Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18961) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (1)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (2)

Trzeci najpiękniejszy obiekt turystyczny w Wielkopolsce jest w Biczu

Dodano: 5.10.2018 14:04
Źródło: LM.pl

Skansen Bicz nagrodzony w XII edycji konkursu na najlepszy obiekt turystyczny na obszarach wiejskich w Wielkopolsce.

Gala podsumowująca konkurs organizowany przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu odbyła się w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Do tegorocznej edycji zgłosiły się 42 obiekty z terenu całego województwa. Kapituła konkursowa składająca się z ekspertów z dziedziny turystyki przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym, obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim oraz obiekt na terenach wiejskich o charakterze terapeutycznym, edukacyjnym, rekreacyjnym, itp. wykorzystujący tradycyjne walory wsi.

I w tej ostatniej kategorii trzecie miejsce zajął obiekt Skansen Bicz w gm. Stare Miasto. Prowadzące obiekt siostry nagrodę zadedykowały założycielom obiektu, czyli swoim rodzicom.

fot. Skansen Bicz

  • Trzeci najpiękniejszy obiekt turystyczny w Wielkopolsce jest w Biczu
  • Trzeci najpiękniejszy obiekt turystyczny w Wielkopolsce jest w Biczu
  • Trzeci najpiękniejszy obiekt turystyczny w Wielkopolsce jest w Biczu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A które obiekty zajęły pierwsze i drugie miejsce jak się mówi A to trzeba powiedzieć i B
Dodano: 5.10.2018 14:36    Przez: ~Ola
Skansen w Biczu to fajny pomysl ale gorzej z wykonaniem.zwierzeta na wybiegach-co innego na tabliczce, co innego biega. Restauracja-porazka cenowa, smakowa-brak.pomyslu. Brak sklepiku z pamiątkami, brak lokalnego wiejskiego jedzenia. Kustosz nie wiadomo czy jest przewodnikiem czy ochroniarzem/stróżem? Pochwała za chatę grillowa dostępną w tym roku ale czemu tak szybko zakonczyla dzialalnosc? Bardzo sie cieszylam ze takie miejsce powstaje ale po 3 wizytach jestem mega rozczarowana. Wieje nudą. Proszę zainwestujcie w managera, ktory będzie czuł klimat tego miejsca i niech w przyszłym roku coś się zadzieje. Bo samą urodą miejsca (niezaprzeczalną) za dużo nie osiągniecie.
Dodano: 5.10.2018 19:47    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

A które obiekty zajęły pierwsze i drugie miejsce jak się mówi A to trzeba powiedzieć i B
Dodano: 05.10.2018 14:36    Przez: ~Ola
Termy w koninowie buhaha
Dodano: 05.10.2018 15:10    Przez: ~Jozef
Nie moge przeczytać wiadomości bo debi lna reklama zaslania wszystko.... co za denny portal
Dodano: 05.10.2018 15:09    Przez: ~Qpa
Kliknij w krzyżyk w prawym górnym rogu i nie będzie reklamy
Dodano: 05.10.2018 19:12    Przez: ~Czary mary
Skansen w Biczu to fajny pomysl ale gorzej z wykonaniem.zwierzeta na wybiegach-co innego na tabliczce, co innego biega. Restauracja-porazka cenowa, smakowa-brak.pomyslu. Brak sklepiku z pamiątkami, brak lokalnego wiejskiego jedzenia. Kustosz nie wiadomo czy jest przewodnikiem czy ochroniarzem/stróżem? Pochwała za chatę grillowa dostępną w tym roku ale czemu tak szybko zakonczyla dzialalnosc? Bardzo sie cieszylam ze takie miejsce powstaje ale po 3 wizytach jestem mega rozczarowana. Wieje nudą. Proszę zainwestujcie w managera, ktory będzie czuł klimat tego miejsca i niech w przyszłym roku coś się zadzieje. Bo samą urodą miejsca (niezaprzeczalną) za dużo nie osiągniecie.
Dodano: 05.10.2018 19:47    Przez: ~Ja
To prawda, miejsce piękne ale jeśli chodzi o np. restaurację to już nieporozumienie... brak pomysłu, jedzenie jak w zwykłym barze i chyba chodzi tylko o jak najwięcej zorganizowanych przyjęć dla kasy...
Dodano: 05.10.2018 22:40    Przez: ~turysta
P. Adama pozdrawiają hobbyści i kolekcjonerzy z "Gościńca Izabell" w Izabelinie: Piękne zbiory, widać pasję kolekcjonerska właściciela, zawsze polecamy BICZ naszym gościom. Najlepszego i gratulacje!
Dodano: 06.10.2018 09:57    Przez: ~Leonard i spółka
a ja Pozdrawiam P.Martę - nigdy nie spotkałam osoby która by miała aż taki przerost formy nad treścią👋
Dodano: 06.10.2018 14:59    Przez: ~qeru
Tak restauracja to jakas masakra bylam raz i i o jeden raz za duzo.
Dodano: 06.10.2018 12:03    Przez: ~Aga
Siostry się jakoś nazywają?
Dodano: 09.10.2018 21:45    Przez: ~psi
a foty jak zawsze powalają :)
Dodano: 09.10.2018 21:46    Przez: ~jiki
Mnie osobiście.....a byłam już w Skansenie kilkakrotnie....i Komunia....i wesele.....i grill.... Bardzo się podoba. Otoczenie bajeczne. Jedzenie serwowane świeże i dobrze doprawione. Szeroki wybór menu... Bardzo ciekawy pomysł z chatą grillową... Dania dopieczone....na życzenie klienta bardziej lub mniej. Raz byłam jak powitała nas KAPELA NA ZYWO. Ale klimat!!!! Obsługa imprez bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta/gościa. Toalety sprzątane regularnie przez pracowników w trakcie trwania wesela. Bardzo fajny pomysł i wyobraźnia Szefowych SIÓSTR na dekoracje itp. Może zdarzają się potknięcia w organizacji ale wydaje mi się, że i tak góruje profesjonalizm. Co najważniejsze jest ważny klient i gość.... Śmiało polecam to miejsce....