Dzisiaj jest wtorek 18 września 2018, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21590) SPORT FORUM FIRMY (5218) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy start Pieczyńskiego w nowym klubie, pierw ... (0)Kamil Gardzielik i Igor Jakubowski na jednej gali. ... (7)

Zdżary. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki. Wpadł na autostradzie A2

Dodano: 20.08.2018 11:01
Źródło: LM.pl

Blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał 52-letni kierowca ciężarówki, która została zatrzymana przy punkcie poboru opłat w Żdżarach koło Konina.

Nietrzeźwy obywatel Łotwy wpadł na autostradzie A2. Funkcjonariusze konińskiego oddziału Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu zatrzymali Scanię z naczepą do rutynowej kontroli. Okazało się jednak, że od 52-letniego kierowcy czuć było woń alkoholu.

Pierwsze badanie wykazało 0,29 mg alkoholu na litr, a drugie już 0,36 mg/l (czyli 0,756 promila alkoholu w wydychanym powietrzu). W związku z tym kierowca został przekazany patrolowi policji i ukarany.

fot. WITD oddział Konin

  • Zdżary. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki. Wpadł na autostradzie A2
  • Zdżary. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki. Wpadł na autostradzie A2

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Jeżdżą jak u siebie 😊Napije się dobrze to przez całą Polskę w tranzycie trzyma, pewnie tacho też kombinowane.
Dodano: 20.08.2018 12:05    Przez: ~Kierowca
Czyli nie był na kacu ??? bo zamiast spadać stężenie rosło - więc spożywał alkohol i prowadził ???
Dodano: 20.08.2018 12:11    Przez: ~xxx
pewnie jabłka mu się zepsuły w kabinie albo trzymał nogi w gumowcach zalanych spirytusem a koledzy mu nie powiedzieli że w wydychanym i tak wyjdzie :D
Dodano: 20.08.2018 12:15    Przez: ~Szofjer

KOMENTARZE

Jeżdżą jak u siebie 😊Napije się dobrze to przez całą Polskę w tranzycie trzyma, pewnie tacho też kombinowane.
Dodano: 20.08.2018 12:05    Przez: ~Kierowca
I to jest news na pierwsze strony gazet
Dodano: 21.08.2018 09:30    Przez: ~N
Czyli nie był na kacu ??? bo zamiast spadać stężenie rosło - więc spożywał alkohol i prowadził ???
Dodano: 20.08.2018 12:11    Przez: ~xxx
pewnie jabłka mu się zepsuły w kabinie albo trzymał nogi w gumowcach zalanych spirytusem a koledzy mu nie powiedzieli że w wydychanym i tak wyjdzie :D
Dodano: 20.08.2018 12:15    Przez: ~Szofjer
O ale o
Dodano: 20.08.2018 13:59    Przez: ~Pn
a co z samochodem i towarem? Powninen przejsc na skarb panstwa a ten debil niech do konca zycia sobie splaca dlug u swojego pracodawcy ktory chyba pozwala na takie wybryki kierowcom. Przeciez on nawalony nie jechal pierwszy raz.
Dodano: 20.08.2018 16:33    Przez: ~Ida lepsze chopy
Ani samochód, ani towar nie jest jego. Dlaczego chcesz karać kogoś kto nie zawinił?
Dodano: 20.08.2018 20:49    Przez: ~xXx
Prawda jest taka że mało jest kierowców zawodowych którzy nie piją... Jeżdżą pod wpływem, na kacu... Myślą że jak poza domem to można, bo żona (partnerka, dziewczyna) nie widzi to sobie wczasy robią.... A nie zdają sobie sprawy z konsekwencji... Każdy mądry dopóki policja nie złapie lub nie stanie się coś gorszego.. ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI
Dodano: 20.08.2018 18:17    Przez: ~Dziewczyna
jak kobieta chodzi na boki to tylko pić pozostaje.... bo faceta nie ma to sobie można poszaleć
Dodano: 20.08.2018 18:47    Przez: ~men
Do Men - właśnie przez zachowanie pijackie i totalną bezmyślność zastanawiam się czy czasem nie iść w ten bok tak jak mówisz tylko jest jeden problem - za bardzo się szanuję żeby to zrobić.. A facet który pije zamiast uczciwie pracować i przede wszystkim uszanować tę pracę (bo sam sobie taki zawód kierowcy wybrał) i osoby czekające w domu to niech ma świadomość że los kiedyś odwróci się przeciwko niemu i żeby się nie zdziwił jak któregoś dnia straci dosłownie wszystko....
Dodano: 20.08.2018 19:35    Przez: ~Dziewczyna
Bydle !!!
Dodano: 20.08.2018 21:19    Przez: ~J
brawo brawo,na zachodzie jezdza potulni jak baranki a w polsce jak na dzikim zachodzie,jestem za wieksza kontrola tych WLASNIE ZE WSCHODU.
Dodano: 21.08.2018 10:48    Przez: ~qwertyu
Ale zawód.. Albo są pijani, albo ruch. Dziw.. I. Pozdrowienia dla żon spędzających życie na czekaniu