Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17275) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Konin. Zmiany w organizacji ruchu na zachodniej nitce przeprawy

Dodano: 27.02.2019 11:49
Źródło: LM.pl

W najbliższą sobotę wprowadzona zostanie zmiana dotychczasowej organizacji ruchu na Trasie Bursztynowej w Koninie. Od niedzieli zamknięta będzie wschodnia nitka mostu Unii Europejskiej.

Zarząd Dróg Miejskich w Koninie informuje, że w związku z wymianą kabla sprężającego na drugiej przeprawie przez Wartę, zmieni się organizacja ruchu. Już 2 marca, w godzinach wieczornych pojawią się nowe znaki i ograniczenia. Na odcinku zachodniej nitce Trasy Bursztynowej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Zmiana będzie dotyczyła odcinka o długości 1800 metrów, od skrzyżowania z ul. Nadrzeczną w kierunku ronda Miast Partnerskich. Wprowadzone będzie też tymczasowe oznakowanie pionowe, między innymi ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz zakaz wyprzedzania.

- Prosimy wszystkich kierowców o stosowanie się do znaków drogowych oraz zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie wprowadzonych utrudnień – apeluje ZDM.

Zmiany będą obowiązywać od godzin wieczornych 2 marca. Naprawa kabla sprężającego ma potrwać około czterech tygodni.

fot. archiwum

 

  • Konin. Zmiany w organizacji ruchu na zachodniej nitce przeprawy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"Cukrownia Gosławice"- zaorana, "Huta Aluminium Konin - Wydział Elektrolizy"- zaorany, "KONWART"- zaorany, "FUGO-Odlew"- zaorany, "Brykietownia KWB Konin"- zaorana. "Basen odkryty"- zaorany, wiele wiecej zakłądów mneijszych i większych - zaorane. "Przeprawa"- w trakcie zaorania. Za wiele nie zostało do zaorania. , PKS, MZK i co tam jeszcze zostało? macie jakies Pomysły?
Dodano: 27.02.2019 12:21    Przez: ~więcej wszystkiego!
ale markety. banki. apteki. nie zaorane !!!!taki mamy klimat ze tu nukt nue cgce inwestować
Dodano: 27.02.2019 12:38    Przez: ~adam
PKS prawie też zaorany, MZK zaczynają orac więc ott zaorany Konin
Dodano: 27.02.2019 12:33    Przez: ~Xyz
Most UNII EUROPEJSKIEJ coraz częściej wyłania coraz to większe przekręty jakie dokonane zostały przez firmy, które odwaliły totalną fuszerę biorąc ogromne pieniądze za wykonawstwo, licząc na to, iż nikt nie dowie się jak naprawdę było z samą inwestycją ,na której pewnie nie jeden dorobił się,teraz przyszedł czas na rozliczenie ,aby sprawiedliwości stało się zadość państwo powinno skonfiskować majątki firm prowadzących prace , bądź zmusić do wykonania nieodpłatnie do naprawy zgodnie ze sztuką budowlaną,jeżeli nic z tym nie zrobimy takich cwaniaków będzie coraz więcej ,aż kiedyś dojdzie do katastrofy i ciekawe kto za to beknie ,pewnie niewinne i niczego nie świadome istoty korzystające z owych budowli nie spodziewające się niczego ,a winnych jak zawsze nie będzie.
Dodano: 27.02.2019 16:42    Przez: ~Koninianin
Chcieliscie PO to macie Lidle
Dodano: 27.02.2019 15:42    Przez: ~Stefan W.

KOMENTARZE

"Cukrownia Gosławice"- zaorana, "Huta Aluminium Konin - Wydział Elektrolizy"- zaorany, "KONWART"- zaorany, "FUGO-Odlew"- zaorany, "Brykietownia KWB Konin"- zaorana. "Basen odkryty"- zaorany, wiele wiecej zakłądów mneijszych i większych - zaorane. "Przeprawa"- w trakcie zaorania. Za wiele nie zostało do zaorania. , PKS, MZK i co tam jeszcze zostało? macie jakies Pomysły?
Dodano: 27.02.2019 12:21    Przez: ~więcej wszystkiego!
PKS prawie też zaorany, MZK zaczynają orac więc ott zaorany Konin
Dodano: 27.02.2019 12:33    Przez: ~Xyz
ZAORANE ZOSTAŁO TO CO MENTALNIE UTKWIŁO W LATACH 80 !!! Jak ktoś się rozwija i idzie do przodu ma się całkiem dobrze, wszyscy tylko narzekają, a nic nie zrobią. Przed wyborami na LM wszyscy za PiS, a wygrywa Po !!! Miasto Januszu i nic więcej
Dodano: 27.02.2019 13:36    Przez: ~Polska
ale kopalnia jest !!!! ....byle jeszcze ze 2 lata
Dodano: 27.02.2019 14:02    Przez: ~Juzef
DOBRZE ,ŻE WSZYSCY JEŻDŻĄ PRZEPISOWO PRZEPRAWA!WCZORAJ JECHAŁEM 50KM/H TO WSZYSCY MNIE WYPRZEDZALI I PUKALI SIE W CZOŁO! !!!WIĘC NIE PISZCIE ZE SĄ JAKIEŚ OGRANICZENIA TAM! !
Dodano: 27.02.2019 14:04    Przez: ~BZDURA
My też oramy i będziemy więcej orać pracować i oramy zaoramy cały sejm i ten system PO i Lichwiarzy
Dodano: 27.02.2019 18:44    Przez: ~Agent Max
Żyj dalej PRLem! Wróć kumuno bo robotnik kuno! Zapomniałeś jeszcze dodać żeby przywrócili PGRy..
Dodano: 28.02.2019 07:03    Przez: ~Natan
POstKOmuna orze co może :)
Dodano: 28.02.2019 21:26    Przez: ~Elo
ale markety. banki. apteki. nie zaorane !!!!taki mamy klimat ze tu nukt nue cgce inwestować
Dodano: 27.02.2019 12:38    Przez: ~adam
Zobaczcie ile ludzie maja tu pieniędzy - trzeba ich wydoić
Dodano: 27.02.2019 12:49    Przez: ~zxc
Stadion też do zaorania !
Dodano: 27.02.2019 20:59    Przez: ~Adam
O przyjacielu klimat akurat jest spoko tylko ludzie wybredni i niech się wezmą do orania bo jest co orać i inwestować w koninńskich okręgach daję ci przykład okolice za ulicą szpitalną, za shenkerem ,za szpitalem tym nowym,tam są pola o dużym obszarze do inwestycji, tam nikt nie orał leży ugorem tylko inwestować ,dobry biznesplan z pomysłem i branżą co chce się produkować i można świat doganiać......
Dodano: 28.02.2019 18:42    Przez: ~Agent Max
nie narzekajcie na utrudnienia most jest europejski powstała KOALICJA TĘCZOWO EUROPEJSKA mam nadzieję ,że szybko usuną awarię i TĘCZOWI będą mogli ogłosić sukces
Dodano: 27.02.2019 15:06    Przez: ~zawiedziony
Chcieliscie PO to macie Lidle
Dodano: 27.02.2019 15:42    Przez: ~Stefan W.
Gdzie jest prokuratura Zburzyc ten most
Dodano: 27.02.2019 16:38    Przez: ~Widz
Most jest dobry, tylko kilka głupich lin pęka, po prostu trzeba je wymienić i tyle w temacie.
Dodano: 27.02.2019 19:44    Przez: ~K-n
Most UNII EUROPEJSKIEJ coraz częściej wyłania coraz to większe przekręty jakie dokonane zostały przez firmy, które odwaliły totalną fuszerę biorąc ogromne pieniądze za wykonawstwo, licząc na to, iż nikt nie dowie się jak naprawdę było z samą inwestycją ,na której pewnie nie jeden dorobił się,teraz przyszedł czas na rozliczenie ,aby sprawiedliwości stało się zadość państwo powinno skonfiskować majątki firm prowadzących prace , bądź zmusić do wykonania nieodpłatnie do naprawy zgodnie ze sztuką budowlaną,jeżeli nic z tym nie zrobimy takich cwaniaków będzie coraz więcej ,aż kiedyś dojdzie do katastrofy i ciekawe kto za to beknie ,pewnie niewinne i niczego nie świadome istoty korzystające z owych budowli nie spodziewające się niczego ,a winnych jak zawsze nie będzie.
Dodano: 27.02.2019 16:42    Przez: ~Koninianin
Most jest dobry nie żartuj jak runie,a jest szansa to powiesz,że był dobry,taki amerykański......
Dodano: 27.02.2019 21:02    Przez: ~Px
Brak słów bez komentarza
Dodano: 28.02.2019 09:38    Przez: ~...
Brak słów na te wszystkie komentarze.
Dodano: 28.02.2019 10:44    Przez: ~Miś
juz po wyborach ..mozna zamykać :D hahahh lemingi wybraly jak trzeba wiec mozna doić cały konin