Dzisiaj jest sobota 23 marca 2019, imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22161) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (12)

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

Dodano: 10.01.2019 14:26

Zmiany w zarządzie ZE PAK. Adam Kłapszta złożył dzisiaj (10 stycznia 2019) roku rezygnację z członkostwa w zarządzie spółki ZE PAK oraz pełnienia funkcji prezesa zarządu. 

Członkiem Zarządu Spółki przestała być także Pani Elżbieta Niebisz, która również z dniem 10 stycznia 2019roku złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu Spółki. Pan Adam Kłapszta oraz pani Elżbieta Niebisz nie podali przyczyn złożenia rezygnacji – czytamy w komunikacie spółki. - W związku z zaistniałą sytuacją na posiedzeniu odbytym w dniu 10 stycznia 2019 roku Rada Nadzorcza do czasu wyboru nowego Prezesa Zarządu Spółki kierowanie pracami zarządu Spółki w charakterze pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu powierzyła panu Marcinowi Ginelowi – Wiceprezesowi Zarządu Spółki. Pan Marcin Ginel jest Wiceprezesem Zarządu Spółki od dnia 13 listopada 2018 roku. Równocześnie Rada Nadzorcza Spółki powołała do Zarządu Spółki Pana Pawła Markowskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Uchwała o powołaniu weszła w życie z chwilą podjęcia.

 

  • Zmiany w zarządzie ZE PAK. Prezes Adam Kłapszta złożył rezygnację

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ZE PAK,   Adam Kłapszta,   zmiana w zarządzie ZE PAK,   prezes ZE PAK,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Poseł Nowak do boju!!! Dalej kłamco udowodnij jaki "energetyczny" jesteś!
Dodano: 10.01.2019 15:53    Przez: ~Eddy
Tak odeszła nasza ostatnia nadzieja oj płaczmy po prezesie był taki dobry dawał podwyżki 0,0006% i maślankę
Dodano: 10.01.2019 15:18    Przez: ~xmen
Kolejny kapitan ewakuowany z konińskiego Titanica. Reszta załogi chyba śpi i nie wie że tonie i czas na ucieczkę.
Dodano: 10.01.2019 14:56    Przez: ~ratunek
To był ten zły co odchodzi czy zły dopiero przyjdzie ?
Dodano: 10.01.2019 14:55    Przez: ~apolityczny
Odprawy......
Dodano: 10.01.2019 14:50    Przez: ~wk**w

KOMENTARZE

KNF NBP i wszystko jasne. Prawdziwa DOJNA zmiana. Ha ha ha ha
Dodano: 10.01.2019 16:34    Przez: ~Miś
Raj dla Pisiewiczy wszelakiej maści.
Dodano: 10.01.2019 16:42    Przez: ~Pn
NBP to nie PiS, a za NBP rząd powinien zabrać się ostro, jak można tak doić państwo, kiedy ludzie żyją skromnie zaciskając pasa.
Dodano: 11.01.2019 11:31    Przez: ~Popieram PiS
W elektrowniach powstaną escape roomy pisząc spolszczyzną ...
Dodano: 10.01.2019 16:35    Przez: ~ener
Escape room to już tam dawno są. Wchodzisz i nie wiesz, co Cię czeka hahaha ha oj siwy łeb komu będzie pucował autko?
Dodano: 10.01.2019 19:23    Przez: ~Escape
On całe życie ze ścierkami lata i w ścierne się bawi...
Dodano: 10.01.2019 21:29    Przez: ~ściereczka
Aby pisać komentarze, to trzeba mieć pojęcie o tym co i kto w tym regionie chce zrobić. Jak dotąd to poseł Nowak za czasów swojej świetności namawiał wójtów gmin i wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia i mogli przeznaczyć ogromne pieniądze na zieloną energię. Była premier Kopacz zamykała kopalnie, Konin miał być następny, ale nie zdążyli. Obecni parlamentarzyści (gdzie jest pani Itman i reszta!) chcą przejąć za bezcen strategiczne zakłady Konina, dlatego brak ostatecznej zgody na Ościsłowo. Szkoda tylko, że pozwalają zębatemu na doprowadzanie do technologicznej ruiny te zakłady i wyprowadzanie z nich potężnych pieniędzy pod przykrywką inwestowania ich w inne projekty, jak to się ładnie to teraz mówi. Rezygnując prezes miał postawione zadanie, aby zmniejszyć obciążenia pracownicze, tzn aby pozbawić pracowników wszelkich dodatków i przywilejów, trochę mu nie wyszło i trzeba powołać następnego, który znów wymyśli sposób, by podnieść ciśnienie pracownikom. I tak powoli do celu.
Dodano: 10.01.2019 16:51    Przez: ~Wiaru
Kopaczowa zamykala kopalnie. A wiesz ty ile Brocha zamknela kopalni na Slasku? To sie dowiedz...
Dodano: 10.01.2019 17:05    Przez: ~Pn
Tusk je wszystkie uratował podpisując pakiet klimatyczny
Dodano: 10.01.2019 17:46    Przez: ~dla Pn
Bzdury piszesz o zamiarze zamknięcia kopalń konińskich przez Kopacz. To tylko świadczy twoim elementarnym braku pełnej wiedzy. Pozostała część jest prawdziwa
Dodano: 10.01.2019 17:51    Przez: ~realista
elementarnym braku pełnej wiedzy ? czy to zdanie nie ma w sobie samym sprzeczności ?
Dodano: 10.01.2019 17:58    Przez: ~dla Pn
Haa co nam mają zabrać jak już grosze zarabiamy na zmianach więcej mają na kasie w markecie za pracę w systemie st.op.kop.20lat pracy 3280 na rękę śmiech nie było podwyżek od 11 lat A wszędzie wzrost płacy tylko nie w kopalni....duży ludzi odejdzie na emeryturę tylko to ich trzyma ale my młodzi co brakuje nam 15 do emerytury nie będziemy robić za grosze będziemy strajkować i walczyć może wreszcie o swoje jak będzie oscislowo trzeba założyć swój niezależny związek tylko ludzi z systemu bo mają nas w dupie tylko zabrać....Jest nas dużo młodych i w nas nadzieja na dalsze funkcjonowanie kopalni bez nas nie będzie się to kręcić....jak chcą robić oszczędności to niech zaczną od biurowca A szczególnie od dozoru tam sa duże zarobki premie od 10 do 24 t ys za te mądre decyzje i lansowanine się w dolach śmiech ....niech ktoś mądry się tym zaintereseuje I rozlicza dozur I ich nie mądre decyzje przynoszące straty kopalni..A dozur z Adamowa na jozwinie porażka na zwrotne panowie to max...
Dodano: 11.01.2019 03:53    Przez: ~Górnik
Co tam się dzieje w tej Elektrowni, ludzie przywożeni w teczkach przez Zygmunta Solorza ?
Dodano: 10.01.2019 18:05    Przez: ~Adam
Prezesi zgarniają dobrą kasę z Elektrowni, doją ją dokładnie.
Dodano: 10.01.2019 18:25    Przez: ~A ludzie ?
Dziękuję panie Prezesie za 0,7% podwyżki w ubiegłym roku, mimo problemów zakładu. Będę dobrze pana wspominał.
Dodano: 10.01.2019 18:08    Przez: ~to ja jarząbek
O Ela straciłaś przyjaciela....bidulka co ona teraz zrobi....
Dodano: 10.01.2019 19:31    Przez: ~Miś
Miś to lewak, sympatyk totalnej oPOzycji.
Dodano: 11.01.2019 11:34    Przez: ~Tak jak Pn
Taki jak Pn a Ty na słońcu za dużo przebywałeś? Poglądy polityczne nie mają tu nic do rzeczy.
Dodano: 11.01.2019 13:30    Przez: ~Miś anarchista
KOmedia
Dodano: 10.01.2019 18:08    Przez: ~POKOcharam POkemon
Patron Pn-a przychlasta Tusk wali z dury na Polske z Brukseli co za KOnfitura !!!!
Dodano: 10.01.2019 18:24    Przez: ~Tusk KOnfi
Ja tam wole czyste powietrze.
Dodano: 10.01.2019 18:25    Przez: ~Natura
Tusk jest człowiekiem Angeli Merkel i rzekomo reprezentuje Niemcy.
Dodano: 10.01.2019 18:27    Przez: ~Donald
Gdybym nie ja to Kopalnia już dawno by upadła.
Dodano: 10.01.2019 18:29    Przez: ~Pn
2 z 6
<<123456>>