Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17845) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 15oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie uczczono pamięć ofiar Wołynia. Prezydent ... (1)Chcą Polski otwartej, nowoczesnej, przedsiębiorcze ... (42)

Guziki z Grzegorzewa. Młodzież realizuje projekt MY ZONE

Dodano: 10.12.2018 11:43
Źródło: LM.pl

Był mural niepodległościowy, a teraz „Kolacja sąsiedzka”. Młodzież działająca w Klubie Wolontariusza „Guziki” w Grzegorzewie realizuje projekt MY ZONE, prowadzony przez Stowarzyszenie NonStop.

Projekt dofinansowany jest z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Dzięki niemu 20 dziewcząt i chłopców w wieku od 13 do 18 lat uczestniczyła w warsztatach z autoprezentacji, e-marketingu, skutecznej komunikacji, współpracy ze środowiskiem lokalnym, a także ABC wolontariatu. Później „Guziki” wzięły udział w trzydniowej wizycie studyjnej w województwie świętokrzyskim. Ich opiekunem i mentorem została Magdalena Malec, członkini Zarządu Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach oraz przewodnicząca Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. A w trakcie wyjazdu, młodzież z gm. Grzegorzew spotkała się z Piotrem Wójtowiczem, inicjatorem Młodzieżowych Rad Gminy w województwie świętokrzyskim oraz wolontariuszami w Centrum Wolontariatu w Kielcach, z którymi wzięła udział w swojej pierwszej akcji ulicznej.

Po powrocie do domu, „Guziki” postanowiły włączyć się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wspólnie z mieszkańcami Grzegorzewa udało się stworzyć pamiątkowy mural, pod tytułem: „Ja to mam szczęście, że w tym momencie żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą”. W minioną niedzielę natomiast Klub Wolontariusza zorganizował „Kolację sąsiedzką”, czyli otwarte spotkanie dla mieszkańców w remizie w Barłogach. Jego celem była integracja i poznanie potrzeb mieszkańców. Na spotkanie każdy mógł przynieść swoje ulubione danie, a poza wymianą przepisów można było pograć w gry planszowe i porozmawiać.

Projekt MY ZONE potrwa do końca przyszłego roku.

fot. Stowarzyszenie NonStop

  • Guziki z Grzegorzewa. Młodzież realizuje projekt MY ZONE
  • Guziki z Grzegorzewa. Młodzież realizuje projekt MY ZONE
  • Guziki z Grzegorzewa. Młodzież realizuje projekt MY ZONE
  • Guziki z Grzegorzewa. Młodzież realizuje projekt MY ZONE
  • Guziki z Grzegorzewa. Młodzież realizuje projekt MY ZONE

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Leżę w "Barłogach" i nie wiem czego dotyczy ten artykuł ?
Dodano: 10.12.2018 12:07    Przez: ~Pn
Po tytule "Guziki z Grzegorzewa" myslalem, ze kupili guziki dla radnej pis, ktora nie potrafi nacisnac tego, ktory obecnie ma, i musi to za nia robic ktos inny . 😂😂😂 Nie sądziłem, ze takie to trudne. 😂😂😂
Dodano: 10.12.2018 13:08    Przez: ~Pn

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.