Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22013) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)

Adam Bodnar przyjedzie do Konina i Turku w połowie marca

Dodano: 18.02.2019 11:56
Źródło: LM.pl

Znany jest już nowy termin spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Adam Bodnar przyjedzie do Konina i Turku w połowie marca.

Otwarta debata konstytucyjna o prawach osób z niepełnosprawnościami do samodzielnego życia w społeczności lokalnej, odbędzie się 12 marca o godz. 18.30 w sali sesyjnej konińskiego ratusza. Zaplanowano również otwarte spotkania dla mieszkańców. Tego samego dnia, to jest 12 marca od godz. 11.30 do 13.30 z Adamem Bodnarem będzie można porozmawiać w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera, a od godz. 16.00 do 18.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie.

Spotkanie jest okazją do omówienia między innymi takich tematów jak: problemy osób z niepełnosprawnościami, osób starszych, walki ze smogiem, wykluczenia transportowego, ochrony środowiska, czy dostępu do informacji publicznej. Organizatorzy zachęcają do przesyłania wcześniej problemów, które będą chcieli poruszyć 12 marca. Można je zgłaszać poprzez link: www.rpo.gov.pl/formularz/spotkania-w-Wielkopolsce 

  • Adam Bodnar przyjedzie do Konina i Turku w połowie marca
  • 1550487970-ek1ld0-image.png

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Pn, co tam słychać w TVN ?
Dodano: 18.02.2019 12:17    Przez: ~Widz TVP
Niech przyjedzie prawdy się dowie o sobie rzecznik PO .Tu nie warszawka i Polacy w połowie mieszkają .
Dodano: 18.02.2019 12:19    Przez: ~Jolka
Prawdziwy Polak i Patriota na spotkanie z takim lewicowym POlitykiem nie pójdzie, bo i PO co ?
Dodano: 18.02.2019 12:35    Przez: ~Wojtek
Lewacki rzecznik przyjeżdża do czerwonych miasteczek aby propagować poglądy mniejszosci lewackich , a powinien być rzecznikiem wszystkich Polaków . Panie Bodnar zrzeknij się urzędu, bo nie spełniasz podstawowych obowiązków . Zamiast zajmować się swoimi obowiązkami dla wszystkich Polaków agituje jako przedstawiciel POKO.
Dodano: 18.02.2019 14:16    Przez: ~Zly
Pn lepiej być moherem niż z platformy zerem jak ty
Dodano: 18.02.2019 16:49    Przez: ~ewa

KOMENTARZE

Rzecznik Platformy Obywatelskiej przyjedzie do Konina.
Dodano: 18.02.2019 12:07    Przez: ~PO co ?
Rzecznik wszystkich prawdziwych Polakow.
Dodano: 18.02.2019 12:10    Przez: ~Pn
Pn, co tam słychać w TVN ?
Dodano: 18.02.2019 12:17    Przez: ~Widz TVP
A no po to,aby wesprzeć i propagowadż PO-st-KO-munę.
Dodano: 18.02.2019 12:20    Przez: ~takaprawda
PO co ?
Dodano: 18.02.2019 12:09    Przez: ~jolka
Zapewne aby pokazać jak nierzad lsmie prawo?
Dodano: 18.02.2019 12:39    Przez: ~Pn
Serdecznie witamy Pana dra w naszym miejscu. Oby wiecej takich ludzi do nas przyjezdzalo.
Dodano: 18.02.2019 12:10    Przez: ~Pn
Jestem przekonany że konkurs na kierownika GK wygra Jacek S. kolega Eli z MZGOK i Marka Sekretarza.
Dodano: 18.02.2019 12:18    Przez: ~nepotyam
Jedno jest pewne - nie bedzie to zaden Pusiewicz. 😁
Dodano: 18.02.2019 12:39    Przez: ~Pn
Pn pupilek LM-u ?
Dodano: 18.02.2019 16:30    Przez: ~Tak ?
Niech przyjedzie prawdy się dowie o sobie rzecznik PO .Tu nie warszawka i Polacy w połowie mieszkają .
Dodano: 18.02.2019 12:19    Przez: ~Jolka
Prawdziwy Polak i Patriota na spotkanie z takim lewicowym POlitykiem nie pójdzie, bo i PO co ?
Dodano: 18.02.2019 12:35    Przez: ~Wojtek
OO FAJNIE ZE BĘDZIE MOŻNA ZADAWAĆ PUBLICZNIE PYTANIA
Dodano: 18.02.2019 13:02    Przez: ~ela
Pissuarku przecież ty i tsk nie pójdziesz wiec po co te teksty?
Dodano: 18.02.2019 13:11    Przez: ~Pn
"Ochrona spotkań z Kaczyńskim kosztowała 180 tys. zł. Chroniło go więcej ludzi niż premiera".
Dodano: 18.02.2019 13:06    Przez: ~Pn
180 tys. zł wydano na dodatkową ochronę spotkań z udziałem Jarosława Kaczyńskiego podczas kampanii samorządowej - podają Radio Zet i "Newsweek". Nad bezpieczeństwem prezesa czuwało 26 byłych gromowców.
Dodano: 18.02.2019 13:06    Przez: ~Pn
Na ochronę Jarosław Polskezbaw Polacy wydają 1,5 miliona zł rocznie.
Dodano: 18.02.2019 15:38    Przez: ~Zszokowany
Mnie tam nikt nie chroni.
Dodano: 18.02.2019 16:31    Przez: ~Pn.
Ciebie czerwony sukinsynu LM chroni.
Dodano: 19.02.2019 08:44    Przez: ~ajak
Za to.... Adam Bielan wie, że Birgfellner kłamie. Skąd? "Jarosław Kaczyński powiedział, że to nieprawda" 😂😂😂
Dodano: 18.02.2019 13:14    Przez: ~Pn
🤣🤣🤧🤣😂
Dodano: 18.02.2019 15:41    Przez: ~Rozbawiony
Lubie sobie poczytać Gazete Wyborczą.
Dodano: 18.02.2019 16:32    Przez: ~Pn.
.... chyba po to tylko zeby apolitycznie straszyc normalnych ludzi PIS-em . Jedyny problem w tej jegomkampanii ze normalny chlowiek nie chadzi na takie przedstawienia dla oszolomow typu pn i spolka
Dodano: 18.02.2019 13:19    Przez: ~jola
Ja chodze, lubie takich jak Bodnar, lubie ludzi lewicy.
Dodano: 18.02.2019 16:33    Przez: ~Pn.
To teraz" AKTOR " BĘDZIE GRAŁ SWOJE PRZEDSTAWIENIE
Dodano: 18.02.2019 14:11    Przez: ~Statyw
Chodzi ci o TW Wolfgang?
Dodano: 18.02.2019 15:47    Przez: ~Pan z Konina
1 z 2
12>>