Dzisiaj jest poniedziałek 24 czerwca 2019, imieniny: Jana, Danuty, Janiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19957) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
29 / 23oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Konin. Ograniczenia i zakazy wstępu na kilka szpitalnych oddziałów

Dodano: 22.01.2019 15:22
Źródło: LM.pl

Ograniczenie, lub zakaz odwiedzin wprowadzono na trzech oddziałach konińskiego szpitala.

Powodem zmian w swobodnym przemieszczaniu się po szpitalnych oddziałach jest rozpoczynający się sezon grypowy. Od 17 stycznia obowiązuje w związku z tym zakaz odwiedzin na oddziale kardiologicznym. Nie można też już odwiedzać chorych przebywających na oddziale chirurgii ogólnej, w tym też chirurgii onkologicznej. Natomiast od wczoraj, to jest od 21 stycznia ograniczono do jednej osoby odwiedziny na oddziale obserwacyjno-zakaźnym z pododdziałem zakaźnym dziecięcym.

Dyrekcja konińskiego szpitala informuje, że wprowadzone ograniczenia obowiązywać będą do odwołania.

  • Konin. Ograniczenia i zakazy wstępu na kilka szpitalnych oddziałów

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Również uważam, że szpital nie jest miejscem spotkań rodzinnych. Leżałam już po operacji na sali i potrzebowałam zrobić siusiu, pielęgniarka przyniosła basen a rodzina innego chorego która zajmowała prawie połowę sali nawet nie raczyła wyjść :(
Dodano: 22.01.2019 16:13    Przez: ~An
Miałem kiedyś okazję znależć się w szpitalu jako pacjent na jednym z oddziałów i to co zaobserwowałem, głównie do chorych ze wsi przyjeżdza w odwiedziny cała liczna rodzina i tak oblegają jego na szpitalnym łóżku przez dłuższy czas, zakłócając spokój i intymność pozostałym chorym.
Dodano: 22.01.2019 15:49    Przez: ~Karol
Jeżeli to ma pomóc - to jestem za !!
Dodano: 22.01.2019 15:47    Przez: ~Kali
Zgadzam się, zero intymności a lekarze nie mili dla chorych.
Dodano: 22.01.2019 19:02    Przez: ~P
Liczyli na to, że Ty chora wyjdziesz, a oni będą się bawić na sali chorych w najlepsze.
Dodano: 22.01.2019 16:16    Przez: ~Nic taktu

KOMENTARZE

Jeżeli to ma pomóc - to jestem za !!
Dodano: 22.01.2019 15:47    Przez: ~Kali
Tylko jedno ale z jednej strony racja , że jak dużo obcych postronnych osób mogą przeszkadzać ale jedna osoba z rodziny i ewentualnie zmiana na inna powinna być bo często wykonuje sporo taka osoba odwiedzająca za personel szpitala.
Dodano: 23.01.2019 15:52    Przez: ~Były Pacjent
Miałem kiedyś okazję znależć się w szpitalu jako pacjent na jednym z oddziałów i to co zaobserwowałem, głównie do chorych ze wsi przyjeżdza w odwiedziny cała liczna rodzina i tak oblegają jego na szpitalnym łóżku przez dłuższy czas, zakłócając spokój i intymność pozostałym chorym.
Dodano: 22.01.2019 15:49    Przez: ~Karol
Mało tego, że odwiedza go liczna rodzina, to jeszcze przywożą jadła choremu, co by nim można wyżywić kilka zdrowych osób i jak ten chory ma wyjść z choroby, jak wiemy głodówka jest najlepszym lekarstwem.
Dodano: 22.01.2019 16:13    Przez: ~Karol
A co z miasto to może tacy kulturalnie co? Laza po oddziałach jak święte krowy, i zachowują się właśnie jak wiesniaki.
Dodano: 22.01.2019 19:04    Przez: ~P
Ze wsi konin
Dodano: 22.01.2019 19:51    Przez: ~Bbb
Pracuje w szpitalu i to co piszesz nie zawsze pokrywa sie z prawda ci jak mowisz ze wsi OK przyjezdzaja calymi rodzinami ale ci z miasta choc przychodza moze w mniejszym granie, to wogule nie interesuja sie osoba do ktorej przyszli. Zachowuja sie glosno nieprzyjemnie przeszkadzajac w tym innym chorym nie mowiac o personelu ktory mosi wykonac swoja prace ,zero empati I zrozumienia. A ci jak mowisz ze wsi umia sie zachowac I niech jedn miastowy moglby sie od nich uczyc kultury
Dodano: 23.01.2019 09:32    Przez: ~Pracownik szpitala
A ty do jakiej szkoły chodziłeś, bo z ortografią u ciebie bardzo żle ?
Dodano: 23.01.2019 18:13    Przez: ~Pytam
Również uważam, że szpital nie jest miejscem spotkań rodzinnych. Leżałam już po operacji na sali i potrzebowałam zrobić siusiu, pielęgniarka przyniosła basen a rodzina innego chorego która zajmowała prawie połowę sali nawet nie raczyła wyjść :(
Dodano: 22.01.2019 16:13    Przez: ~An
Liczyli na to, że Ty chora wyjdziesz, a oni będą się bawić na sali chorych w najlepsze.
Dodano: 22.01.2019 16:16    Przez: ~Nic taktu
A może chcieli zobaczyć coś
Dodano: 22.01.2019 16:56    Przez: ~kkall
Zgadzam się, zero intymności a lekarze nie mili dla chorych.
Dodano: 22.01.2019 19:02    Przez: ~P
Jak nie mial kto ciebie odwiedzic no to sory ludzie mają rodziny które się szanują
Dodano: 22.01.2019 19:52    Przez: ~Dana
Życzę zdrowia i sił dla odz chirurgii
Dodano: 22.01.2019 17:51    Przez: ~Ana
Chyba dla pacjentów którzy tam przebywają. Ana
Dodano: 22.01.2019 19:00    Przez: ~Pacjent
Panie dyrektorze po usowajcie te gniazda ptasie z okien nefrologi. Jest to ochydne.
Dodano: 22.01.2019 23:29    Przez: ~Roman
dlaczego nie ma w szpitalach Konina podanej do wiedzy pacjenta jakich /jakie środki używa się w celu usunięcia zneutralizowania wirusów bakterii gryp . Dobrze się orientuję jak jest niski poziom wiedzy umiejętności serwisu sprzątającego w tym zakresie proszę zapytać personel (sprawdzić)choćby krótko czy wiedzą coś o tym ,to sami państwo się przekonacie. dlaczego nie stosuję się odpowiednich środków -co minie obchodzą warunki zamówień czy przetargów w których głównym czynnikiem jest najniższa cena. Od jakiegoś czasu choć teoretycznie pacjent ma prawa ,nawet mają rzecznika co na to rzecznik Praw Pacjenta?. Polecam zainteresowanym do edukować się i zacząć stosować choćby nano-technologię z molekułami srebra lub miedzi. Przy okazji proszę sprawdzić jak są wykonywane czynności dezynfekcji w szpitalach(dla mnie to katastrofa - zorientowany).co robią w tym kierunku poza zakazem pielęgniarki epidemiolożki. jak jest edukacja jest wśród perso ...
Dodano: 23.01.2019 06:56    Przez: ~xxx
Po 1 to nie jest szpital tylko mordownia i poczekalnia na śmierć
Dodano: 23.01.2019 07:44    Przez: ~Jojo
Racja
Dodano: 23.01.2019 11:07    Przez: ~Xxx
hm ginekologia w roku ubieglym wyslala by mnie na tamten swiat :( pomoc i zdrowie uzyskalam na polnej w poznaniu uwazajcie na szpital w koninie!!!!!!!
Dodano: 23.01.2019 12:03    Przez: ~eleonor
Szpital w Koninie szeroki łuk!!!!!!!!!!!!
Dodano: 23.01.2019 18:54    Przez: ~Pacjent
Naprawdę tak źle aż strach się bać jak tam się trafi już Kiedyś słyszałem że to katastrofa ale pytam kto odpowiada za to pacjent może teraz coś się zmieni