Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19353) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu

Dodano: 8.03.2019 16:32

Posłowie PiS z regionu towarzyszyli prezentacji prof. Zdzisława Krasnodębskiego, obecnie wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, który będzie liderem na liście Wielkopolski do europarlamentu.

- To będzie silna lista – powiedział poseł Witold Czarnecki i zdradził niektóre nazwiska. - Na dwójce będzie Andżelika Możdżanowska, na trzecim miejscu pani poseł Joanna Lichocka, na czwórce jest Szymon Szynkowski vel Sęk. Na kolejnym, piątym miejscu prawdopodobnie Ryszard Bartosik, poseł z Turku. Ostanie miejsce zajmie Jan Dziedziczak. - Te listy gwarantują, że osiągniemy sukces i mam nadzieję, że w tym województwie zdobędziemy dwa mandaty, zwłaszcza przy takim liderze, jakim jest profesor Z. Krasnodębski. Wierzę, że to będzie nowa karta dla Wielkopolski. Ta lista jest naprawdę bardzo dobra. 

- Po pierwsze to jeszcze ostateczna decyzja nie zapadła do końca – powiedział obecny na konferencji poseł Ryszard Bartosik. - Można powiedzieć, że jestem kandydatem na kandydata na kandydata. Jeżeli władze zadecydują, to u nas jest tak, że nie odmawiamy, pracujemy dla partii, dla Polski. Jestem do dyspozycji.

- Ważna jest cala lista, aby uzyskała odpowiednią liczbę głosów i chciałbym się do tego przyczynić – powiedział Zdzisław Krasnodębski. - Jako europoseł będę pracował dla regionu. Trzeba wiedzieć, że my tworzymy tam prawo europejskie. Staramy się, żeby te regulacje służyły naszym interesom. Jeżeli na przykład mamy gospodarkę opartą na węglu, to walczyliśmy o specjalny fundusz europejski na restrukturyzację takich regionów, które będą wychodzić przez 20 lat z produkcji energii z węgla.  

 

 

  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dajcie sobie spokój nic dla nas nie zrobiliście, kolejni spadochroniarze na liście szukający poparcia za friko. Przypominacie sobie o Nas jak tylko sa wybory. Co zrobiliście aby sciągnąć jakiegoś choć jednego poważnego inwestora do Konina lub Turku. Idziecie po Kaśkę na Naszych plecach. Ostatni występ Bartosika na LM był żenujący o Oscislowie i energetyce tukowsko-konińskiej. Od czego jest ten profesor i co zrobił dla nas będąc w Brukseli czy to taki sam jak profesor Krycha ta od sałatek.
Dodano: 8.03.2019 17:38    Przez: ~Marian
Bartosik co Ty dobrego zrobiłeś dla tego regionu tyle co ten Czarnecki tyle lat i nic dla Konina
Dodano: 8.03.2019 18:29    Przez: ~lewak
Pana Profesora trzeba ostrzec ,żeby się z tym Czarneckim nie pokazywał w Wielkopolsce bo przegra wybory
Dodano: 8.03.2019 18:34    Przez: ~zwolennik
Bartosik nie jest z Turku redaktorki z LM-u tylko ze wsi zwanej Kowale Pańskie a zasłynął obiecanką budowy linii kolejowej z Turku do Konina .Ciekawe co wymyśli teraz może metro ?
Dodano: 8.03.2019 20:30    Przez: ~PiS to dno
Ale my dziękujemy Panu za dyspozycje i załatwienie sobie miejsca bez konsultacji z szeregowymi członkami PiS regionu (zrozumcie ludzie wreszcie że rzadzą Nami ludzie nie od Nas i nie Nasi). Mam nadzieje ze dostanie Pan lanie w tej kampani i w wynikach, jak i na jesieni do Parlamentu. Temu Panu dziękujemy. Poseł w którego rodzinnym mieście zlikwidowali elektrownie a z punktu rządzących cisza. Jeśli tak zadba o Polske w Brukseli to zamkną nam ją całą. Mam nadzieje że najpóźniej na jesieni wypadnie Pan z polityki nawet krajowej. Nie życze powodzenia, medialne przekazywanie wozów strażackich to chyba duzo za mało jak na Posła regionu z największym bezrobociem w wielkopolsce i przed zapaścią zamknięcia ZE PAK-u. Apeluje jeszcze raz do wyborców. Ludzie, zacznijcie myśleć, czytajcie listy, wybierajcie ludzi a nie słuchajcie lokalnych narzutów. PiS jest dobrem dla Polski ale można wybrać ludzi żeby byli też dobrzy dla regionu, nie tylko przed wyborami ale d ...
Dodano: 8.03.2019 20:37    Przez: ~dość

KOMENTARZE

Nieeeee tylko nie pis.Afera za afera.Byle się dopchac do stołka.
Dodano: 08.03.2019 16:47    Przez: ~Tylko nie oni
Polskę ma reprezentować człowiek mieszkający od 20-tu lat w Niemczech? To chyba jakiś żart
Dodano: 08.03.2019 17:53    Przez: ~Realista
Ościsłowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 08.03.2019 18:04    Przez: ~!!!!!!!!!!!
Poseł Bartosik ODPOWIEDNI CZŁOWIEK z Pisu...w koncu zostal doceniony...chcemy takiego posła dla Konina i okolic..prosze odbudowac i wzmocnic Pis w Koninie...koniecznie
Dodano: 08.03.2019 18:42    Przez: ~VICTORIA
Przypominam wszystkim sympatykom PiS o stawianiu plusików pod moimi komentarzami.Ciemny lud kupi wszystko .Jak zobaczą więcej plusów niż minusików pod komentarzami to będą myśleć ,że dużo osób się zgadza i popiera PiS.Zagłosują na ludzi zatwierdzonych przez naszego pana Prezesa w najbliższych wyborach do Europarlamentu.Do boju.
Dodano: 08.03.2019 20:32    Przez: ~Symp.PiS
Jedynie słuszna partyjka wystawia listę kandydatów których dominującymi cechami osobowościowymi jest genetyczne upośledzenie poznawczo percepcyjne w odniesieniu do otaczającej tegoż osobnika rzeczywistości oraz niewydolność intelektualna wahająca się w granicach IQ 20 - dla niewtajemniczonych IQ 20 jest to wskaźnik charakteryzujący Grzegrzółkę czterobarwną.
Dodano: 08.03.2019 21:33    Przez: ~jaś
Pani Zofia na pierwsze miejsce wraz ze stacją benzynową a CO?
Dodano: 09.03.2019 09:00    Przez: ~lizus
Równie dobrze PiS mógłby wystawić kota prezesa, a wyznawcy tej politycznej aberracji głosowaliby z podobnym zapałem na niego jak na tego gościa z Turku
Dodano: 09.03.2019 14:34    Przez: ~ono
Afera VAT,stoczniowa ,afera z Ciechem,autostrada A2,kopalnia,elektrownia to tylko kilka afer PO.Wiec ogarnij się człowieku.
Dodano: 10.03.2019 08:24    Przez: ~Dzik
PiS tylko skompromituje Europarlament. Licze na osobę z PO.
Dodano: 08.03.2019 16:55    Przez: ~żanujący wybór
A Jelity 3 RP w Europie zrobią z Nas Land niemiecki
Dodano: 09.03.2019 13:15    Przez: ~Brexit
Brexit - wple taki lad od ladu kaczafiego.
Dodano: 09.03.2019 20:39    Przez: ~Pn
Jak następne wybory wygrają aferzyści ze smoleńskiej sekty od srebrnych wież to standardowy model rodziny będzie 1 plus kot.
Dodano: 09.03.2019 21:28    Przez: ~jasnowidz
Dajcie sobie spokój nic dla nas nie zrobiliście, kolejni spadochroniarze na liście szukający poparcia za friko. Przypominacie sobie o Nas jak tylko sa wybory. Co zrobiliście aby sciągnąć jakiegoś choć jednego poważnego inwestora do Konina lub Turku. Idziecie po Kaśkę na Naszych plecach. Ostatni występ Bartosika na LM był żenujący o Oscislowie i energetyce tukowsko-konińskiej. Od czego jest ten profesor i co zrobił dla nas będąc w Brukseli czy to taki sam jak profesor Krycha ta od sałatek.
Dodano: 08.03.2019 17:38    Przez: ~Marian
Masz rację, potrzebujemy głosu na kogoś z Konińskiego - oby był nasz rozumiejący problemy regionu. Ktoś kto ocenić to umie z boku. Zobaczmy kto kryje się pod płaszczykiem nieujawnionych , może ktoś ze Zjednoczonej Prawicy . Nikt o tym nie wspomniał a przecież PiS- ory mają koalicję , tylko traktują ją trochę po macoszemu ???
Dodano: 08.03.2019 22:30    Przez: ~Obsetwator
Maryś, a ty się dopiero obudziłeś? Nie wiesz, że w kraju o znikomej przedsiębiorczości obywateli, polityk to zawód żeby się dorobić bez względu na opcję? Ludzie są na prawdę dziecinni i naiwni myśląc, że politycy i władza to bogowie, którzy będą spełniać ich życzenia.
Dodano: 09.03.2019 12:18    Przez: ~Zadruga
Czerwony Konin będzie głosował na Cimochę, bolszewika z nimi wam po drodze
Dodano: 09.03.2019 13:17    Przez: ~Brexit
Walczyli, walczyli i nic nie wywalczyli - polski węgiel politykierzy złożyli na ołtarzu unii. Jak widać po nazwiskach większość to spadochroniarze bynajmniej nie z Wielkopolski. Dla nich liczą się tylko wysokie dietki i emeryturka europoselska. Na szczęście pojawiła się dla tych państwa alternatywa, ludzie, którzy faktycznie coś w tym europarlamencie zamieszają - jeśli głosować, to tylko na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy Jakubiak Godek. Głosy oddane na pis i po to zgoda na dalsze podporządkowanie Polski niemieckim interesom politycznym i gospodarczym oraz sprowadzenie nas do roli nisko płatnych parobków.
Dodano: 09.03.2019 19:37    Przez: ~obudźcie się ludzie!
@obudźcie się ludzie - ktp? Korwin Braun Godek? Plizzz
Dodano: 09.03.2019 20:40    Przez: ~Pn
Wyborcy KONINA będzie na liście Kandydat z KONINA na niego oddajmy swój głos !!!!!
Dodano: 08.03.2019 17:45    Przez: ~poinformowany
Jeśli masz na myśli Pana z przystawki PiS to daj spokój. Mimo kasy nigdy sie nie przebije i tylko sie z tego cieszyć. Z jego kasy na bilbordy skapnie tylko troszke do budzetu i kilka osób ma zarobek na ich wytwarzaniu. Mam nadzieje że na tym etapie ten Pan pozostanie.
Dodano: 08.03.2019 21:01    Przez: ~i tyle w temacie
Bartosik co Ty dobrego zrobiłeś dla tego regionu tyle co ten Czarnecki tyle lat i nic dla Konina
Dodano: 08.03.2019 18:29    Przez: ~lewak
Jak co zrobił Bartosik ? Przed wyborami do Sejmu pozował do zdjęć na rowerku z kartoflami w siatce a niedawno obiecał budowę linii kolejowej z Turku do Konina.Dobrze ,że nie chce Warty przekopywać.
Dodano: 08.03.2019 20:39    Przez: ~PiS to dno
Konin, byłe miasto wojewódzkie i gdzie jest kandydat stąd? jakiś nie stąd profesorek, Andżela eks PSL,lichocka co to borowskiego broniła jak swój swego, Konin tym bardziej powinien być doceniony bo tu PiS najlepsze wyniki osiąga w Wielkopolsce, ktoś po pijaku te 🦊 ty układał
Dodano: 09.03.2019 00:59    Przez: ~Obiektywy sprawiedliwości
Pana Profesora trzeba ostrzec ,żeby się z tym Czarneckim nie pokazywał w Wielkopolsce bo przegra wybory
Dodano: 08.03.2019 18:34    Przez: ~zwolennik
Szkoda Pana Profesora że pozuje do zdjęcia z Panem Czarneckim. Tylko na tym straci. Ludzie w Koninie na nazwisko Czarnecki myślą tylko "Ryszard" bo Pan Poseł Witold nic nie wie o Koninie, nie ma go tu a przekazał swoje rządy młodym leniwym zakompleksionym nie można ich nawet nazwać chłopcom :-(
Dodano: 08.03.2019 22:00    Przez: ~zal
Nadal skaczecie sobie do gardeł, zainteresujcie się co w mieście np. dotacje dla różnych klubów sportowych, szkolnictwo, geotermia!!!
Dodano: 08.03.2019 20:15    Przez: ~mieszkanka
Masz rację, szukaj ludzi w mieście lub powiecie którzy żywo zainteresowani są problemami społeczeństwa powiatowego ,przenosząc to na grunt unijnych przepisów. Szukaj kandydata na Europosła i kandydata któremu rozwój regionu bardziej leży na sercu niż kariera Posła z Turku na bycie Europarlamentarzystą , który w imię rozkazu politycznego partii zrobi wszystko, i jest do dyspozycji . Region Koniński powinien mieć swojego przedstawiciela. Nam Się To Po prostu Należy. Powinniśmy poczekać do ogłoszenia wyboru całej listy PiS. Koszula jest bliższa ciału - Pamiętajcie !!!
Dodano: 08.03.2019 22:59    Przez: ~Świadomy wyborca EU.
Bartosik nie jest z Turku redaktorki z LM-u tylko ze wsi zwanej Kowale Pańskie a zasłynął obiecanką budowy linii kolejowej z Turku do Konina .Ciekawe co wymyśli teraz może metro ?
Dodano: 08.03.2019 20:30    Przez: ~PiS to dno
Jego rola , coś musi obiecywać. Ha , ha.
Dodano: 08.03.2019 23:02    Przez: ~Turkowianin
@PiS to dno - oni gruszki na wierzbie beda obiezywali byleby do Koryta Plus się dostać na kolejne lata. To obludasy kupujący ciemny lud ich własnymi pieniędzmi.
Dodano: 09.03.2019 06:12    Przez: ~Pn
Ale my dziękujemy Panu za dyspozycje i załatwienie sobie miejsca bez konsultacji z szeregowymi członkami PiS regionu (zrozumcie ludzie wreszcie że rzadzą Nami ludzie nie od Nas i nie Nasi). Mam nadzieje ze dostanie Pan lanie w tej kampani i w wynikach, jak i na jesieni do Parlamentu. Temu Panu dziękujemy. Poseł w którego rodzinnym mieście zlikwidowali elektrownie a z punktu rządzących cisza. Jeśli tak zadba o Polske w Brukseli to zamkną nam ją całą. Mam nadzieje że najpóźniej na jesieni wypadnie Pan z polityki nawet krajowej. Nie życze powodzenia, medialne przekazywanie wozów strażackich to chyba duzo za mało jak na Posła regionu z największym bezrobociem w wielkopolsce i przed zapaścią zamknięcia ZE PAK-u. Apeluje jeszcze raz do wyborców. Ludzie, zacznijcie myśleć, czytajcie listy, wybierajcie ludzi a nie słuchajcie lokalnych narzutów. PiS jest dobrem dla Polski ale można wybrać ludzi żeby byli też dobrzy dla regionu, nie tylko przed wyborami ale d ...
Dodano: 08.03.2019 20:37    Przez: ~dość
Trudno się z tym nie zgodzić, wybraliśmy posłów z dobrej frakcji , ale czy Ci ludzie zasługują aby dalej ich wspierać. Postawcie na innych- może lepszych. Zmiana może przynieść znaczne korzyści. Mamy prawo do dawania szansy innym, mając na względzie większe korzyści dla społeczeństwa. Tym z Turku i Koła oraz Konina daliśmy szansę w ostatnich wyborach. Czas na młodszych - innych !!!
Dodano: 08.03.2019 23:12    Przez: ~Świadomy
Szukaj kontaktów w Środku. Zjednoczona prawica nie jest zła. Szukaj kontaktu , z całą pewnością znajdziesz. Prawicowe struktury w Koninie są otwarte na współdziałanie. Jak Wam zależy, znajdziecie osoby bliskie Waszym przekonaniom.Czekamy na kontakt. " Prawica".
Dodano: 08.03.2019 23:26    Przez: ~Solid.Pol.
@dość - "PiS jest dobrem dla Polski " nieżle żeś popłynął....
Dodano: 09.03.2019 06:13    Przez: ~Pn
@Solid.Pol. - tia.... Co te niby otwarte idobre struktury robią dla kopalni, którą PiS zamyka na naszych oczach?????
Dodano: 09.03.2019 06:14    Przez: ~Pn
A tyn Galymbus jeszcze zaopatruje Warszawkę on jest lepszy od Bartosika powinien też być na liście