Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19150) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (27)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Przedszkolaki do kina Oskard

Dodano: 19.09.2018 13:42

Już po raz piąty CKiS – DK Oskard włącza się w ogólnopolski projekt KinoPrzedszkole. To propozycja dla najmłodszych widzów. W trakcie spotkań w kinie, pomiędzy projekcjami krótkometrażowych filmów, odbywają się zabawy edukacyjne, których tematyka związana jest z treścią prezentowanych filmów.

W VIII edycji KinoPrzedszkola poruszane będą m.in. takie tematy jak: Mały patriota, Sport to zdrowie, Jak radzić sobie z emocjami, Jak dbać o zwierzęta czy Wszechświat i kosmos. Zajęcia w ramach KinoPrzedszkola są przeznaczone dla dzieci powyżej 4 roku życia, a tematyka jest zgodna z podstawą programową wychowania przedszkolnego. 

Przygodę z filmem najmłodsi rozpoczną w październiku, a zakończą w czerwcu 2019 roku. Trwają zapisy do projektu.

  • Przedszkolaki do kina Oskard

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino,   przedszkolaki,   dzieci

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

DZIECIOM POTRZEBA NATURY A NIE EKRANU ! nasz rejon Zdewastowany przez TORFOWNIE stawy i popioły ! mleko z CHRL A CHLEB Z TORFU ………………...
Dodano: 19.09.2018 21:13    Przez: ~straszak
Dzień przedszkolaka? Widziałem jak dzieciaki czekały i wsiadały do autobusu w Gosławicach. Gdzie tam bezpieczeństwo tych dzieciaków?Tylko dwie wychowawczynie?Gdzie dyrektorka? Prywatny folwark w tym przedszkolu! Rodzinka pl.
Dodano: 20.09.2018 11:06    Przez: ~sd

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.