Dzisiaj jest wtorek 22 stycznia 2019, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21605) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -4oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-4 / -6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży bilet ... (20)Już we wtorek kolejny mecz KKF Automobile Torino w ... (9)

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

Dodano: 14.12.2018 14:33
Źródło: LM.pl

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

Tradycyjnie już na rynku stanie około 12 metrowa duża choinka. Na tym jednak ozdabianie centrum miasta się nie skończy. Przy bożonarodzeniowym drzewku leżeć będą gigantyczne prezenty. Na placu staną dwa zaprzęgnięte w sanie renifery. Każdy będzie mógł w nich usiąść i zapozować do pamiątkowego zdjęcia.

Oficjalne włączenie świątecznych ozdób odbędzie się w najbliższą niedzielę, 16 grudnia. Impreza na rynku „Magia Świąt w Turku” rozpocznie się o godz. 15:00.

fot. UM Turek

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby
Slajd 1/10

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

slajd 1 z 10

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

slajd 2 z 10

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

slajd 3 z 10

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

slajd 4 z 10

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

slajd 5 z 10

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

slajd 6 z 10

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

slajd 7 z 10

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

slajd 8 z 10

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

Turek stroi się na święta. Na rynku stanęły gigantyczne ozdoby

slajd 9 z 10

Turek stroi się na święta. Od wczoraj na pl. Wojska Polskiego montowane są świąteczne ozdoby.

następny slajdpoprzedni slajd

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Bardzo pięknie i pomysłowo. Gratuluję wykonawcom ;) Kunin niech paczy i się óczy :)))
Dodano: 14.12.2018 15:05    Przez: ~ziuta
Bo w tym Kuninie, to nic nie ma !!!Włodarze sąsiednich miasteczek potrafią pięknie i nastrojowo swoich mieszkańców przygotować do Świąt ...Brawo Turek !!!👍
Dodano: 14.12.2018 15:29    Przez: ~Ania
Brawo Turek! Widać, że się staracie i zależy Wam na mieszkańcach.Oby tak Dalej !!!
Dodano: 14.12.2018 16:17    Przez: ~Elka
Bo Konin też tak chce mieć !!!
Dodano: 14.12.2018 15:45    Przez: ~Ola
My z legitymacjami PZPR, a teraz SLD nie narzekamy.
Dodano: 14.12.2018 16:50    Przez: ~Towarzysz

KOMENTARZE

Bardzo pięknie i pomysłowo. Gratuluję wykonawcom ;) Kunin niech paczy i się óczy :)))
Dodano: 14.12.2018 15:05    Przez: ~ziuta
Za to my mam świąteczny smród z terenów inwestycyjnych :) i co ty na to ??? W Turku tak nie wali jak u nas :D
Dodano: 14.12.2018 15:18    Przez: ~Nie
A co tam takiego pięknego w tym Turku, na rynku, bale słomy pokolorowane i tyle, a u nas w Koninie będzie Jarmark, oj będzie się działo !
Dodano: 14.12.2018 16:54    Przez: ~Starówka
W Kuninie jest dużo nawet bardzo dużo ponurości i szarzyzny,ale tak było,jest i będzie.
Dodano: 15.12.2018 07:40    Przez: ~sPOKO
https://www.youtube.com/watch?v=3vF
Dodano: 15.12.2018 11:49    Przez: ~jsm
Bo w tym Kuninie, to nic nie ma !!!Włodarze sąsiednich miasteczek potrafią pięknie i nastrojowo swoich mieszkańców przygotować do Świąt ...Brawo Turek !!!👍
Dodano: 14.12.2018 15:29    Przez: ~Ania
https://www.youtube.com/watch?v=3vF
Dodano: 15.12.2018 11:49    Przez: ~jsm
A co robi Turek w Polsce ?
Dodano: 14.12.2018 15:34    Przez: ~Pytam się
Bez sensu pytanie ...😂
Dodano: 14.12.2018 15:38    Przez: ~Ania
leży
Dodano: 14.12.2018 16:03    Przez: ~z Koninka
Je kebaba i modli się do allaha.
Dodano: 14.12.2018 16:45    Przez: ~Tak ?
Mamy nadzieję, że za rok nowy prezydent postara się, żeby mieszkańcy poczuli Magię Świąt w swoim mieście. Liczymy, że będą piękne iluminacje świąteczne.
Dodano: 14.12.2018 15:44    Przez: ~Mikołaj
Bo Konin też tak chce mieć !!!
Dodano: 14.12.2018 15:45    Przez: ~Ola
Jak ? Konin jest wzorcem dla pozostałych mieścin i to oni zazdroszczą nam pomysłów na dobrą zabawę.
Dodano: 14.12.2018 16:59    Przez: ~K-n
Niedługo będzie z tego kupa śmieci, dlatego Turki patrzcie się na to bo na naukę to już za późno.
Dodano: 14.12.2018 16:02    Przez: ~z Koninka
Najlepiej to siedzieć na czterech literach i nic nie robić hehe
Dodano: 14.12.2018 16:15    Przez: ~Asia
Brawo Turek! Widać, że się staracie i zależy Wam na mieszkańcach.Oby tak Dalej !!!
Dodano: 14.12.2018 16:17    Przez: ~Elka
Zalezy? W taki sposob to czerwoni,, dbali,, o mieszkańców,, pokazowka za nie swoj hajs
Dodano: 14.12.2018 22:07    Przez: ~Go
W Koninie bieda niestety coraz więcej ludzi stąd wyjeżdża brak perspektyw
Dodano: 14.12.2018 16:44    Przez: ~X
My z legitymacjami PZPR, a teraz SLD nie narzekamy.
Dodano: 14.12.2018 16:50    Przez: ~Towarzysz
A tymczasem.... "Opodatkowanie gospodarki najwyższe od jedenastu lat. Wyprzedziliśmy Hiszpanię. Podatki spływają do budżetu na potęgę i po jedenastu miesiącach będzie w nim nawet nadwyżka. Nic tylko się cieszyć. A może jednak martwić, bo według wyliczeń Eurostatu przesuwamy się w górę na drabince najwyżej opodatkowanych gospodarek w Europie? Z jednej wypracowanej złotówki oddajemy państwu ponad 35 gr."
Dodano: 14.12.2018 17:27    Przez: ~Pn
To jeszcze nic, bo najwyżej opodatkowana jest praca. Pracownik najemny we wszystkich haraczach, składkach, podatkach, akcyzach, vatach jest rabowany przez państwo aż z 83 procent zarobków!
Dodano: 14.12.2018 18:15    Przez: ~bastiat
W Warszawie Trzaskowski komunizuje ponownie nazwy ulic i brzydzi się z radnymi PO opłatkiem podczas spotkania wigilijnego, w Koninie Korytkowski... ciekawe jakie udogodnienia i oświecone pomysły nas czekają bo jak na razie to klapa i kopiowanie myśli Nowickiego. Ale czego oczekiwaliscie?
Dodano: 14.12.2018 18:42    Przez: ~Raz Młotem...
Tu mamy Konin... Hello, tu Ziemia...
Dodano: 14.12.2018 20:26    Przez: ~Pn
Zmiany nazw ulic to prawo mieszkańców Warszawy a nie jakiegoś zapyzialego pis-wojewody.
Dodano: 15.12.2018 08:13    Przez: ~Q
1 z 3
123>>