Dzisiaj jest wtorek 22 stycznia 2019, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21614) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -4oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-4 / -6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży bilet ... (20)Już we wtorek kolejny mecz KKF Automobile Torino w ... (9)

Konin. Flagi w setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Dodano: 17.12.2018 10:56

Po jarmarku świątecznym na placu Wolności w Koninie nie ma już śladu. Teraz Konin przygotowuje się do 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

W setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego wywieśmy flagi – tak brzmi apel w internecie, aby szczególnie 27 grudnia uczcić w ten sposób rocznicę zwycięskiego powstania. - Pokażmy, że pamiętamy o roztropności i bohaterstwie naszych przodków. Oddajmy hołd wszystkim walczącym o naszą wolność.

Miasto Konin już przygotowało się do tej rocznicy. Wokół placu Wolności w starej części Konina wywieszono symboliczne flagi w grudniową rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Jesteśmy w Wielkopolsce.

 

  • Konin. Flagi w setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego
  • Konin. Flagi w setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego
  • Konin. Flagi w setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:powstanie Wielkopolskie,   flagi Konin,   powstanie Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Flagi flagami, a co robi nowy prezydent? Jakie działania wykonuje? co się dzieje w spółkach miejskich? nadal prezesi zarabiają ponad 30 000pln na miesiąc i spółki generują straty, czy jest zmiana, czy tak jak było? Robimy coś czy Konin upada, ale flagi są...
Dodano: 17.12.2018 11:15    Przez: ~konkrety
120 mln długu. rozpadająca sie przeprawa, bezrobocie i migracja ludzi ... To jest news na miare tego portalu. Dziękujema!!!!
Dodano: 17.12.2018 12:24    Przez: ~koryto

KOMENTARZE

gdzie taką kupi flage
Dodano: 17.12.2018 11:05    Przez: ~c
Czy ktoś widział co się dzieje z naszym Petru Korytkowskim ?
Dodano: 17.12.2018 19:51    Przez: ~elo
Flagi flagami, a co robi nowy prezydent? Jakie działania wykonuje? co się dzieje w spółkach miejskich? nadal prezesi zarabiają ponad 30 000pln na miesiąc i spółki generują straty, czy jest zmiana, czy tak jak było? Robimy coś czy Konin upada, ale flagi są...
Dodano: 17.12.2018 11:15    Przez: ~konkrety
Jaki nowy? to są te same osoby od lat. Przeskakuja ze stołka na stołek.... Ale babcie i dziadki tak głosowali... młodzi nie glosowali. Młodzi koninianie siedza ale w Poznaniu i Lodzi ew na szparagach przyslowiowych...
Dodano: 17.12.2018 12:29    Przez: ~bizmin
Konin upada ake przez brak odkrywki i perspektyw na lepsze jutro a to juz zasługa piss...
Dodano: 17.12.2018 12:39    Przez: ~Pn
@bizmin - mlodzi siedza w Poznaniu i Lodzi, czyli w miastach, w ktorych PO zmiazdzylo PiS w 1 turze? Widac PO dobrze tam rzadzi, ze mlodzi sie garna do tych miast. 😁😁😁
Dodano: 17.12.2018 12:41    Przez: ~Pn
Pn.p***rzielisz,Konin ma autostradę od 28 lat,w centrum ! Nie ma inwestora,nawet najmniejszego,to miasto nieudaczników! Wszystko się sypie wyjechało ponad 10.000,najlepiej wszystko zwalić na kopalnie.Inne miasta nie mają kopalni na szczęście, miasta na krańcu polski,a bezrobocia nie ma,ładniej,wszystko się rozwija
Dodano: 17.12.2018 13:12    Przez: ~Ty
Łał brawo dla Konina
Dodano: 17.12.2018 11:29    Przez: ~😀
Podwyżcie cenę za syfienie powietrza w mieście
Dodano: 17.12.2018 12:15    Przez: ~amen
nie to jest po stronie UM co tam pracujący zrobili by to zmienić (nic -nic - nic) brak pomysłu niech będzie jak było po staremu i będzie dobrze.
Dodano: 17.12.2018 12:23    Przez: ~xxx
Skoro nierzad noc nie robi to trzeba podnosic cene...
Dodano: 17.12.2018 12:54    Przez: ~Pn
tak flagi są i na to są pieniądze ale tego nie krytykuję, a co robi nowy prezydent? Jakie działania wykonuje? co się dzieje w spółkach miejskich? nadal prezesi zarabiają ponad 30 000pln na miesiąc i spółki generują straty, czy jest zmiana, czy tak jak było? Robimy coś czy Konin upada ,brak kompletnie informacji co gdzie kiedy za ile ,gdzie są te konkrety obiecywane w kampanii wyborczej zapewne będzie tak ja w Warszawie Obiecywanki cacanki przecież Trzaskowski to kolega Korytkowskiego i wszystko jasne. My chcemy wyjaśnień co z podwyżką energii cieplnej, jakie podatki ,ile zaśmieci bo nie wiem czy już mam przygotowywać referendum w sprawie odwołania p. Korytkowskego ludzie czekają na konkrety szkoda czasu dawajcie te konkretne rozwiązania ta dolinę energii -głupoty ,te plany remontu amfiteatru , stadionu obojętnie którego ,geotermii lub od razu podajcie się do dymisji tak było by najlepiej Wy na to miasto nie macie pomysłu takie są fakty. Ludzie wyj ...
Dodano: 17.12.2018 12:20    Przez: ~xxx
Podatki? To zasluga PiS. Od 11 lat nie bylo tak wysokich podatkow i danin jak obecnie, za rzadiw PiS. Podwyzki energii? A kto je zatwierdził? Czy aby bie urzednik obecnie rzadzacego PiSu, czyli prezes URE? A co robi w temacie poprawy powietrza prezydent u premier kraju?
Dodano: 17.12.2018 12:46    Przez: ~Pn
120 mln długu. rozpadająca sie przeprawa, bezrobocie i migracja ludzi ... To jest news na miare tego portalu. Dziękujema!!!!
Dodano: 17.12.2018 12:24    Przez: ~koryto
To nic przy miliardowych zadlyzeniach kraju. Kropla w oceanie.
Dodano: 17.12.2018 12:47    Przez: ~Pn
170 mln ,albo więcej
Dodano: 17.12.2018 13:16    Przez: ~Mz
8 lat rsządów SLD-PO a teraz czeka nas 5 lat rządów PO-SLD. Te same osoby w radzie miasta. KONIN DOLINA energii... konin WARTY ZACHODU
Dodano: 17.12.2018 12:26    Przez: ~koryto
PiS przez 3 lata zwiekszyl wszelkue daniny tak, ze sa najwyzsze od 11 lat. PO tego nie potrafilo zrobic przez 8 lat a inumu zrobili w 3 lata...
Dodano: 17.12.2018 12:48    Przez: ~Pn
PO przeczytaniu tego newsa na "najwiekszym miejskim portalu" dopadlo mnie takie zażenowanie że musialem wyjśc i to rozchodzić.... POwiesili flagi na latarniach i jakis AS wyprodukiował o tym artykuł na 5 linijek...
Dodano: 17.12.2018 12:31    Przez: ~jayebie
Zamow jeszcze wizyte u lekarza. To dla twojego dobra.
Dodano: 17.12.2018 12:52    Przez: ~Pn
Pn zamilcz lewaku
Dodano: 17.12.2018 16:15    Przez: ~Pn to kretyn
Tylko niech nam nazw ulic nie zmieniają na XXPZPR jak ich kolega Trzaskowski
Dodano: 17.12.2018 12:53    Przez: ~apolityczny
Wielkopolska , złudny symbol wzrostu gospodarczego, bo powiat poznański zawyża statystyki podobnie jak warszawski w mazowieckim. Zapraszam tych co nie wierzą do Konina i Turku, niech zobaczą jak gospodarka "kwitnie".
Dodano: 17.12.2018 12:53    Przez: ~premierrr
1 z 2
12>>