Dzisiaj jest sobota 11 lipca 2020, imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17787) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie uczczono pamięć ofiar Wołynia. Prezydent ... (1)Chcą Polski otwartej, nowoczesnej, przedsiębiorcze ... (44)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Wyłazi z tych co krytykują a nigdy w życiu nie dostali żadnej nagrody typowa mentalność Polaka. Trzeba było się uczyć i trochę starać w życiu to by teraz nie siedziało się i nie wypisywało bzdur. Każdy kto potrafi zarobić pieniądze i je posiada, nawet nie będzie przeliczać i zastanawiać się ile to by było ton węgla czy litrów diesla do passata. Do roboty lenie!
Dodano: 23.11.2018 19:40    Przez: ~Eger
Ale pieprzysz człowieku bzdury. Ludzie uczą się starają i dupa. Teraz wykształcenie mało jest brane pod uwagę.
Dodano: 23.11.2018 19:48    Przez: ~Bzdury
Eger bredzi.
Dodano: 23.11.2018 19:49    Przez: ~Marian
Panie Eger, otóż ludzie pracujący i to nie raz bardzo ciężko w sektorze prywatnym nie mają szans na nagrodę jak urzędnicy. Nawet w Policji ciężko o nagrodę choć to budżetówka. Bądzmy szczerzy urząd miejski to jedyne miejsce gdzie można realnie w Koninie dostać nagrodę. To nie zazdrość a fakty.
Dodano: 23.11.2018 21:42    Przez: ~Marcin
Brawo Eger.
Dodano: 23.11.2018 22:34    Przez: ~żal
Nie tylko uczyłam się, robię to nadal. Rozwijam się, wprowadzam nowe elementy w swojej pracy, dostosowuję się do nowych innych czasów i wymagań odbiorców. No i co z tego? Mój dyrektor tego nie docenia. Daje podwyżki pracownikom, którzy wg mnie i tych, którzy naprawdę angażują się, nie zasługują na nie. Ty bzdury piszesz Eger. Głupi i leniwy często ma szczęście. I uklady. Nie zawsze pensja i nagroda idą w parze z solidną pracą. Tym głupim pisaniem, jak to trzeba było się uczyć i starać, wkurzasz mnie. Jestem przykładem, że nie warto było.... Bzdety
Dodano: 25.11.2018 12:13    Przez: ~Ok
I dobrze że stary Josef odszedł. Bo kto wie ile jeszcze by narozdawał tym krawaciarzom.
Dodano: 23.11.2018 19:44    Przez: ~Miś
A Konin zadłużony na 109 mln zł. a tu takie rozdawnictwo z naszych pieniędzy ? SLD-PO, a teraz PO-SLD, mieszkańcy Konina tego chcą.
Dodano: 23.11.2018 19:53    Przez: ~Lewica szasta groszem
Józef prosił p. Korytkowskiego o stanowisko kierownicze, bo w domu będzie się nudził. Więc pewnie jeszcze go zobaczymy.
Dodano: 23.11.2018 20:18    Przez: ~Józef kierownikiem
I co na to p Korytkowski?
Dodano: 23.11.2018 19:45    Przez: ~Wyborca
Jestem za-
Dodano: 23.11.2018 19:54    Przez: ~pewne ?
A gdzie reszta nazwisk?
Dodano: 23.11.2018 19:45    Przez: ~WOW
Teraz poczekajcie spółki zobaczycie ile dostaną rodziny, znajomi,działacze partyjni,
Dodano: 23.11.2018 19:48    Przez: ~precz
Za takie pieniądze można sobie Święta wyprawić i jak tu nie popierać lewicowej władzy ?
Dodano: 23.11.2018 19:56    Przez: ~Towarzysz
Az samo cisnie na usta Precz z komuna precz z komuna precz z komuna!!!!!!!!
Dodano: 23.11.2018 19:51    Przez: ~Anty PiS
Większość mieszkańców Konina właśnie chce komuny.
Dodano: 23.11.2018 19:58    Przez: ~Aldona
Dopytaj o listy Posiewiczyvto cie q r wica wezmie. Tovsa dopiero kwoty.
Dodano: 23.11.2018 22:47    Przez: ~Pn
Pn jaki ty głupi.
Dodano: 24.11.2018 12:06    Przez: ~Do Gniezna dziada
Chyba żarty sobie robią
Dodano: 23.11.2018 19:52    Przez: ~Mieszkanka
Elektorat przy urnach wyborczych na nas zagłosował, to teraz mogą nam skoczyć.
Dodano: 23.11.2018 20:00    Przez: ~Lewica
Dopytaj o listy Posiewiczyvto cie q r wica wezmie. Tovsa dopiero kwoty.
Dodano: 23.11.2018 22:47    Przez: ~Pn
Pn zamknij tego lewackiego ry...ja Głupio ci teraz no nie!!!!
Dodano: 24.11.2018 09:42    Przez: ~xd
Pani Ewa Walczak dostala tak wysoka nagrode chyba za to ze Jej brat ksiadz fotografowal sie z prezydentem Nowickim ale i to zdjecie nie pomoglo wygrac wyborow . Ludzie nie dadza juz nabrac na plewy.
Dodano: 23.11.2018 19:54    Przez: ~Anty PiS
Ludzie w Koninie są naiwni jak dzieci, przecież zawsze popierają polityków lewicy.
Dodano: 23.11.2018 20:02    Przez: ~Cyryl
Bardzo to było zastanawiające. Dyplomata, w dodatku w sutannie, nawet na wakacjach nie powinien poklepywać się po pleckach z władzą, zwłaszcza tą bezbożną.
Dodano: 24.11.2018 00:51    Przez: ~kiwi eater
A blondi od cioci ile dostała??? Gabinet już ma i nap***r... przez telefon może swobodnie. A zastępcy w kupie i... po co wykształcenie.
Dodano: 24.11.2018 20:47    Przez: ~Nie da się ukryć
Jak można rozdawać od tak na odchodne pieniądze ludzi którzy płacą podatki. Jeden sie uczył na krawaciarza a drugi na murarza. Tylko ten krawaciaż nie miał by gdzie mieszkać gdyby mu murarz chaty nie pstawił. Ale murarzowi nie przyjdą i nie dadzą od tak. Tylko za robote zapłacą co sie należy. A krawaciaż jeden do drugiego sie dobrze uśmiechnie ze dwie kawki wypiją i bez mycia w dupke wskakują jeden drugiemu.
Dodano: 23.11.2018 19:57    Przez: ~Normalne jaja.
Konin miasto" cudów "
Dodano: 23.11.2018 20:02    Przez: ~Tylko
I nieudaczników
Dodano: 24.11.2018 11:53    Przez: ~Zx
Wy mieszkańcy Konina zaciskajcie pasa, bo nadchodzą duże podwyżki, a my za wasze pieniądze będziemy się bawić.
Dodano: 23.11.2018 20:04    Przez: ~Władza