Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19140) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

Konin. Nagrody uznaniowe dla 83 urzędników za 265.300 złotych

Dodano: 23.11.2018 18:54

W nawiązaniu do tematu nagród dla urzędników, zgodnie z instrukcją odchodzącego prezydenta Józefa Nowickiego, zwróciliśmy się do Urzędu Miejskiego z pytaniem o wysokość nagród w trybie dostępu do informacji publicznej. Oto odpowiedź podpisana przez Marka Zawidzkiego, sekretarza miasta Konina.

W odpowiedzi na wniosek z dnia 16.11.2018 r. w sprawie udostępnienia informacji publicznej informuję, że Urząd Miejski w Koninie w listopadzie wypłacił nagrody uznaniowe 83 pracownikom na łączną kwotę 265.300 zł. brutto, w tym:

  1. Sławomir Lorek Z-ca Prezydenta 5.200,-
  2. Sebastian Łukaszewski Z-ca Prezydenta 4.200,-
  3. Irena Baranowska Skarbnik Miasta 9.700,-
  4. Marek Zawidzki Sekretarz Miasta 4.200,-
  5. Ewa Walczak Kierownik Wydziału Podatków i Opłat 9.500,-
  6. Urszula Miłosz-Michalkiewicz Kierownik Wydziału Oświaty 4.200,-
  7. Maria Radoch Kierownik Wydziału Spraw Lokalowych 5.900,-
  8. Andrzej Andrzejewski Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego 3.200,-
  9. Małgorzata Sztuba p.o. Kierownika Wydziału Urbanistyki i Architektury 2.500,-
  10. Tomasz Marcinkowski Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  11. Daniel Pietrzak Z-ca kierownika Wydziału Podatków i Opłat 2.500,-
  12. Jadwiga Szota Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  13. Dorota Strzelecka Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,-
  14. Beata Jędro Główny specjalista Wydziału Podatków i Opłat 2.000,

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

10 tys nagrody ? :o za wypełnienie swoich obowiązków?Mam nadzieję że nowy prezydent zrobi czystki
Dodano: 23.11.2018 19:11    Przez: ~Xyz
A dla zwyklych pracowników za 1530 zl pieniędzy brak. Nawet 1 zł. Brak słów
Dodano: 23.11.2018 19:12    Przez: ~Pol
BRAK SŁÓW !!!
Dodano: 23.11.2018 19:09    Przez: ~ja
Bez komentarza - żenada
Dodano: 23.11.2018 19:13    Przez: ~no
tym darmozjadom za co do roboty
Dodano: 23.11.2018 19:25    Przez: ~piekny

KOMENTARZE

Te czternaście pozycji to 60 tysięcy. Gdzie reszta?????
Dodano: 23.11.2018 21:15    Przez: ~Kalkulator
To chyba mniej, niż łącznie otrzymali szefowie miejskich spółek. Może sie pomyliłam. Może dziennikarze lm sprawdzą, na co np. poszły pieniądze z podwyżek za komunalne media.
Dodano: 23.11.2018 21:16    Przez: ~mila
Aaaaaa co na to obecny Prezydent śpi czy co?
Dodano: 23.11.2018 21:17    Przez: ~Pytam
Przecież to ta sama klika będzie jeszcze wincyj nagród
Dodano: 23.11.2018 21:21    Przez: ~ala
Śpi i marzy mu się sen wielki sen
Dodano: 23.11.2018 21:31    Przez: ~Aśsś
A ile dostali prezesi spółek miejskich ?
Dodano: 23.11.2018 21:19    Przez: ~Asdd
Dużo więcej ?
Dodano: 24.11.2018 12:34    Przez: ~Konta rosną
Wymagamy upubliczniana nagród dla wszystkich 83 osób - zgodnie z przepisami, mamy jako podatnicy prawo do takiej informacji.
Dodano: 23.11.2018 21:30    Przez: ~Podatnik
Są umoczeni. Będą się bali. Audytu trzeba w um i spółkach
Dodano: 23.11.2018 21:34    Przez: ~Aśss
Żadnego audytu nie będzie.Ręka rękę myje i tyle w temacie.
Dodano: 23.11.2018 21:43    Przez: ~Żenada
Tylko CBA może tą sprawę rozgryżć.
Dodano: 24.11.2018 12:35    Przez: ~Nikt inny
K.... pytam za co ? Za wykonanie obowiązków to przecież szastanie naszych pieniędzy przecież oni mają wypłaty Ale baron odchodzi trzeba to wykorzystać .sekretarz miasta to jest dopiero stanowisko mam nadzieję ze nowy prezydent weźmie się za tą szajke z um i za spółki miejskie rozwalić to kolesiostwo!!!
Dodano: 23.11.2018 21:31    Przez: ~Alek
Nie licz na zbyt wiele.To ten sam kierunek
Dodano: 23.11.2018 21:42    Przez: ~xd
Nie ruszy nikogo. ....
Dodano: 23.11.2018 21:44    Przez: ~Remik
Szastanie pieniędzy to 500plus.
Dodano: 23.11.2018 22:45    Przez: ~sf
Dzisiaj w szkołach odbywał się jesienny turniej szachowy pod patronatem Prezydenta Konina i wiecie co dostawały dzieci za zajęcie pierwszego miejsca? Myszkę do komputera za 10 PLN z logo miasta. No ale skoro tyle poszło na premie...
Dodano: 23.11.2018 21:35    Przez: ~Zdegustowany
Buuuuuuuuuuu
Dodano: 23.11.2018 21:46    Przez: ~Tylko
jeszcze raz buuuuuuu ... wstyd!!!!!
Dodano: 24.11.2018 19:05    Przez: ~Tylko2
My podatnicy mamy prawo i wręcz żądamy podania pełnej listy nagrodzonych osób. Są to pieniądze z naszych podatków i nie mamy obowiązku rozdawania leniom z urzędu. Pewne osoby nie powinny tam pracować, ledwo szkoły pokończyły i to po znajomości. Brzydzę się takimi układami. Pytanie, jaką kwotę nagrody otrzymała Pani Anna Nowicka. Czy nowy prezydent coś wniesie nowego, zobaczymy.
Dodano: 23.11.2018 21:43    Przez: ~podatnik x
Nic nie wniesie bo ta sama klika
Dodano: 23.11.2018 21:44    Przez: ~xd
Aaaa mnie interesuje jako płatnik żeby wszyscy byli podani w końcu oplacam ich....
Dodano: 23.11.2018 21:53    Przez: ~Płatnik
Pani Ania to imna historia....ha...hs
Dodano: 23.11.2018 22:44    Przez: ~Pamietliwa
za co te nagrody ???????? za siedzenie na ciepłym stołku i nie robieniu nic , z miłą checią mogę się zatrudnić!!!! nawet w Urzędach Pracy nie mają co robić , siedzą i się śmieją z nudów a jak pójdziesz do pokoju na I i II to zamknięte drzwi i musisz czekać taką mają pracę po znajomości , może przyjdzie jedna osoba na cały dzień pokasować te Urzędy Pracy ja się pytam niech Pis kasuję tych darmozjadów!!!
Dodano: 23.11.2018 21:51    Przez: ~oburzony urzędami pracy
To kolejna niespodzianka podwyżka teraz nagrody ciekawe co jeszcze nam zafunduje nowy prezydent. ......ludzie co to jest ?????
Dodano: 23.11.2018 21:59    Przez: ~Eh