Dzisiaj jest wtorek 24 września 2019, imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18967) SPORT FORUM FIRMY (5369) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powstał film o doktorze Piotrze Janaszku. Premiera ... (0)Luźna gierka: O siatkarskiej II lidze. Start sezon ... (0)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Wyłazi z tych co krytykują a nigdy w życiu nie dostali żadnej nagrody typowa mentalność Polaka. Trzeba było się uczyć i trochę starać w życiu to by teraz nie siedziało się i nie wypisywało bzdur. Każdy kto potrafi zarobić pieniądze i je posiada, nawet nie będzie przeliczać i zastanawiać się ile to by było ton węgla czy litrów diesla do passata. Do roboty lenie!
Dodano: 23.11.2018 19:40    Przez: ~Eger
Ale pieprzysz człowieku bzdury. Ludzie uczą się starają i dupa. Teraz wykształcenie mało jest brane pod uwagę.
Dodano: 23.11.2018 19:48    Przez: ~Bzdury
Eger bredzi.
Dodano: 23.11.2018 19:49    Przez: ~Marian
Panie Eger, otóż ludzie pracujący i to nie raz bardzo ciężko w sektorze prywatnym nie mają szans na nagrodę jak urzędnicy. Nawet w Policji ciężko o nagrodę choć to budżetówka. Bądzmy szczerzy urząd miejski to jedyne miejsce gdzie można realnie w Koninie dostać nagrodę. To nie zazdrość a fakty.
Dodano: 23.11.2018 21:42    Przez: ~Marcin
Brawo Eger.
Dodano: 23.11.2018 22:34    Przez: ~żal
Nie tylko uczyłam się, robię to nadal. Rozwijam się, wprowadzam nowe elementy w swojej pracy, dostosowuję się do nowych innych czasów i wymagań odbiorców. No i co z tego? Mój dyrektor tego nie docenia. Daje podwyżki pracownikom, którzy wg mnie i tych, którzy naprawdę angażują się, nie zasługują na nie. Ty bzdury piszesz Eger. Głupi i leniwy często ma szczęście. I uklady. Nie zawsze pensja i nagroda idą w parze z solidną pracą. Tym głupim pisaniem, jak to trzeba było się uczyć i starać, wkurzasz mnie. Jestem przykładem, że nie warto było.... Bzdety
Dodano: 25.11.2018 12:13    Przez: ~Ok
I dobrze że stary Josef odszedł. Bo kto wie ile jeszcze by narozdawał tym krawaciarzom.
Dodano: 23.11.2018 19:44    Przez: ~Miś
A Konin zadłużony na 109 mln zł. a tu takie rozdawnictwo z naszych pieniędzy ? SLD-PO, a teraz PO-SLD, mieszkańcy Konina tego chcą.
Dodano: 23.11.2018 19:53    Przez: ~Lewica szasta groszem
Józef prosił p. Korytkowskiego o stanowisko kierownicze, bo w domu będzie się nudził. Więc pewnie jeszcze go zobaczymy.
Dodano: 23.11.2018 20:18    Przez: ~Józef kierownikiem
I co na to p Korytkowski?
Dodano: 23.11.2018 19:45    Przez: ~Wyborca
Jestem za-
Dodano: 23.11.2018 19:54    Przez: ~pewne ?
A gdzie reszta nazwisk?
Dodano: 23.11.2018 19:45    Przez: ~WOW
Teraz poczekajcie spółki zobaczycie ile dostaną rodziny, znajomi,działacze partyjni,
Dodano: 23.11.2018 19:48    Przez: ~precz
Za takie pieniądze można sobie Święta wyprawić i jak tu nie popierać lewicowej władzy ?
Dodano: 23.11.2018 19:56    Przez: ~Towarzysz
Az samo cisnie na usta Precz z komuna precz z komuna precz z komuna!!!!!!!!
Dodano: 23.11.2018 19:51    Przez: ~Anty PiS
Większość mieszkańców Konina właśnie chce komuny.
Dodano: 23.11.2018 19:58    Przez: ~Aldona
Dopytaj o listy Posiewiczyvto cie q r wica wezmie. Tovsa dopiero kwoty.
Dodano: 23.11.2018 22:47    Przez: ~Pn
Pn jaki ty głupi.
Dodano: 24.11.2018 12:06    Przez: ~Do Gniezna dziada
Chyba żarty sobie robią
Dodano: 23.11.2018 19:52    Przez: ~Mieszkanka
Elektorat przy urnach wyborczych na nas zagłosował, to teraz mogą nam skoczyć.
Dodano: 23.11.2018 20:00    Przez: ~Lewica
Dopytaj o listy Posiewiczyvto cie q r wica wezmie. Tovsa dopiero kwoty.
Dodano: 23.11.2018 22:47    Przez: ~Pn
Pn zamknij tego lewackiego ry...ja Głupio ci teraz no nie!!!!
Dodano: 24.11.2018 09:42    Przez: ~xd
Pani Ewa Walczak dostala tak wysoka nagrode chyba za to ze Jej brat ksiadz fotografowal sie z prezydentem Nowickim ale i to zdjecie nie pomoglo wygrac wyborow . Ludzie nie dadza juz nabrac na plewy.
Dodano: 23.11.2018 19:54    Przez: ~Anty PiS
Ludzie w Koninie są naiwni jak dzieci, przecież zawsze popierają polityków lewicy.
Dodano: 23.11.2018 20:02    Przez: ~Cyryl
Bardzo to było zastanawiające. Dyplomata, w dodatku w sutannie, nawet na wakacjach nie powinien poklepywać się po pleckach z władzą, zwłaszcza tą bezbożną.
Dodano: 24.11.2018 00:51    Przez: ~kiwi eater
A blondi od cioci ile dostała??? Gabinet już ma i nap***r... przez telefon może swobodnie. A zastępcy w kupie i... po co wykształcenie.
Dodano: 24.11.2018 20:47    Przez: ~Nie da się ukryć
Jak można rozdawać od tak na odchodne pieniądze ludzi którzy płacą podatki. Jeden sie uczył na krawaciarza a drugi na murarza. Tylko ten krawaciaż nie miał by gdzie mieszkać gdyby mu murarz chaty nie pstawił. Ale murarzowi nie przyjdą i nie dadzą od tak. Tylko za robote zapłacą co sie należy. A krawaciaż jeden do drugiego sie dobrze uśmiechnie ze dwie kawki wypiją i bez mycia w dupke wskakują jeden drugiemu.
Dodano: 23.11.2018 19:57    Przez: ~Normalne jaja.
Konin miasto" cudów "
Dodano: 23.11.2018 20:02    Przez: ~Tylko
I nieudaczników
Dodano: 24.11.2018 11:53    Przez: ~Zx
Wy mieszkańcy Konina zaciskajcie pasa, bo nadchodzą duże podwyżki, a my za wasze pieniądze będziemy się bawić.
Dodano: 23.11.2018 20:04    Przez: ~Władza