Dzisiaj jest niedziela 20 stycznia 2019, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21162) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Aktywnie Zmieniają Siebie. Są już pierwsze efekty ... (2)Maciej Rojewski w ataku, czy na obronie? W Gnieźni ... (36)

Konin. Jest nowy zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego

Dodano: 12.12.2018 12:03
Źródło: LM.pl

Nowy zastępca naczelnika w wydziale ruchu drogowego konińskiej policji. Poprzedni zdecydował się odejść ze służby.

Uroczystość powierzenia obowiązków zastępcy naczelnika ruchu drogowego odbyła się wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie. Został nim podkomisarz Michał Gniewek, który służy w policji od 2004 roku. Swoją służbę rozpoczął on w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie, a po roku trafił do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. W 2010 roku przeniósł się do konińskiej komendy i służąc tutaj, ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, gdzie zdobył szlify oficerskie.

W 2008 roku podkomisarz Gniewek wykazał się odwagą i poświęceniem ratując z pożaru pięcioosobową rodzinę, za co został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi za Dzielność. Komendant Paweł Kiliańczyk podczas wczorajszej uroczystości zapowiedział, że będzie bacznie przyglądał się pracy podkomisarza na nowym stanowisku i od jego zaangażowania zależy, czy zostanie on na stałe mianowany na zastępcę naczelnika wydziału ruchu drogowego KMP w Koninie.

fot. KMP Konin

  • Konin. Jest nowy zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego
  • Konin. Jest nowy zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego
  • Konin. Jest nowy zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego
  • Konin. Jest nowy zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Info z wrażenia dech zapiera. A tak prawdę powiedziawszy to co to kogo obchodzi który mundurkowy zajmuje się utrzymywaniem w czystości trawników, a który ruchem drogowym. To jest tych ludzi robota i do tego zostali szkoleni To tak jakby newsem dnia było to, że pan Kaziu jest kierowcą autobusu nr 50 a wczoraj jeździł na linii 58.
Dodano: 12.12.2018 12:41    Przez: ~jaś
A komendant niech się bacznie przyjrzy swojej pracy.
Dodano: 12.12.2018 13:07    Przez: ~doradca
Piraci drogowi szarżują po ulicach Konina i okolic, a gdzie jest konińska Policja ?
Dodano: 12.12.2018 13:14    Przez: ~Pytam się
Stał pod domem Zielińskiego tego wiceministra z PiS ,może chociaż konfetti wycinał ?
Dodano: 12.12.2018 13:39    Przez: ~PiSlam

KOMENTARZE

Info z wrażenia dech zapiera. A tak prawdę powiedziawszy to co to kogo obchodzi który mundurkowy zajmuje się utrzymywaniem w czystości trawników, a który ruchem drogowym. To jest tych ludzi robota i do tego zostali szkoleni To tak jakby newsem dnia było to, że pan Kaziu jest kierowcą autobusu nr 50 a wczoraj jeździł na linii 58.
Dodano: 12.12.2018 12:41    Przez: ~jaś
jaś, jesteś w błędzie jak zawsze, Ty człowiek lewicy błądziłeś, błądzisz i zawsze będziesz błądził w swoim lewackim życiu i w końcu trafisz do piekła -
Dodano: 12.12.2018 13:09    Przez: ~i bardzo dobrze
A komendant niech się bacznie przyjrzy swojej pracy.
Dodano: 12.12.2018 13:07    Przez: ~doradca
Piraci drogowi szarżują po ulicach Konina i okolic, a gdzie jest konińska Policja ?
Dodano: 12.12.2018 13:14    Przez: ~Pytam się
Przyjdź na debatę i zadaj to pytanie. Udzielą Ci odpowiedzi.
Dodano: 12.12.2018 18:55    Przez: ~Iktorn
A Ten co obgryza paluchy. Cos na sumieniu jest czy jak. No ladnie ladnie. Ogolnie Same grubasy
Dodano: 12.12.2018 13:14    Przez: ~Bezradny
Stał pod domem Zielińskiego tego wiceministra z PiS ,może chociaż konfetti wycinał ?
Dodano: 12.12.2018 13:39    Przez: ~PiSlam
a mnie uciekł pies burek( trochę humoru)mniej zastępców więcej patroli na ulicach Nazwa nowa a system obserwacji jak dawniej ile jeszcze musi upłynąć wody w Warcie by było w miarę przyzwoicie.To zarządzanie w policji jest chore .po 5 -latach służby rok zdrowotnego na poprawienie zdrowia psychicznego dla każdego policjanta. Mnie awansowali na kierownika działu i w LM nie napisano.Jaki portal takie wiadomości.
Dodano: 12.12.2018 14:00    Przez: ~xxx
Jak to jest? Wyglad mundurowych sluzb podlega regulaminowi;chyba; wszyscy maja paski w szlufkach tylko ta ;bladi;tylem stojaca nie....?!?! Chyba ze sciaga czesto gacie?? Czy to moze niechlujstwo i olewanie pracy za pieniadze podatnikow???
Dodano: 12.12.2018 14:30    Przez: ~Pytacz
Do Pytacza: żadną tajemnicą nie jest, że pas składa się z dwóch części - wewnętrznej i zewnętrznej łączonych na rzep. Wewnętrzna część jest w szlufkach, natomiast zewnętrzna jest do niej przypinana. Ale po co się zorientować, jak lepiej pomyje wylewać i obrażać ludzi, bo przecież anonimowym się jest.
Dodano: 13.12.2018 09:21    Przez: ~pies
Z piec lat temu zadzwoniłem na Policje aby dowiedzieć się ważnej sprawy i dodzwoniłem się po wcześniejszym dzwonieniu pod rożne nr do Naczelnika Ruchu Drogowego gdzie po głosie odebrał telefon starszy facet i rzeczowo konkretnie udzielił mi spokojnym głosem odpowiedzi z której byłem zadowolony bez pospiechu czy jakiegoś ponaglania! Sprawa dotyczyła parkowania na płatnym parkingu przed szpitalem ale na miejscu dla osoby niepełnosprawnej. Sprawa była poważna bo owy pan który wypuszczał z parkingu a siedział w budce nie chciał wypuścić auta do czasu kiedy nie zobaczy danych na tyle karty parkingowej na co nie chciałem się zgodzić bo wiem ze nie może tego zadać nieodpowiednia osoba co najwyżej możne zobaczyć i spisać nr karty z przedniej strony nic więcej a owy pan nie chciał jeśli nie zobaczy wypuścić. Spieszyłem się wtedy to tez pokazałem po dłuższej nie miłej wymianie słów.
Dodano: 12.12.2018 16:31    Przez: ~Karta Parkingowa
Pan Naczelnik poinformował mnie że, owy pan w budce nie miał prawa zatrzymywać mnie i nie chcieć wypuścić auta z parkingu skoro było wszystko zgodnie z prawem była karta i wszystko odpowiednio a że, nie chciałem mu pokazać karty z tylnej strony z imieniem i nazwiskiem miałem do tego prawo i jeśli on mnie nie chciał wypościć robił to bezprawnie! Więc szkoda że, nie zadzwoniłem wtedy na Policje ale spieszyłem się bardzo wtedy. Pisze to aby na przyszłość ktoś kto ma podobny problem wiedział. Nie ma mocy prawnej osoba jaką jest parkingowy czy ochroniarz żądać podania danych osobowych na odwrotnej stronie karty parkingowej ! Była w tym czasie Straż Miejska na miejscu która kompletnie mi nie pomogła pani że ,Straży powiedziała a jak ma sprawdzić dane skoro nie chce ich pokazać. Otóz taka osoba jak parkingowy nie ma mocy wcale sprawdzać te dane co najwyżej spisać nr karty powtórzę.
Dodano: 12.12.2018 16:40    Przez: ~Karta Parkingowa
Kolejna sprawą jest samo działanie tego parkingu przed szpitalem gdzie osoba niepełnosprawna zaparkuje auto a potem musi lecieć do budki aby otworzyli mu nie wiem czy w tej chwili wymagane jest pokazywanie danych osobowych czy tylko samej kary a potem iść z powrotem do auta?! Ktos powie dziwne a ja powiem więcej bardzo dziwne ze osoba z problemami ruchowymi ma tak latać po tym parkingu aby wyjechać. A co do ceny ponoć teraz jest 3 zł za godzinę a jeszcze 2 lata temu było 2 zł wiec czy to jest jakaś komedia? Odwiedzając osobę chorą w szpitalu można wydać więcej niż za benzynę a jeszcze jak codziennie parkować tam !
Dodano: 12.12.2018 16:46    Przez: ~Karta Parkingowa
Kwestia jeszcze taka czy Straż Miejska może zadać zobaczenia danych osobowych zawartych na karcie parkingowej czy ewentualnie wylegitymować kierowce spisać nr karty i zadzwonić do odpowiedniej instytucji aby sprawdzić czy taka osoba jest uprawniona? Nawet czy Policja może bezpośrednio zadać pokazania danych osobowych zawartych na karcie parkingowej ? Chodzi oczywiście o Imię i Nazwisko osoby Niepełnosprawnej ??? Ktos powie szukanie problemu otóż nie bo nie każdy musi wiedzieć jak się owa osoba Niepełnosprawna nazywa i jakie ma dysfunkcje Niepełnosprawności!
Dodano: 12.12.2018 16:53    Przez: ~Karta Parkingowa
Brzuszki to chłopaku maja
Dodano: 12.12.2018 17:23    Przez: ~112
Brzuszki maja bo Ci to w biurach siedza. Egzaminy sprawnościowe z prawdziwego zdarzenia by sie przydały. To połowa by nie przeszła. Ci młodzi co na ulicy to jeszcze może.
Dodano: 12.12.2018 19:55    Przez: ~Mis
Nikt z Ruchu nie był na L4😀