Dzisiaj jest czwartek 20 września 2018, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22211) SPORT FORUM FIRMY (5220) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 20oC
Jutropogoda
26 / 15oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Znamy ostatniego ćwierćfinalistę. S ... (0)Sadlno. Ruszył Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno- ... (10)

Konin. Koalicja Obywatelska broni swojego kandydata przed PiS 

Dodano: 20.08.2018 10:58

Jest odpowiedź Koalicji Obywatelskiej (PO i Nowoczesna) z Konina na wypowiedzi Krystiana Majewskiego z PiS, który zaatakował kandydata na prezydenta Konina ze strony koalicji.

Henryk Drzewiecki i Jacek Kosakowski z Koalicji Obywatelskiej, a jednocześnie członkowie sztabu wyborczego kandydata na prezydenta Konina - Piotra Korytkowskiego, postanowili odnieść się do słów radnego PiS na temat kampanii billboardowej pod hasłem „PiS wziął miliony” i zarzutów pod adresem kandydata kolacji na prezydenta Konina.

- Radny Krystian Majewski w swoim wystąpieniu skupił się raczej na tym, że rząd rozdał miliardy – powiedział Henryk Drzewiecki. - A naszego kandydata Piotra Korytkowskiego określił mianem konińskiego Misiewicza, tak jakby się przyznał, że takie określenie w PiS istnieje i ma jakieś znaczenie – powiedział H. Drzewiecki i przedstawił sylwetkę oraz wyliczył zasługi kandydata P. Korytkowskiego, zwłaszcza jako dyrektora WORD w Koninie. - Jak widać Krystian Majewski ciężko pracuje na to,aby stać się Misiewiczem w skali kraju i szykuje sobie miejsce w zarządzie jednej ze spółek Skarbu Państwa. Ma do tego kalifikacje. Jest absolwentem toruńskiej uczelni. Wkrótce pewnie usłyszymy, że jest w jakiejś spółce – komentował H. Drzewiecki. - Tak wygląda państwo PiS – powiedział Jacek Kosakowski i podał przykłady wzrostu cen za rządów PiS.

Członkowie sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej wyjaśniali następnie na czym polegała akcja billboardowa pod hasłem „PiS wziął miliony”. - Miał na celu pokazanie jakie pieniądze wypływają z kasy państwa i trafiają nie tam, gdzie trzeba. Na przykład na premie dla wysokich urzędników. Pieniądze poszły także na imperium medialne Tadeusza Rydzyka. Jak sądzę, to forma odpłacenia się udaną kampanię wyborczą 2015 – wyliczał H. Drzewiecki. - Poza tym media publiczne zostały zawłaszczone przez PiS i my jako opozycja nie mamy innej możliwości przekazu, jak na drodze bilbordów czy też na spotkaniach z mieszkańcami. Część wiedzy o tym, co z tymi pieniędzmi się stało, do społeczeństwa trafiała.

- To z naszej strony odpowiedź na krzywdzący zarzut wobec naszego kandydata – tłumaczył dalej H. Drzewiecki. - My nie będziemy atakować kandydata PiS na prezydenta Konina - Zenona Chojnackiego. Wprost przeciwnie. Uważamy, że to bardzo dobry katecheta. Nie będziemy dalej prowadzić tego typu dyskusji. Być może uda się powstrzymać takie ataki. Zobaczymy.

  • Konin. Koalicja Obywatelska broni swojego kandydata przed PiS

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koalicja obywatelska,   wybory 2018,   polityka,   PiS Konin,   PO,   Nowoczesna,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Słuchałem transmisji na żywo i H. Drzewiecki powiedział, że Zenon Chojnacki to bardzo dobry KATECHETA, a nie kandydat.
Dodano: 20.08.2018 11:21    Przez: ~mnich
Przepraszam, ale jakie ma kwalifilkacje Koryto, by być dyrektorem Wordu, zarabiać 20 tys. na miesiąc, kiedy z wykształcenia jest... geografem? No chyba, że Word to jest firma turystyczna :)
Dodano: 20.08.2018 13:51    Przez: ~Pogodynek
Odezwali się wielcy miłośnicy narodu polskiego.... przez te 25 lat jak okradaliscie Polskę po "okrągłym kancie"to było wszystko ok,to wtedy była demokracja,a że szary człowiek miał pod górkę to wystarczyło magiczne zaklęcie że jest wolny rynek i miliony musiały wyjeżdżać zagranicę, tylko elita lewacko liberalna miała zawsze dobrze...to jest wasz koniec za te" osiągnięcia"naród wam odpłacić w październiku....
Dodano: 20.08.2018 13:18    Przez: ~su_arez@wp.pl
W sumie 115 punktów zawiera wykaz afer koalicji PO-PSL Wśród nich wymieniono m.in. aferę: taśmową, hazardową, paliwową, czy Amber
Dodano: 20.08.2018 13:52    Przez: ~nigdy więcej PO
Podobno w jednym z większych miast na południu wzięli do spółki na prezesa jakiegoś ochroniarza czy woźnego, żeby wziął parę dobrych wypłat i odprawkę. Będzie jak w tym filmie służby specjalne, co to na misje zaczęli wysyłać "januszy strażników miejskich" żeby se do remontu dorobili.
Dodano: 20.08.2018 11:21    Przez: ~Zenon Koniecpolski

KOMENTARZE

Nie ma nawet po co wspominać o tow. Majewskim. Facet nie przepracował nigdzie jednego dnia. Skończył tajne komplety u Rydzyka i on śmie obrażać Korytkowskiego, który pracuje od 30 lat w różnych firmach i urzędach i skończył porządny Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. Ale zawsze tak jest, że obraża się tych, którzy coś osiągnęli. Panie Piotrze niech Pan na to nie pozwoli!! Powodzenia!
Dodano: 20.08.2018 11:17    Przez: ~koninianka
Ale co osiągnął WORD- stołek polityczny od lat !!! może jakieś inne przykłady ?
Dodano: 20.08.2018 11:21    Przez: ~K.
Przykład do K. jest taki, że wcześniej pan Korytkowski prowadził własną firmę i pracował w innych zakładach pracy. Tymczasem atakujący go mysiu-pysiu z pisu pracą się jeszcze nie zhańbił oprócz zasiadania w radzie miasta
Dodano: 20.08.2018 11:23    Przez: ~doświadczenie głupcze!
Piotr musisz wygrać te wybory bo to już naprawdę ostatni gwizdek żeby wyciągnąć to miasto z tego ciemnego dołka. Towarzysz prezydent nie ma już siły, a jak wygra katecheta to będzie koniec, prawdziwy koniec tego miasta. A jeszcze zostało tu kilka osób co nie chce wyjeżdżać. Zrób to dla nich i wygraj!
Dodano: 20.08.2018 11:36    Przez: ~konix
Kopernik też był po szkole rydzyka!
Dodano: 20.08.2018 11:48    Przez: ~haha
Co wy chcecie od radnego "łapki" ? Chłop chce zarabiać miliony i ma poparcie biznesmena z Torunia poparte dyplomem z tej uczelni kształcącej najlepszych "Misiwiczów" w kraju i na świecie. Teraz "łon" jest na fali i jego koledzy.
Dodano: 20.08.2018 12:05    Przez: ~OjciecTadeusz jak Prometeusz
Kolega Jezusa zaczął kampanię i jest w niej tym złym. Po każdej akcji idzie się wyspowiadać i przyjmuje komunię.
Dodano: 20.08.2018 12:11    Przez: ~Kolo szatana-My name 666
Rudy tuzk przyjdzie ze swoją bandą i rozkradnie resztę
Dodano: 20.08.2018 13:16    Przez: ~Oko
Odezwali się wielcy miłośnicy narodu polskiego.... przez te 25 lat jak okradaliscie Polskę po "okrągłym kancie"to było wszystko ok,to wtedy była demokracja,a że szary człowiek miał pod górkę to wystarczyło magiczne zaklęcie że jest wolny rynek i miliony musiały wyjeżdżać zagranicę, tylko elita lewacko liberalna miała zawsze dobrze...to jest wasz koniec za te" osiągnięcia"naród wam odpłacić w październiku....
Dodano: 20.08.2018 13:18    Przez: ~su_arez@wp.pl
Niejaki su- ,zwykły bolszewik, któremu nie śni się po nocy robota a odbieranie tym, którzy woleli pracować śmie sugerować, że OKRĄGŁY STÓŁ, przez to, że nie utopił POLSKI w polskiej krwi jest ''be''. Śmierdzący leniu to o takich jak ''ty'' śpiewano piosenkę '' mam dwie lewe ręce, nie mam ochoty wziąć się do roboty ''
Dodano: 20.08.2018 13:47    Przez: ~antyfaszysta
Chwała i cześć PIS.My Polacy im ufamy.Nigdy więcej rządów PO
Dodano: 20.08.2018 13:49    Przez: ~ola
Przepraszam, ale jakie ma kwalifilkacje Koryto, by być dyrektorem Wordu, zarabiać 20 tys. na miesiąc, kiedy z wykształcenia jest... geografem? No chyba, że Word to jest firma turystyczna :)
Dodano: 20.08.2018 13:51    Przez: ~Pogodynek
W sumie 115 punktów zawiera wykaz afer koalicji PO-PSL Wśród nich wymieniono m.in. aferę: taśmową, hazardową, paliwową, czy Amber
Dodano: 20.08.2018 13:52    Przez: ~nigdy więcej PO
Pogodynek , za opłatą jeździsz z przewodnikiem po mieście specjalnym autem i możesz pozwiedzać .Czyli z turystyką jest związek .
Dodano: 20.08.2018 13:55    Przez: ~L
Spójrzcie na radnego Majewskiego, dzieciak w skórze doroslego. Chce być spindoktorem ale mu to nie wychodzi. Pycha dąży do upadku.
Dodano: 20.08.2018 13:57    Przez: ~Zośka
Antyfaszysta jak zwykle jest zorientowany,nazywa suareza bolszewikiem,podczas gdy wszystkie jego wpisy świadczą o czymś wręcz przeciwnym,tak że człowieku nie kompromituj się, zbuduj sobie replikę okrągłego stołu , powies portrety Michnika,Kiszczaka, Kuronia i módl się do nich.....i kogoś z koalicji UBywatelskiej jako kontynuację tego przekrętu
Dodano: 20.08.2018 15:04    Przez: ~Wujek dobra rada
~su_arez@wp.pl majonez, nie ośmieszaj się.
Dodano: 20.08.2018 15:35    Przez: ~admin
Nie liczy sie jaki kto ma zawód liczy sie jakim jest człowiekiem i czy władza z pieniędzmi nie uderzy jak szampan do głowy. Dlatego wole tego kandydata niz resztę bo to człowiek wyważony, skromny i pomagający innym, nie widzę lepszego kandydata jak do tej pory
Dodano: 20.08.2018 15:39    Przez: ~bede na niego głosował
Niestety przeciwko takim kandydatom , pozostaje znów głosować na prezydenta Nowickiego .
Dodano: 20.08.2018 16:11    Przez: ~Wyborca
Towarzysze musimy się zjednoczyć, zewrzeć siły, bo tylko lewica ma prawo rządzić tym miastem.
Dodano: 20.08.2018 16:28    Przez: ~Komunista
Atak totalnej opozycji na ludzi prawych i sprawiedliwych z PiS-u następuje zewsząd, programem opozycji jest jedynie atak na PiS, a co zaproponujecie społeczeństwu w alternatywie do programu dobrych zmian, które wprowadza PiS ?
Dodano: 20.08.2018 16:42    Przez: ~Symp. PiS
QQQ nie chce się czepiać ale pana tekst wygląda na żywcem przełożony z rosyjskiego. Jedyne co mogę odpowiedzieć, to, że gościu niewiele wiesz o Armii Krajowej i jej działaniach. Wymień np. ulice Konina upamiętniające walkę ludzi AK z hitlerowcami. Boję się, że raczej odwołuje się pan do Afrika Corps.
Dodano: 20.08.2018 17:34    Przez: ~antyfaszysta
To co PIS odebrał mafii trafiło w ludzkie ręce a kasy rąbniętej przez PO nie ujrzymy nigdy więcej!
Dodano: 20.08.2018 22:17    Przez: ~odkodowana
Oj chciałbyś, to są sondaże dla tvpis
Dodano: 20.08.2018 23:31    Przez: ~hehe
Do "Pogodynka". Pan Korytkowski skończył geografię na UAM w Poznaniu. Jednej z najlepszych uczelni w kraju, gdzie dyplom dostaje się za umiejętności i wiedzę. Wiedza ta, to również sprawy społeczne i gospodarka. Daję więc ona solidne podstawy do kierowania firmą np. taką jak WORD. Wystarczy dołączyć do tego doświadczenie samorządowe, dyrektorskie to w prostej linii wychodzi iż Pan Korytkowski ma również wszelkie predyspozycje do kierowania miastem. Jeśli więc nie chcemy: by nasze dzieci wyjeżdżały, nie chcemy by Konin był wyłącznie miastem ludzi starszych, nie chcemy być samotni na starość to zastanówmy się nad jego kandydaturą.
Dodano: 21.08.2018 05:26    Przez: ~Maria
Zakład pracy co to takiego? Widać głos komunisty ;)
Dodano: 21.08.2018 08:05    Przez: ~karpiu
Weźcie jeszcze Korwin Mikke i będzie cyrk jak ta lala
Dodano: 21.08.2018 08:23    Przez: ~Hejjjjjjjjjjjjjjj
Jakoś nie byli za obywatelami jak byli u władzy
Dodano: 21.08.2018 09:56    Przez: ~Korwin Mikke
Zobaczcie na konińską ekipę PiS: kandydat Zenon - doświadczenie katecheta; kandydat Majewski - doświadczenia brak, szkoła u Rydzyka; do tego Zofia i Dominiś. A już nie wspomnę, że ich największym osiągnięciem jest uprawianie modłów na zatorzu pod betonowym słupem. No ale co tu się dziwić minister zdrowia z pis powierzył zdrowie Polaków Matce Boskiej a premier ogłasza królem Polski Jezusa. No jak trwoga to do Boga pewnie już nawet oni nie wierzą, że Polska przetrwa ich rządy.
Dodano: 20.08.2018 11:20    Przez: ~dramaturg
W sumie jak się na to tak na spokojnie popatrzy i pomyśli, że oni by mieli rządzić miastem to jest strach. Ale jak się pomyśli, że ekipa PiS już rządzi Polską to się człowiek naprawdę może przerazić....
Dodano: 20.08.2018 11:50    Przez: ~strach
Cały świat zazdrości nam naszej Ojczyzny mamy spokój i demokrację w pełnym tych słów znaczeniu,a poczucie bezpieczeństwa jest u nas chlebem powszednim dziękujemy wam wszystkim, którzy czuwacie nad tym wielkie słowa uznania dla Rządu PiS jeszcze raz dziękuję
Dodano: 20.08.2018 14:08    Przez: ~ola
Gdyby PiS nie przejął władzy w Polsce pracowalibyśmy do śmierci, tysiące muzułmańskich imigrantów wałęsało by się po naszych ulicach gwałcąc nasze kobiety, czy tego chce nasze społeczeństwo ? A więc każdy kandydat z PiS-u na prezydenta miasta jest cenny i powinniśmy go popierać, bo tylko prawy człowiek może dokonać dobrych zmian.
Dodano: 20.08.2018 16:36    Przez: ~Symp. PiS
Kto to jest Majewski? Pan nikt! Karol Skoczylas to był gość i do końca życia będę miał żal do KOD, że przyczynił się do tego, że zwichnął mu karierę polityczną. Inna prawda jest taka, że dał się wpuścić w maliny wyjadaczom z magistratu. Pan Radny Majewski wyjechał na plecach pana Karola i tak naprawdę to robi krecią robotę dla PiS. To zdjęcie z panem Ryszardem, nie wiadomo gdzie i gadka nie wiadomo o czym, to woda na młyn dla przeciwników. Najlepiej jakby pan, panie radny schował się w cień i położył zimny okład na ł...! Jak pan nie masz co mówić, to lepiej zamilknij na zawsze! A pan Szopa to zaniemówił, czy co? Żrecie się w tym Koninie, a życzenia panu Antoniemu od PiS - u konińskiego, składa jakaś przypadkowa osoba. Prezent też byle jaki i do tego składkowy, jakby nie było skąd wziąć pieniędzy. Zawału można dostać, jak się patrzy na to dzia...wo!
Dodano: 20.08.2018 18:28    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
Słuchałem transmisji na żywo i H. Drzewiecki powiedział, że Zenon Chojnacki to bardzo dobry KATECHETA, a nie kandydat.
Dodano: 20.08.2018 11:21    Przez: ~mnich
Katecheta, katecheta wygra i powierzy Konin Matce Boskiej wtedy w samym centrym wytryśnie źródło niekończącej ropy naftowej a Konin będzie drugą Norwegią i stanie się autonomiczny.
Dodano: 20.08.2018 11:45    Przez: ~Roponośni
Bo katecheta moi mili zna się na wszystkim.
Dodano: 20.08.2018 11:50    Przez: ~Wszechwiedza katechetyczna
Rząd PiS-u jest atakowany ze wszystkich stron, opozycja wychodzi z założenia, że jak oni nie rządzą, to w Polsce nie ma demokracji, a Polską rządzi reżim, czy naprawdę tak jest ? Czy Polska nie jest wolnym krajem, w pełni demokratycznym, ze swobodą myśli, poglądów i wypowiedzi ?
Dodano: 20.08.2018 16:48    Przez: ~Symp PiS
Polska smutna cz. II. Jan Bek.
Dodano: 20.08.2018 18:40    Przez: ~wolna-polska.pl
447
Dodano: 20.08.2018 18:43    Przez: ~gazetawarszawska.com
Jarosław Kaczyński i Mossad w Polsce.
Dodano: 20.08.2018 18:45    Przez: ~gazetawarszawska.com
W 2018 Unia Wolności przejmuje władzę w Polsce?...
Dodano: 20.08.2018 18:47    Przez: ~gazetawarszawska.com
ZACZEŁO SIĘ - Polska Oficjalnie Dostała Żydowskie Roszczenia na 330 MLD w tle 447 i USA.
Dodano: 20.08.2018 18:51    Przez: ~gazetawarszawska.com
SZOK! PIS zaprosił do Polski tysiące emigrantów z krajów trzeciego świata.
Dodano: 20.08.2018 18:53    Przez: ~gazetawarszawska.com
Geremek, oblicze zdrady żydowskiej w Polsce.
Dodano: 20.08.2018 18:54    Przez: ~gazetawarszawska.com
Żydzi handlowali Polakami.
Dodano: 20.08.2018 18:55    Przez: ~gazetawarszawska.com
Nie można bardziej zdradzić i obrazić Polski i Polaków!
Dodano: 20.08.2018 18:57    Przez: ~gazetawarszawska.com
Czy apostazją Beaty Szydło i konwersją na judaizm, Polska również dokonała aktu apostazji i przeszła na judaizm?
Dodano: 20.08.2018 18:59    Przez: ~gazetawarszawska.com
Adam Bednarczyk: Sprawa długów kahalnych.
Dodano: 21.08.2018 09:23    Przez: ~gazetawarszawska.com
Replika Okrągłego Stołu: Jak PiS-uar "rozliczył" rząd PO-PSL.
Dodano: 21.08.2018 09:34    Przez: ~nacjonalista.pl
Dr Dariusz Ratajczak: Prawo pod dyktando Izraela.
Dodano: 21.08.2018 09:37    Przez: ~nacjonalista.pl
A ja mam 500 plus i dobrze mi z tym
Dodano: 21.08.2018 09:57    Przez: ~Lm
Podobno w jednym z większych miast na południu wzięli do spółki na prezesa jakiegoś ochroniarza czy woźnego, żeby wziął parę dobrych wypłat i odprawkę. Będzie jak w tym filmie służby specjalne, co to na misje zaczęli wysyłać "januszy strażników miejskich" żeby se do remontu dorobili.
Dodano: 20.08.2018 11:21    Przez: ~Zenon Koniecpolski
Takich przykładów jest na pęczki. To pewnie taki sposób na wyciąganie kasy ze spółek skarbu państwa, żeby później ci nominaci mogli wesprzeć kampanię. Ot taki numer w imię Boga i dobra Polski hehehe. Banda hipokrytów z PiS
Dodano: 20.08.2018 11:47    Przez: ~prawda boli
"Podobno" podobno to. Podobno tamto haha. I to są całe argumenty totalnej opozycji.
Dodano: 20.08.2018 14:34    Przez: ~Pa pa POpaprancy
"List o. Rydzyka". Zakonnik szac**je PiS, asem w rękawie mają być pieniądze milionera z USA.
Dodano: 21.08.2018 09:31    Przez: ~MSN WIADOMOSCI
Kampania "PiS wziął miliony...." powinna się nazywać "PiS wziął miliardy...." , jakby zliczyć porażki przetargowe Macierewicza, afery SKOKÓW, rozdawnictwo to jeszcze nasze prawnuki będą spłacać zadłużenie, jako konsekwencje decyzji tych górnolotnych decydentów.... PiS to klęska dla Polski. Wszyscy za to zapłacimy. Może chociaż Konin uda się uchronić przed katechetami i innymi katolibańskimi populistami i demagogami.
Dodano: 20.08.2018 11:30    Przez: ~Zastanówcie się
Dramat Polski i Konina polega na tym, że ludzie myślący stracili nadzieję na poprawę bytu a ci co nie myślą głosują na PiS. Widzieliście wypowiedź tego rolnika z dla onetu" "łon głosuje na PiS bo to partia religijna, bardzo bardzo religijna" hehe. To się w pale nie mieści co ma religia do zarządzania państwem. A politycy pis są tak religijni, że żenią się i rozwodzą po kilka razy, mają kochanki, które obsmarowują ich w necie za to, że jednak im nie załatwili roboty. Taka to święta partia.
Dodano: 20.08.2018 11:32    Przez: ~świętoszki
Hehe no przykładem jest siostrzenica naszego duce, naczelnika, przyjaciela dzieci i słońca narodu Kaczafiego, która wychodzi za mąż 3 czy 4 raz i do ślubu idzie z wysokiem brzuchem ale załatwili jej rozwód kościelny. To jest właśnie zakłamanie pisu. Po prostu obrzydliwa hipokryzja....
Dodano: 20.08.2018 11:34    Przez: ~ciężarna
posłucham rad naszego biskupa Wiesława i przestanę płacić abonament na TVPiS
Dodano: 20.08.2018 11:34    Przez: ~TRWAM przy tym
Ostatnio przez jakiś czas będąc poza domem miałem okazję pooglądać TVP1 i TVP Polonia .... to co tam jest emitowane to przechodzi ludzkie pojęcie. Urban przy TVPiS to jest pikuś bo on to przynajmniej robił inteligentnie. Tam się katuje na zmianę programy religijne, seriale spod znaki miecza i krzyża i propagandę w stylu wiadomości, gdzie podaje się, że Polska już jest tak potężna i tak wspaniałą, że już nawet Niemcy nam gospodarki zazdrosczą hahaha. Jeśli ktoś ogląda tylko to co tam puszczają to się nie dziwie, że ma zlasowany mózg.
Dodano: 20.08.2018 11:39    Przez: ~tragedyja
Tak zazdroszą ,że byłem tam wczoraj zakupy zrobić ,bo vat w Niemczech jest 7% i 19% .Przykład haribo miśki 400gram cena 1,09 euro (w Polsce 200gram 4 zł) mleko w proszku nan pro 7,75 euro (w Polsce 49,99 zł) spodnie dla dziecka 5,99 euro (w Polsce 39zł) ceny z Lidla niemieckiego i polskiego . Propaganda TVPPiS osiągnęła chyba zenitu głupoty .
Dodano: 20.08.2018 11:59    Przez: ~emigrant
No pewnie juz od dawna mówie rodzinie jak wracam z niemiec, że zarabia się tam 5 razy więcej niz w Polsce a ceny niedługo będą dwa razy nizsze niz w Polsce. Przywoże chociażby słodyczę czy chemie domową ale normalne jedzenie w stylu kurczak czy ziemniaki tez juz powoli staja sie tansze niz tu. Znajomi z Londynu po 2 tygodniach w Polsce powiedzieli mia, że chyba jesesmy nienormalnie ze dajemy rade zyc za nasze wypłaty. taka to polska własnie
Dodano: 20.08.2018 12:04    Przez: ~emigarnt
Olu zapomnialas dodac badylarzy i zapyziałych karłach zachodniej zgnilizny ...tak towarzyszko, zapisz się do ZSMP ,o ironio istnieje dalej w Polsce .
Dodano: 20.08.2018 15:28    Przez: ~przodowniczka OLA
Jeżeli w Koninie nie wygra Koalicja Obywatelska to będzie dramat. Bo albo czeka nas kontynuacja marazmu z obecnym prezydentem albo całkowita zapaść z kandydatem, co to w życiu się parał nauką katechizmu.... Ludzie weźcie się wyzbądźcie jakiś śmiesznych uprzedzeń wmówionych wam przez łże TVPiS i pokierujcie się rozsądkiem.
Dodano: 20.08.2018 11:53    Przez: ~głos rozsądku
No jak wygra kataecheta to w Koninie już nawet marketów nie pobudują tylko pominiki kaczyńskiego hehehe
Dodano: 20.08.2018 11:55    Przez: ~pomniki i skwery
Nigdy więcej rządów PO naród już wybrał i zmądrzał
Dodano: 20.08.2018 14:03    Przez: ~xd
8 lat nieudolnych rządów PO-PSL wystarczy, nareszcie społeczeństwo zmądrzało i przy urnach wyborczych dokonało trafnego wyboru stawiając na PiS. Pamiętajmy, nigdy więcej PO i .N.
Dodano: 20.08.2018 16:57    Przez: ~Stawiam na PiS
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. PiS zostawi Polskę w ruinie i będzie trzeba ją odbudować. Nie takie rzeczy już Polacy robili. Uda nam się ale czym prędzej PiS razem ze swoim politycznym kościołem odejdą na bocznicę tym lepiej dla Polski. Może nie uda im się wyprowadzić nas z UE i wepchnąć w objęcia Rosji, bo zdaję się, że o to właśnie im chodzi.
Dodano: 20.08.2018 12:00    Przez: ~radocha
Jakie spustoszenie robi w głowach Polaków tvn
Dodano: 20.08.2018 14:22    Przez: ~Brexit
Takie samo jak twoje tvpis .Czyli na jedno wychodzi .
Dodano: 20.08.2018 15:30    Przez: ~kibelxit
Pan Majewski musi się zdecydować, czy chce grać rolę partyjnego bulteriera , czy statecznego rozmodlonego obywatela. Życie to nie seriale telewizyjne i nie da się być wiarygodnym w każdej z ról. Smutne jest to, że ten młody człowiek z taką łatwością zestawia rzetelną wieloletnią pracę Pana KORYTKOWSKIEGO z pokrętną polityką finansową PiS, który ma miliony na prywatne inwestycje redemptorysty z Torunia a nie ma kasy dla niepełnosprawnych. Populizm, to najbardziej aspołeczna z polityk. Atakowanie człowieka za solidnie wykonywaną pracę, to wynalazek PiS.
Dodano: 20.08.2018 12:01    Przez: ~Alfred Michalczyk
Z PO będzie jak ziemniakami na jesień wykopią na wiosnę posadzą.
Dodano: 20.08.2018 14:16    Przez: ~buhhaa
Gdyby nie było Kaczyńskiego i Rydzyka, kogo by lewica atakowała ? Z braku argumentów, jak tonący, chwytają się brzytwy.
Dodano: 20.08.2018 17:01    Przez: ~Taka jest lewica
ktoś kto zdawał egzamin na prawo jazdy , ten wie jak wygląda " rzetelna " praca WORD