.08.2018 15:38

Po raz 10 w sanktuarium maryjnym w Licheniu Starym odbędzie się „Piknik z mamą i tatą”.

Na trawniku przed bazyliką całe rodziny będą mogły spędzić czas w miłej atmosferze podczas ostatniej niedzieli tegorocznych wakacji (26.08). Przed rozpoczęciem zabawy, dzieci, wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami, zaproszone są do udziału w niedzielnej mszy o godz. 12.00, podczas której otrzymają indywidualne błogosławieństwo przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. W trakcie pikniku najmłodsi będą mogli skorzystać z licznych atrakcji, m.in. ze zjeżdżalni, zamku do skakania, zamku z piłeczkami czy dmuchanego toru przeszkód. Ponadto w programie zaplanowano podchody rodzinne zatytułowane „Rodzina z katechezą za pan brat”, zgaduj-zgadulę oraz atrakcję strażacką.

Piknik potrwa do godz. 16.30. Jego organizatorem jest Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Piknik z mamą i tatą,   Licheń,   sanktuarium,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

W Pensylwanii ujawniono pedofilstwo wśród księży na ogromną skalę, co się dzieje z tymi księżmi, ponoć to słudzy boży ?
Dodano: 18.08.2018 19:47    Przez: ~Ksiądz sługa boży ?
Niejeden tata na plebani przez okno będzie podglądał jak bawi się jego pociecha. A ile w durexsie zmarnował - ciekawe jak ich za to św.Piotr przywita - pewnie wcześniej skierują ich do piekła.
Dodano: 18.08.2018 21:11    Przez: ~Ojciec
No kościół ma doświadczenie w tej materii - Ojciec który miliony ssa z naszej kasy i podatków , księża co to "raz dziewczynka raz chłopaczek aby życie miało smaczek" i siostry zakonne które co rusz nagle "przenoszone z ważnych przyczyn" do ..... ginekologów. Już oni potrafią powiedzieć o rodzinie i wskazać jak nie-żyć
Dodano: 18.08.2018 21:16    Przez: ~Junosza
Czy księża ojcowie przyjdą ze swoimi dziećmi ?
Dodano: 18.08.2018 19:16    Przez: ~Celibat
Ola klecha Ci chyba przy lodzie nieźle pałą mózg wytrzaskał
Dodano: 19.08.2018 02:00    Przez: ~LODZIARA

KOMENTARZE

Katoliku, tylko matka licheńska spoglądająca z cudownego obrazu może ci pomoc we wszelkich trudach życia, zaufaj jej, ona jest wielka.
Dodano: 18.08.2018 16:40    Przez: ~Zdrowaśka
Niejeden tata na plebani przez okno będzie podglądał jak bawi się jego pociecha. A ile w durexsie zmarnował - ciekawe jak ich za to św.Piotr przywita - pewnie wcześniej skierują ich do piekła.
Dodano: 18.08.2018 21:11    Przez: ~Ojciec
No kościół ma doświadczenie w tej materii - Ojciec który miliony ssa z naszej kasy i podatków , księża co to "raz dziewczynka raz chłopaczek aby życie miało smaczek" i siostry zakonne które co rusz nagle "przenoszone z ważnych przyczyn" do ..... ginekologów. Już oni potrafią powiedzieć o rodzinie i wskazać jak nie-żyć
Dodano: 18.08.2018 21:16    Przez: ~Junosza
Juz wrocila z urlopu, bo dlugo jej nie bylo.
Dodano: 18.08.2018 22:41    Przez: ~Q
Kto matka licheńska, a co na to matka częstochowska ?
Dodano: 19.08.2018 13:18    Przez: ~Królowa Polski ?
Matka Boska to jakby mogła to by uciekła z obrazu i tego cyrku co z nią ludzie podający się za kler wyprawiają.
Dodano: 20.08.2018 18:38    Przez: ~Janek
Im więcej odmówisz zdrowasiek wpatrując się w jej cudowny obraz, tym więcej łask na ciebie spłynie, a życie twoje stanie się istną sielanką.
Dodano: 18.08.2018 16:42    Przez: ~Zdrowaśka
Módl się do zmarłej matki Pana Jezusa, a do Boga już nie musisz.
Dodano: 19.08.2018 13:20    Przez: ~Ksiądz
A ja mogę przyjść z dwoma ojcami? To moja jest rodzina.
Dodano: 18.08.2018 17:24    Przez: ~katolik
Będę z rodziną.
Dodano: 18.08.2018 17:28    Przez: ~Pn
Jaką rodziną, która kobieta by cię zechciała ?
Dodano: 18.08.2018 19:14    Przez: ~Np
Z rodziną Radia Maryja.
Dodano: 19.08.2018 02:11    Przez: ~Pn
Pn i rodzina, chyba że tak samo są zakręceni jak on ?
Dodano: 19.08.2018 15:58    Przez: ~Np
Czy księża ojcowie przyjdą ze swoimi dziećmi ?
Dodano: 18.08.2018 19:16    Przez: ~Celibat
Sekty dzialaja w ukryciu.
Dodano: 18.08.2018 22:42    Przez: ~Q
szczególnie sekty z obciętymi pejsami
Dodano: 18.08.2018 23:19    Przez: ~Hagada
Jezus też miał napletek obrzezany.
Dodano: 19.08.2018 02:12    Przez: ~Mosze
Jezus był Żydem i żył według Zakonu, głosząc Królestwo Boże oparte na miłości.
Dodano: 19.08.2018 16:01    Przez: ~Chrzescijanin
W Pensylwanii ujawniono pedofilstwo wśród księży na ogromną skalę, co się dzieje z tymi księżmi, ponoć to słudzy boży ?
Dodano: 18.08.2018 19:47    Przez: ~Ksiądz sługa boży ?
Księża to słudzy szatana i jemu służą.
Dodano: 19.08.2018 13:22    Przez: ~Katolik
Pn jaką ty masz rodzinę ?
Dodano: 18.08.2018 22:43    Przez: ~ciekawski
Tak, mam starszego partnera, ale co to cie piSSuarski idioto obchodzi
Dodano: 18.08.2018 23:17    Przez: ~Pn
Pn pisuar ci jutro dowiozą z dworca dla ciebie i partnera nie będziecie juz więcej w krzaki robić
Dodano: 19.08.2018 00:30    Przez: ~anty Pn
Pn jest gejem ?
Dodano: 19.08.2018 13:23    Przez: ~No nie !
Tak jest a ja jestem jego partnerem. Tylko muszę pisać ze go nienawidzę bo sie wyda ze jesteśmy razem
Dodano: 19.08.2018 19:59    Przez: ~anty pn
No ładnie Pn i anty Pn sa razem. A jednak przeciwienstwa sie przyciagaja. Wytrwałości
Dodano: 19.08.2018 20:11    Przez: ~Maria
Wszyscy lewacy precz od wiary i Boga .Przejdźcie z żonami i córkami na Islam i tam piszcie swoje wypociny.Ciekawe w jakiej wierze zostaliście wychowani przez rodziców.BÓG HONOR i OJCZYZNA
Dodano: 18.08.2018 23:18    Przez: ~ola
Ola klecha Ci chyba przy lodzie nieźle pałą mózg wytrzaskał
Dodano: 19.08.2018 02:00    Przez: ~LODZIARA
Kobiety w moherowych beretach są zakochane w księżach.
Dodano: 19.08.2018 13:25    Przez: ~Jadwiga
Dobra rodzina to wcale nie znaczy idealna, bo przecież każda rodzina przeżywa również chwile napięć, nieporozumień i trudności zarówno w relacjach małżeńskich, jak i w relacjach rodziców i dzieci. Dlatego dobre rodziny są także wspólnotami empatii, przebaczania i pojednania. Obecnie przed współczesnymi Polakami stają trudne wyzwania cywilizacyjne - obrona życia poczętego i nierozerwalności małżeństwa rozumianego tylko jako związek kobiety i mężczyzny.
Dodano: 18.08.2018 23:52    Przez: ~Faustyna
Oraz szacunek dla ojca dyrektora.
Dodano: 19.08.2018 02:16    Przez: ~Faust
Jak to radio Maryja i Pisuary potrafią zmielić łeb
Dodano: 19.08.2018 10:24    Przez: ~Janek
Raczej na dobre, nie to co anty polski TVN.
Dodano: 19.08.2018 16:05    Przez: ~Telewidz
W Kramsku na dożynkach Pn tańczył w ludowej spódnicy z kolegą