Dzisiaj jest środa 19 grudnia 2018, imieniny: Gabrieli, Dariusza, Urbana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20900) SPORT FORUM FIRMY (5274) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
1 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kramsk. Znaleziono ciało 53-latka, który zmarł z w ... (0)Pracownikom PWSZ w Koninie wręczono medale i odzna ... (14)

Kolizja w Grąblinie. Pijany kierowca wjechał w przydrożne barierki

Dodano: 4.12.2018 14:54
Źródło: LM.pl

Około 2,5 promila w wydychanym powietrzu miał kierowca forda, który wjechał w przydrożne barierki.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w miejscowości Grąblin, gm. Kramsk. Kierujący samochodem osobowym 28-latek zjechał z jezdni i uderzył w barierki. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, mężczyźnie nic się nie stało.

Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy. Odpowie też za jazdę pod wpływem alkoholu.

fot. OSP Kramsk

  • Kolizja w Grąblinie. Pijany kierowca wjechał w przydrożne barierki
  • Kolizja w Grąblinie. Pijany kierowca wjechał w przydrożne barierki
  • Kolizja w Grąblinie. Pijany kierowca wjechał w przydrożne barierki
  • Kolizja w Grąblinie. Pijany kierowca wjechał w przydrożne barierki
  • Kolizja w Grąblinie. Pijany kierowca wjechał w przydrożne barierki

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Dlaczego wódki a nie kierownicy? Wódka jest dla ludzi.
Dodano: 4.12.2018 16:48    Przez: ~912
Brawo za refleks dla L M. Rano czytałem to w Przeglądzie Koninskim.
Dodano: 4.12.2018 18:37    Przez: ~jams

KOMENTARZE

Ja mialem tyle samo promili jak mnie pały zlapaly. Stracilem prawko na trzy lata od tamterj pory chodze caly czas rarabany ze nawet nie mam kasy na ponowne zdanie na prawko.Pic i sie bawic to jest zycie a noe do roboty za marne grosze na 6sta
Dodano: 04.12.2018 16:59    Przez: ~fajny
masz rację picie to zycie
Dodano: 04.12.2018 20:07    Przez: ~xd
Myślę że 8tys zł 3lata bez prawka sprawią że wódeczka będzie już rzadkością w życiorysie tego pana... Jak pan to czyta to proszę odmówić do tego 4 razy "Ojcze nasz"
Dodano: 04.12.2018 17:14    Przez: ~Marcin aleje 63/13/10
20,000; kary i 5 lat bez prawka dla tego pasożyta
Dodano: 05.12.2018 14:54    Przez: ~Koniniak
kto to był?
Dodano: 04.12.2018 17:36    Przez: ~rrx
niewazne kto to byl. wazne ze kolejne BMW na barierkach i to sie ceni!
Dodano: 05.12.2018 08:14    Przez: ~Pn
uważam, że system powiadamiania straży pożarnych o takich zdarzeniach wymaga skorygowania - bo jak można wysłać cztery jednostki straży pożarnych / widoczne na zdjęciach, niektóre oczekujące/ to takiego zdarzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 04.12.2018 17:51    Przez: ~lepsza zmiana
A Pn jaki ma samochód, bo ponoć szarżuje nim ?
Dodano: 04.12.2018 17:57    Przez: ~Pytam
Konia i wóz drewniany
Dodano: 04.12.2018 20:22    Przez: ~janusz nosacz
Dajta mu spawac i prostować te bariurki. Łachudra !!!!
Dodano: 04.12.2018 18:09    Przez: ~££
Najlepszym się zdarza
Dodano: 04.12.2018 18:20    Przez: ~xxl koninianin
Nie prawda raczej je6nietym sie zdarza
Dodano: 04.12.2018 18:56    Przez: ~Dedi
Brawo za refleks dla L M. Rano czytałem to w Przeglądzie Koninskim.
Dodano: 04.12.2018 18:37    Przez: ~jams
bo praca na LM polega na przyjsciu rano do biura. odpaleniu przegladu koninskiego. Wcisnieciu CTRL C potem CTRL V i tyle. Wiekszosc czasu czekaja na jakies mailiki ze szkol o konkursach rysunkowych itp. Uaktywniaja sie przez wyborami i promuja LEWACTWO koninskie i tyle... ten portal to dziennikarskie dno. Artykuly o niczym jak na 70 tys miasto. zero informacji, zero interwencji. poprostu dno. Ale to prywata wiec moga robic co chca .fajnei ze ludzie tego chlamu nie kupuja i nei glosuja na tych ktorych oni promuja..
Dodano: 05.12.2018 08:18    Przez: ~333 666
Jeden zastęp straży nie załatwił by sprawy?
Dodano: 04.12.2018 19:07    Przez: ~Xr
niestety nie, bo jak nie ustawisz 5 wielkich wozów w poprzek drogi to inni idioci za kierownicą nie zrozumieją, że droga jest częściowo zablokowana i trzeba czekać aż kierujący ruchem puści ruch