Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19069) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 15oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dzień Niepodległości Ukrainy obchodzony 24 sierpni ... (1)Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Dwa złota ... (0)

Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba

Dodano: 14.11.2018 14:30
Źródło: LM.pl

Policja pod nadzorem prokuratury bada przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło w miejscowości Dąbrowice Stare, gm. Kościelec.

W miniony poniedziałek na drodze krajowej nr 92 zderzyły się dwa samochody osobowe: Opel Astra i Peugeot 307. Na miejscu pojawili się strażacy z Koła, Konina, a także OSP z Trzęśniewa, Krzymowa i Paprotni.

- Po przybyciu na miejsce ustalono, że oplem podróżował tylko kierowca, a peugeotem podróżowały dwie osoby – informuje Jacek Wiśniewski z Komendy Powiatowej PSP w Kole.

Kierowcy obu aut zdążyli opuścić je przed przyjazdem ratowników. W peugeocie uwięziona została pasażerka. Mundurowi wykonali do niej dostęp przy pomocy sprzętu hydraulicznego. Niestety będący na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon kobiety.

fot. KP PSP Koło

  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba
  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba
  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba
  • Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła jedna osoba

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kondolencje dla rodziny
Dodano: 14.11.2018 15:02    Przez: ~Re
Nie trudno się domyślić.. Prędkość... Wyprzedzanie... Uwierz mi, codziennie jezdze na tej trasie do pracy.. Codziennie modle sie zeby calo wrocic... Kierowcy traktuja pobocze jako caly pas...
Dodano: 14.11.2018 17:08    Przez: ~Ona
LM jak zwykle,szybki jak błyskawica
Dodano: 14.11.2018 21:15    Przez: ~Es
Po to zebys mial pytanie.
Dodano: 14.11.2018 15:33    Przez: ~😂
Niewinna pasażerka jadąca w jednym z samochodów zginęła, a taki lewicowy troll jak Pn żyje i obraża, gdzie tu sprawiedliwość ?
Dodano: 14.11.2018 18:34    Przez: ~Pytam

KOMENTARZE

Ona byla w zwiazku z piotr kasprzak
Dodano: 14.11.2018 22:34    Przez: ~Kasia
Nie
Dodano: 14.11.2018 22:37    Przez: ~Tor
Skin myślisz ze jeżeli podasz dane zmarlej dziewczyny bedziesz sweet? Po co to piszesz? Bie możecie zachować prywatnosci rodziny?? Rozumiem zdarzyła sie tragedia. Bardzo mi przykro znalam dziewczyne dobrze. Wspolczuje rodzinie ale ludzie ogarnijcie sie. Po co podajecie dane
Dodano: 15.11.2018 11:00    Przez: ~Papappppa
Imię i nazwisko zmarłej jest bardzo ważne. Mogła to być np. moja koleżanka ze szkolnej ławki, i co miałam nie iść na jej pogrzeb ? Ludzie i dziennikarze, ZAWSZE PODAWAJCIE IMIĘ I NAZWISKO !!!
Dodano: 15.11.2018 18:02    Przez: ~marta
Marta, trzeba było utrzymywać kontakt, a nie po 10 latach na pogrzeb, bo sobie przypomnisz...
Dodano: 25.11.2018 21:13    Przez: ~Ala
Po co piszecie imię i nazwisko rodziny??? Powinni Was teraz pozwać za udostępnianie danych osobowych!!! Wiecie po co ktoś pyta kto to? Ano żeby jechać i zerowac na czyjejś tragedii z polisy ubezpieczeniowej.
Dodano: 15.11.2018 12:51    Przez: ~Nieznajomy
Ludzie to idioci... Nawet w takich okolicznościach nie potrafią zachować umiaru...
Dodano: 15.11.2018 17:21    Przez: ~Niewyobrażalne
Ogrom tragedii niewyobrażalny ;(
Dodano: 15.11.2018 13:59    Przez: ~qwerty
Jak zwykle komentarze do PN ,nie wazne czy OP CZY PN ,nie widzisz tego durny hejterze ze ktos zginal ??? zastanow sie nad idioiotycznym komentarzem, a jezeli chodzi o jazde wystarczy jak sie poruszacie ,widze TOOOO
Dodano: 15.11.2018 15:48    Przez: ~anty glupota
TYLNA KANAPA ,,POWINNA BYĆ '' MNIEJ PIONOWA ,I ODCHYLANA,BO LUDZIE OBOK KIEROWCY ,,CIERPIĄ MOCNIEJ''. ...
Dodano: 15.11.2018 21:13    Przez: ~L
Wyrazy współczucia dla rodziny [*]
Dodano: 16.11.2018 12:42    Przez: ~Zrozpaczona
Wielka tragedia taka mloda dziewczyna cale zycie miala przed soba to jest bol nie do opisania znalam ja z widzenia ale bardzo sie przejelam.Dlaczego to Ona czemu juz😢😢😢😢
Dodano: 18.11.2018 02:48    Przez: ~syla
Stoją takie dziwki przy drodze i niejeden napalony w ostatniej chwili hamuje, a potem wypadki śmiertelne. Tak miałem koło Bydgoszczy. Ze auto przede mną bez żadnego ostrzeżenia, kierunkowskazy zaczęło hamować bo stał taki kocmoluch z gola dup. Ktoś powinien z tym porządek zrobić.
Dodano: 18.11.2018 17:50    Przez: ~Zenek
2 z 2
<<12