Dzisiaj jest wtorek 19 marca 2019, imieniny: Józefa, Bogdana, Laili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22771) SPORT FORUM FIRMY (5309) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
9 / 8oC
Pojutrzepogoda
11 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie startują Mistrzostwa Polski Juniorów w B ... (3)Festiwal Kultur Miast Partnerskich w pierwszą nied ... (6)

Prezydent Konina na zebraniu Związku Miast Polskich w Gdańsku

Dodano: 16.01.2019 11:26

Zarząd Związku Miast Polskich zwołuje nadzwyczajne zebranie, które odbędzie się w Gdańsku w Europejskim Centrum Solidarności. Będzie tam również prezydent Konina. 

Zarząd Związku Miast Polskich, poruszony ostatnimi wydarzeniami, zwołuje na dzień 18 stycznia br. nadzwyczajne zebranie Zgromadzenia Ogólnego Związku, które odbędzie się w Gdańsku w Europejskim Centrum Solidarności.Celem spotkania będzie pożegnanie przez środowisko samorządowe śp. Pawła Adamowicza.

- W tej uroczystości weźmie również udział prezydent Konina Piotr Korytkowski - poinfomowała Aneta Wanjas, rzeczniczka prezydenta Konina. 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Piotr Korytkowski,   prezydent,   Związek Miast Polskich,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Politycy i dziennikarze z lewa i z prawa nas zwykłych robaczków napuszczają na siebie abyśmy sobie skakali do gardeł a oni z tego żyją
Dodano: 16.01.2019 12:10    Przez: ~apolityczny
To fakt, ale my powinniśmy podchodzić do polityki na luzie.
Dodano: 16.01.2019 12:19    Przez: ~Komentujący
Politycy, którzy próbują zbić polityczny kapitał na niewinnej śmierci człowieczej i pomimo apelu rodziny o wyciszenie emocji, cynicznie podgrzewają atmosferę debaty publicznej, bez żadnej odpowiedzialności za słowa oraz hejterzy, którzy słowem jak bejsbolem próbują wskazać winnych tej śmierci są BARBAŻYÑCAMI i powinni zniknąć ze sceny politycznej.
Dodano: 16.01.2019 14:05    Przez: ~Obserwator wydarzeń
Ja Ci napiszę co pamiętam z mediów a sam wyciągnij wnioski. Po śmierci p. Adamowicza na początek do sprawy skierowano 5 prokuratorów (choć sprawa jest oczywista). Po śmierci wicepremiera Leppera do sprawy skierowano 1 prokurator bez doświadczenie (chyba od 1-2 lat w prokuraturze). Sekcję zwłok p. Adamowicza zaplanowano w 24h od śmierci. Sekcja zwłok Leppera odbyła się po 72h ... bo w weekend nie działa instytut medycyny sądowej. Po Smoleński nie było winnego. Winni byli piloci lub Kaczyński już po 48h. Po Gdańsku moralnie i etycznie do winy poczuwa się Owsiak i składa rezygnację z prezesury. Owszem, to niewiele zmieni bo nadal będzie w funkcji, ale jest jakiś symbol poczucia winy za organizację; za to, że na sceny nikt nie pilnował. I to już jest jakiś gest na jaki nie stać nigdy było nikogo z władzy wykonawczej po Smoleńsku (czytaj z rządu PO).
Dodano: 16.01.2019 16:12    Przez: ~Olcha
Celem spotkania będzie pożegnanie przez środowisko samorządowe śp. Pawła Adamowicza ? Czy gdyby został zamordowany Prezydent miasta pochodzący z PiS-u, też by tak lamentowano i wiece urządzano ? Jak to było po katastrofie samolotu pod Smoleńskiem z elitą polskiego społeczeństwa, bo już nie pamiętam ?
Dodano: 16.01.2019 12:01    Przez: ~Brzoza

KOMENTARZE

Po przyjeździe poinformuje , jakie pozytywy,korzyści uzyskają lub co z tego spotkania wynika dla mieszkańców Konina !!! Albo to wycieczka na koszt podatnika ??
Dodano: 16.01.2019 11:51    Przez: ~Mundek
Zanim napiszesz bzdury, pomyśl. Myślenie nie szkodzi. Czytaj teksty ze zrozumieniem i wyciągaj wnioski!!
Dodano: 16.01.2019 13:04    Przez: ~koninianka
kaszkiet i jazda panie prezydencie pan się nikogo nie boi
Dodano: 16.01.2019 13:43    Przez: ~kaszkietowy janusz
Politycy, którzy próbują zbić polityczny kapitał na niewinnej śmierci człowieczej i pomimo apelu rodziny o wyciszenie emocji, cynicznie podgrzewają atmosferę debaty publicznej, bez żadnej odpowiedzialności za słowa oraz hejterzy, którzy słowem jak bejsbolem próbują wskazać winnych tej śmierci są BARBAŻYÑCAMI i powinni zniknąć ze sceny politycznej.
Dodano: 16.01.2019 14:05    Przez: ~Obserwator wydarzeń
Odpowiadając na komentarz przewodni@ Coś koleżko można odnieść wrażenia, że nie pojmujesz klimatu zaistniałej sytuacji. A wystarczyłoby zapytać się kogoś bardziej rozgarniętego, kogoś kto posiada minimum empatii, a z pewnością po wysłuchaniu jego zdania napisałbyś komentarz przynajmniej na poziomie osobnika potrafiącego ze zrozumieniem przeczytać gazetkę sklepową, a tak to wyszedłeś na dzbana.
Dodano: 16.01.2019 20:03    Przez: ~jaś
Rozpoczęła się nieformalnie kampania wyborcza i zapamiętajcie co mówią teraz politycy. Później skonfrontujemy ich słowa z rzeczywistością, poznamy ich intencje i "szczerą" refleksję nad tym co się stało.
Dodano: 16.01.2019 21:32    Przez: ~sprawdzam
Prezydent sobie jeździ a tu podwyżki ogrzewania 34 procentowe najdroższa woda w kraju a on usmiechniety zadowolony
Dodano: 18.01.2019 12:02    Przez: ~Ut
Mundek niczego Cię Gdańska tragedia nie nauczyła... wstyd.
Dodano: 16.01.2019 11:56    Przez: ~Wstyd
Jeżeli chodzi o pieniądze podatników , to nie ma zmiłuj się !!! Jeżeli chce Go pożegnać to na swój koszt !!! Wstyd to wykorzystywanie tego wydarzenia do celów politycznych !!! Rozgrywanie tej tragedii przez poszczególne stacje telewizyjne to dopiero wstyd !!!! Ilość pieniędzy zebrane przez WOSP jest w tym roku to pikuś w stosunku do tego co roku dostają kościoły w kraju , w szczególności KK. Zmarły był politykiem !! Osobiście nie mogę pogodzić się z tą tragedią !!! Ale rządzący politycy są odpowiedzialni za to co obecnie się dzieje w kraju !!! Należy wyciągnąć wnioski !!! Wstyd !!!!
Dodano: 16.01.2019 12:17    Przez: ~Mundek
Przecież od dawna wiadomo,że Gdańsk to Mała Sycylia.
Dodano: 16.01.2019 12:37    Przez: ~Herszt
Celem spotkania będzie pożegnanie przez środowisko samorządowe śp. Pawła Adamowicza ? Czy gdyby został zamordowany Prezydent miasta pochodzący z PiS-u, też by tak lamentowano i wiece urządzano ? Jak to było po katastrofie samolotu pod Smoleńskiem z elitą polskiego społeczeństwa, bo już nie pamiętam ?
Dodano: 16.01.2019 12:01    Przez: ~Brzoza
Ja Ci napiszę co pamiętam z mediów a sam wyciągnij wnioski. Po śmierci p. Adamowicza na początek do sprawy skierowano 5 prokuratorów (choć sprawa jest oczywista). Po śmierci wicepremiera Leppera do sprawy skierowano 1 prokurator bez doświadczenie (chyba od 1-2 lat w prokuraturze). Sekcję zwłok p. Adamowicza zaplanowano w 24h od śmierci. Sekcja zwłok Leppera odbyła się po 72h ... bo w weekend nie działa instytut medycyny sądowej. Po Smoleński nie było winnego. Winni byli piloci lub Kaczyński już po 48h. Po Gdańsku moralnie i etycznie do winy poczuwa się Owsiak i składa rezygnację z prezesury. Owszem, to niewiele zmieni bo nadal będzie w funkcji, ale jest jakiś symbol poczucia winy za organizację; za to, że na sceny nikt nie pilnował. I to już jest jakiś gest na jaki nie stać nigdy było nikogo z władzy wykonawczej po Smoleńsku (czytaj z rządu PO).
Dodano: 16.01.2019 16:12    Przez: ~Olcha
Masz Petru znów coś wywinie.
Dodano: 16.01.2019 12:02    Przez: ~ELO
Politycy i dziennikarze z lewa i z prawa nas zwykłych robaczków napuszczają na siebie abyśmy sobie skakali do gardeł a oni z tego żyją
Dodano: 16.01.2019 12:10    Przez: ~apolityczny
To fakt, ale my powinniśmy podchodzić do polityki na luzie.
Dodano: 16.01.2019 12:19    Przez: ~Komentujący
Wiecow ciag dalszy. Jak dla mnie ok umarl. Ale widze ze koninskie media naprawde nie maja o czym pisac. Faktycznie. Tragedia tragedia ale nie przesadzajmy.
Dodano: 16.01.2019 12:20    Przez: ~Smutna prawda.
nie maja tematow i lapia sie czego maja jak tonacy brzytwy. pamietacie fotoreportaz o wszystkich swietych z ich szyderstwami? mialo byc dowcipnie i nie trafili. oj niesmaczny ten portal
Dodano: 16.01.2019 14:10    Przez: ~o
Pani Rzeczniczka musi gdzieś wypowiedzieć te 2 zdania, żeby nie było, że nic nie robi..
Dodano: 16.01.2019 14:42    Przez: ~...
Szkoda,że w tym lewackim grajdole jest tylko jeden i też lewacki PO-rtal z lewakami i ich pociotkami.
Dodano: 16.01.2019 14:48    Przez: ~ehhh
tylko lewaki ???!!!! - tylko tyle cię nauczyli -oszołomie...dawaj dalej np. komuniści,żydy,masony,komuchy...i czym jeszcze będziesz pluł ? własną żółcią....
Dodano: 16.01.2019 15:50    Przez: ~zx
Zx jestes ponizej krytyki. Komunizm to zlo powinien byc rizliczony jak faszyzm a nie byl i to jest problem bo z niego jest opozycja dnia dzisiejszego. Skad wiemy prose spojrzec wiekszosc z opozycji to albo dzieci resortowe albo inne kuklady pzpr albo wspolpracowal ale nie wspolpracowal z sb czyli wspolpracowal ale nie donosil. Gdyby inna osoba rzadzila pis w Koninie preYdwntem nie bylby word
Dodano: 17.01.2019 00:51    Przez: ~Sikalafon
Tak ,delegacja z Konina koniecznie powinna oddać hołd zmarłemu Prezydentowi Gdańska.Reprezentujcie nas godnie.Tak mówi ból, kultura,tradycja i rozum.
Dodano: 16.01.2019 12:41    Przez: ~zk
Szanowny LM-ie, dlaczego nie moderujecie/usuwacie komentarzy!?. Komentarz min. niejakiego "doncareleone" Wam nie przeszkadza? wasz portal schodzi już całkiem na poziom dna! Z wolności słowa trzeba umieć korzystać. Jeżeli ktoś tego nie potrafi trzeba go definitywnie wyrzucać i nie pozwalać na takie paskudne zachowania!!
Dodano: 16.01.2019 12:45    Przez: ~koninianka
Dlaczego nie są kasowane bzdety Koninianki?
Dodano: 16.01.2019 13:09    Przez: ~???
Mam wrazenie, ze LM puscił forum na zywioł. Dzięki przepychankom forumowiczow wylapuja tematy i nabijają sobie ilość wizyt na witrynie. Załosne. Zresztą zostają tu juz same oszołomy. Prędzej czy pozniej portal upadnie przez wlasne zaniedbanie.
Dodano: 16.01.2019 14:01    Przez: ~balagan
Moderacja jest ok. Tylko moderacja. Zaś LM już widać sprzedała się władzy PO-SLD jak sprzedawała SLD-PO. Kolejny artykuł o prezydencie Korytkowskim jak poprzednio o "kondolencjach z internetu" Nowaka i Korytkowskiego bez prawa dodania komentarza. Tu możesz bluzgać na lewo i prawo w tej samej sprawie, ale nie pod artykułem jak dotyczy bezpośrednio Prezydenta. Kiedy wywiad za pieniadze z Korytkowskim w LM za kase w ramach materiału promocyjnego opłaconego z naszych podatków? Kiedy LM-ie? Może Olejnik niech opisze te wasze "stamdardy" kiedy decydujecie o braku komentarzy?
Dodano: 16.01.2019 20:31    Przez: ~Lo
Kto w końcu zrobi porządek na Forum LM? Nie ma nikogo, kto tam odpowiada za kulturę wpisów? Nikt nie moderuje tego "Ścieku"? Chyba jest ktoś za to odpowiedzialny?
Dodano: 16.01.2019 14:05    Przez: ~zdegustowany
Media pozwalają na szerzenie nienawiści wśród ludzi i jest to przykre.Sprawa morderstwa staje się sprawą polityczną, dla wielu pożywką bo nie mają nic ciekawego do powiedzenia o sobie samych.Wstydzcie się, ale to też trzeba umieć .
Dodano: 16.01.2019 14:41    Przez: ~przykroczytać
A tyle się dziś mówi o mowie nienawiści, o braku szacunku, elementarnej kulturze. Tego w komentarzach na lmie nie znajdziesz. Myslę, że komentowanie pod informacjami prasowymi powinno być niemożliwe, zamknięte. Ale cóż.... Właściciel widzi to inaczej. Smutne, że nie wyciągamy wniosków z tego co się dzieje.
Dodano: 18.01.2019 09:13    Przez: ~mieszkanka
pojednanie = patrz wpis powyżej. Źle zaczął Pis pojednanie, bo od spóźnienia się na upamiętnienie prez. Adamowicza. Nie wierze im, dlaczego???
Dodano: 16.01.2019 15:41    Przez: ~niedowiarek Jarek
1 z 3
123>>