Dzisiaj jest wtorek 11 grudnia 2018, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22077) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (33)Medyk Konin poznał rywala w ćwierćfinale Pucharu P ... (8)

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

Dodano: 21.11.2018 00:34

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk. Aktualna polityka zdominowała spotkanie z działaczem dawnej Solidarności.

Państwo Frasyniukowie przekonywali do aktywności obywatelskiej i udziału w wyborach na każdym szczeblu. - Ważny jest nasz głos. To nie partie polityczne zmieniają rzeczywistość, ale my akcjonariusze, udziałowcy, mamy ten jeden głos, którego nie można zmarnować – przekonywał Władysław Frasyniuk. - Potrzebne jest grupowe, wspólne działanie.

Spotkanie odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie w ramach lokalnej inicjatywy – Akademii Demokracji. Głównym tematem była aktualna scena polityczna w Polsce i pytania o to, czy możliwa jest zmiana władzy? Jednoczyć się, czy dzielić? Co przyniesie lepsze efekty? Dyskusję z dawnym działaczem Solidarności zdominowały pytania o przeszłość i przyszłość demokracji w Polsce. 

- Społeczeństwo może być aktywne na wielu obszarach. To wszystko buduje społeczeństwo obywatelskie i w takim społeczeństwie jest siła. Jestem przekonana, że znajdziecie państwo taki obszar, w którym możecie być aktywni – mówiła Magda Dobrzańska- Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji
Slajd 1/12

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 1 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 2 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 3 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 4 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 5 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 6 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 7 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 8 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 9 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 10 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk z żoną w konińskiej Akademii Demokracji

slajd 11 z 12

W konińskiej Akademii Demokracji gościł Władysław Frasyniuk z żoną Magdą Dobrzańską-Frasyniuk.

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Władysław Frasyniuk,   Akademia Demokracji,   MDK Konin,   Frasyniuk Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

To jest ten co leży na ulicy podczas protestów a dorobił się ugadując się z komunistami?
Dodano: 21.11.2018 01:44    Przez: ~StrasznyTYP
Obrońca demokracji w której ubek dziamara uczestniczy w życiu publicznym, posiadając prawa wyborcze. To są dopiero demokraci!!!!!!
Dodano: 21.11.2018 07:20    Przez: ~Gruba Kreska
Haha nie mieli kogo zaprosic pewnie opowiadal jak sie kulal w obronie demokracji...sprzedaliby czlowieka za zlotowke
Dodano: 21.11.2018 07:40    Przez: ~maxym
A sie chłopina z politko rozstac nie może.Jaki z niego patriota.
Dodano: 21.11.2018 07:39    Przez: ~patryk
Szuka gdzie tu wyciągnąć jakąś kasę bo kolędę co Olasik. To szuka bardziej chorych od niego!!!
Dodano: 21.11.2018 01:50    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

To jest ten co leży na ulicy podczas protestów a dorobił się ugadując się z komunistami?
Dodano: 21.11.2018 01:44    Przez: ~StrasznyTYP
Jaki Pan odważny. Naoglądają się tacy TVP-PiS / takiej prymitywnej propagandy, to nawet za komuny nie serwowano / i opluwa każdego, kto miał czelność wcześniej wstawać, więcej pracować, czy nie daj Bóg stworzyć firmę transportową. Wzór pisowskiego Polaka, to biorca zasiłków, najlepiej pracujący ''na czarno'' i nienawidzący pracodawcy. Tylko dlaczego nie macie odwagi przyznać się, że nie lubicie zachodniej demokracji, bo ona wymaga by człowiek brał za siebie odpowiedzialność . Frasyniuk jest autentyczny. Pozostał wiernym ideom za które brał po pysku od klawiszy i za które dziś szarpią Go pacyfikujący legalne / tak LEGALNE / demonstracje struże bezprawia.
Dodano: 21.11.2018 11:51    Przez: ~Alfred Michalczyk -ad.
Towarzyszu,nie odwracajcie kota ogonem i nie ściemniajcie,a strUże to pan wariata.Na WUML-u nie uczyli tego?
Dodano: 21.11.2018 13:42    Przez: ~Strósz
Wyrażam mój osobisty szacuneczek dla Pana !! Tak trzymać i nie popuszczać !!! nawet przemalowanym lisom !!!
Dodano: 21.11.2018 18:21    Przez: ~Erwin
Szuka gdzie tu wyciągnąć jakąś kasę bo kolędę co Olasik. To szuka bardziej chorych od niego!!!
Dodano: 21.11.2018 01:50    Przez: ~Ja
Frasyniuk to jest niezły ściemniacz,a na zachodzie to daleko rządzacym do demokracji,gdyz wciska się ludziom głupoty typu wzbogacenie kulturowe itd,jakie??? Aż tak dobrze tam jest? Z pewnością nie, to jest stereotyp,kiedys było dobrze,ale nie teraz
Dodano: 21.11.2018 15:49    Przez: ~Ha
A sie chłopina z politko rozstac nie może.Jaki z niego patriota.
Dodano: 21.11.2018 07:39    Przez: ~patryk
Haha nie mieli kogo zaprosic pewnie opowiadal jak sie kulal w obronie demokracji...sprzedaliby czlowieka za zlotowke
Dodano: 21.11.2018 07:40    Przez: ~maxym
Pan powinien iść naszym śladem i zorganizować kilka spotkań. Proponuje szefa KNF z wykładem '' Jak przejąć bank za 1 zeta. Chłop ma zapewnione wynagrodzenie do końca roku i zapewne się nudzi.
Dodano: 21.11.2018 11:55    Przez: ~Akademia Demokracji
Przyjechal do Konina sprawdzic na asfalt i chodniki, czy warto sie tu polozyc?Spytajcie ludzi ktorzy jako kierowcy pracowali u niego, jak ich wyzyskiwal. Wielki demo- krata nie dlugo
Dodano: 21.11.2018 14:14    Przez: ~Anty PiS
stary ukraiński UBek złodziej -jak całe to lewackie barachło UD-PO!!
Dodano: 21.11.2018 15:18    Przez: ~dr
no poza ministrantem bez komży to sami " młodzi demokraci" ——-60 Słowem młodzi demokraci... rodem z PRL.
Dodano: 21.11.2018 08:56    Przez: ~asas
lubię Pana Władysława, cenie go za odwagę, nie pęka przed Jarkiem, bo sporo o nim wie ....
Dodano: 21.11.2018 10:23    Przez: ~ja też coś wiem!
Nie zdziwię się jak Frasyniuk wystartuje w wyborach na prezydenta, a ta pani to żona czy córka ? Widownia faktycznie rodem z PRL, nudzą się emeryci a wypadałoby zaistnieć.
Dodano: 21.11.2018 10:45    Przez: ~Wałęsa
Komunista przyjechał do komunstycznego miasteczka , aco ten człowiek ma wspolnego z demokracją, gdzie nie uznaju , legalnie wybrane władze
Dodano: 21.11.2018 10:48    Przez: ~Demokrata
Widać, że nie był Pan na spotkaniu a wymyśla własne scenariusze.
Dodano: 21.11.2018 11:59    Przez: ~am
Pisiory w Koninie przerżnęliście wszystko, co było do przerżnięcia. Jesteście formacją schyłkową. Lecicie po równi pochyłej. Żal wam, że nie macie u siebie takich ludzi jak Władek Frasyniuk.
Dodano: 21.11.2018 11:01    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
Nie na darmo Wielki Polak nazwal ich pismatolkami.
Dodano: 21.11.2018 13:04    Przez: ~N
widzę na tym spotkaniu postkomunę- won
Dodano: 21.11.2018 11:04    Przez: ~hg
Ja też widzę w Koninie sporo komuny. Szczególnie wiele wśród roszczeniowego elektoratu PiS. Traktowanie państwa jak dojnej krowy, to właśnie recydywa PRL-u. A jak Wam się podobają pomysły przejmowania banków za 1 zeta? To dopiero worek z prezentami. Oj przepraszam prezenty, to dostaniemy wszyscy w postaci zwiększonych rachunków za energię. Ktoś musi sfinansować absurdalne pomysły ''elit'' PiS.
Dodano: 21.11.2018 14:05    Przez: ~Alfred Michalczyk
No i widzicie towarzyszu,znowu niczego nie rozumicie,a mam na myśli tzw.przejęcie banku,jak to piszecie towarzyszu,za 1 zeta.
Dodano: 21.11.2018 19:57    Przez: ~Strósz
1 z 3
123>>